Умовами п. 1.5. Додатку 2 вимагається надати копії дозволів на встановлення та використання на транспорті реагування спеціальних світлових сигнальних пристроїв. Для надання послуг згідно технічного завдання законодавством України не передбачено наявність спеціальних світлових сигнальних пристроїв на транспорті. Це надмірна та дискримінаційна вимога, спрямована на спотворення результатів закупівлі. Умовами п. 1.6 Додатку 2 вимагається надати документи щодо наявності встановленої системи GPS (не менше 3-х копій) та її технічні можливості. Для надання послуг згідно технічного завдання законодавством України не передбачено встановлювати системи GPS на автомобілі груп мобільного реагування. Дане обладнання встановлюється виключно за бажанням конкретних учасників та не впливає на якість надання послуг. Це надмірна та дискримінаційна вимога, спрямована на спотворення результатів закупівлі. Умовами п. 1.7 Додатку 2 вимагається надати дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів безпосереднього аналогового ультракороткохвильового радіозв’язку потужністю не менше 2 (двох) Вт, у кількості не менше ніж 6-ти (шести) одиниць, дійсних на весь період надання послуг на користування радіостанціями, які дозволяють учаснику їх експлуатацію та договір з ДП «Український державний центр радіочастот» на радіочастотний моніторинг та забезпечення електромагнітної сумісності (зі всіма додатками). Для надання послуг згідно технічного завдання законодавством України не передбачено наявність радіоелектронних засобів безпосереднього аналогового ультракороткохвильового радіозв’язку. Зв’язок може бути забезпечений іншими засобами, які не потребують договору з ДП «Український державний центр радіочастот» на радіочастотний моніторинг та забезпечення електромагнітної сумісності (зі всіма додатками). Це надмірна та дискримінаційна вимога, спрямована на спотворення результатів закупівлі. Умовами п.2.1 Додатку 2 вимагається надати повідомлення про прийняття працівників на роботу з підтвердженням отримання його органом Державної фіскальної служби. Дана вимога є дискримінаційною, оскільки не дає можливості учасникам залучати працівників за трудовими угодами, як це передбачено КЗпП України. Умовами п. 2.2. Додатку 2 вимагається надати копії документів, видані органами МВС України про відсутність в осіб непогашеної або не знятої судимості щодо працівників учасника. Такі довідки не можливо отримати протягом строку, встановленого замовником для підготовки пропозицій. Дана вимога є дискримінаційною, оскільки не впливає на якість надання послуг, не передбачена законодавством України та створює неконкурентні переваги окремим учасникам, які мають можливість заздалегідь замовити дані довідки. Вимагаємо виключити дискримінаційні вимоги зі складу оголошення.
f3b7d41c85408e42776067ca686cc0d4
Чергова корупційна закупівля цього замовника-хабарника! За нашими даними керівництво цієї установи вимагає від постачальників 50% хабаря від вартості закупівлі. Хто погодився- з тим і працюють. Здогадатися не важко, хто в Україні роздає посадовим особам Замовників хабарі! А потім висмоктують з пальця такі жалюгідні протоколи відхилення. Що це за форма протоколу - нікому не відомо! Де підписи відповідальних осіб? Де, саме, протокол??? Посадові особи Замовника згадки не мають, як трактувати положення Наказу №236, але з важливим видом надувають щоки! Щодо перекрученого тратування Наказу №236 !Відповідно до 9.11 “Інструкції щодо організації контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04.04.2012 № 236 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0912-12):
“Медичним персоналом хірургічна обробка рук проводиться із застосуванням різних спиртових (понад 65,0%) або інших швидкодіючих (експозиція 1,0-1,5 хв.) антисептичних (дезінфекційних) засобів методом їх втирання в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові суглоби.”
Згідно з п.1.2 Методичних рекомендацій "Хірургічна та гігієнічна обробка рук медичного персоналу", затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21.09.2010 №798 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-metodichnih-rekomendacii-hirurgichna-ta-g-doc34054.html):
“Антисептик для рук – засіб на основі спирту з додаванням або без додавання інших сполук, призначений для деконтамінації шкіри рук з метою переривання ланцюгу передачі інфекції”.
Враховуючи вищенаведене антисептичні (дезінфекційні) засоби для рук поділяються на дві групи:
Перша група — спиртові засоби (засоби на основі спирту без додавання інших сполук);
Друга група — інші засоби, зокрема, засоби на основі спирту з додавання інших сполук.
Засіб, що зазначений в тендерній документації, відносяться до другою групи, а не до першої. Крім того, вищезазначений засіб, зареєстрований у встановленому порядку та відповідно до ст. 34 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” (http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/page2) дозволений до використання в Україні, зокрема, і у лікувально-профілактичних закладах. Тобто, якщо запропонований нами засіб не відповідав би Наказу №236 МОЗ України, він не пройшов би реєстрацію, а свідоцтво про Державну реєстрацію на цей засіб видане пізніше, ніж був введений в дію Наказ №236! Щодо невідповідності по складу! ! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель. Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискриміна
0b9c82e19154efa6ca415b7b74d13141
Просимо не допустити неправомірної розтрати бюджетних коштів в розмірі 4 031 610,49 грн. Дії замовника закупівлі є незаконними, містять корупційну складову, носять дискримінаційний характер по відношенню до учасників. На підставі незаконно проведеної закупівлі та, керуючись статтями 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», забезпечити перевірку фактів порушення законодавства України.
5da6c49f4438528b96518a502ab15125
Замовник проводить чергову корупційну закупівлю у "свого" постачальника. Аргументи відхилення не витримують критики!!! Щодо ненадання зразків. По-перше, вимога щодо надання зразків є дискримінаційною і протизаконною! Ми надали лист, в якому чітко вказано, що зразки не є частиною документації і вимога щодо їх надання протизаконна! По-друге, в документації вказано, що Учасник повинен надати зразки протягом двох діб. Протягом двох діб після чого??? Може після аукціону, а може після акцепту, а може після підписання договору? Щодо невідповідності нашої пропозиції медико-технічному завданню документації. Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури допорогових закупівель. Однією з ключових вимог до проведення допорогових торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам одного виробника, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин, специфічні тільки зазначеним в документації дезінфікуючим засобам, режими використання. експозиції іт.д. Жоден Наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення КОНКРЕТНОГО дезінфікуючого засобу свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулює такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені медико-технічні вимоги суперечать основним принципам Державних закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».Ми запропонували повні еквіваленти за такими характеристиками, як: групи діючих речовин, спектр антимікробної дії, призначення, клас безпеки, режими використання. Саме за такими характеристиками визначають еквівалентність державні профільні установи Запропоновані нами засоби в РАЗИ економічніші! Своїми діями Замовник дав чітко зрозуміти, що його не хвилює економія бюджетних коштів, а його цікавить хабар від постачальника та заробіток посадових осіб на бюджетному фінансуванні. Замовник заздалегідь запланував у п
a9ef06716d507b6d4a96946d6c3590e3