КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНА УСТАНОВА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Телефон
Код ЄДРПОУ
05492858
Поштова адреса
85670, м. Вугледар, вул. Молодіжна, буд. 19
Профіль у BI

Індекс DOZORRO (бета-тест) ?

Індекс

Dozorro

0 %
68.0 шт
Кількість договорів
Кількість договорів (конкурентні процедури) 18 шт
Кількість договорів (неконкурентні процедури) 50
21 млн
Вартість договорів
Вартість договорів (конкурентні процедури) 13 млн
Вартість договорів (неконкурентні процедури) 8 млн
1
Отримано скарг
% перемог 0 %
% поразок 100 %
74
Кількість змін до договорів
0
Вартість змін до договорів

Останні відгуки

Умови закупівлі:

UA-2018-08-29-000748-a

Така протизаконна аргументація відхилення економічно найвигідніщої пропозиції свідчить про корупційну заангажованість посадових осіб Замовника з заздалегідь обраним у переможці Учасником! За нашими даними, корупційна складова закладена в ціну "свого" постачальника на рівні 40%. Саме таку цифру посадові особи замовника вимагають від постачальників. Щодо ненадання гарантійних листів на деякі товари. Вимога щодо надання гарантійного листа від виробника про гарантію поставки товару визнана рішеннями АМКУ дискримінаційною - рішення від 30.08.2017 №6000 р/пк-пз. Наша компанія, як учасник торгів, закупила засоби в асортименті згідно специфікації документації в необхідній кількості та належної якості, тобто є власником цих товарів, тому вимагати від нас, як від власника цих товарів, гарантії поставки від виробника є абсурдними. Листи- гарантії на поставку вищезазначеної продукції від нашої компанії ми надали. Стосовно твердження Замовника, що ТОВ "МДМ" не вказала у своєму гарантійному листі на постачання засобів "Хлоросан" та "Саніліт" найменування Замовника. Це твердження не відповідає дійсності. В листі зверху вказаний адресат! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у переможці Учасника та незаконну аргументацію для відхилення небажаних пропозицій.
f0a75766f3df1f153c7b025d73d38bbd

Отримані скарги

ЄДРПОУ Скаржник Отримано скарг Виграно Програно
39912774 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВА МЕДОБЛАДНАННЯ" 1 0 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері