DOZORRO-NEWS

Завдяки ProZorro Львівщина зекономила 3,6 мільярдів гривень

07.02.2019 08:43

З моменту впровадження системи електронних закупівель «ProZorro» Львівська область зекономили 3,6 млрд гривень. Про це сьогодні розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова, інформує «Галінфо».

"У 2018 році економія по тендерних закупівлях склала 1 млрд 167 млн грн, по допорогових закупівлях – 143, 2 млн грн. З часу запуску "ProZorro" Львівщині вдалось зекономити 3,6 млрд грн. Цей фінансовий ресурс більш як удвічі перевищує річний бюджет обласних цільових програм. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку, щоб 100 % розпорядників були залучені до системи публічних закупівель" - зазначила Марта Бухтіярова.

Відтак, разом із Київською та Харківською областями Львівщина увійшла у трійку лідерів по Україні котрі зекономили найбільше коштів через систему ProZorro.

.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері