Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-07-001370-a
  • 48218000-9 - Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями
  • Відмінена
Найменування замовника:
ТЕАТРАЛЬНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР НА ПОДОЛІ"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Черненко Наталія Віталіївна, 380444824847 , tpodil@online.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 01025, Київська область, АНДРІЇВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 20-Б
Очікувана вартість
184 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.12.17
  • Відгуки 3
  • Інформація про тендер

Умови закупівлі:

З метою формування умов, що сприяють рівний та прозорій конкуренції між всіма учасниками ринку, просимо звернути увагу на те, що умови наведені в «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження» та «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» - не відповідають принципу загальнодоступності, так як містять в собі вимоги, що унеможливлюють участь багатьох потенційних претендентів, та/або завчасно роблять акцент на деяких з них.

Предметом даної закупівлі є Право (не виключна ліцензія) на користування Системою (автоматизованої електронної системи продажу квитків).

Вичерпне визначення автоматизованої системи продажу квитків (далі - АСПК) наведено в Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 - це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля.

Деталі, про які йдеться в «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» є налаштуваннями Системи і за потреби Замовника чи Користувача можуть бути змінені та/або переналаштовані.
Наявність їх як складових Системи вступають в протиріччя із згаданою Інструкцією та є критеріями, що можуть дискримінувати деяких потенційних учасників.

Просимо Вас сприяти наданню рівних умов для всіх зацікавлених учасників та гарантувати прозору конкуренцію і широкий вибір пропозицій для Замовника, шляхом визначення вимог до Системи відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, а тому звертаємось до Вас з проханням надати відповідь на наступні запитання:

1. Назва документа «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження»:
«-що найменше 2 листи-рекомендації від національних чи комунальних театрів України»
а) просимо роз’яснити чому тільки від «національних чи комунальних театрів України»., яким чином такі рекомендації впливають на відбір учасників. Чи є це обов’язковим критерієм наявності таких рекомендацій та чи можливе надання рекомендації від інших суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію квитків з використанням системи;
б) основним критерієм для вибору переможця є правовий статус осіб з якими він співпрацює чи кількість реалізованих ним квитків.

2. Назва документа «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням»:

2.1. п.2. «Виконавець зобов'язаний надати підтвердження що він є правовласником щодо Системи»:
а) чи обов’язковою є умова про те, що учасник повинен бути саме власником Системи та яким нормативно правовим актом це передбачено?;
б) які вимоги до документів, що підтверджують право власності на Систему?;
в) чи є підставою для відмови в разі якщо учасник не є власником Системи, але має право на безперешкодне надання доступу іншим особам до Системи?.
Пропонуємо наступну редакцію: Виконавець зобов'язаний надати підтвердження (копії договорів та/або інших документів), про те, що він має право на користування Системою та підключення до неї інших учасників/систем та має право на підписання ліцензійного договору.

2.2. п.5. «Система зобов'язана працювати з двома підключеними залами»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «працювати з двома підключеними залами»?;
б) про які саме зали йде мова?;
в) чим відрізняється дані зали?;
г) в разі якщо Система має можливість підключити тільки один зал, чи є це підставою для відмови учаснику?;
г) в разі якщо Система має можливість підключити більше трьох залів, чи є це критерієм для визначення переможця?;
д) чи є дана вимога обов’язковою?.
Пропонуємо видалити дану вимогу, так як це є доналаштуванням Системи, що може бути здійснено за бажанням замовника.

2.3. п.8. «Модуль «Репертуар», технічний перелік функціоналу:»:
а) вважаємо, що зазначені вимоги занадто розмиті та мають характер ціле направленого унеможливлення доступу учасників, Система яких відрізняється але мають аналогічні можливості але в іншій інтерпретації. Відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, де чітко зазначено, що «автоматизована система продажу квитків– це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля»;
б) вважаємо, що зазначені в п.8. найменування складових модулів Системи: «Сервер», «Менеджер квиткової системи», «Каса», «Звіти», «КПП» («Контрольно пропускний пункт»), «Репертуар» та інші, не можуть бути критеріями відбору, так як їх назва може бути змінена/розроблена у відповідності до вимог/бажань замовника.
Пропонуємо: Видалити найменування та функції складових модулів Системи так як вони є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника.
Пропонуємо наступну редакцію п.8.: Система повинна відповідати вимогам встановленим Інструкцією з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, та мати можливість створення індивідуально-можливого інтерфейсу за бажанням замовника, а також відповідати загальним критеріям, що ставляться до таких систем.
Окремо зазначимо, що Інструкція з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452- не має особливих вимог до найменувань модулів в Системі.

2.4. п.10. «До Системи зобов'язані бути підключенні популярні квиткові системи, такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua. та мати не менше року успішної взаємодії з ними»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «бути підключенні», та які документи необхідні для підтвердження такого підключення?;
б) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «популярні квиткові системи», хто визначає їх популярність, які критерії відбору таких систем, яким чином визначається їх популярність?;
в) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua.», тобто наявність підключення таких систем є обов’язковою, чи їх найменування наведено для прикладу. Чи допускається наявність інших систем, окрім наведених та чи є відсутність підключення однієї із зазначених систем підставою для відмови.
Пропонуємо наступну редакцію: «Система повинна мати АРІ протокол, що надає можливість підключення до неї будь-яких інших квиткових систем, які бажають реалізовувати квитки».

2.5. п. 11. «Система зобов'язана мати можливість роботи з фондами розповсюдження квитків для контрагентів. Можливість виставляти права на продаж кожного місця в залі для будь якого контрагенту в квитковій системі»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «фондами розповсюдження квитків»?.
Пропонуємо: Видалити п.11. так як дані фонди є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника.

Окремо зазначимо, що існує протиріччя між вимогою п.1 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням», та п.13.
п.1 передбачає роботу АСПК за принципом SAAS системи, а п.13, в режимі offline.
Зазначимо, що SAAS (англ. Software as а service, SaaS) — модель поширення програм споживачам, при якій постачальник розробляє веб-програму, розміщує її й управляє нею (самостійно або через третіх осіб) з метою використання її замовниками через інтернет.
Offline відповідає загальновживаному принципу Application Service Provider, що означає наявність аплікації на пристрої замовника.
Просимо усунити протиріччя чи видалити вимогу, як не принципову.

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Умови закупівлі:

З метою формування умов, що сприяють рівний та прозорій конкуренції між всіма учасниками ринку, просимо звернути увагу на те, що умови наведені в «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження» та «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» - не відповідають принципу загальнодоступності, так як містять в собі вимоги, що унеможливлюють участь багатьох потенційних претендентів, та/або завчасно роблять акцент на деяких з них.

Предметом даної закупівлі є Право (не виключна ліцензія) на користування Системою (автоматизованої електронної системи продажу квитків).

Вичерпне визначення автоматизованої системи продажу квитків (далі - АСПК) наведено в Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 - це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля.

Деталі, про які йдеться в «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» є налаштуваннями Системи і за потреби Замовника чи Користувача можуть бути змінені та/або переналаштовані.
Наявність їх як складових Системи вступають в протиріччя із згаданою Інструкцією та є критеріями, що можуть дискримінувати деяких потенційних учасників.

Просимо Вас сприяти наданню рівних умов для всіх зацікавлених учасників та гарантувати прозору конкуренцію і широкий вибір пропозицій для Замовника, шляхом визначення вимог до Системи відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, а тому звертаємось до Вас з проханням надати відповідь на наступні запитання:

1. Назва документа «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження»:
«-що найменше 2 листи-рекомендації від національних чи комунальних театрів України»
а) просимо роз’яснити чому тільки від «національних чи комунальних театрів України»., яким чином такі рекомендації впливають на відбір учасників. Чи є це обов’язковим критерієм наявності таких рекомендацій та чи можливе надання рекомендації від інших суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію квитків з використанням системи;
б) основним критерієм для вибору переможця є правовий статус осіб з якими він співпрацює чи кількість реалізованих ним квитків.

2. Назва документа «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням»:

2.1. п.2. «Виконавець зобов'язаний надати підтвердження що він є правовласником щодо Системи»:
а) чи обов’язковою є умова про те, що учасник повинен бути саме власником Системи та яким нормативно правовим актом це передбачено?;
б) які вимоги до документів, що підтверджують право власності на Систему?;
в) чи є підставою для відмови в разі якщо учасник не є власником Системи, але має право на безперешкодне надання доступу іншим особам до Системи?.
Пропонуємо наступну редакцію: Виконавець зобов'язаний надати підтвердження (копії договорів та/або інших документів), про те, що він має право на користування Системою та підключення до неї інших учасників/систем та має право на підписання ліцензійного договору.

2.2. п.5. «Система зобов'язана працювати з двома підключеними залами»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «працювати з двома підключеними залами»?;
б) про які саме зали йде мова?;
в) чим відрізняється дані зали?;
г) в разі якщо Система має можливість підключити тільки один зал, чи є це підставою для відмови учаснику?;
г) в разі якщо Система має можливість підключити більше трьох залів, чи є це критерієм для визначення переможця?;
д) чи є дана вимога обов’язковою?.
Пропонуємо видалити дану вимогу, так як це є доналаштуванням Системи, що може бути здійснено за бажанням замовника.

2.3. п.8. «Модуль «Репертуар», технічний перелік функціоналу:»:
а) вважаємо, що зазначені вимоги занадто розмиті та мають характер ціле направленого унеможливлення доступу учасників, Система яких відрізняється але мають аналогічні можливості але в іншій інтерпретації. Відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, де чітко зазначено, що «автоматизована система продажу квитків– це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля»;
б) вважаємо, що зазначені в п.8. найменування складових модулів Системи: «Сервер», «Менеджер квиткової системи», «Каса», «Звіти», «КПП» («Контрольно пропускний пункт»), «Репертуар» та інші, не можуть бути критеріями відбору, так як їх назва може бути змінена/розроблена у відповідності до вимог/бажань замовника.
Пропонуємо: Видалити найменування та функції складових модулів Системи так як вони є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника.
Пропонуємо наступну редакцію п.8.: Система повинна відповідати вимогам встановленим Інструкцією з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, та мати можливість створення індивідуально-можливого інтерфейсу за бажанням замовника, а також відповідати загальним критеріям, що ставляться до таких систем.
Окремо зазначимо, що Інструкція з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452- не має особливих вимог до найменувань модулів в Системі.

2.4. п.10. «До Системи зобов'язані бути підключенні популярні квиткові системи, такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua. та мати не менше року успішної взаємодії з ними»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «бути підключенні», та які документи необхідні для підтвердження такого підключення?;
б) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «популярні квиткові системи», хто визначає їх популярність, які критерії відбору таких систем, яким чином визначається їх популярність?;
в) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua.», тобто наявність підключення таких систем є обов’язковою, чи їх найменування наведено для прикладу. Чи допускається наявність інших систем, окрім наведених та чи є відсутність підключення однієї із зазначених систем підставою для відмови.
Пропонуємо наступну редакцію: «Система повинна мати АРІ протокол, що надає можливість підключення до неї будь-яких інших квиткових систем, які бажають реалізовувати квитки».

2.5. п. 11. «Система зобов'язана мати можливість роботи з фондами розповсюдження квитків для контрагентів. Можливість виставляти права на продаж кожного місця в залі для будь якого контрагенту в квитковій системі»:
а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «фондами розповсюдження квитків»?.
Пропонуємо: Видалити п.11. так як дані фонди є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника.

Окремо зазначимо, що існує протиріччя між вимогою п.1 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням», та п.13.
п.1 передбачає роботу АСПК за принципом SAAS системи, а п.13, в режимі offline.
Зазначимо, що SAAS (англ. Software as а service, SaaS) — модель поширення програм споживачам, при якій постачальник розробляє веб-програму, розміщує її й управляє нею (самостійно або через третіх осіб) з метою використання її замовниками через інтернет.
Offline відповідає загальновживаному принципу Application Service Provider, що означає наявність аплікації на пристрої замовника.
Просимо усунити протиріччя чи видалити вимогу, як не принципову.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.12.2017 14:30

Подання пропозицій:

14.12.2017 14:30

Початок аукціону:

15.12.2017 13:29

Очікувана вартість
184 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
920 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням. Дивитися технічний опис предмету закупівлі.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 лот
Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням. Дивитися технічний опис предмету закупівлі.
ДК 021:2015: 48218000-9 — Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Умови кваліфікації

Дата подання: 11.12.2017 18:36
З метою формування умов, що сприяють рівний та прозорій конкуренції між всіма учасниками ринку, просимо звернути увагу на те, що умови наведені в «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження» та «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» - не відповідають принципу загальнодоступності, так як містять в собі вимоги, що унеможливлюють участь багатьох потенційних претендентів, та/або завчасно роблять акцент на деяких з них. Предметом даної закупівлі є Право (не виключна ліцензія) на користування Системою (автоматизованої електронної системи продажу квитків). Вичерпне визначення автоматизованої системи продажу квитків (далі - АСПК) наведено в Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452 - це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля. Деталі, про які йдеться в «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням» є налаштуваннями Системи і за потреби Замовника чи Користувача можуть бути змінені та/або переналаштовані. Наявність їх як складових Системи вступають в протиріччя із згаданою Інструкцією та є критеріями, що можуть дискримінувати деяких потенційних учасників. Просимо Вас сприяти наданню рівних умов для всіх зацікавлених учасників та гарантувати прозору конкуренцію і широкий вибір пропозицій для Замовника, шляхом визначення вимог до Системи відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, а тому звертаємось до Вас з проханням надати відповідь на наступні запитання: 1. Назва документа «Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження»: «-що найменше 2 листи-рекомендації від національних чи комунальних театрів України» а) просимо роз’яснити чому тільки від «національних чи комунальних театрів України»., яким чином такі рекомендації впливають на відбір учасників. Чи є це обов’язковим критерієм наявності таких рекомендацій та чи можливе надання рекомендації від інших суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію квитків з використанням системи; б) основним критерієм для вибору переможця є правовий статус осіб з якими він співпрацює чи кількість реалізованих ним квитків. 2. Назва документа «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням»: 2.1. п.2. «Виконавець зобов'язаний надати підтвердження що він є правовласником щодо Системи»: а) чи обов’язковою є умова про те, що учасник повинен бути саме власником Системи та яким нормативно правовим актом це передбачено?; б) які вимоги до документів, що підтверджують право власності на Систему?; в) чи є підставою для відмови в разі якщо учасник не є власником Системи, але має право на безперешкодне надання доступу іншим особам до Системи?. Пропонуємо наступну редакцію: Виконавець зобов'язаний надати підтвердження (копії договорів та/або інших документів), про те, що він має право на користування Системою та підключення до неї інших учасників/систем та має право на підписання ліцензійного договору. 2.2. п.5. «Система зобов'язана працювати з двома підключеними залами»: а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «працювати з двома підключеними залами»?; б) про які саме зали йде мова?; в) чим відрізняється дані зали?; г) в разі якщо Система має можливість підключити тільки один зал, чи є це підставою для відмови учаснику?; г) в разі якщо Система має можливість підключити більше трьох залів, чи є це критерієм для визначення переможця?; д) чи є дана вимога обов’язковою?. Пропонуємо видалити дану вимогу, так як це є доналаштуванням Системи, що може бути здійснено за бажанням замовника. 2.3. п.8. «Модуль «Репертуар», технічний перелік функціоналу:»: а) вважаємо, що зазначені вимоги занадто розмиті та мають характер ціле направленого унеможливлення доступу учасників, Система яких відрізняється але мають аналогічні можливості але в іншій інтерпретації. Відповідно до Інструкції з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, де чітко зазначено, що «автоматизована система продажу квитків– це програмно-технічний комплекс, призначений для ведення квиткового господарства та забезпечення обліку операцій з продажу та резервування (бронювання) квитків на театрально-видовищні, культурно-просвітницькі, інші заходи організації дозвілля»; б) вважаємо, що зазначені в п.8. найменування складових модулів Системи: «Сервер», «Менеджер квиткової системи», «Каса», «Звіти», «КПП» («Контрольно пропускний пункт»), «Репертуар» та інші, не можуть бути критеріями відбору, так як їх назва може бути змінена/розроблена у відповідності до вимог/бажань замовника. Пропонуємо: Видалити найменування та функції складових модулів Системи так як вони є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника. Пропонуємо наступну редакцію п.8.: Система повинна відповідати вимогам встановленим Інструкцією з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452, та мати можливість створення індивідуально-можливого інтерфейсу за бажанням замовника, а також відповідати загальним критеріям, що ставляться до таких систем. Окремо зазначимо, що Інструкція з ведення квиткового господарства в театрально-видовищних підприємствах та культурно-освітніх закладах, затверджена наказом Міністерства культури і мистецтв України від 07.07.1999 № 452- не має особливих вимог до найменувань модулів в Системі. 2.4. п.10. «До Системи зобов'язані бути підключенні популярні квиткові системи, такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua. та мати не менше року успішної взаємодії з ними»: а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «бути підключенні», та які документи необхідні для підтвердження такого підключення?; б) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «популярні квиткові системи», хто визначає їх популярність, які критерії відбору таких систем, яким чином визначається їх популярність?; в) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «такі як: Приватбанк, Ощадбанк, Frontmanager, Parter.ua.», тобто наявність підключення таких систем є обов’язковою, чи їх найменування наведено для прикладу. Чи допускається наявність інших систем, окрім наведених та чи є відсутність підключення однієї із зазначених систем підставою для відмови. Пропонуємо наступну редакцію: «Система повинна мати АРІ протокол, що надає можливість підключення до неї будь-яких інших квиткових систем, які бажають реалізовувати квитки». 2.5. п. 11. «Система зобов'язана мати можливість роботи з фондами розповсюдження квитків для контрагентів. Можливість виставляти права на продаж кожного місця в залі для будь якого контрагенту в квитковій системі»: а) просимо роз’яснити, що мається на увазі під «фондами розповсюдження квитків»?. Пропонуємо: Видалити п.11. так як дані фонди є доналаштуваннями Системи, та можуть бути розроблені у відповідності до вимог/бажань замовника. Окремо зазначимо, що існує протиріччя між вимогою п.1 «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ДК 021:2015-48218000-9 Пакети програмного забезпечення для управління ліцензіями) Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням», та п.13. п.1 передбачає роботу АСПК за принципом SAAS системи, а п.13, в режимі offline. Зазначимо, що SAAS (англ. Software as а service, SaaS) — модель поширення програм споживачам, при якій постачальник розробляє веб-програму, розміщує її й управляє нею (самостійно або через третіх осіб) з метою використання її замовниками через інтернет. Offline відповідає загальновживаному принципу Application Service Provider, що означає наявність аплікації на пристрої замовника. Просимо усунити протиріччя чи видалити вимогу, як не принципову.
Розгорнути Згорнути
Відповідь відсутня

Аукціон

Початок:
15.12.2017 13:29

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
13.12.2017 16:15
Причина відміни
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, згідно статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання