Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-01-24-001988-a
  • 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України"
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Волошенко Юрій Михайлович, 2021700 , tender@dec.gov.ua
Адреса замовника
Україна, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, 03040, м.Київ, вул. Васильківська, буд 14
Дата укладення договору
5.03.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 899 900 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 5.03.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 30.01.2018 14:13

Оскарження умов:

до 05.02.2018 00:00

Подання пропозицій:

09.02.2018 14:13

Початок аукціону:

12.02.2018 13:50

Очікувана вартість
3 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

23 шт
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
scheme.NONE: 000 — Не визначено

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-01-24-001988-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "СВ КАР ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:39257409
Дата подання: 30.01.2018 08:04
Детально проаналізувавши тендерну документацію, було встановлено наявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку. У Додатку 3 до тендерної документації (а саме пунктах 8 та 9) висуваються наступні дискримінаційні вимоги:

1. З приводу наявності сертифікату УкрСЕПРО.
Наказ Держспоживстандарту України від 01.02.2005 року №28 «Про затвердження переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні» не містить вимог до обов’язкової сертифікації послуг СТО.
Сертифікація послуг СТО в системі УкрСЕПРО з 2005 року має не обов’язковий, а добровільний характер.
На дату подання вимоги вимоги до виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонтування колісних транспортних засобів встановлені:
Правилами надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України №615 від 28.11.2014 року та Технічним регламентом з технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів, затвердженого Постановою КМУ від 03.07.2013 року №643.
Наявність певних сертифікатів це добровільна умова для СТО, яка не є обов’язковою відповідно до вимог законодавства і не впливає на рівень якості надання послуг.
Згідно частини 4 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).

2. З приводу свідоцтва про державну метрологічну атестацію СТО та повірок (калібрування) вимірювальних засобів ДП «Укрметртестстандарт».

На дату подання пропозиції вимоги до виконавців послуг з технічного обслуговування та ремонтування колісних транспортних засобів встановлені Правилами надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України №615 від 28.11.2014 року та Технічного регламенту з технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів, затверджених Постановою КМУ від 03.07.2013 року №643.
Обов’язковість отримання свідоцтва про державну метрологічну атестацію передбачена Порядком проведення обов’язкового технічного контролю та обсяги перевірки стану транспортних засобів затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2012 року №137 для суб’єктів господарювання, які будуть надавати послуги з обов’язкового технічного контролю.
Оскільки предметом закупівлі не є проведення обов’язкового технічного контролю стану транспортних засобів то зазначений документ не є обов’язковим по законодавству України для суб’єктів господарювання, які надають послуги з технічного обслуговування та ремонтування автомобілів.
Згідно частини 4 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).
Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Оскільки дані положення тендерної документації не мають безпосереднього відношення до предмета закупівлі, а також суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо їх протиправними та дискримінаційними. Виходячи з вищевикладеного, ВИМАГАЮ: усунути порушення, шляхом внесення змін в тендерну документацію та прибрати дискримінаційні вимоги з документації, які порушують наше право на участь в тендері.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

02.02.2018 14:11
За результатами розгляду Вашої вимоги, повідомляємо наступне.
Відповідно до частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна документація повинна містити посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. Крім того, згідно частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити.
Вимога щодо наявності у Учасника Сертифікату, виданого Державною системою сертифікації УкрСЕПРО гарантує якість надання послуг.
Зокрема, слід зазначити, що послуги, які сертифіковані діючою системою сертифікації якості товарів і послуг в Україні – Державною системою сертифікації УкрСЕПРО проходять компетентну оцінку відповідності нормам державних стандартів, що підкреслює якість послуг, які надаються Учасником.
По своїй суті, сертифікат УкрСЕПРО – це аналог міжнародного сертифікату серії ISO 9000 і є офіційно затвердженим індикатором якості на території нашої країни та гарантує відповідність послуг, які надаються, державним стандартам України. Тож Замовник, зазначеною вимогою, лише реалізовує своє право на отримання послуг високої якості.
Щодо зауваження до пункту 8 Додатку 3 до тендерної документації, згідно якого Учасник повинен документально підтвердити відповідність обладнання СТО встановленим стандартам та нормам допуску, що діють в Україні та відповідність критеріям атестації вимірювальних лабораторій відповідно до Правил уповноваження та атестації в державній метрологічній системі, зауважуємо, що відповідно до вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці та повірці після ремонту. Зазначені вимоги також містяться і в технічних книгах таких засобів вимірювальної техніки.
Наявність відповідних сертифікатів є певною гарантією, що вимірювальні інструменти, прилади, стенди, діагностичне устаткування, що застосовуються для контролю параметрів безпечної експлуатації автомобілів, відповідають належним метрологічним характеристикам (точність, стабільність, діапазон вимірювань, чутливість). Транспортні засоби є джерелом підвищеної небезпеки, вимагаючи відповідні сертифікати і дозволи Замовник лише намагається знизити ризики загрози життю та здоров’ю своїх працівників під час керування транспортними засобами.
Звертаємо Вашу увагу на те, що попередньо, до публікації оголошення про проведення відкритих торгів на послуг з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (ДК 021:2015 код - 50110000-9), Замовником було детально вивчено ринок послуг за предметом даної закупівлі, та встановлено, що вимоги, встановлені Замовником в тендерній документації, не є обмеженими та дискримінаційними, оскільки чимало підприємств відповідають заданим критеріям. Також, враховуючи, що будь-яке підприємство, що надає відповідні послуги, може отримати вищевказані сертифікати, Замовнику є незрозумілим неможливість Учасника виконання, вказаних у пунктах 8 та 9 Додатку 3 тендерної документації вимог, та яким чином дані вимоги порушують його права чи законні інтереси і перешкоджають взяти участь у закупівлі.
Отже, враховуючи вищевикладене, Замовник встановив вимоги, які необхідні для надання повноцінного, оперативного та якісного спектру робіт та послуг для автотранспортних засобів відповідно даної процедури закупівлі, які не обмежують конкуренцію, не є дискримінаційними, не порушують вимог Закону та забезпечують принципи, встановлені чинним законодавством України, до проведення процедури публічних закупівель.

Аукціон

Початок:
12.02.2018 13:50
Завершення:
12.02.2018 14:17

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.02.2018 14:17

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Автолайф Центр
YouControl
Профіль
2 690 000 UAH з ПДВ 1 899 900 UAH з ПДВ Документи
КОМПАНІЯ АВТОДОК ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО
YouControl
Профіль
2 952 360.41 UAH з ПДВ 1 900 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІК МОТОРС"
YouControl
Профіль
2 940 000 UAH з ПДВ 2 300 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

22.02.2018 18:03
Довідка ДПІ
22.02.2018 18:03
Довідка МВС
09.02.2018 10:48
sign.p7s
09.02.2018 10:46
19.Наказ.pdf
09.02.2018 10:46
10Відгуки.pdf
09.02.2018 10:46
2Витяг.pdf
09.02.2018 10:46
1.Статут.pdf

Публічні документи

05.02.2018 09:47
ТЄЦ.zip
05.02.2018 09:47
ДАРГУ.rar
05.02.2018 09:47
ДАП2.zip
05.02.2018 09:47
ДАП1.zip
05.02.2018 09:47
ДАП.zip
05.02.2018 09:40
УгодаОхорони.zip
05.02.2018 09:40
Св-во регистр.jpg
05.02.2018 09:40
Євакуатор.pdf
05.02.2018 09:37
Витяг з ЕДР.pdf
31.01.2018 15:26
Витяг з ЕДР.pdf
30.01.2018 19:27
sign.p7s
30.01.2018 18:25
ЄВАКУАТОР.pdf
30.01.2018 18:25
СЕРТИФИКАТ.jpg
30.01.2018 18:25
ДП_ЛИАЦ_2.jpg
30.01.2018 18:25
ДАРГУ.rar
30.01.2018 18:25
ДП_ЛИАЦ_1.jpg
30.01.2018 18:25
ДП_ЛИАЦ.jpg
30.01.2018 18:25
СВ-ВО РЕГИСТР.jpg

Публічні документи

02.02.2018 14:52
sign.p7s
02.02.2018 14:51
sign.p7s
31.01.2018 17:05
Реквізити.jpeg
31.01.2018 17:05
Довідка2.jpeg
31.01.2018 17:05
Довідка1.jpeg
31.01.2018 17:05
Витяг ПДВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Автолайф Центр
#35222000
Профіль
Переможець 1 899 900 UAH з ПДВ 19.02.2018 12:43

Документи

12.02.2018 14:18
edr_identification.yaml
19.02.2018 12:43
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 19.02.2018 12:43

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Автолайф Центр
YouControl
Профіль
#35222000
1 899 900 UAH з ПДВ Документи

Документи

12.02.2018 14:18
edr_identification.yaml
19.02.2018 12:43
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 05.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 33/3-18
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Scan Автолайф Центр_33.pdf Укладений
1 899 900
05.03.2018 14:21
05.03.2018
sign.p7s Укладений
05.03.2018 14:22

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 02.01.2019 15:50
Опис змін: Продовжити дію договору №33/3-18 від 05 березня 2018 року, згідно частини п'ятої статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" до 31 березня 2019 року
Номер договору: tender.not_specified
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 05.03.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 1 178 830.13
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors