Створення туристичного відеоролика

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-05-19-002427-b
  • 92110000-5 - Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Юрій Космина, 380632307301 , ums.loda@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Львів, 79008, Львівська область, вул. Винниченка, 18
Дата укладення договору
29.06.17
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
80 000 UAH з ПДВ
Сума договору
79 200 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 29.06.17
  • Відгуки 2
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
Александр Ивлев 22.06.2017 12:37

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Ми, Товариство з обмеженою відповідальністю «Дісней Дізайні» учасник державної закупівлі №UA-2017-05-19-002427-b заявляємо про порушення етапу кваліфікації процедури даної закупівлі.

На стадії кваліфікації Замовником торгів було надано Протокол засідання тендерного комітету з переліком невідповідностей пропозиції умовам закупівлі послуг, що не відповідає дійсності.

Повідомляємо, що даний перелік не відповідає дійсності по кожному пункту. Далі по пунктах:

1) Учасником в складі пропозиції не надано оригінал витягу з реєстру платника ПДВ або єдиного податку.

За даним пунктом звертаємо увагу, що за новими правилами оформлення свідоцтва платника ПДВ оригінал (у друкованому вигляді) не надається, про що було поінформовано особу відповідальну за дану закупівлю до закінчення етапу подання пропозицій. Разом з цим було надано довідку стосовно того, яким чином можна перевірити наявність в учасника податкової реєстрації (файл: «ТОВ ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ. Документи відповідності», сторінка 4).

2) Надана Учасником довiдка про наявність працівників відповідної кваліфікації, якi мають необхідні знання та досвід для надання послуг згідно предмету закупівлі, не відповідає вимогам даної 3акупівлі.

За вимогами до даної довідки Замовник вказав наступне:
«Учасники в складі пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг згідно предмету закупівлі інформацією за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника.»

За даним пунктом інформуємо, що нами було надано відповідну довідку, а саме: файл: «ТОВ ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ. Кваліфікаційні документи», сторінка 1.

3) Жоден з відеороликів, представлених Учасником за допомогою файлообмінників, не підтверджує наявність досвіду виконання Учасником аналогічних договорів

За допомогою файлообмінників нами було надано сім відеозаписів, що підтверджують наявність досвіду виконання договорів аналогічних предмету закупівлі.

4) Надана Учасником згода з умовами проекту договору, викладеного в Додатку №3 до документації, не відповідає вимогам даної 3акупівлі.

Повідомляємо, що у складі нашої пропозиції було надано довідку щодо згоди з умовами проекту договору, викладеного в Додатку № 3 до документації, за формою наведеною у Додатку № 4 до документації (файл: «ТОВ ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ. Документи відповідності», сторінка 1).

5) Надана Учасником довiдка, що мiстить відомості про учасника, не відповідає вимогам даної 3акупівлі, а саме вимогам, встановлених пунктом 1 Розділу 3 «Інструкція з підготовки пропозиції»

Стосовно даного пункту зауважуємо, що нами було надано довідку, що містить відомості про учасникастрого згідно форми, що встановлена Таблицею № 1 Додатку №5 до документації. (файл: «ТОВ ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ. Документи відповідності», сторінка 3).

У зв’язку з цим, ми вимагаємо повернути нашу пропозицію на стадію кваліфікації. Разом з цим, враховуючи, що цінова пропозиція нашої компанії була найнижчою серед учасників, що надали документи до пропозиції у даній закупівлі, наполягаємо на кваліфікації нашої компанії як переможця тендеру №UA-2017-05-19-002427-b «Створення туристичного відеоролика».

Центр Громадського Моніторингу та Досліджень 22.06.2017 13:25

Після проведення аналізу даної процедури закупівлі є підстави вважати, що замовником було відхилено пропозиції учасників ТОВ «Дійсней Дізайні», ФОП Ясаков О.М. та ФОП Петренко І.М. без наявності підстав для відхилення. Даними учасниками у складі своїх пропозицій було подано всю інформацію, передбачену тендерною документацією замовника. Кожного разу замовник зазначав у протоколах розгляду пропозицій однакові причини відхилення зазначаючи, що подані учасниками документи, наприклад згода з умовами договору чи інформаційна довідка про учасника не відповідають вимогам документації. Проте здійснивши аналіз пропозицій вищезазначених учасників експерти Центру не можуть підтвердити невідповідність даних пропозицій умовам тендерної документації. Є підстави сумніватись, чи взагалі замовником здійснювалась перевірка пропозицій учасників.
Окрім того, є підстави вважати, що пропозиція переможця процедури закупівлі не відповідає вимогам документації, а саме учасником ФОП Іскра Н.І. у складі своєї пропозиції не подані наступні документи:
3.4. документи, що підтверджують правомочність керівника:
- рішення про призначення керівника (у формі оригіналу або виписки/витягу з протоколу або іншого розпорядчого документу органу підприємства/організації до компетенції якого, згідно статутних документів, відноситься прийняття такого рішення);
- наказ на призначення керівника (у формі оригіналу);
- установчі документи (статут або установчий договір, або засновницький договір, або положення, тощо (у формі оригіналу);
3.5. документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника, щодо представлення його інтересів під час проведення допорогової закупівлі:
- оригінал витягу з протоколу учасників та/або довіреність та/або доручення, що підтверджує відповідні повноваження;
- оригінал наказу на призначення (якщо такі документи не надано у відповідності з підпунктом 3.4. даного пункту);
3.6. документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника, підписувати документи пропозиції:
- оригінал витягу з протоколу учасників та/або довіреність та/або доручення, що підтверджує відповідні повноваження;
- оригінал наказу на призначення (якщо такі документи не надано у відповідності з підпунктом 3.4. даного пункту);
3.7. документи, що підтверджують правомочність особи/осіб учасника, якій/яким надано право на укладення та підписання договору про закупівлю:
- оригінал витягу з протоколу учасників та/або довіреність та/або доручення, що підтверджує відповідні повноваження;
- оригінал наказу на призначення (якщо такі документи не надано у відповідності з підпунктом 3.4. даного пункту).
Слід зазначити, що вимога подання даного переліку в документації є дискримінаційною, оскільки таким чином взагалі стає неможливою участь фізичних осіб-підприємців у закупівлі.

Лілія Вашатко 19.06.2017 10:34

Умови закупівлі:

Компанія ФОП Петренко І.М не погоджується з рішенням комісії щодо відхилення нашої пропозиції по процедурі закупівлі Створення туристичного відеоролика (ДК 021:2015: 92110000-5 – Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги) Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-19-002427-b


1. Ми вважаємо не обґрунтованим рішення комісії, що компанія ФОП Петренко І.М не відповідає кваліфікаційним критеріям, а саме, комісія зазначила, що ФОП Петрено І М не надав інформацію та документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника, щодо представлення його інтересів під час проведення допорогової закупівлі, інформацію та документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника щодо підпису документів, а також інформацію та документи, що підтверджують правомочність особи/осіб учасника на укладання та підписання договору про закупівлю. Однак такої людини в компанії не має. Петренко І.М нікого не уповноважує представляти його інтереси, сам підписує документи тощо. Тому, вимога, щодо документів до неіснуючої людини ми вважаємо не обґрунтованою.

2. Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І.М надала довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації з порушенням вимог тендерної документації. Варто зазначити, що даний документ згідно умов тендерної документації готувався відповідно до ДОДАТКУ 1. А ньому ніяких конкретних вимог не прописано, лише
«Учасники в складі пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг згідно предмету закупівлі інформацією за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника»,
саме це ми і зробили за підписом керівника Петренко І.М, який є єдиним уповноваженим це робити.

3. Комісія зауважила, що роботи які ми надали на гугл диску не підтверджують наявність досвіду виконання нами аналогічного договору. Це взагалі нонсенс. І складається враження, що комісія їх не дивилась взагалі. 3 відеоролика (як вимагалось у тендерній документації) були туристичного характеру. А четвертий ми надали від себе для ознайомлення. Крім того згідно Пункту 1 розділу 3 «Інструкція з підготовки пропозиції» вимоги до прикладів робіт були викладені у Додатку 1 де зазначено, що наявність досвіду виконання аналогічних робіт підтверджується шляхом портфоліо. Що ми і зробили. Окрім портфоліо інших вимог не було.
Видержка з Додатку 1

(Учасники в складі пропозиції документально підтверджують наявність досвіду виконання ними аналогічного (их) договору (ів) шляхом надання портфоліо не менше як з трьох робіт туристичних відеороликів, із зазначенням замовників цих робіт. Портфоліо подається Учасниками на картах пам’яті чи за допомогою файлообмінників.)

4. Також Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І. М. надала не відповідну довідку щодо згоди з проектом договору. Це ще раз підтверджує, що комісія не дивилась документи, адже дана довідка була підготовлена згідно прикладу наведеному в додатку 4
5. Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І.М. надала довідку про відомості учасника не відповідно до вимог тендерної документації. Хочемо ще раз зазначити, що всі довідки, які ми надали, ми готували відповідно до прикладів наданих у тендерній документації, а тому складається враження, що Комісія, або не ознайомилась з документами. Які компанія ФОП Петренко І.М надала, або мала намір відмовити всім учасникам, які надали більш вигідні пропозиції. Більше того, відмови всім учасникам, часто однакові. Тому складається враження, що даний тендер проводили, аби перемогла своя компанія. Більше того, якщо переможе компанія ФОП "ІСКРА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА", ми зауважуємо, що досвіду у цього претендента ще менше ніж у всіх, хто вийшов на тендер. Компанія була зареєстровано на початку року. А надане портфоліо даного кандидата на файлообміннику https://fex.net/#! Подитивитися не можливо, адже збереження файлів має невеликий термін. А тому комісія на момент розгляду пропозиції даної компанії приклади робіт не побачить взагалі.

Позиція ГО Центр громадського моніторингу та досліджень Зрада
Ідентифікатор порушень III

Подано форм 5662

Кращий інформатор III

Подано форм 5910

DOZORRO PROFI
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
дискримінаційні вимоги документації
лист до замовника
22.06.2017
- отримано формальну відписку
безпідставна дискваліфікація
лист до замовника
22.06.2017
- отримано формальну відписку

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 25.05.2017 17:00

Подання пропозицій:

30.05.2017 18:00

Початок аукціону:

31.05.2017 13:15

Очікувана вартість
80 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кошти обласного бюджету

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
Створення туристичного відеоролика (ДК 021:2015: 92110000-5 – Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги)
ДК 021:2015: 92110000-5 — Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

портфоліо

Дата подання: 25.05.2017 16:18
Доброго дня. Чи потрібно відеоролики з портфоліо завантажувати для скачування, чи можливо надати лінки для просмотру відео?
Відповідь відсутня

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2017-05-19-002427-b.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ", Код ЄДРПОУ:3107802398
Дата подання: 19.06.2017 10:30
Компанія ФОП Петренко І.М не погоджується з рішенням комісії щодо відхилення нашої пропозиції по процедурі закупівлі Створення туристичного відеоролика (ДК 021:2015: 92110000-5 – Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги) Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-05-19-002427-b


1. Ми вважаємо не обґрунтованим рішення комісії, що компанія ФОП Петренко І.М не відповідає кваліфікаційним критеріям, а саме, комісія зазначила, що ФОП Петрено І М не надав інформацію та документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника, щодо представлення його інтересів під час проведення допорогової закупівлі, інформацію та документи, що підтверджують повноваження службової (посадової) особи учасника щодо підпису документів, а також інформацію та документи, що підтверджують правомочність особи/осіб учасника на укладання та підписання договору про закупівлю. Однак такої людини в компанії не має. Петренко І.М нікого не уповноважує представляти його інтереси, сам підписує документи тощо. Тому, вимога, щодо документів до неіснуючої людини ми вважаємо не обґрунтованою.

2. Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І.М надала довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації з порушенням вимог тендерної документації. Варто зазначити, що даний документ згідно умов тендерної документації готувався відповідно до ДОДАТКУ 1. А ньому ніяких конкретних вимог не прописано, лише
«Учасники в складі пропозиції документально підтверджують наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг згідно предмету закупівлі інформацією за підписом керівника чи уповноваженої особи учасника»,
саме це ми і зробили за підписом керівника Петренко І.М, який є єдиним уповноваженим це робити.

3. Комісія зауважила, що роботи які ми надали на гугл диску не підтверджують наявність досвіду виконання нами аналогічного договору. Це взагалі нонсенс. І складається враження, що комісія їх не дивилась взагалі. 3 відеоролика (як вимагалось у тендерній документації) були туристичного характеру. А четвертий ми надали від себе для ознайомлення. Крім того згідно Пункту 1 розділу 3 «Інструкція з підготовки пропозиції» вимоги до прикладів робіт були викладені у Додатку 1 де зазначено, що наявність досвіду виконання аналогічних робіт підтверджується шляхом портфоліо. Що ми і зробили. Окрім портфоліо інших вимог не було.
Видержка з Додатку 1

(Учасники в складі пропозиції документально підтверджують наявність досвіду виконання ними аналогічного (их) договору (ів) шляхом надання портфоліо не менше як з трьох робіт туристичних відеороликів, із зазначенням замовників цих робіт. Портфоліо подається Учасниками на картах пам’яті чи за допомогою файлообмінників.)

4. Також Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І. М. надала не відповідну довідку щодо згоди з проектом договору. Це ще раз підтверджує, що комісія не дивилась документи, адже дана довідка була підготовлена згідно прикладу наведеному в додатку 4
5. Комісія зауважила, що компанія ФОП Петренко І.М. надала довідку про відомості учасника не відповідно до вимог тендерної документації. Хочемо ще раз зазначити, що всі довідки, які ми надали, ми готували відповідно до прикладів наданих у тендерній документації, а тому складається враження, що Комісія, або не ознайомилась з документами. Які компанія ФОП Петренко І.М надала, або мала намір відмовити всім учасникам, які надали більш вигідні пропозиції. Більше того, відмови всім учасникам, часто однакові. Тому складається враження, що даний тендер проводили, аби перемогла своя компанія. Більше того, якщо переможе компанія ФОП "ІСКРА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА", ми зауважуємо, що досвіду у цього претендента ще менше ніж у всіх, хто вийшов на тендер. Компанія була зареєстровано на початку року. А надане портфоліо даного кандидата на файлообміннику https://fex.net/#! Подитивитися не можливо, адже збереження файлів має невеликий термін. А тому комісія на момент розгляду пропозиції даної компанії приклади робіт не побачить взагалі.

Компанія ФОП Петренко І.М вимагає, аби Комісія у найшвидші терміни розглянула наше оскарження розібралась у своїх помилках та прийняла законне рішення. Зауважуємо, якщо Комісія не розгляне наші Вимоги, ми будемо звертатися до НАБУ, Фінансової інспекції та Генеральної прокуратури.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

19.06.2017 17:53
Рішенням тендерного комітету від 15 червня 2017 року Протокол № 9, Ваша пропозиція була дискваліфікована відповідно до пункту 9.2 Розділу 9. Кваліфікація, визначення переможця та завершення Закупівлі "Порядку здійснення допорогових закупівель", затвердженого Наказом ДП "Зовнішторгвидав України" від 13.04.2016 № 35.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
31.05.2017 13:15
Завершення:
31.05.2017 14:00

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 31.05.2017 14:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ДІАС-ТРЕЙД
YouControl
Профіль
50 000 UAH з ПДВ 13 000 UAH з ПДВ Відсутня
ТОВ "ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ"
YouControl
Профіль
75 000 UAH з ПДВ 25 000 UAH з ПДВ Документи
Соболевський Віталій Романович
YouControl
Профіль
55 600 UAH з ПДВ 46 900 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ЯСАКОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
YouControl
Профіль
78 242 UAH з ПДВ 47 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
YouControl
Профіль
77 000 UAH з ПДВ 52 100 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ІСКРА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА"
YouControl
Профіль
80 000 UAH з ПДВ 79 200 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

30.05.2017 12:43
Д_5331.pdf
30.05.2017 12:43
Д_4330.pdf

Публічні документи

30.05.2017 17:02
addition_1.docx

Публічні документи

30.05.2017 13:02
Довідки_ст.17 .rar
30.05.2017 12:36
Додаток 6.pdf
30.05.2017 12:36
Довідки_ст17.rar
30.05.2017 12:35
Єд_податок.pdf

Публічні документи

30.05.2017 15:09
Паспорт2.pdf
30.05.2017 15:09
Паспорт1.pdf
30.05.2017 15:09
Паспорт.pdf
30.05.2017 15:09
Іскра Витяг.pdf
30.05.2017 15:08
ІПН.pdf
30.05.2017 15:08
досвід.pdf
30.05.2017 15:08
Витяг.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ДІАС-ТРЕЙД
#37451943
Профіль
Відхилено 13 000 UAH з ПДВ 02.06.2017 18:00
ТОВ "ДІСНЕЙ ДІЗАЙНІ"
#41154379
Профіль
Відхилено 25 000 UAH з ПДВ 08.06.2017 17:23
Соболевський Віталій Романович
#2927108632
Профіль
Відхилено 46 900 UAH з ПДВ 09.06.2017 15:07
ФОП "ЯСАКОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
#2977213814
Профіль
Відхилено 47 000 UAH з ПДВ 14.06.2017 16:39
ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
#3107802398
Профіль
Відхилено 52 100 UAH з ПДВ 15.06.2017 16:28
ФОП "ІСКРА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА"
#3266603786
Профіль
tender.big_status_active 79 200 UAH з ПДВ 21.06.2017 14:21

Документи

02.06.2017 17:57
протокол.pdf

Документи

08.06.2017 17:16
протокол 6.pdf

Документи

09.06.2017 15:02
протокол 7.pdf

Документи

14.06.2017 16:38
протокол 8.pdf

Документи

15.06.2017 16:27
протокол 9.pdf

Документи

21.06.2017 14:20
протокол 10.pdf

Переможець

Дата і час публікації: 21.06.2017 14:21

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "ІСКРА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА"
YouControl
Профіль
#3266603786
79 200 UAH з ПДВ Документи

Документи

21.06.2017 14:20
протокол 10.pdf

Укладений договір


Строк дії 29.06.2017 00:00 - 15.12.2017 00:00
Номер 55
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР.pdf Укладений
79 200
29.06.2017 17:40
29.06.2017

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors