Послуги стаціонарного телефонного зв'язку

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-01-14-000050-b
  • 64211000-8 - Послуги громадського телефонного зв’язку
  • Завершена
Найменування замовника:
Подільська філія УДЦР
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Євген Фролов, +380504615888 , vinnica@ucrf.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21050, Вінницька область, вул. Соборна, 59
Дата укладення договору
23.01.17
Очікувана вартість
29 600 UAH з ПДВ
Сума договору
29 600 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 12.04.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Забезпечення послугами телефонного зв'язку здійснюється операторами телекомунікаційних послуг, яких вказано в пункті 9 цього повідомлення.
Номерний ресурс, який використовується центральним офісом Подільської філії УДЦР, Житомирським та Хмельницьким обласними відділами Подільської філії УДЦР відомий широкому колу державних органів влади, засобам масової інформації, суб’єктам господарювання та громадськості, закріплений за вищевказаними операторами зв’язку відповідними дозволами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.
Зміна постачальників телекомунікаційних послуг призведе до порушення безперервності роботи телекомунікаційної мережі та інформаційних сервісів Подільської філії УДЦР, зміни телефонних номерів, що як наслідок призведе до зайвих нераціональних витрат державних коштів оскільки потребуватиме побудови нових ліній зв’язку, зміни бланків, телефонних довідників, візиток тощо.
На основі вказаних вище причин та відповідно до п. 2, п. 5 частини 2 статті 35 Закону України від 25 грудня 2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі» необхідно провести переговорну процедуру закупівлі з попередньо вказаними операторами телекомунікаційних послуг.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері