DOZORRO-NEWS

Житомирський комунальний парк готовий витратити понад півмільйона на дитячий ігровий комплекс

21.01.2020 10:02

Комунальне підприємство «Парк» Житомирської міської ради оголосило відкриті торги для придбання атракціону «Лабіринт» очікуваною вартістю 518,4 тисяч гривень. Відповідне оголошення опубліковане 17 січня, повідомляє «Житомир.інфо».

Ігровий комплекс «Лабіринт» або еквівалент розмірами 10м*5м*5,5м, являє собою трирівневий каркас, зібраний з труб, обшитих м'яким матеріалом. Стіни, перегородки і стелю мають виготовити з капронової сітки. Крім того передбачено розміщення м'яких безкаркасних м'яконабивних елементів типу «Груші», «Сосиски», «М'ячі», «Кулі» і т.д., - зазначається в технічних вимогах до закупівлі. Змонтувати на встановити атракціон майбутній переможець торгів має до 20 квітня 2020 року.

Разом із тендерною пропозицією учасник зобов’язаний надати фотографії запропонованих атракціонів. Тендерні пропозиції замовник приймає до 2 лютого 2020, а от проведення аукціону заплановане на 3 лютого. 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors