теплова енергія (постачання теплової енергії у гарячій воді, постачання теплової енергії у вигляді пари)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-01-22-000768-a
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
37445442
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Циганок Анджела Михайлівна, 380444199838 , katorgina@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04211, Київська область, вул. Йорданська, 11-а
Дата укладення договору
8.02.18
Очікувана вартість
81 696 899.09 UAH з ПДВ
Сума договору
81 696 899.09 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.02.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації отримує теплову енергію (постачання теплової енергії у гарячій воді, постачання теплової енергії у вигляді пари) від Публічного акціонерного товариства «Київенерго»). В районі відсутня інша організація, яка надає послуги з постачання теплової енергії, що підтверджує Зведений перелік природних монополій, який згідно частини другої статті 5 Закону України «Про природні монополії» складається та ведеться Антимонопольним комітетом України відповідно до його повноважень (розпорядження АМКУ від 28.11.2012 № 874-р). Відповідно до пункту 7 Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій, затвердженого розпорядженням АМКУ від 28.11.2012 № 874-р, зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua).
Відповідно до статті 21 Закону України «Про інформацію» інформація державних органів та органів місцевого самоврядування - це офіційна документована інформація, яка створюється в процесі поточної діяльності законодавчої, виконавчої та судової влади, органів місцевого самоврядування. Інформація державних органів та органів місцевого самоврядування доводиться до відома заінтересованих осіб шляхом: опублікування її в офіційних друкованих виданнях, розміщення на офіційних сторінках відповідних органів влади у мережі Інтернет або поширення інформаційними службами відповідних державних органів і організацій.
Таким чином, інформація, розміщена на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України, щодо переліків суб’єктів природних монополій є офіційною інформацією державного органу.
В зв’язку з вищевикладеним існує технічна неможливість постачання теплової енергії (постачання теплової енергії у гарячій воді, постачання теплової енергії у вигляді пари) ДК 021:2015: 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція) іншими постачальниками, що є умовою застосування переговорної процедури до п. 2 ч. 2 ст. 35 Закону України „Про публічні закупівлі»), а саме: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. заклади освіти Оболонського району
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. протягом 2018 р.

Тендерна документація

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері