DOZORRO-NEWS

Житомирська СДЮШОР обрала підрядника, що обслуговуватиме футбольне поле та прилеглу територію стадіону “Полісся”

07.04.2021 09:59

Житомирська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради має намір укласти з ТОВ “Грассер” договір на послуги з обслуговування футбольного поля та прилеглих територій стадіону “Полісся”. Вартість майбутнього контракту складає 584,4 тисячі гривень, повідомляє «Житомир.Інфо».

За умовами тендерної документації, переможець торгів має до кінця поточного року надати послуги з обслуговування футбольного поля та прилеглих територій стадіону на 106 сотках, з них футбольного поля 78 соток та прилеглих територій 28 соток. Зокрема ТОВ “Грассер” надасть такі послуги: скарифікація газону механізованим способом, піскування за допомогою топдрессера, підсів газону самохідною сівалкою та інше. Джерело фінансування - місцевий бюджет.

Конкурентом у торгах ТОВ “Грассер” виступило ТОВ “Ландшафтний Підряд”, запропонувавши виконати замовлення на 3 тисячі гривень дорожче від конкурентів - за 587,4 тисяч гривень

У підсумку Житомирська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з легкої атлетики 2 квітня опублікувала намір укласти угоду з переможцем торгів.

ТОВ “Грассер” зареєстроване в Києві. Спеціалізується фірма, власником якої є Дмитро Броварський на надані ландшафтних послуг.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання