Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-01-002595-c
  • 73110000-6 - Дослідницькі послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Апатьєв Олександр Леонідович, 206-97-67 , tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01032, Київська обл., м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
Очікувана вартість
3 096 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 6.03.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.12.2017 16:00

Оскарження умов:

до 22.12.2017 00:00

Подання пропозицій:

26.12.2017 16:00

Початок аукціону:

27.12.2017 14:53

Очікувана вартість
3 096 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
80 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 960 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл.
Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів
ДК 021:2015: 73110000-6 — Дослідницькі послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Закінчення строку уточнень припадає на вихідний день

Дата подання: 07.12.2017 15:45
Дата відповіді: 08.12.2017 09:30
Відповідно до умов проведення Закупівлі №1769033, уточнення до тендерної документації можна здійснювати до 16:00 09 грудня 2017 року. 9 грудня 2017 року є вихідним днем, що обмежує строк уточнень. У зв’язку з вищезазначеним просимо надати відповідь на наступне запитання: чи буде вважатись днем закінченням строку уточнень перший за ним робочий день (ст. 254 Цивільного кодексу України), тобто, чи будуть прийматись уточнення до 11.12.17 р. включно і до якої години.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону – Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника.

Порядок роботи учасника у системі електронних закупівель затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків».
Зауважуємо, що з усіма технічними питаннями, що стосуються техніки подання учасниками тендерних пропозицій, роботи майданчиків тощо, необхідно звертатись до служби підтримки електронного майданчика, на якому зареєстроване Ваше підприємство.

Залучення субпідрядників

Дата подання: 07.12.2017 22:30
Дата відповіді: 14.12.2017 09:01
Просимо надати роз’яснення умов проведення тендеру із закупівлі послуг за ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гамма - випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів – з таких питань: 1. Потенційний учасник з метою надання послуги належного рівня якості та забезпечення повної відповідності кваліфікаційним критеріям планує створититимчасове скоординоване об'єднанняз двома іншими юридичними особами (без утворення та реєстрації окремої юридичної особи та/або здійснення спільної діяльності). При цьому, відповідно до принципів тендерної процедури тендерна пропозиція (і фінансове її забезпечення) буде надана від одного учасника – який є лідером вищезазначеного об’єднання. З метою підтвердження дійсності та правоспроможності цього об’єднання учасник надає копію відповідної угоди. Чи вважатиме замовник тендерної процедури таку пропозицію відповідною умовам тендерної документації? Тобто чи вважатиме замовник кваліфікаційну інформацію (досвід, персонал та обладнання) надану всіма членами тимчасового об’єднання відповідною лідеру такого об’єднання – що буде виступати учасником тендерної процедури та цінового аукціону. 2. В тендерній документації відсутні будь-які умови та/або обмеження щодо залучення субпідрядників. Тому, якщо замовник не вважатиме тендерну пропозицію подану як зазначено у питанні 1, чи має право учасник забезпечити повну відповідність кваліфікаційним критеріям шляхом залучення субпідрядників? Які вимоги та обмеження щодо залучення субпідрядників у такому випадку вимагатиме замовник?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки спільно з виконавчою дирекцією з юридичних питань та супроводу процедур закупівель ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" 1. Правові засади створення та діяльності об'єднань підприємств регулюються главою 12 Господарського кодексу України (далі - ГКУ).
Відповідно статті 118 ГКУ об'єднанням підприємств є господарська організація, утворена у складі двох або більше підприємств з метою координації їх виробничої, наукової та іншої діяльності для вирішення спільних економічних та соціальних завдань.
При цьому, об'єднання підприємств є юридичною особою, яка підлягає державній реєстрації.

2. Відповідно до ст.16 закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям встановлюються саме до учасників процедури закупівлі, а не до його субпідрядників".

щодо умов Додатків 2, 3 тендерної документації

Дата подання: 08.12.2017 13:05
Дата відповіді: 14.12.2017 09:05
Пунктом 2.3. проекту договору (Додаток 3 до ТД) заначено, що оформлений Сторонами Акт здачі-приймання наданої послуги та звітні документи за кожним етапом є підставою для взаємних розрахунків. В п. 6.3. Технічних вимог (Додаток 3 до ТД ) зазначено, що результати наданих послуг оформляються актами здачі-приймання встановленої форми по кожному етапу. Разом з тим в Календарному плані (Додатку 2 до Договору) Акт здачі-приймання наданої послуги, який згідно з п. 2.14. проекту договору є підставою для оплати, як звітний документ значиться тільки за останнім четвертим етапом. Крім того в п. 6.4. Технічних вимог (Додаток 3 до ТД та Додаток 1 до Договору) зазна-чено, що підписаний сторонами акт здачі приймання робіт за результатами 4 етапу являться підставою для взаєморозрахунків між Замовником та Виконавцем за надані послуги. Враховуючи наведене просимо роз’яснити, чи є пріоритетними умови договору над його додатками (Технічні вимоги, Календарний план), зокрема щодо оформлення Акту здачі-приймання наданої послуги, який є підставою для оплати, за кожним етапом. З метою уникнення двоякого трактування умов договору та його додатків та, оскільки, Замовник визначив надання послуг в чотири етапи, для оформлення пер-винних документів які підтверджують здійснення господарських операцій за кожним етапом, пропонуємо умови Календарного плану та п. 6.4. Технічних вимог узгодити з умовами п. 2.3. проекту договору та п. 6.3. Технічних вимог, а саме: - За кожним етапом Календарного плану в переліку звітної документації додати "Акт здачі-приймання наданої послуги"; - В п. 6.4. Технічних вимог зазначити, що підписані сторонами "Акти здачі-приймання наданої послуги" за результатами кожного етапу Календарного плану являються підставою для взаєморозрахунків між Замовником та Виконавцем за надані послуги.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Умови договору про надання послуги на тему:
«Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів» вважати пріоритетними над його додатками (Технічні вимоги, Календарний план).

Відповідно до умов договору п. 2.3 «Прийом-передача оформлених у встановленому порядку результатів виконаної послуги оформляється двосторонніми Актами, які готуються у 4-х (чотирьох) примірниках по 2 (два) для кожної зі сторін. Оформлений Сторонами Акт здачі-приймання наданої послуги, податкові накладні, зареєстровані в єдиному реєстрі податкових накладних у встановленому чинним законодавством порядку та надані звітні документи за кожним етапом є підставою для взаємних розрахунків».

Взаємні розрахунки проводяться відповідно до п. 2.14 «Оплата наданих ВИКОНАВЦЕМ послуг здійснюється ЗАМОВНИКОМ одноразово після приймання наданих послуг та підписання Сторонами двостороннього Акту здачі-приймання наданої послуги».
Таким чином порядок оплати надання послуги чітко визначений умовами договору і п.6.4 Технічних вимог: «Підписаний сторонами Акт здачі приймання робіт за результатами етапу 4 виконання робіт являється підставою для взаємних розрахунків між Замовником та Виконавцем за надані послуги», а саме - одноразово після приймання наданих послуг (етап 4) та підписання Сторонами двостороннього Акту здачі-приймання наданої послуги.
Підписані Сторонами акти здачі-приймання за окремими етапами засвідчують виконання Виконавцем у встановлені терміни, в повному обсязі, і з відповідною якістю переліку завдань, передбачених кожним етапом і не являються підставою для взаємних розрахунків".

щодо кваліфікаційного критерію - досвід виконання аналогічного договору

Дата подання: 08.12.2017 15:56
Дата відповіді: 14.12.2017 09:06
Наше Державне спеціалізоване підприємство в рамках господарської діяльності проводило дослідницькі роботи, аналогічні предмету закупівлі, які визначалися загальнодержавною програмою. При цьому договори на виконання дослідницьких робіт не укладалися, але відповідні звітні документи в наявності. Чи будуть вважатись підтвердженням досвіду виконання аналогічних робіт наявні у підприємства звітні документи, а саме: звіти, акти випробувань, технічне завдання, заключний звіт та інші? Чи необхідно їх надати у складі тендерної пропозиції? Якщо так — просимо внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Щодо підтвердження кваліфікаційного критерію про наявність досвіду виконання аналогічного договору. Загальнодержавна програма поводження з РАВ (далі Програма) затверджена Законом України. Заходи Програми є обов’язковими для виконання всіма суб’єктами, які задіяні у виконанні Програми. Виконання заходів Програми може здійснюватися власними силами суб’єкта (тобто без укладання договору) або на договірній основі. Таким чином, в разі виконання Вашим підприємством власними силами завдання Програми, яке пов’язано з характеризацією РАВ за радіонуклідним складом, з проведенням радіохімічних аналізів за переліком нуклідів, не меншим ніж встановленим в критеріях приймання у сховище СОПСТРВ, а також виконання розрахунку коефіцієнтів масштабування для вказаних радіонуклідів Замовник може прийняти для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічних робіт посилання на конкретний захід Загальнодержавної програми, за наявності підтвердження від оператора сховища (ЦППРВ) та /або Держатомрегулювання щодо прийнятності результатів виконаних робіт. В якості такого підтвердження достатньо надати листи від ЦППРВ або Укр»ДО «Радон», або Держатомрегулювання".

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на закупівлю послуги за темою: ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів) для ДП «НАЕК «Енергоатом» за процедурою – відкриті торги, п.2 «Забезпечення тендерної пропозиції», р. ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»

Дата подання: 08.12.2017 17:15
Дата відповіді: 14.12.2017 09:09
Уточніть, будь ласка, чи буде прийматися Замовником страхова гарантія іноземної страхової компанії для учасника нерезидента та за яких умов?

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки спільно з виконавчою дирекцією з юридичних питань та супроводу процедур закупівель ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Відповідь надано виконавчою дирекцію з юридичних питань та супроводу процедур закупівель.
Відповідно до ст. 2 Закону України від 07.03.1996 № 85/96-ВР «Про страхування» забороняється здійснювати страхову діяльність на території України страховиками-нерезидентами. Крім того, забезпечення тендерних пропозицій учасників та забезпечення виконання умов договорів про закупівлю, замовником яких є ДП «НАЕК «Енергоатом», здійснюються тільки страховими компаніями, що пройшли відбір у ДП «НАЕК «Енергоатом» відповідно до Порядку відбору страхових компаній, що здійснюють забезпечення тендерних пропозицій учасників процедур закупівель, замовником яких є ДП «НАЕК «Енергоатом», а також забезпечення виконання умов договорів про закупівлю, який затверджений розпорядженням ДП «НАЕК «Енергоатом» від 02.11.2016 № 995-р."

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на закупівлю послуги за темою: ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів) для ДП «НАЕК «Енергоатом» за процедурою – відкриті торги, п.5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтями 16, 17 Закону № 922», р. ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»

Дата подання: 08.12.2017 17:17
Дата відповіді: 14.12.2017 09:11
Уточніть, будь ласка, чи буде діяти це положення для учасника нерезидента, у разі наявності такої інформації у відкритих реєстрах інших держав (не України, наприклад держав Євросоюзу), доступ до яких є дистанційним і вільним? Уточніть, будь ласка, чи є достатнім надання учасником-нерезидентом в довільній формі інформації про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі (інформації про відсутність підстав, визначених у частинах першій та другій статті 17 Закону № 922), в тому випадку, якщо доступ до державного реєстру країни учасника-нерезидента (наприклад, держави Євросоюзу), не є дистанційним і вільним?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки спільно з виконавчою дирекцією з юридичних питань та супроводу процедур закупівель ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Відповідно до ч. 3 ст.17 закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу".

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на закупівлю послуги за темою: ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів) для ДП «НАЕК «Енергоатом» за процедурою – відкриті торги, п.5.1 «Частина І (ст. 16 Закону № 922)», «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору», р. ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»

Дата подання: 08.12.2017 17:20
Дата відповіді: 14.12.2017 09:13
Уточніть, будь ласка, яку послугу Замовник буде визнавати аналогічною? Уточніть, будь ласка, чи буде прийматися Замовником досвід надання аналітичних послуг іншім суб’єктам поводження з РАВ (наприклад оператора сховищ РАВ)?

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Вимоги щодо підтвердження досвіду аналогічних робіт викладені у п.3.20 «Технічні вимоги» ( додаток 2 до ТД)
Замовником буде прийнятий позитивний досвід Виконавця щодо надання аналогічних послуг для інших суб’єктів поводження з РАВ, за умови, що перелік радіонуклідів , за якими Виконавець проводив радіохімічні дослідження і розрахунки коефіцієнтів масштабування є не меншим, ніж перелік радіонуклідів визначений в «Критеріях приймання радіоактивних відходів на захоронення в спеціально обладнаному при поверхневому сховищі твердих радіоактивних відходів (СОПСТРВ)»".

ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ на закупівлю послуги за темою: ДК 021:2015 73110000-6 Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів) для ДП «НАЕК «Енергоатом» за процедурою – відкриті торги, п.6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», р. ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»

Дата подання: 08.12.2017 17:24
Дата відповіді: 14.12.2017 09:15
Уточніть, будь ласка, які якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі «Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів)» будуть розглядатися Замовником та на предмет відповідності вимогам яких документів? Наведіть, будь ласка, узагальнену наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації (клас, рівень активності і питомої активності радіонуклідів, час утворення, спосіб утворення, хімічного складу відходів, потужність дозивід упаковок РАВ). Чи правильно ми розуміємо, що іммобелізовувалися в бітумній матриці тільки відходи одного потоку з близьким хімічним і радіонуклідних складом. Наведіть, будь ласка, інформацію про гомогенності бітумірованих відходів. З метою врахування впливу властивостей відходів на обсяг робіт, і їх вартість, розгляньте, будь ласка, можливості продовження терміну підготовки тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Інформація про якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі «Дослідницькі послуги (Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів)» викладена у розділі 3 Технічних вимог (додаток 2 до ТД).на закупівлю послуги.
В рамках надання даної послуги дослідження проводяться тільки для одного виду РАВ - солебітумний компаунд ВП РАЕС, який одержано після переробки кубового залишку на установці бітумінування.
Основні характеристики СБК :
напрацювання бітумного компаунда здійснювалось в 1995-1996 р.р і в 2002 році.;
Діапазон загальної питомої активності складає - n*10-7 - n*10-4 Кі/кг і представлена в основному радіонуклідом Cs-137. Активність Cs-134 і Со-60 в 100 разів менше активності Cs-137. Радіонукліди , що важко вимірюються раніше не досліджувалися;
ПЕД на відстані 1м від поверхні контейнера - 100 – 1700 мкЗв/год;
Більш детальну наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації, буде надано Замовником відповідно до п. 3.2 технічних вимог.
Різні партії кубового залишку, який утворюється у ВП РАЕС мають близький хімічний і радіонуклідний склад. і являються одним потоком рідких радіоактивних відходів.
Гомогенність бітумного компаунду ВП РАЕС не досліджувалась. Враховуючи, що технологія бітумування має широке розповсюдження як технологія переробки рідких радіоактивних відходів у відкритих наукових публікаціях є інформація, що бітумний компаунд має високий ступінь гомогенності.

Враховуючи, що дослідження проводяться тільки для одного виду РАВ і тільки однієї АЕС України –солебітумний компаунд ВП РАЕС, вважаємо , що термін підготовки тендерної пропозиції є достатнім".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п. 3.1, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 5

Дата подання: 08.12.2017 17:26
Дата відповіді: 14.12.2017 09:17
З метою коректної оцінки трудомісткості та відповідно вартості Послуги надайте, будь ласка, вичерпний (повний) перелік звітних документів, що вимагаються від Виконавця в рамках заявленої закупівлі послуг. З метою врахування впливу складу звітних документів на обсяг робіт, і їх вартість, розгляньте, будь ласка, можливості продовження терміну підготовки тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Повний перелік звітних документів, що надається Виконавцем в рамках закупівлі заявленої послуги, представлено у розділі 5, таблиця 5.1, в графі звітна документація документу Технічні вимоги на закупівлю послуги (додаток 2 до ТД).
Продовження терміну підготовки тендерної пропозиції не потребується.

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п. 3.3, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 5

Дата подання: 08.12.2017 17:28
Дата відповіді: 14.12.2017 09:19
Таким чино, методики пробопідготовки, аналітичних досліджень та вимірювань тощо, мають бути адаптовані під форму РАВ, а саме солебітумний компаунд (вміщуючу матрицю). Ці методики для радіонуклідів, що важкі у вимірюваннях мають бути спочатку відпрацьовані на імітаторах РАВ у формі солебітумного компаунду з застосуванням зразкових радіоактивних розчинів, кожного с радіонуклідів, що досліджується. Так, наприклад, мають бути встановлені числові значення коефіцієнтів переходів радіонуклідів, що досліджуються, під час підготовки зразка для вимірювання, тобто для розчинення, озолення, осадження та інших методів пробопідготовки саме для форми РАВ солебітумний компаунд. Ця робота є достатньо тривалою та обов’язковою для виконання і потребує окремого планування іі вона не врахована ні в «технічних вимогах» ні в «календарному план»і. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Переробка рідких радіоактивних відходів за технологією бітумування є широкою практикою. Для характеризації потоку РАВ у вигляді солебітумного компаунду за всіма параметрами, які є необхідними для етапу захоронення , в тому числі за радіонуклідним складом, в обсязі переліку радіонуклідов, які встановлені в критеріях приймання на захоронення були проведені численні дослідження в різних країнах.
Замовник передбачає, що Виконавець має досвід роботи у проведенні радіохімічних дослідженнях різних за хімічним складом і фізичним станом об’єктів, в тому числі підготовку зразків для проведення вимірювань.
Якщо Виконавець вважає, що є необхідним виконання досліджень на імітаторах солебітумного компаунду, він може їх виконати ініціативно в період підготовки і узгодження технічного завдання, програми якості, методики пробовідбору і методики характеризації, до початку досліджень зразків РАВ солебітумного компаунду ВП РАЕС".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів»,п. 3.14, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 6

Дата подання: 08.12.2017 17:30
Дата відповіді: 14.12.2017 09:20
Таким чино, методики пробопідготовки, аналітичних досліджень та вимірювань тощо, мають бути адаптовані під форму РАВ, а саме солебітумний компаунд (вміщуючу матрицю). Ці методики для радіонуклідів, що важкі у вимірюваннях мають бути спочатку відпрацьовані на імітаторах РАВ у формі солебітумного компаунду з застосуванням зразкових радіоактивних розчинів, кожного с радіонуклідів, що досліджується. Так, наприклад, мають бути встановлені числові значення коефіцієнтів переходів радіонуклідів, що досліджуються, під час підготовки зразка для вимірювання, тобто для розчинення, озолення, осадження та інших методів пробопідготовки саме для форми РАВ солебітумний компаунд. Ця робота є достатньо тривалою та обов’язковою для виконання і потребує окремого планування іі вона не врахована ні в «технічних вимогах» ні в «календарному план»і. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Переробка рідких радіоактивних відходів за технологією бітумування є широкою практикою. Для характеризації потоку РАВ у вигляді солебітумного компаунду за всіма параметрами, які є необхідними для етапу захоронення , в тому числі за радіонуклідним складом, в обсязі переліку радіонуклідов, які встановлені в критеріях приймання на захоронення були проведені численні дослідження в різних країнах.
Замовник передбачає, що Виконавець має досвід роботи у проведенні радіохімічних дослідженнях різних за хімічним складом і фізичним станом об’єктів, в тому числі підготовку зразків для проведення вимірювань.
Якщо Виконавець вважає, що є необхідним виконання досліджень на імітаторах солебітумного компаунду, він може їх виконати ініціативно в період підготовки і узгодження технічного завдання, програми якості, методики пробовідбору і методики характеризації, до початку досліджень зразків РАВ солебітумного компаунду ВП РАЕС".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.3.12, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 7

Дата подання: 08.12.2017 17:34
Дата відповіді: 14.12.2017 09:24
Надайте, будь ласка, повний перелік необхідних документів.

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Повний перелік документів залежить від наявності у Виконавця повного комплекту дозвільних документів для здійснення комплексу робіт за заявленою послугою, в тому числі для здійснення перевезення, для якого необхідна наявність ліцензії на право провадження діяльності по транспортуванню радіоактивних матеріалів; сертифікату про затвердження спеціальних умов перевезення, спеціальний транспорт, тощо. Для оформлення акту передачі- приймання зразків до лабораторії Виконавця мають бути підготовлені і узгоджені у встановленому порядку наступні документи: заявка на передачу до лабораторії Виконавця партії зразків радіоактивних відходів у вигляді солебітумного компаунду; паспорт на партію зразків радіоактивних відходів у вигляді солебітумного компаунду, які підлягають перевезенню; товарно-транспортна накладна; технічні акти на передачу, приймання і перевезення.
Вказані документи не є повним переліком документів і буде уточнюватися після укладення договору з Виконавцем".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.3.21, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 7

Дата подання: 08.12.2017 17:36
Дата відповіді: 14.12.2017 09:26
Вкажіть, будь ласка, для якого класу робіт з радіоактивними речовинами у відкритому вигляді мають бути надані всі необхідні дозвільні документи? Наведіть, будь ласка, узагальнену наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації (клас, рівень активності і питомої активності радіонуклідів, час утворення, спосіб утворення, хімічного складу відходів, потужність дозивід упаковок РАВ). Чи правильно ми розуміємо, що іммобелізовувалися в бітумній матриці тільки відходи одного потоку з близьким хімічним і радіонуклідних складом. Наведіть, будь ласка, інформацію про гомогенності бітумірованих відходів. З метою врахування впливу властивостей відходів на обсяг робіт, і їх вартість, розгляньте, будь ласка, можливості продовження терміну підготовки тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Клас робіт при роботі з радіоактивними речовинами визначається активністю на робочому місці, відповідно до п.12.1.3 «Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України» (ОСПУ). Активність і маси зразків солебітумного компаунду, які будуть відібрані для досліджень буде визначати і обгрунтовувати Виконавець у методиці відбору зразків і методиці характеризації.
В рамках надання даної послуги дослідження проводяться тільки для одного виду РАВ - солебітумний компаунд ВП РАЕС, який одержано після переробки кубового залишку на установці бітумінування.
Основні характеристики СБК :
напрацювання бітумного компаунда здійснювалось в 1995-1996 р.р і в 2002 році.;
Діапазон загальної питомої активності складає - n*10-7 - n*10-4 Кі/кг і представлена в основному радіонуклідом Cs-137. Активність Cs-134 і Со-60 в 100 разів менше активності Cs-137. Радіонукліди , що важко вимірюються раніше не досліджувалися;
ПЕД на відстані 1м від поверхні контейнера - 100 – 1700 мкЗв/год;
Більш детальну наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації, буде надано Замовником відповідно до п. 3.2 технічних вимог.
Різні партії кубового залишку, який утворюється у ВП РАЕС мають близький хімічний і радіонуклідний склад. і являються одним потоком рідких радіоактивних відходів.
Гомогенність бітумного компаунду ВП РАЕС не досліджувалась. Враховуючи, що технологія бітумування має широке розповсюдження як технологія переробки рідких радіоактивних відходів у відкритих наукових публікаціях є інформація, що бітумний компаунд має високий ступінь гомогенності.

Враховуючи, що дослідження проводяться тільки для одного виду РАВ і тільки однієї АЕС України –солебітумний компаунд ВП РАЕС, вважаємо , що термін підготовки тендерної пропозиції є достатнім".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів»,п.3.21, Р.3 «Основні технічні вимоги», арк. 7

Дата подання: 08.12.2017 17:40
Дата відповіді: 14.12.2017 09:28
Вкажіть, будь ласка, для якого класу робіт з радіоактивними речовинами у відкритому вигляді мають бути надані всі необхідні дозвільні документи? Наведіть, будь ласка, узагальнену наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації (клас, рівень активності і питомої активності радіонуклідів, час утворення, спосіб утворення, хімічного складу відходів, потужність дозивід упаковок РАВ). Чи правильно ми розуміємо, що іммобелізовувалися в бітумній матриці тільки відходи одного потоку з близьким хімічним і радіонуклідних складом. Наведіть, будь ласка, інформацію про гомогенності бітумірованих відходів. З метою врахування впливу властивостей відходів на обсяг робіт, і їх вартість, розгляньте, будь ласка, можливості продовження терміну підготовки тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Клас робіт при роботі з радіоактивними речовинами визначається активністю на робочому місці, відповідно до п.12.1.3 «Основних санітарних правил забезпечення радіаційної безпеки України» (ОСПУ). Активність і маси зразків солебітумного компаунду, які будуть відібрані для досліджень буде визначати і обгрунтовувати Виконавець у методиці відбору зразків і методиці характеризації.
Основні характеристики СБК :
напрацювання бітумного компаунда здійснювалось в 1995-1996 р.р і в 2002 році.;
Діапазон загальної питомої активності складає - n*10-7 - n*10-4 Кі/кг і представлена в основному радіонуклідом Cs-137. Активність Cs-134 і Со-60 в 100 разів менше активності Cs-137. Радіонукліди , що важко вимірюються раніше не досліджувалися;
ПЕД на відстані 1м від поверхні контейнера - 100 – 1700 мкЗв/год;
Більш детальну наявну інформацію про відходи, що підлягають характеризації, буде надано Замовником відповідно до п. 3.2 технічних вимог.
Різні партії кубового залишку, який утворюється у ВП РАЕС мають близький хімічний і радіонуклідний склад. і являються одним потоком рідких радіоактивних відходів.
Гомогенність бітумного компаунду ВП РАЕС не досліджувалась. Враховуючи, що технологія бітумування має широке розповсюдження як технологія переробки рідких радіоактивних відходів у відкритих наукових публікаціях є інформація, що бітумний компаунд має високий ступінь гомогенності.
Враховуючи, що дослідження проводяться тільки для одного виду РАВ і тільки однієї АЕС України –солебітумний компаунд ВП РАЕС, вважаємо , що термін підготовки тендерної пропозиції є достатнім".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.4.1, 4.1.2, р. 4 «Розподіл обов’язків між Виконавцем і Замовником», арк. 8, 9

Дата подання: 08.12.2017 17:42
Дата відповіді: 14.12.2017 09:30
Чи правильно ми розуміємо, що, як наслідок, до сфери відповідальності Замовника відноситься перевезення партії зразків радіоактивного матеріалу солебітумного компаунду від майданчику ВП РАЕС до місця надання послуги? У такому випадку слід внести відповідні зміни до розділів 3 та 4.

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" Відповідальність за перевезення партії зразків радіоактивного матеріалу (СБК) від майданчика ВП РАЕС до місця надання послуги здійснюється Виконавцем послуги відповідно до вимог п. 3.11 технічних вимог самостійно, або за договором з Перевізником. В якості Перевізника може бути використаний на договірній основі ВП «Аварійно-технічний центр» ДП НАЕК «Енергоатом», який має для цього всі необхідні дозвільні документи і досвід перевезення зразків РАВ АЕС".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.4.2, 4.2.5, р. 4 «Розподіл обов’язків між Виконавцем і Замовником», арк. 8, 9

Дата подання: 08.12.2017 17:44
Дата відповіді: 14.12.2017 09:32
Відповідно до р.3 «Основні технічні вимоги до надання послуг» випробування будь чого, включаючи зразки солебітумного компаунду, не передбачені обсягами надання послуг. Просимо уточнити вичерпний перелік документів, що надаються Виконавцем за кожним етапом виконання роботи (надання послуги)

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"Перелік документів, які надаються Виконавцем за кожним етапом виконання роботи (надання послуги) наведено у розділі 5, таблиця 5.1, у графі звітна документація Технічних вимог на надання послуг (додаток 2 до ТД)".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.5.1, «Основні етапи та строки надання послуг», етап 1, арк. 9

Дата подання: 08.12.2017 17:47
Дата відповіді: 14.12.2017 09:34
Розділ 3 «Основні технічні вимоги до надання послуг» не містить вимоги відносно підготовки та узгодження Технічного Завдання. Виправте, будь ласка, невідповідності між 3 та 5 розділами.

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"У п.3.1 розділа 3 «Основні технічні вимоги до надання послуг» Технічних вимог на надання послуг надається перелік заходів, які повинен виконати Виконавець : «…Виконавець забезпечує проведення аналітичних, розрахункових і радіохімічних досліджень зразків радіоактивних матеріалів у вигляді солебітумного компаунду ВП РАЕС, підготовку обгрунтовуючих, методичних, звітних, та інших документів, а Замовник здійснює приймання результатів роботи і їх оплату». Підготовка Технічного завдання входить в перелік документів, які розробляє Виконавець в якості звітного документа за першим етапом (р.5)"

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.5.1, «Основні етапи та строки надання послуг», етап.2 «підготовка і узгодження методики характеризації і методики відбору зразків. Відбір, перевезення і приймання зразків солебітумного компаунду в спеціалізованій лабораторії», арк. 9

Дата подання: 08.12.2017 17:49
Дата відповіді: 14.12.2017 09:36
3-х місяців для розробки, та узгодження з Замовником та Держатомрегулювання методик пробовідбору і характеризації зразків солебітуму за 25 радіонуклідами, що вказані в Критеріях приймання упаковок РАВ для захоронення на СПСТРВ та РД 306.4.098-2004 «Рекомендації щодо встановлення критеріїв приймання кондиційованих радіоактивних відходів на захоронення у приповерхневих сховищах», з урахуванням експертизи ЯРБ буде явно недостатньо. Перевезення зразків солебітумного компаунду потребує наявності у перевізника ліцензії на окремий вид діяльності «перевезення радіоактивних матеріалів». Вимога для виконавця мати таку ліцензію в тендерній документації відсутня. Отримання такої ліцензії обсягом робіт виконавця не передбачено. Пошук та заключення договору з перевізником, що має таку ліцензію, тендерною документацією також не передбачається. Крім того, для проведення безпосередньо перевезення зразків солебітумного компаунду потрібен буде окремий дозвіл Держатомрегулювання на це конкретне перевезення, на що також буде потрібно час. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"П. 5.1 «Основні етапи та строки надання послуг» Технічних вимог на надання послуги (додаток 2 до ТД) на етапі 2 передбачається виконати «Підготовку і узгодження методики характеризації і методики відбору зразків. Відбір, перевезення і приймання зразків солебітумного компаунду в спеціалізованій лабораторії Виконавця» Термін виконання 3 місяці з моменту підписання договору.
Вважаємо, що термін у 3 місяця є достатнім терміном для виконання етапу 2 послуги, з урахуванням наявності у
Виконавця досвіду роботи з характеризації РАВ і розрахунку коефіцієнтів масштабування. Наявність досвіду дозволить підготувати якісні методичні і обгрунтовуючі документи, які буть надані до регулюючого органу і оператору сховища на розгляд. Під час проходження експертизи з ЯРБ експертам будуть надаватися роз’яснення (за необхідності). Узгодження методики відбору зразків дозволить відібрати зразки і перевезти їх у лабораторію для досліджень. Таким чином на думку Замовника термін у 3 місяця є достатнім терміном для виконання етапу 2 послуги.
Перевезення партії зразків радіоактивного матеріалу (СБК) від майданчика ВП РАЕС до місця надання послуги здійснюється відповідно до вимог п. 3.11 технічних вимог Виконавцем послуги самостійно в разі наявності у нього дозвільних документів , або на договірних умовах з Перевізником, який має відповідні ліцензії.
Зокрема всі дозвільні документи на перевезення зразків РАВ і досвід роботи з перевезення зразків є у ВП «Аварійно-технічний центр» ДП «НАЕК «Енергоатом».
Продовження терміну дії контракту вважаємо не доцільним".

Технічні вимоги на закупівлю послуги «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характерізації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», п.5.1, «Основні етапи та строки надання послуг», етап 3 «Проведення аналітичних досліджень зразків солебітумного компаунду ВП РАЕС. Проведення розрахунку коефіцієнтів масштабування, підготовка обґрунтовуючих матеріалів. Обговорення одержаних даних з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Узгодження коефіцієнтів масштабування з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Підготовка звітів », арк. 10

Дата подання: 08.12.2017 17:51
Дата відповіді: 14.12.2017 09:38
Займатися проведенням аналітичних досліджень зразку в солебітумного компаунда до їх надходження до лабораторії неможливо. Тому відповідно до строків етапу 2, розділу 5, тривалість етапу 3 – є 3 місяці. Узгодження коефіцієнтів масштабування потребує як мінімум 1 місяць розгляду у ЦППРВ та 2 місяці у Держатомрегулювання і ці терміни слід розглядати як оптимістичні маючи на увазі, що ця робота є пілотною по відношенню до РАВ НАЕК «Енергоатам». Обговорення одержаних даних «з аркуша» безпосередньо під час проведення презентації (наради) не є доброю практикою. З отриманими результатами попередньо учасники наради повинні бути ознайомлені. Тому вони (результати з дослідженням наявності 25 радіонуклідів у зразках) мають бути оформлені і зовсім не факт, що за результатами обговорення не потребують додаткові дослідження або обґрунтування. Таким чином таким чином, ресурсу часу на виконання заявлених робіт за етапом 3 на виконання самих досліджень зразків солебітумного компаунду зовсім не залишається. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"В Календарному плані (Додаток № 2 до проекту договору) на етапі 3 передбачається «Проведення аналітичних досліджень зразків солебітумного компаунду ВП РАЕС. Проведення розрахунку коефіцієнтів масштабування, підготовка обґрунтовуючих матеріалів. Обговорення одержаних даних з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Узгодження коефіцієнтів масштабування з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Підготовка звітів»
Тривалість етапу 3 -3 місяці, при цьому відбір зразків і завезення зразків солебітумного компаунду може розпочатися одразу після узгодження методики пробовідбора.
Продовження терміну дії контракту вважаємо не доцільним.
В разі виникнення не передбачених обставин умови договору можуть буть змінені відповідно до розділу 5 проекту договору, п.5.2".

ПРОЕКТ ДОГОВОРУ про надання послуги на тему: «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характеризації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», Підетап 2 «Підготовка і узгодження методики характеризації і методики відбору зразків. Відбір, перевезення і приймання зразків солебітумного компаунду в спеціалізованій лабораторії Виконавця», Додаток № 2 «КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН надання послуги на тему «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характеризації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів»»

Дата подання: 08.12.2017 17:52
Дата відповіді: 14.12.2017 09:40
3-х місяців для розробки, та узгодження з Замовником та Держатомрегулювання методик пробовідбору і характеризації зразків солебітуму за 25 радіонуклідами, що вказані в Критеріях приймання упаковок РАВ для захоронення на СПСТРВ та РД 306.4.098-2004 «Рекомендації щодо встановлення критеріїв приймання кондиційованих радіоактивних відходів на захоронення у приповерхневих сховищах», з урахуванням експертизи ЯРБ буде явно недостатньо. Перевезення зразків солебітумного компаунду потребує наявності у перевізника ліцензії на окремий вид діяльності «перевезення радіоактивних матеріалів». Вимога для виконавця мати таку ліцензію в тендерній документації відсутня. Отримання такої ліцензії обсягом робіт виконавця не передбачено. Пошук та заключення договору з перевізником, що має таку ліцензію, тендерною документацією також не передбачається. Крім того, для проведення безпосередньо перевезення зразків солебітумного компаунду потрібен буде окремий дозвіл Держатомрегулювання на це конкретне перевезення, на що також буде потрібно час. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
"В Календарному плані (Додаток № 2 до проекту договору) на етапі 2 передбачається виконати «Підготовку і узгодження методики характеризації і методики відбору зразків. Відбір, перевезення і приймання зразків солебітумного компаунду в спеціалізованій лабораторії Виконавця» Термін виконання 3 місяці з моменту підписання договору.
Вважаємо, що термін у 3 місяця є достатнім терміном для виконання етапу 2 послуги, з урахуванням наявності у Виконавця досвіду роботи з характеризації РАВ і розрахунку коефіцієнтів масштабування.
Наявність досвіду дозволить підготувати якісні методичні і обгрунтовуючі документи, які буть надані до регулюючого органу і оператору сховища на розгляд. Під час проходження експертизи з ЯРБ експертам будуть надаватися роз’яснення (за необхідності).
Узгодження методики відбору зразків дозволить відібрати зразки і перевезти їх у лабораторію для досліджень.
Перевезення партії зразків радіоактивного матеріалу (СБК) від майданчика ВП РАЕС до місця надання послуги здійснюється відповідно до вимог п. 3.11 технічних вимог Виконавцем послуги самостійно в разі наявності у нього дозвільних документів , або на договірних умовах з Перевізником, який має відповідні ліцензії.
Зокрема всі дозвільні документи на перевезення зразків РАВ і досвід роботи з перевезення зразків є у ВП «Аварійно-технічний центр» ДП «НАЕК «Енергоатом».
Продовження терміну дії контракту вважаємо не доцільним".

ПРОЕКТ ДОГОВОРУ про надання послуги на тему: «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характеризації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів», Підетап 3 «Проведення аналітичних досліджень зразків солебітумного компаунду ВП РАЕС. Проведення розрахунку коефіцієнтів масштабування, підготовка обґрунтовуючих матеріалів. Обговорення одержаних даних з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Узгодження коефіцієнтів масштабування з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Підготовка звітів», Додаток № 2 «КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН надання послуги на тему «Проведення в спеціалізованій лабораторії досліджень зразків РАВ у вигляді бітумного компаунду ВП РАЕС для характеризації вмісту альфа-, бета-, гама- випромінюючих нуклідів для розрахунку радіонуклідних векторів»»

Дата подання: 08.12.2017 17:54
Дата відповіді: 14.12.2017 09:43
Займатися проведенням аналітичних досліджень зразку в солебітумного компаунда до їх надходження до лабораторії неможливо. Тому відповідно до строків етапу 2, розділу 5, тривалість етапу 3 – є 3 місяці. Узгодження коефіцієнтів масштабування потребує як мінімум 1 місяць розгляду у ЦППРВ та 2 місяці у Держатомрегулювання і ці терміни слід розглядати як оптимістичні маючи на увазі, що ця робота є пілотною по відношенню до РАВ НАЕК «Енергоатам». Обговорення одержаних даних «з аркуша» безпосередньо під час проведення презентації (наради) не є доброю практикою. З отриманими результатами попередньо учасники наради повинні бути ознайомлені. Тому вони (результати з дослідженням наявності 25 радіонуклідів у зразках) мають бути оформлені і зовсім не факт, що за результатами обговорення не потребують додаткові дослідження або обґрунтування. Таким чином таким чином, ресурсу часу на виконання заявлених робіт за етапом 3 на виконання самих досліджень зразків солебітумного компаунду зовсім не залишається. Просимо продовження терміну виконання контракту.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідь підготовлена підрозділом-ініціатором процедури закупівлі (Виконавчою дирекцією з ядерної та радіаційної безпеки і науково-технічної підтримки ДП "НАЕК "Енергоатом"):
" В Календарному плані (Додаток № 2 до проекту договору) на етапі 3 передбачається «Проведення аналітичних досліджень зразків солебітумного компаунду ВП РАЕС. Проведення розрахунку коефіцієнтів масштабування, підготовка обґрунтовуючих матеріалів. Обговорення одержаних даних з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Узгодження коефіцієнтів масштабування з Держатомрегулювання і ЦППРВ. Підготовка звітів»
Тривалість етапу 3 -3 місяці, при цьому відбір зразків і завезення зразків солебітумного компаунду може розпочатися одразу після узгодження методики пробовідбора.
Продовження терміну дії контракту вважаємо не доцільним.
В разі виникнення не передбачених обставин умови договору можуть буть змінені відповідно до розділу 5 проекту договору, п.5.2".
Розгорнути: 21 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2017-12-01-002595-c.c1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр", Код ЄДРПОУ:40248151
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.01.2018 18:20

Скарга на проведення торгів

Подана пропозиція учасника ДСП «Чорнобильська АЕС», якого визнано Переможцем, не відповідає установленим кваліфікаційним критеріям, вимогам Тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі».
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.01.2018 19:09

Аукціон

Початок:
27.12.2017 14:53
Завершення:
27.12.2017 15:20

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 27.12.2017 15:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Пошук по цьому учаснику
2 449 612.12 UAH з ПДВ 2 449 612.12 UAH з ПДВ Документи
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр"
Пошук по цьому учаснику
2 900 000 UAH з ПДВ 2 900 000 UAH з ПДВ Документи
ДНДУ "Чорнобильський центр"
Пошук по цьому учаснику
3 096 000 UAH з ПДВ 3 096 000 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
#14310862
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 2 449 612.12 UAH з ПДВ 08.02.2018 09:27
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
#14310862
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 449 612.12 UAH з ПДВ 14.02.2018 15:11
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр"
#40248151
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 900 000 UAH з ПДВ 21.02.2018 13:19
ДНДУ "Чорнобильський центр"
#21656124
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 096 000 UAH з ПДВ 23.02.2018 15:41

Документи

27.12.2017 15:20
edr_identification.yaml
05.01.2018 11:41
sign.p7s
05.01.2018 11:41
sign.p7s

Документи

08.02.2018 09:27
edr_identification.yaml
14.02.2018 15:10
sign.p7s

Документи

14.02.2018 15:11
edr_identification.yaml
21.02.2018 13:19
sign.p7s

Документи

21.02.2018 13:20
edr_identification.yaml
23.02.2018 15:40
Витяг.pdf
23.02.2018 15:41
sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання