Замовник оголосив державну закупівлю за ДК 021:2015 - 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні. Лот№1. Системи для забору капілярної крові з ЕДТА КЗ стерильні з капіляром 0,2мл в індивід. упаковці (або еквівалент); лот№2. Спалювач голок та деструктор шприців, молоточок неврологічний, медична рулетка для вимірювання (прилади для вимірювання довжини).
Замовник опублікував ПРОТОКОЛ № 14 від 03.01.2020р. засідання тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростенської міської ради. У даному Протоколі закріплено рішення Замовника про відхилення пропозиції учасника ТОВ “Ледум” на підставі ст. 30 ЗУ “Про публічні закупівлі” (Замовник відхиляє тендерну пропозицію Учасника, якщо вона не відповідає умовам тендерної документації).
Вважаючи це рішення незаконним, ТОВ “Ледум” подало вимогу Замовнику, яка обгрунтовується наступними обставинами:
Зі змісту Протоколу вбачається, що в оголошенні про проведення закупівлі зазначено, що предмет закупівлі: Лот№1. Системи для забору капілярної крові з ЕДТА КЗ стерильні з капіляром 0,2мл в індивід. упаковці (або еквівалент), де індивідуальна упаковка — це визначена упаковка згідно Закону України № 2736-VI від 10.02.2016р., а саме упаковка з зазначенням найменування та місцезнаходження виробника. Даним вимогам, на думку Замовника, не відповідає пропозиція ТОВ “Ледум”. З цим не погоджуємося, вважаємо даний висновок Замовника безпідставним та необгрунтованим, враховуючи наступне.
Згідно ст. 2 Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції» (в редакції від 10.02.2016р.): Дія цього Закону поширюється на всю продукцію, стосовно якої технічними регламентами не встановлено спеціальні вимоги щодо забезпечення її безпечності, за винятком видів продукції, зазначених у частині третій цієї статті. Зокрема, на вакуумні пробірки поширюється дія “Технічного регламенту щодо медичних
виробів для діагностики in vitro”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2013 р. № 754.
Відповідно п.37 Додатку 1 до Технічного регламенту щодо медичних
виробів для діагностики in vitro «ОСНОВНІ ВИМОГИ до медичних виробів для діагностики in vitro Загальна частина»: Кожен виріб повинен супроводжуватися інформацією, необхідною для його безпечного і правильного використання з урахуванням підготовки та кваліфікації потенційних користувачів або споживачів, а також для ідентифікації його виробника.
Інформація, необхідна для безпечного і правильного використання виробу, розміщується
безпосередньо на виробі та/або на упаковці для продажу. Якщо розміщення повної інформації на етикетці кожної одиниці виробу є практично неможливим, інформація повинна розміщуватися на упаковці та/або в інструкції для споживача/користувача, яка додається до одного або більше виробів.
Таким чином, інформація про найменування або торгову марку та місцезнаходження виробника на вакуумних пробірках розмішена в Інструкції по застосуванню.
Звертаємо ува
42f5960a56d49215365d59d19071c163