Бендамустин, Вінорелбін, Ібандронова кислота, Іринотекан, Кальцію фолінат, Капецитабін, Карбоплатин, Пеметрексед, Ритуксимаб, Трастузумаб, Флуороурацил Bendamustine, Vinorelbine, Ibandronic Acid, Irinotecan, Calcium folinate, Capecitabine, Carboplatin, Pemetrexed, Rituximab, Trastuzumab, Fluorouracil

  • Ідентифікатор тендеру UA-2017-12-28-001154-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
КЗ КОР "Київський обласний онкологічний диспансер"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ольга Мазніченко , 0667045739 , tender_kood@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04107, Київ, 04107
Дата укладення договору
2.04.18
Очікувана вартість
5 500 000 UAH з ПДВ
Сума договору
5 146 677.53 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.04.18
  • Відгуки 4
  • Інформація про тендер

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Згідно з Додаток 3, до ТД. «Медико-технічними вимогами» тендерної документації, предметом Закупівлі є наступні лікарські засоби, які об’єднані в один загальний предмет закупівлі – 16 найменування - тобто, лише конкретні дистр. мають можливість поставити все препарати.

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Так

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

На сторінці закупівлі в системі ProZorro

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Згідно з Додаток 3, до ТД. «Медико-технічними вимогами» тендерної документації, предметом Закупівлі є наступні лікарські засоби, які об’єднані в один загальний предмет закупівлі – 16 найменування

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Згідно з Додаток 3, до ТД. «Медико-технічними вимогами» тендерної документації, предметом Закупівлі є наступні лікарські засоби, які об’єднані в один загальний предмет закупівлі – 16 найменування

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

Згідно з Додаток 3, до ТД. «Медико-технічними вимогами» тендерної документації, предметом Закупівлі є наступні лікарські засоби, які об’єднані в один загальний предмет закупівлі – 16 найменування

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.02.2018 00:00

Оскарження умов:

до 02.03.2018 00:00

Подання пропозицій:

06.03.2018 00:00

Очікувана вартість
5 500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Бендамустин, Вінорелбін, Ібандронова кислота, Іринотекан, Кальцію фолінат, Капецитабін, Карбоплатин, Пеметрексед, Ритуксимаб, Трастузумаб, Флуороурацил

Запитання до процедури

Закупівля за нац переліком

Дата подання: 29.12.2017 10:17
Дата відповіді: 02.01.2018 09:33
Як планується закупівля, якщо загальний перелік містить препарати, що не включені до НацПереліку?

відповідь:

Відповідно до ст.5 Цивільного кодексу України акти цивільного законодавства (у тому числі постанови Кабінету Міністрів України) не мають зворотної сили в часі. Зважаючи на те, що процедура закупівлі розпочата до набрання чинності нової редакції Національного переліку, то така процедура здійснюється з урахуванням норм та правил, які діяли на момент її оголошення.

Розділення за на ЛОТИ

Дата подання: 29.12.2017 10:18
Дата відповіді: 02.01.2018 09:52
Доброго дня. Для забезпечення дотримання основних принципів здійснення процедури публічних закупівель викладених в ЗУ "Про публічні закупівлі", передбачених ст. 3 Принципи здійснення закупівель, а саме добросовісна конкуренція серед учасників та недискримінація учасників, просимо Вас, розділити предмет закупівлі: Фармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"–33600000-6 (Бендамустин, Вінорелбін, Ібандронова кислота, Іринотекан, Кальцію фолінат, Капецитабін, Карбоплатин, Пеметрексед, Ритуксимаб, Трастузумаб, Флуороурацил на окремі лоти. 11 найменувань лікарських засобів в одному переліку штучно унеможливлює доступ суб’єктів господарювання до зазначених торгів, оскільки участь в закупівлі може прийняти лише компанія, яка має повний перелік препаратів, що створює монопольне становище для окремих учасників ринку та суперечить принципу недискримінації учасників. Розділення на лоти надає можливість для участі в торгах більшої кількості компаній та економії бюджету.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

На запитання до закупівлі відповідаємо, що згідно абзацу шостого пункту 1 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, що затверджений Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №454 від 17.03.2016р. (у редакції від 17.01.2017р., далі - Порядок), під час здійснення закупівлі лікарських засобів предмет закупівлі визначається за показником третьої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках міжнародної непатентованої назви лікарського засобу (далі - МНН). У разі якщо предмет закупівлі лікарських засобів містить два та більше лікарських засобів, замовником у дужках зазначається МНН кожного лікарського засобу.
Також відзначаємо, що згідно абзацу сьомого пункту 1 розділу II Порядку, замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за МНН, за формою випуску, за дозуванням, за обсягом та/або за місцем поставки лікарських засобів. Звертаємо Вашу увагу на те, що поділ предмета закупівлі на частини (лоти) відноситься до права замовника, а не обов'язку.
Також, повідомляємо, що визначаючи предмет закупівлі за даною процедурою у вигляді загального переліку лікарських засобів (тобто без розподілення на окремі частини предмету закупівлі(лоти)), замовник ніяким чином не обмежує коло потенційних учасників процедури та не призводить до дискримінації учасників або до порушення інших принципів здійснення публічних закупівель (відповідно до ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі»), оскільки предмет закупівлі не містить позицій, включення яких до загального переліку могло б сприяти дискримінації потенційних учасників процедури (незалежно від їх організаційно-правової форми, форми власності і т.д.) або спотворенню конкурентного середовища під час проведення процедури закупівлі.
Так, згідно з інформаційним фондом "Державний реєстр лікарських засобів України", станом на 29.12.2017р., щодо кожної позиції предмету закупівлі на території України є щонайменше два препарати, які належним чином зареєстровані та відповідають технічним вимогам (див. Додаток 3 до тендерної документації) до лікарських засобів, що є предметом закупівлі.
В даному випадку замовник має намір здійснити закупівлю товарів в цілому для забезпечення потреби.
З метою забезпечення безперебійного здійснення лікування хворих та забезпечення під час них усіма необхідними медикаментами, та унеможливлення відсутності якогось із перелічених в технічних вимогах засобів, що приведе до неналежного надання медичної допомоги пацієнтам, вважаємо необхідним здійснювати закупівлю препаратів в цілому.

Річний план закупівель

Дата подання: 29.12.2017 11:16
Дата відповіді: 29.12.2017 13:21
Данна закупівля не відображена в річному плані закупівель! Чи ни є це порушенням і че не будуть визначені ані торги не дійсними?

відповідь:

Висловлюю щиру подяку за вчасне зауваження. Перенасичений графік роботи під кінець фінансового року позбавляє можливості тримати все під контролем. Принагідно повідомляю, що внесені зміни до річного плану.

Розділення на ЛОТи

Дата подання: 02.01.2018 11:09
Дата відповіді: 05.01.2018 10:33
Доброго дня, Дякуємо за Вашу відповідь, та погоджуємося, що згідно з інформаційним фондом "Державний реєстр лікарських засобів України", станом на 29.12.2017р., щодо кожної позиції предмету закупівлі на території України є щонайменше два препарати, які належним чином зареєстровані та відповідають технічним вимогам (див. Додаток 3 до тендерної документації) до лікарських засобів, що є предметом закупівлі. Однак, як видно з реєстру, жоден з цих виробніків не має повного переліку препаратів. Тому для постачання нам потрібно укласти договір з кожним виробником окремо, що ставить нас в нервне становище та обмежує наші можливості. Дякуємо завчасно за Вашу відповідь
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за запитання. Предмет закупівлі визначався таким чином, щоб у ньому не було жодного ексклюзивного лікарського засобу, і не надавалось переваг певному виробнику. Зазначаємо, що у тендерній документації немає вимоги, що всі запропоновані учасниками лікарські засоби повинні бути від одного виробника. Учасники процедури закупівлі мають можливість на власний розсуд запропонувати продукцію будь-яких виробників. Відповідь щодо визначення предмету закупівлі була надана 02.01.2018 р.
Розгорнути: 4 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2017-12-28-001154-c.b1

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Тева Україна, Код ЄДРПОУ:34770471
Пошук по цьому автору
Дата подання: 22.01.2018 16:22

СКАРГА на дії замовника в процедурі публічних закупівель

На веб-порталі «prozorro» (https://prozorro.gov.ua) розміщено оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю товарів – Фармацевтична продукція - код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 33600000-6 («Бендамустин, Вінорелбін, Ібандронова кислота, Іринотекан, Кальцію фолінат, Капецитабін, Карбоплатин, Пеметрексед, Ритуксимаб, Трастузумаб, Флуороурацил) (далі – Закупівля). Замовником торгів виступає КЗ КОР "Київський обласний онкологічний диспансер" (далі – Замовник). Відповідно до частини третьої статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 25.01.2018 17:19

Кількість скарг: UA-2017-12-28-001154-c.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД", Код ЄДРПОУ:21642228
Пошук по цьому автору
Дата подання: 24.01.2018 18:00

Скарга про встановлення дискримінаційних вимог у Тендерній документації

СП «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД» вважає вимоги тендерної документації щодо щодо визначення предмета закупівлі одним лотом та обов’язку подачі учасником гарантійних листів такими, що носять дискримінаційний характер по відношенню до учасників закупівель. Вимога тендерної документації щодо визначення предмета закупівлі одним лотом та надання гарантійних листів від виробника по кожному найменуванню штучно звужує коло учасників торгів, так як, реалізація та постачання вказаних найменувань може здійснюватись окремо один від одного різними суб’єктами господарювання. Поряд з тим, лише у вузького кола дистриб’юторів лікарських засобів можуть бути в наявності всі 16 найменувань лоту закупівель, що в свою чергу обмежує можливості участі у торгах учасників ринку, які не мають повного асортименту перелічених найменувань. Не всі суб’єкти на фармринку мають прямі контракти з усіма виробниками товару, що заявлений для участі в торгах для можливості забезпечення поставки товару.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 29.01.2018 15:25

Кількість скарг: UA-2017-12-28-001154-c.c3

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ Тева Україна, Код ЄДРПОУ:34770471
Пошук по цьому автору
Дата подання: 01.03.2018 18:40

СКАРГА, 3.1. усунути всі дискримінаційні умови, що унеможливлюють участь Товариства з обмеженою відповідальністю «Тева Україна» у процедурі закупівлі товарів UA-2017-12-28-001154-c;

Згідно з рішенням № 1237-р/пк-пз від 12.02.2017 Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія) було встановлено обов’язок для Замовника внести зміни до Тендерної документації (ТД) з метою усунення порушень, наведених у мотивувальній частині рішення, а саме виключити вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. 26.02.2018 через портал Prozorro Замовником було оприлюднено Перелік змін до тендерної документації щодо закупівлі 33600000-6 Фармацевтична продукція (Бендамустин, Вінорелбін, Ібандронова кислота, Іринотекан, Кальцію фолінат, Капецитабін, Карбоплатин, Пеметрексед, Ритуксимаб, Трастузумаб, Флуороурацил). Проаналізувавши зазначені зміни до ТД, вимушені констатувати, що Замовник не виконав вимогу Колегії та виключив умови ТД, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, зокрема, Скаржника. Нижче наводимо свою аргументацію та докази, які Колегія має дослідити, оцінити та у сукупності з усіма іншими обставини винести рішення з вимогою для Замовника виключити умови ТД, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, зокрема, Скаржника.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

22.01.2018 16:22
Тендер НІР.pdf
22.01.2018 16:22
2013_866kn_limfomy.pdf
22.01.2018 16:22
Скарга
22.01.2018 16:22
2014_235YKPMD_RPZ.pdf
22.01.2018 16:22
2014_387 YKPMD_RakLegeni.pdf
22.01.2018 16:22
2015_396_YKPMD_RMZ.pdf
22.01.2018 16:22
2015_784_AKN_Melanoma.pdf
22.01.2018 16:22
2016_247_YKPMD_RakN.pdf
22.01.2018 16:22
2016_703_YKPMD_KolRak.pdf
12.02.2018 09:47
letter to AMCU 09 02 18.pdf

Документи подані скаржником

01.03.2018 18:40
1_3_PoA _ Янєв.PDF
01.03.2018 18:40
1_2_Довідка.PDF

Апеляція

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання