Електрична енергія

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-02-13-002551-b
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Управління адміністративними будинками, 380442554620 , tkacimon@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Київ, 01009, Київська область, вул. Банкова, буд. 6-8
Дата укладення договору
19.02.18
Очікувана вартість
15 505 078 UAH з ПДВ
Сума договору
15 505 078 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.02.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Згідно Зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 31.10.2017, розміщеного на офіційному веб-порталі Антимонопольного комітету України http://www.amc.gov.ua., ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» (код ЄДРПОУ 00131305) належить до суб’єктів природних монополій в галузі передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами на території міста Києва.
Відповідно до Реєстру суб’єктів природних монополій у сфері енергетики станом на 31.01.2018, який розміщено на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) за адресою: http://www.nerc.gov.ua, ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» належить до суб’єктів природних монополій в галузі передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами на території міста Києва.
ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» має ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом та передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами.
Враховуючи ті обставини, що закупівля послуг з постачання електричної енергії може бути запропонована лише ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до пункту 2 частини 2 статті 35 Закону.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Постачання електричної енергії передбачає поставку електричної енергії за допомогою технічних засобів передачі та розподілу електричної енергії та плати за перетікання реактивної електроенергії

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors