Олія соняшникова рафінована бутильована sunflower oil

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-11-16-003643-a
  • 15420000-8 - Рафіновані олії та жири
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» Міністерства юстиції
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Каліновський Віталій Вікторович, +380442073630 , yzdr@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 03115, м. Київ, вул. Святошинська, 27
Дата укладення договору
26.01.18
Переможець
ТОВ ДНІПРО РІВЕР ГРУП
Очікувана вартість
55 173 600 UAH з ПДВ
Сума договору
55 031 400 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.02.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.12.2017 10:00

Оскарження умов:

до 24.12.2017 00:00

Подання пропозицій:

28.12.2017 10:00

Початок аукціону:

10.01.2018 13:32

Очікувана вартість
55 173 600 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 655 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.01 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Рафіновані олії та жири (олія соняшникова рафінована бутильована)

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 найменувань
Олія соняшникова рафінована бутильована
ДК 021:2015: 15420000-8 — Рафіновані олії та жири

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Запитання щодо електронного підпису

Дата подання: 23.11.2017 15:11
Дата відповіді: 27.11.2017 11:00
просимо надати уточнення щодо накладення електронного цифрового підпису на кожний документ відповідно до Розділу ІІІ Документації п. 1.1. А саме, чи має бути накладений електронний підпис на кожний документ окремо чи Учасник може під час завантаження пропозиції одночасно наложити електронний підпис на всю пропозицію з усією документацією?

відповідь:

Доброго дня!
З метою недопущення дискримінації учасників, Замовник не має права нав’язувати потенційним учасникам торгів конкретне програмне забезпечення. В свою чергу повідомляємо що файли які підписані через систему «M.E.DOK» у повній мірі забезпечують подальше належне їх відкриття після проведення аукціону.
Слід зазначити, що відповідно до Стаття 4 Закону України «Про електронний цифровий підпис» електронний цифровий підпис призначений для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів. Згідно статті 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа.
Відповідно до зазначеного Документи учасника повинні бути завантажені у вигляді сканованих файлів PDF (PortableDocumentFormat) з накладанням електронного цифрового підпису (ЕЦП) (на кожен документ), мають бути відкриті для загального доступу (за виключенням підстав визначених Законом) та не містити паролів.
Також допускається об’єднання документів учасника у вигляді сканованих файлів в архів (-ви) файлів із накладанням загального ЕЦП на кожний сканований файл архіву. Файли архіву (-ів) мають бути відкриті для загального доступу, не містити паролів

Загальне питання до тендерної документації

Дата подання: 27.11.2017 12:13
Дата відповіді: 29.11.2017 16:28
Відповідно до п. 15.1 Додатку 2 Тендерної документації Замовник вимагає надати в складі пропозиції копії документів які підтверджують, що Учасник забезпечив належну підготовку осіб, які є відповідальними за застосування постійно діючих процедур, що базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точка, за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів згідно із Законом України №771/97 "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів. Просимо надати роз'яснення з приводу того, які саме копії документів Замовник має на увазі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
Відповідно до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", «Про ветеринарну медицину» та з метою адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу в Україні діють «Вимоги щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)».
Згідно з цими Вимогами застосування системи НАССР полягає в:
- ідентифікації можливих небезпечних факторів;
- встановленні того, де і як небезпечні фактори можуть бути усунуті, попереджені або приведені до прийнятного рівня;
- розробці відповідних заходів і навчання персоналу;
- впровадженні заходів на практиці та документування процедур.
Пунктом 1.6 Вимог передбачено, що система НАССР не є автономною програмою, її основою є система заходів контролю, що складається з програм-передумов, які повинні бути запроваджені і підтримуватися належним чином. Такий підхід вимагає від персоналу потужностей підприємств харчової промисловості дотримання цих принципів, забезпечення знань та практичних навичок у розробленні, впровадженні систем управління безпечністю, їх ефективному функціонуванні. Успішне впровадження системи НАССР здійснюється за умови застосування широкого підходу, заснованого на співпраці всього персоналу потужності, у тому числі її керівництва.
Згідно з п. 3.4 Вимог першим підготовчим кроком розробки плану НАССР має бути створення групи НАССР. Якщо можливо, ця група повинна складатися з осіб, які представляють різні підрозділи потужності, від роботи яких залежить безпечність продуктів, включаючи керівників, та які мають знання про харчові продукти, технологічні процеси та відповідний досвід роботи. Якщо необхідно, на етапі розробки можна залучити зовнішніх експертів, які мають поглиблені знання про небезпечні фактори, характерні для харчових продуктів, технологічні процеси та принципи НАССР.
Тобто, запровадження дієвої системи управління безпечністю харчових продуктів передбачає, передусім, навчання найвищого керівництва, групи НАССР, персоналу, що виконує роботи, які впливають на безпечність продуктів та осіб, відповідальних за здійснення оперативного контролю.
З урахуванням вищезазначених Вимог можна стверджувати, що кожне підприємство має свою індивідуально визначену систему управління безпечністю харчових продуктів, а отже на свій розсуд має надати документи, якими може підтвердити той факт, що воно забезпечило належну підготовку осіб, які є відповідальними за застосування постійно діючих процедур, оскільки склад групи НАССР на кожному підприємстві залежить від виду та асортименту харчових продуктів, технологічних процесів та особливостей потужностей, а отже перелік документів, що вимагаються Тендерною документацією не може бути заздалегідь встановленим та вичерпним.

Загальне запитання щодо Тендерної документації

Дата подання: 30.11.2017 11:33
Дата відповіді: 04.12.2017 11:04
Звертаємо Вашу увагу на вимогу п. 17.1 Додатку 2 Тендерної документації, а саме де Замовником зазначається, що у разі відсутності у Учасника впровадженної системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) та її сертифікації, учасник може надати довідку в довільній формі, що містить опис заходів, які здійснюються учасником для виконання обовязків операторів ринку харчових продуктів по забезпеченню вимог Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів". З огляду на зазначене, можливо зробити висновок, що для участі у процедурі закупівлі НАССР не є обовязковим. Але, спираючись на Вашу попередню відповідь з приводу надання копій документів відповідно до вимог п.15.1 Додатку2 Тендерної документації щодо належної підготовки осіб відповідно до ЗУ "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів та інші вимоги до Учасників свідчать про необхідність запровадження системи НАССР. Дані вимоги до Учасників суперечать одна одній. До того ж, у своїй попередній відповіді, Замовник не конкретизував які саме документи ним вимагаються зазначивши, що перелік документів, що вимагається Тендерною документацією не може бути зазделегіть встановленим та вичерпним, а тому нам не зрозуміло, як саме Замовник буде перевіряти достатність наданої документації Учасниками та перевіряти кваліфікацію Учасників. До того ж, самі Учасники не будуть мати змоги перевірити законність прийнятого рішення Замовником за результатами кваліфікації конкретного Учасника. А тому вважаємо, що такі вимоги Замовника є дискремінаційними, а отже мають бути змінені Замовником. Просимо розглянути наші доводи та відреагувати на них, шляхом внесення змін до тендерної документації
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня!
У відповідь на запитання стосовно дискримінаційних вимог в частині впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) у Учасника або її відсутності маємо зазначити наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 21 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» № 771/97-вр в чинній редакції від 05.07.2017 оператори ринку розробляють, запроваджують та використовують постійно діючі процедури, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. При цьому вимоги частини першої цієї статті не поширюються на операторів ринку, що здійснюють первинне виробництво, а також провадять пов’язану з первинним виробництвом діяльність, зокрема транспортування, зберігання та обробку первинної продукції в місці первинного виробництва, за умови, що при цьому не змінюється суттєво стан таких продуктів, а також на транспортування живих тварин, призначених для споживання людиною, транспортування з місця первинного виробництва до потужності продуктів рослинного походження, продуктів рибальства, а також продуктів полювання. Одночасно згідно з ч. 4 ст. 21 цього ж Закону вимоги щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, допускають застосування спрощеного підходу, за умови якщо такий підхід забезпечує однаковий рівень захисту здоров’я споживачів, що і в разі запровадження принципів системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, як це описано у частині третій цієї статті. Відповідно до ч. 7 ст. 21 Закону сертифікація постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, не є обов’язковою.
Таким чином, беручи до уваги наведені нормативні положення, а також нашу відповідь на раніше поставлене запитання щодо невичерпного переліку документів, якими будь-який Учасник може підтвердити факт, що він забезпечив належну підготовку осіб, які є відповідальними за застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), ще раз наголошуємо, що кожне підприємство має свою індивідуально визначену систему управління безпечністю харчових продуктів, яка залежить від виду та асортименту харчових продуктів, технологічних процесів та особливостей потужностей.
У випадку законодавчо обґрунтованої та допустимої відсутності у Учасника впровадженої Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР) він у будь-якому випадку підпадає під дію Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», виконання якого згідно з вимогами Тендерної документації має підтвердити відповідними документами в складі своєї тендерної пропозиції.
Отже, Тендерна документація Замовника не містить жодних дискримінаційних вимог, а навпаки, надає широкі можливості для невизначеного кола потенційних Учасників, заснованих на конкурентних засадах.
Розгорнути: 3 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНІНТЕРТЕХНОЛОГІЯ" Документи
Відхилено
Документи
ТОВ ДНІПРО РІВЕР ГРУП Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАРИОТА" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

28.12.2017 10:01
edr_identification.yaml
04.01.2018 15:46
Протокол
04.01.2018 15:50
sign.p7s

Публічні документи

26.12.2017 00:25
30.zip
26.12.2017 00:25
29.zip
26.12.2017 00:25
28.zip
26.12.2017 00:25
27.zip
26.12.2017 00:25
26.zip
26.12.2017 00:25
25.zip
26.12.2017 00:25
24.zip
26.12.2017 00:25
23.zip
26.12.2017 00:25
22.zip
26.12.2017 00:25
21.zip
26.12.2017 00:25
19-20.zip
26.12.2017 00:25
18.zip
26.12.2017 00:25
17.zip
26.12.2017 00:25
16.zip
26.12.2017 00:25
15.zip
26.12.2017 00:25
14.zip
26.12.2017 00:25
13.zip
26.12.2017 12:06
29_1.zip
26.12.2017 00:24
37.zip
26.12.2017 00:24
36.zip
26.12.2017 00:25
35.zip
26.12.2017 00:25
34__1.zip
26.12.2017 00:25
33.zip
26.12.2017 00:25
32.zip
26.12.2017 00:25
31.zip
26.12.2017 00:25
12.zip
26.12.2017 00:25
11.zip
26.12.2017 00:25
10.zip
26.12.2017 00:25
09.zip
26.12.2017 00:25
08.zip
26.12.2017 00:25
07.zip
26.12.2017 00:25
06.zip
26.12.2017 00:25
05.zip
26.12.2017 00:25
04.zip
26.12.2017 00:25
03.zip
26.12.2017 00:25
02.zip
26.12.2017 00:25
01.zip
26.12.2017 15:27
38_Гарантія о.zip

Конфіденційні документи

26.12.2017 00:25
34_3.zip

Причина конфіденційності

Згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, проте не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Інформація щодо опису всіх обов`язкових процедур, які реалізують принципи передбачені Законом України № 771/97 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», викладена у вищевказаних документах належить на праві власності ТОВ «Фінінтертехнологія», оскільки є невід’ємною частиною інтегрованої системи управління, запровадженої на підприємстві, а отже має статус конфіденційної відповідно до Закону України «Про інформацію», передавання якої може здійснюватися тільки за письмовим дозволом керівника підприємства. Оскільки надання зазначених документів регламентовано вимогою ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та не пов’язано з підтвердженням відповідності кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, ТОВ «Фінінтертехнологія» вважає за можливе визначити таку інформацію конфіденційною, тобто такою, що згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій не розкривається автоматично невизначеному колу суб’єктів.

26.12.2017 00:25
34__2__4.zip

Причина конфіденційності

Згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, проте не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Інформація щодо опису всіх обов`язкових процедур, які реалізують принципи передбачені Законом України № 771/97 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», викладена у вищевказаних документах належить на праві власності ТОВ «Фінінтертехнологія», оскільки є невід’ємною частиною інтегрованої системи управління, запровадженої на підприємстві, а отже має статус конфіденційної відповідно до Закону України «Про інформацію», передавання якої може здійснюватися тільки за письмовим дозволом керівника підприємства. Оскільки надання зазначених документів регламентовано вимогою ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та не пов’язано з підтвердженням відповідності кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, ТОВ «Фінінтертехнологія» вважає за можливе визначити таку інформацію конфіденційною, тобто такою, що згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій не розкривається автоматично невизначеному колу суб’єктів.

26.12.2017 00:25
34__2__3.zip

Причина конфіденційності

Згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, проте не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Інформація щодо опису всіх обов`язкових процедур, які реалізують принципи передбачені Законом України № 771/97 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», викладена у вищевказаних документах належить на праві власності ТОВ «Фінінтертехнологія», оскільки є невід’ємною частиною інтегрованої системи управління, запровадженої на підприємстві, а отже має статус конфіденційної відповідно до Закону України «Про інформацію», передавання якої може здійснюватися тільки за письмовим дозволом керівника підприємства. Оскільки надання зазначених документів регламентовано вимогою ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та не пов’язано з підтвердженням відповідності кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, ТОВ «Фінінтертехнологія» вважає за можливе визначити таку інформацію конфіденційною, тобто такою, що згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій не розкривається автоматично невизначеному колу суб’єктів.

26.12.2017 00:25
34__2__2.zip

Причина конфіденційності

Згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, проте не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Інформація щодо опису всіх обов`язкових процедур, які реалізують принципи передбачені Законом України № 771/97 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», викладена у вищевказаних документах належить на праві власності ТОВ «Фінінтертехнологія», оскільки є невід’ємною частиною інтегрованої системи управління, запровадженої на підприємстві, а отже має статус конфіденційної відповідно до Закону України «Про інформацію», передавання якої може здійснюватися тільки за письмовим дозволом керівника підприємства. Оскільки надання зазначених документів регламентовано вимогою ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та не пов’язано з підтвердженням відповідності кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, ТОВ «Фінінтертехнологія» вважає за можливе визначити таку інформацію конфіденційною, тобто такою, що згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій не розкривається автоматично невизначеному колу суб’єктів.

26.12.2017 00:25
34__2__1.zip

Причина конфіденційності

Згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій автоматично розкривається вся інформація, зазначена в пропозиціях учасників, проте не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником конфіденційною. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону. Інформація щодо опису всіх обов`язкових процедур, які реалізують принципи передбачені Законом України № 771/97 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», викладена у вищевказаних документах належить на праві власності ТОВ «Фінінтертехнологія», оскільки є невід’ємною частиною інтегрованої системи управління, запровадженої на підприємстві, а отже має статус конфіденційної відповідно до Закону України «Про інформацію», передавання якої може здійснюватися тільки за письмовим дозволом керівника підприємства. Оскільки надання зазначених документів регламентовано вимогою ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» та не пов’язано з підтвердженням відповідності кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 і вимогам, установленим статтею 17 цього Закону, ТОВ «Фінінтертехнологія» вважає за можливе визначити таку інформацію конфіденційною, тобто такою, що згідно з ч. 2 ст. 27 Закону України «Про публічні закупівлі» під час розкриття тендерних пропозицій не розкривається автоматично невизначеному колу суб’єктів.

Документи

28.12.2017 10:01
edr_identification.yaml
04.01.2018 15:47
Протокол
04.01.2018 15:49
sign.p7s

Публічні документи

26.12.2017 16:41
2. Код доступу.7z
26.12.2017 16:41
8. Листи-згоди.7z
26.12.2017 16:41
11. Ст.17.7z
26.12.2017 16:41
13. Транспорт.7z
26.12.2017 16:41
14. Працівники.7z
26.12.2017 16:41
21. Акт ХАСП.7z
26.12.2017 16:41
27. Екологія.7z
26.12.2017 16:41
28. Опис ХАСП.7z
26.12.2017 16:41
І-01 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-02 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-03 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-04 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-05 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-06 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-01 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-02 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-03.7z
26.12.2017 16:41
М-04 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-05 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-06 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-07 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-08 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-09 (2).7z
26.12.2017 16:41
опис олыя.7z
26.12.2017 16:41
Ліцензія.zip
26.12.2017 19:08
sign.p7s
11.01.2018 12:01
довідка МВС
11.01.2018 12:01
довідка ДФС
26.12.2017 19:08
sign.p7s
26.12.2017 19:08
sign.p7s

Документи

28.12.2017 10:01
edr_identification.yaml
04.01.2018 15:47
Протокол
04.01.2018 15:49
sign.p7s

Публічні документи

27.12.2017 19:52
sign.p7s
27.12.2017 20:17
16.1 Досвід.7z
27.12.2017 19:39
Гарантія.7z
27.12.2017 19:40
16.1 Досвід.7z
27.12.2017 19:43
14.2 лист АТП.pdf
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf.(2).P7S
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf.(1).P7S
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf.(2).P7S
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf.(1).P7S
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf

Аукціон

Початок:
10.01.2018 13:32
Завершення:
10.01.2018 13:53

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 10.01.2018 13:53

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ДНІПРО РІВЕР ГРУП
Пошук по цьому учаснику
55 116 720 UAH з ПДВ 55 031 400 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "КАРИОТА"
Пошук по цьому учаснику
55 130 940 UAH з ПДВ 55 080 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.01.2018 12:08
sign.p7s
11.01.2018 12:01
довідка ДФС
11.01.2018 12:01
довідка МВС
26.12.2017 19:08
sign.p7s
26.12.2017 19:08
sign.p7s
26.12.2017 16:41
Ліцензія.zip
26.12.2017 16:41
опис олыя.7z
26.12.2017 16:41
М-09 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-08 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-07 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-06 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-05 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-04 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-03.7z
26.12.2017 16:41
М-02 (2).7z
26.12.2017 16:41
М-01 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-06 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-05 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-04 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-03 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-02 (2).7z
26.12.2017 16:41
І-01 (2).7z
26.12.2017 16:41
28. Опис ХАСП.7z
26.12.2017 16:41
27. Екологія.7z
26.12.2017 16:41
21. Акт ХАСП.7z
26.12.2017 16:41
14. Працівники.7z
26.12.2017 16:41
13. Транспорт.7z
26.12.2017 16:41
11. Ст.17.7z
26.12.2017 16:41
8. Листи-згоди.7z
26.12.2017 16:41
2. Код доступу.7z

Публічні документи

27.12.2017 20:17
16.1 Досвід.7z
27.12.2017 19:52
sign.p7s
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf.(1).P7S
27.12.2017 19:48
02 статут.pdf.(2).P7S
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf.(1).P7S
27.12.2017 19:48
04 Альянс.pdf.(2).P7S
27.12.2017 19:43
14.2 лист АТП.pdf
27.12.2017 19:40
16.1 Досвід.7z
27.12.2017 19:39
Гарантія.7z

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ДНІПРО РІВЕР ГРУП
#40464816
Пошук по цьому переможцю
Переможець 55 031 400 UAH з ПДВ 11.01.2018 09:05

Документи

10.01.2018 13:53
edr_identification.yaml
11.01.2018 09:04
Повідомлення
11.01.2018 09:05
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 11.01.2018 09:05

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ДНІПРО РІВЕР ГРУП
Пошук по цьому переможцю
#40464816
55 031 400 UAH з ПДВ Документи

Документи

10.01.2018 13:53
edr_identification.yaml
11.01.2018 09:04
Повідомлення
11.01.2018 09:05
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 26.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 1-К
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
55 031 400
26.01.2018 14:50
26.01.2018
sign.p7s Укладений
06.02.2018 12:36

Зміни до договору

Продовження строку дії договору на наступний рік 26.12.2018 13:54
Опис змін: ч.5 ст.36 Закону України "Про публічні закупівлі" продовження строку дії Договору, достатній для проведення процедури закупівлі на початок 2019 року
Номер договору: 1-К
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 26.01.2018 — 01.05.2019
Сума оплати за договором: 55 031 400
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання