Фармацевтична продукція

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-03-24-002756-b
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Васильківська центральна районна лікарня
Код ЄДРПОУ:
01994385
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Блощинська Валентина Василівна, +380457123058 , glavbuh-vcrl@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Васильків, 08600, Київська область, вул. Декабристів, 87
Дата укладення договору
5.05.17
Очікувана вартість
533 570 UAH з ПДВ
Сума договору
78 387 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 5.05.17
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.04.2017 18:34

Подання пропозицій:

13.04.2017 18:34

Очікувана вартість
533 570 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-03-24-002756-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ, Код ЄДРПОУ:39091252
Дата подання: 24.04.2017 18:30
Під час ознайомлення з документами наданими у складі тендерної пропозиції ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ" нами було виявлено ряд недоліків щодо невідповідності даного Учасника вимогам, встановленим Замовником у тендерній документації.
Враховуючи ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» вважаємо за необхідне повідомите Вам наступне:
1. Відповідно до Додатку 1 до тендерної документації (Перелік документів, які необхідно надати для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним вимогам та відсутності підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ст. 17 Закону) Учасником необхідно надати в складі своєї тендерної пропозиції копію аналогічного договору стосовно предмета закупівлі (а також лист-відгук від Замовника щодо виконання цього договору).
Однак, в наданому Учасником пакеті документів, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним вимогам відсутній відгук від одного із Замовників, а саме Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, що в свою чергу є порушенням вимог Замовника.

2. Тендерна документація містить наступну вимогу:
«7.1. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
7.2. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова , такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.»
Надані переклади протоколу загальних зборів засновників та наказу про призначення директора ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ" не засвідчені нотаріально або ж не містять підпису перекладача засвідченого нотаріально, що в свою чергу є порушенням вимог Замовника.
На підставі вищевикладеного, вважаємо, що ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ" не може бути визнано переможцем та має бути дискваліфіковано.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.04.2017 15:39
У зв’язку з нагальною потребою в постачанні ліків для допомоги хворим Васильківської центральної районної лікарні, Тендерний комітет вважає несуттєвими зауваження викладені ТОВ «Чернівціфармація», тому вважає за неможливе відхилити пропозицію яка суттєво переважає в ціні, відповідно до п. 1.2. Розділу 5 Тендерної документації: «Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі одного критерію – ціна, що була запропонована учасниками» та згідно статті 28 п.1, абзац 2 ЗУ «Про публічні закупівлі» №922-VІІІ віл 25 грудня 2015 року «Критеріями оцінки є: у разі здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, що виробляються, виконуються чи надаються не за окремо розробленою специфікацією (технічним проектом), для яких існує постійно діючий ринок, - ціна». З вищевикладеного витікає, що під час розгляду пропозицій Тендерним комітетом Васильківської ЦРЛ основним критерієм вибору була економічно вигідна пропозиція з найнижчою ціною. Лікарня вважає за необхідне зекономити бюджетні кошти.
Відповідно до п.5.1. Тендерної документації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, останній повинен надати довідку про досвід виконання аналогічних договорів, складену у довільній формі. Аналогічними договорами в розумінні цієї тендерної документації є договори щодо постачання/купівлі-продажу лікарських засобів, що за спектром дії (застосування) є аналогічними до переліку зазначеного у Додатку 1 цієї документації та копію не менше 3-х виконаних (частково виконаних) аналогічних договорів з переліку, визначеного згідно довідки про досвід виконання аналогічних договорів.
Учасником ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ" надано довідку у довільній формі, копії договорів, специфікацій до них, та актів виконаних робіт, що підтверджують належне виконання аналогічних договорів. Крім того, учасником надано лист відгук від 2 установ, які здійснювали закупівлю. Враховуючи обсяг наданих документів, на підтвердження належного виконання аналогічних договорів, ненадання відгуку від 1 установи, є формальною помилкою вимог тендерної документації та такою що не впливає на загальний зміст тендерної пропозиції.
Учасником у складі тендерної пропозиції надано переклади протоколу загальних зборів засновників та наказу про призначення директора ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ", які здійснені перекладачем офіційної державної установи — Харківська торгово-промислова палата, який має диплом з відповідною кваліфікацією. Таким чином, учасником надано належним чином оформлені переклади.

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2017-03-24-002756-b.b2

Статус:
Очікує прийняття до розгляду

Скаржник: ТОВ ЧЕРНІВЦІФАРМАЦІЯ, Код ЄДРПОУ:39091252
Профіль
Дата подання: 28.04.2017 18:41

оскарження рішення Замовника

оскарження рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Очікується

Документи подані скаржником

28.04.2017 18:41
СКАРГА

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері