Замовник-хабарник проводить чергову корупційну закупівлю у "свого" постачальника. З самого початку Замовник прописав дискримінаційне медико-технічне завдання на продукцію, якому відповідають лише торгові марки засобів, які вказані в документації, а подання еквівалентів- продукції інших виробників є неможливим. Ми про це писали Замовнику в вимогах ще до торгів, але у відповідь отримували лише формальні відписки. Аргументи відхилення економічно найвигіднішої пропозиції такі: ненадали на одну позицію гарантійний лист від виробника про гарантію поставки. Запропоновані нами засоби не відповідають дискримінаційному медико-технічному завданню документації. По-першому аргументу ми надали лист, в якому чітко вказано, що вимога щодо надання гарантійного листа від виробника визнана АМКУ протизаконною, пославшись на одне з багатьох рішеннь АМКУ. Стосовно невідповідності дискримінаційному МТЗ ми вже вказали, що йому відповідають лише зазначені в документації торгові марки. Тобто, Замовник навмисно штучно приготував аргументи для відхилення небажаних пропозицій. За нашими даними головний лікар та головна медична сестра вимагають від постачальників 40% хабаря. Є докази.
a7eb3c96a998e2e4f16e5afe72cf41be
1. Додатком № 2 передбачено, що учасники у складі пропозиції повинні надати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки (декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці), видані Держпраці України (її теріторіальними органами).
Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1107 містить вичерпний перелік видів робіт на які даний дозвіл потрібно отримувати.
Перелік
видів робіт підвищеної небезпеки
1. Технічний огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
2. Монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування, реконструкція машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що зазначені у додатках 3 і 7 до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.
3. Виробництво (виготовлення), використання, переробка, розподіл, зберігання, транспортування, застосування, утилізація та знешкодження вибухопожежонебезпечних і небезпечних речовин 1 і 2 класу небезпеки, горючих рідин, маса яких дорівнює або перевищує значення нормативів порогових мас, які визначено постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 "Про ідентифікацію та декларування безпеки об'єктів підвищеної небезпеки" (Офіційний вісник України, 2002 р., № 29, ст. 1357).
4. Вибухові роботи та роботи, пов'язані з використанням енергії вибуху.
5. Утилізація зброї, звичайних видів боєприпасів та виробів ракетної техніки.
6. Газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних зонах.
7. Переробка нафти, вуглеводневих газів і конденсату.
8. Спорудження магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопроводів, етиленопроводів тощо), систем газопостачання природним та зрідженим газом.
9. Роботи з вироблення агломерату, коксу, розплавів чорних і кольорових металів, прокату, металевих труб і феросплавів.
10. Буріння, експлуатація та капітальний ремонт свердловин під час геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин.
11. Заповнення, злив і ремонт балонів, контейнерів, цистерн та інших ємностей із стисненим, зрідженим, отруйним, вибухонебезпечним та інертним газом.
12. Підземні та відкриті гірничі роботи.
13. Роботи, що виконуються за допомогою механічних підіймачів та будівельних підйомників.
14. Зведення, монтаж і демонтаж будинків, споруд, зміцнення їх аварійних частин.
15. Будівництво, ремонт, експлуатація та ліквідація підземних споруд, не пов'язаних з видобутком корисних копалин.
16. Лісосічні роботи, трелювання, т
9ab24c40f1a41d6a01c5813642029bf9