«Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування (житлового комплексу), м. Новоград-Волинський, Житомирська область, військове містечко №5, 12 опоз» Без назви

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-03-20-003031-c
  • 45210000-2 - Будівництво будівель
  • Завершена
Найменування замовника:
Північне територіальне квартирно-експлуатаційне управління
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура для потреб оборони
Контактна особа замовника
Сергій Шведченко, +380633322005 , sweede@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Чернігів, 14038, Чернігівська область, вул. Олександра Молодчого, 17
Дата укладення договору
16.04.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
16 822 220.80 UAH з ПДВ
Сума договору
13 698 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.04.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 26.03.2018 18:00

Оскарження умов:

до 27.03.2018 00:00

Подання пропозицій:

29.03.2018 18:00

Початок аукціону:

30.03.2018 13:20

Очікувана вартість
16 822 221 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
84 111.10 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
168 222 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
«Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування (житлового комплексу), м. Новоград-Волинський, Житомирська область, військове містечко №5, 12 опоз»
ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-03-20-003031-c.a1

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВ ПЕРША БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ГРУПА, Код ЄДРПОУ:40051731
Дата подання: 10.04.2018 18:09
Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша будівельно-монтажна група» приймало участь у закупівлі робіт згідно з Оголошенням про проведення відбору на закупівлю робіт для гарантованого забезпечення потреб оборони «Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування (житлового комплексу), м. Новоград-Волинський, Житомирська область, військове містечко №5, 12 опоз, (шифр_2017-20)».
Протоколом від 05.04.2018 №75 засідання тендерного комітету Північного територіального КЕУ ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» визначено переможцем зазначених торгів.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Перша будівельно-монтажна група» не погоджується з рішенням тендерного комітету та вважає дії Північного територіального КЕУ незаконними та такими, які порушують права і свободи Учасників, передбачені Конституцією України, Законом України «Про публічні закупівлі», Законом України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» та іншими нормативно-правовими актами з таких підстав.
Цінова пропозиція ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» (далі – Переможець) не відповідає вимогам, визначеним Законами та не може бути визначена як така, що перемогла за результатами переговорної процедури.
1. У Ціновій пропозиції Переможця розмір ПДВ визначений з помилковим вирахуванням. З суми цінової пропозиції 14 498 718,80 грн. розмір ПДВ повинен становити 2 416 453,13 грн. А вказано ПДВ у сумі 2 369 289,80 грн. Зазначене суперечить податковому законодавству України та є грубим порушенням вимог Замовника, на що останній не посилався у Протоколі про усунення недоліків.
2. До того, Розрахунок цінової пропозиції Переможця завантажений файлом у форматі АВК 5 версії 3.2.2. В той час коли останньою версією програмного забезпечення АВК 5 є версія 3.3.0. Зазначене підтверджує, що Переможець застосовував стару нормативну базу, що не відповідає Державним будівельним нормам. Як наслідок, побудовані казарми ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» можуть нести небезпеку для життя та здоров’я військовослужбовців, які там проживатимуть.
3. В Інформаційній довідці про необхідні технічні, якісні, кількісні ті інші характеристики щодо предмета закупівлі (технічні вимоги) Переможець посилається на «тендерну документацію», а не на «оголошення про проведення відбору». Законом України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» встановлено, що під час проведення переговорної процедури Замовник подаю Оголошення про проведення відбору.
4. У Довідці про виконання аналогічних договорів Переможцем не зазначено суттєвої інформації про замовника, а саме код ЄДРПОУ, уповноважена особа замовника її контактні дані, номери договору, дата передачі в експлуатацію, не вказано чи були у замовника зауваження або відмова у прийнятті об’єкту.
5. Відносно аналогічного договору №131114, необхідно зазначити, що в додатках вказані «Календарний графік» та «Договірна ціна». Однак, до договору додано календарний графік, та Протокол погодження договірної ціни! До того ж це не договір підряду, а договір субпідряду! Що вимагає особливої уваги – Відгук замовника, який адресований не ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» за результатми виконаних робіт, а самому тендерному комітету Північного КЕУ. До того ж у Відгуку начебто замовник висловлює подяку ПІДРЯДНИКУ, а по даному договору ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» були субпідрядниками!
6. Стосовно другого аналогічного договору №0110-14/1, то вважаємо його та всі додані до нього документи підробленими. Видно неозброєним оком, що печатка та підпис знаходяться одній квадратній площині, колір (фон) цієї площини відрізняється від загального фону документа. З цього приводу ТОВ «ПБМГ» планує звертатися до правоохоронних органів для проведення експертизи зазначеного документу.
7. У довідці про надання інформації відповідно до статті 17 Законом України «Про публічні закупівлі» Переможець знову посилається на тендерну пропозицію.
8. Відповідальною особою за антикорупційну програму Переможця визначено Бондара Володимира Олексійовича. Це суперечить антикорупційному законодавству України, оскільки відповідальною особою за антикорупційну програму не може бути директор.
9. Переможець не надав довідки про захист навколишнього середовища.
10. У Довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід у Переможця не має третьої компетентної особи, що вимагалося у Оголошенні. Також відсутні трудові книжки та дипломи про освіту.
11. Грубим порушенням цінової пропозиції Переможця є банківська гарантія, в якій посилання знову на тендерну документацію/пропозицію. Частиною четвертою статті 6 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» передбачено, що у разі виявлення замовником невідповідності документів учасника встановленим вимогам або відсутності будь-якого із документів учасник відбору може усунути недоліки в документах, крім випадку підтвердження подання забезпечення цінової пропозиції, шляхом прикріплення уточнених або нових документів в електронній системі закупівель про.
Після того, як переможцем було перероблено Банківську гарантію, помилки не усунуто (посилання на тендерну документацію), та сам факт перероблення банківської гарантії суперечить ч. 4 ст. 6 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».
ТОВ «Перша будівельно-монтажна група» обурена діями Північного територіального КЕУ та вважає результати переговорної процедури свідомо та завчасно домовленими з ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ».
ТОВ «ПБМГ» передбачає, що Північне територіальне КЕУ не серйозно поставиться до нашої скарги, тому що наявний прецедент:
В рамках оголошення «Будівництво будівлі казарми поліпшеного планування (житлового комплексу) №1, м. Конотоп, Сумська область, військове містечко №25, 58 омпбр» за кодом UA-2018-03-07-002055-c Учасник, ТОВ «БМС БУД» звернувся за роз’ясненням до замовника після оголошення переможцем АТ «СУМБУД». На що Північне територіальне КЕУ надало відповідь: «Згідно абз. 2 ч.1 ст. 32 Закону України "Про публічні закупівлі" : Учасник, якого не визнано переможцем торгів за результатами оцінки та розгляду його пропозиції, може звернутися через електронну систему закупівель до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію переможця торгів, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь не пізніше ніж через п’ять днів з дня надходження такого звернення. Вимоги, що стосуються кваліфікації учасника, що надійшли після прийняття рішення про намір укласти договір з цим учасником, відповідно до Закону "Про публічні закупівлі" Замовником не розглядаються.»
Така відповідь суперечить закону України «Про публічні закупівлі» та Угоді з Асоціацією с ЄС, що в черговий раз доводить порушення замовником поставлених на нього обов’язків.
До того ж стаття 32 Закону України «Про публічні закупівлі» відноситься до складу Розділу IV ПРОЦЕДУРА ВІДКРИТИХ ТОРГІВ. Дана процедура закупівлірегулюється Роздіром VI ПЕРЕГОВОРНА ПРОЦЕДУРА ЗАКУПІВЛІ та Законом України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони».
ТОВ «ПМБГ» не допустить такого ставлення та попереджає, що випадку відмови від розгляду даної вимоги до 10.04.2018, та не дискваліфікації ТОВ «НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ» будемо змушені звернутися до Антимонопольного комітету України, органів Військової прокуратури для вжиття заходів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Аукціон

Початок:
30.03.2018 13:20
Завершення:
30.03.2018 14:47

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.03.2018 14:47

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ"
YouControl
Профіль
14 498 718.80 UAH з ПДВ 13 698 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ІСТВУД-УКРАЇНА"
YouControl
Профіль
14 801 848.40 UAH з ПДВ 13 699 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ПЕРША БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ГРУПА
YouControl
Профіль
15 152 129.09 UAH з ПДВ 13 700 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ГРАНДЕЛЮКС"
YouControl
Профіль
15 308 886.42 UAH з ПДВ 13 749 000 UAH з ПДВ Документи
ПП Інтерра Буд
YouControl
Профіль
14 909 786.57 UAH з ПДВ 13 750 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "УКРІНБУД"
YouControl
Профіль
16 423 665.24 UAH з ПДВ 13 992 392.79 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "АВАЛОН СТРОЙ"
YouControl
Профіль
16 284 966.96 UAH з ПДВ 14 032 777.76 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ЄВРО-СТАНДАРТ"
YouControl
Профіль
15 859 801.20 UAH з ПДВ 14 497 000 UAH з ПДВ Документи
"СУЧАСНІ БУДІВЕЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ - 12"
YouControl
Профіль
16 720 902.27 UAH з ПДВ 14 950 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Будівельна компанія"УКРКОМПЛЕКСБУД."
YouControl
Профіль
16 286 131.79 UAH з ПДВ 15 253 145.20 UAH з ПДВ Документи
ПП "БУДІВЕЛЬНА ФІРМА "КРОТ"
YouControl
Профіль
15 525 895.20 UAH з ПДВ 15 350 000 UAH з ПДВ Документи
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ФАВОРИТ ОПТ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ЗАКРИТОГО ТИПУ "ФАВОРИТ"
YouControl
Профіль
15 985 942.71 UAH з ПДВ 15 402 816.59 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "КИЇВ-ІНСТАЛ"
YouControl
Профіль
16 490 386 UAH з ПДВ 15 870 386 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

Публічні документи

29.03.2018 17:32
Реєстр 5.rar
29.03.2018 14:07
27.imd
29.03.2018 14:07
Реєстр №4.pdf
29.03.2018 14:07
Реєстр №3.pdf
29.03.2018 14:07
Реєстр №2.pdf
29.03.2018 14:07
Реєстр 1.pdf

Публічні документи

29.03.2018 17:43
17_Гарантія.zip
29.03.2018 17:43
13_ліцензія.pdf
29.03.2018 17:43
11_107.imd

Публічні документи

Публічні документи

29.03.2018 15:10
ФАЙЛ 2.rar
29.03.2018 15:10
ФАЙЛ 1.rar

Публічні документи

29.03.2018 16:59
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ"
#39365144
Профіль
Переможець 13 698 000 UAH з ПДВ 05.04.2018 16:57

Документи

30.03.2018 14:47
edr_identification.yaml
03.04.2018 15:23
Протокол 58.pdf
03.04.2018 15:24
sign.p7s
05.04.2018 16:57
Протокол 75.PDF
03.04.2018 15:24
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.04.2018 16:57

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "НОВЕ БУДІВНИЦТВО ТА РЕКОНСТРУКЦІЯ"
YouControl
Профіль
#39365144
13 698 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

30.03.2018 14:47
edr_identification.yaml
03.04.2018 15:23
Протокол 58.pdf
03.04.2018 15:24
sign.p7s
05.04.2018 16:57
Протокол 75.PDF
03.04.2018 15:24
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 16.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Номер 119
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Додатки договору НВолинськиий вм5.PDF Укладений
13 698 000
17.04.2018 18:57
16.04.2018
Договір НВолинський вм5.PDF Укладений
13 698 000
17.04.2018 18:57
16.04.2018
sign.p7s Укладений
17.04.2018 18:57

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 23.06.2018 11:38
Опис змін: корегування назви замовника
Номер договору: 119
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 03.08.2018 08:38
Опис змін: Внесено зміни до термінів виконання будівельних робіт по етапам будівництва, а також до календарних графіків виконання робіт в межах 2018 року.
Номер договору: 119
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 26.12.2018 16:59
Опис змін: Перенесення частини виконання робіт з 2018 на 2019 рік у зв'язку із затримкою фінансування витрат замовника
Номер договору: 119
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 26.03.2019 16:30
Опис змін: корегування фінансування у 2019 році
Номер договору: 119
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 26.04.2019 15:15
Опис змін: корегування фінансування у 2019 році
Номер договору: 119
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 20.06.2019 10:50
Опис змін: Продовження строку дії договору, через затримку фінансування витрат замовника
Номер договору: 119
Контракт:

Ризик-індикатор

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Покращення якості предмета закупівлі - 3
Продовження строку договору - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors