лот 1 - Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі; лот 2 - Мережевий комутатор рівня ядра на 12 портів для локальних обчислювальних мереж; лот 3 - Мережевий комутатор рівня ядра на 24 порти для локальних обчислювальних мереж; лот 4 - Мережевий комутатор рівня доступу на 48 портів для локальних обчислювальних мереж; лот 5 - Мережевий комутатор на 8 портів для локальних обчислювальних мереж lot 1 - Border routers for nodes of the departmental telecommunication network; lot 2 - Network switch core layer for 12 ports for local area networks; lot 3 - Network switch core layer for 24 ports for local area networks; lot 4 - Network switch access layer for 48 ports for local area networks; lot 5 - Network switch access layer for 8 ports for local area networks

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-03-27-000693-a
  • 32420000-3 - Мережеве обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна фіскальна служба України
Код ЄДРПОУ:
39292197
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Мазін Володимир Олександрович, +380442472654 , zakupivli@sfs.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 04053, м. Київ, Львівська площа, 8
Дата укладення договору
22.10.18
Очікувана вартість
135 779 760 UAH з ПДВ
Сума договору
116 833 903.80 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 24.10.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.04.2018 21:00

Оскарження умов:

до 23.04.2018 00:00

Подання пропозицій:

27.04.2018 21:00

Очікувана вартість
135 779 760 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 357 797 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Запитання 1 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:43
Дата відповіді: 05.04.2018 18:57
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 1) В таблиці 3 Додатку 4 ТД визначено для кожного лоту у відповідній колонці Найменування товару, що зазначає загальний опис предмету закупівлі. Та, разом з тим, у колонці Короткий опис товару визначена для кожного лоту детальна специфікація (Наприклад, для першого лоту – Маршрутизатор ISR4331-SEC/K9 або еквівалент – 1 шт., Сервісний пакет CON-3SNT-ISR4331S або еквівалент – 1 шт., Модуль 1000BASE-Т SFP або еквівалент - 1 шт.) Публічні джерела свідчать, що “ISR4331-SEC/K9” вказує на конкретний виріб компанії Cisco у лінійці маршрутизаторів Cisco ISR 4000. Тобто “ISR4331-SEC/K9” це особиста назва, що визначає специфікацію та архітектуру товару до останнього гвинтика, яка присвоєна виробником – компанією Cisco. І так по кожній позиції товару (5 лотів). Всі специфікації є особистими та неповторними назвами конкретних виробів компанії Cisco, складеними за єдиним шаблоном “«безальтернативна назва конкретного пристрою із унікальними та неповторними ознаками» або еквівалент“. Просимо шановного Замовника навести відомі еквіваленти вказаних виробів найдорожчого бренду Cisco, що конкретно специфіковані із явними дискримінаційними ознаками – а саме: ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL та, еквіваленти Сервісного контракту Cisco CON-3SNT-ISR4331S – SMART що також є конкретною назвою продукту компанії Cisco)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Наведені ідентифікатори моделі вказані у якості прикладу обладнання, що відповідає технічним вимогам до Товару. Найменування та опис технічних вимог товару зазначено у відповідних таблицях до кожного лоту. Загальні вимоги до післягарантійної технічної підтримки зазначені у Розділі 2 Технічних вимог Додатку 4 до Тендерної документації. Ідентифікатори сервісних пакетів наведені у якості прикладу. Товари, що задовольняють технічним вимогам Замовника можуть бути запропоновані в якості аналогів або еквіваленту що не гірше.
При складанні технічних вимог до товару, Замовник враховував власні потреби щодо продуктивності Обладнання та перспективи його використання протягом тривалого часу (не менше 10 років). За результатами цієї закупівлі, Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання, яке можуть запропонувати виробники таких товарів.
Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у своєму інформаційному листі «Щодо видів порушень при проведенні процедур закупівель» від 19.09.2013 визначило які саме вимоги можуть відноситися до дискримінаційних, а саме:
- вимоги щодо можливості подання пропозицій конкурсних торгів виключно платників ПДВ;
- необґрунтовані вимоги щодо наявності річного обороту коштів у учасників в дискримінаційних межах, визначених замовником;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду роботи з державними структурами;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду постачання не аналогічних предмету закупівлі товарів (послуг), а виключно ідентичних.
Отже, Замовник керуючись наданим йому правом щодо встановлення вимог до Учасників торгів, встановив вимоги, що забезпечують вчасну поставку товару належної якості у строки та у кількості передбачені вимогами тендерної документації та надання гарантійного обслуговування поставленого товару.
Таким чином, враховуючи особливості предмета закупівлі встановлені вимоги у тендерній документації є необхідними, виправданими та жодним чином не належать до дискримінаційних, і як наслідок не можуть вважатись порушенням чинного законодавства України.

Запитання 2 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:45
Дата відповіді: 05.04.2018 18:59
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 2) Констатуємо, що замовник специфікував вимоги у тій самій послідовності і з тими самими характеристиками перекладеними у формат вимог які без зайвих зусиль можна знайти на сайті компанії Cisco. Наприклад, для формування технічних вимог до: Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі (ISR4331-SEC/K9)“, замовник використав опис архітектури, який викладено на сайті компанії Cisco взятий з цього джерела: http://ciscobu.com/datasheets/Cisco%204000%20Family%20Integrated%20Services%20Router.pdf у таблиці 4, стовпчик 5 зазначеного документа! Сукупність цих показників характеризують лише один конкретний виріб компанії Cisco маршрутизатор ISR4331-SEC/K9, що явним дискримінаційним образом – виключає будь-які вироби такого класу та функціоналу від інших виробників. Просимо роз’яснити, чому вами викладено вимоги по всім лотам цієї закупівлі під продукти виробництва компанії Cisco (ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У Замовника встановлено переважно обладнання даного виробника. Технічні спеціалісти Замовника спираються на базові вимоги до обладнання, яке підходить для реалізації завдань Замовника.
Наведені ідентифікатори моделі вказані у якості прикладу обладнання, що відповідає технічним вимогам до Товару. Найменування та опис технічних вимог товару зазначено у відповідних таблицях до кожного лоту. Товари, що задовольняють технічним вимогам Замовника можуть бути запропоновані в якості аналогів або еквіваленту що не гірше.
При складанні технічних вимог до товару, Замовник враховував власні потреби щодо продуктивності Обладнання, та перспективи його використання протягом тривалого часу (не менше 10 років). За результатами цієї закупівлі, Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання, яке можуть запропонувати виробники таких товарів.
Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у своєму інформаційному листі «Щодо видів порушень при проведенні процедур закупівель» від 19.09.2013 визначило які саме вимоги можуть відноситися до дискримінаційних, а саме:
- вимоги щодо можливості подання пропозицій конкурсних торгів виключно платників ПДВ;
- необґрунтовані вимоги щодо наявності річного обороту коштів у учасників в дискримінаційних межах, визначених замовником;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду роботи з державними структурами;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду постачання не аналогічних предмету закупівлі товарів (послуг), а виключно ідентичних.
Отже, Замовник керуючись наданим йому правом щодо встановлення вимог до Учасників торгів, встановив вимоги, що забезпечують вчасну поставку товару належної якості у строки та у кількості передбачені вимогами тендерної документації та надання гарантійного обслуговування поставленого товару. Таким чином, враховуючи особливості предмета закупівлі встановлені вимоги у тендерній документації є необхідними, виправданими та жодним чином не належать до дискримінаційних, і як наслідок не можуть вважатись порушенням чинного законодавства України.

Запитання 3 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:46
Дата відповіді: 05.04.2018 19:00
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 3) вимога №8 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: Можливість встановлення блейд сервера, не менше ніж один сервер на 2 або 4 ядра. Така архітектура притаманна виключно одному виробу компанії Cisco ISR4331-SEC/K9. Просимо шановного Замовника навести відомі еквіваленти вказаного виробу маршрутизатора іншого виробника ніж Сшісщ, з можливістю встановлення в нього блейд серверів? Вважаємо, що зазначена вимога була встановлена замовником лише з метою дискримінації інших виробників в цих торгах, та вважаємо що замовником практично не передбачається застосуватися цього функціоналу! Про це свідчить той факт, що відповідно до встановлених вимог комплектація маршрутизаторів блейд серверами не передбачається, а лише можливість їх встановлення. Тому просимо замовника зазначити, чи наявні (коли придбані у якій кількості) відповідні блейд сервери які встановлюються в ці маршрутизатори та з якою практичною метою?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник передбачає можливість доукомплектування маршрутизаторів телекомунікаційної мережі функціоналом оптимізації трафіку (система аналізу мережевого трафіку) з метою оптимізації операційних витрат на послуги зв’язку, сервісів ІР-телефонії та інших сервісів, які будуть запущені на блейд-серверах, що будуть встановлені на цих пристроях. Даний функціонал передбачає реалізацію на існуючому обладнанні з метою економії бюджетних коштів. Закупівля блейд-серверів буде здійснена окремо.
Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у своєму інформаційному листі «Щодо видів порушень при проведенні процедур закупівель» від 19.09.2013 визначило які саме вимоги можуть відноситися до дискримінаційних, а саме:
- вимоги щодо можливості подання пропозицій конкурсних торгів виключно платників ПДВ;
- необґрунтовані вимоги щодо наявності річного обороту коштів у учасників в дискримінаційних межах, визначених замовником;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду роботи з державними структурами;
- вимоги щодо підтвердження в учасника наявності досвіду постачання не аналогічних предмету закупівлі товарів (послуг), а виключно ідентичних.
Отже, Замовник керуючись наданим йому правом щодо встановлення вимог до Учасників торгів, встановив вимоги, що забезпечують вчасну поставку товару належної якості у строки та у кількості передбачені вимогами тендерної документації та надання гарантійного обслуговування поставленого товару.
Таким чином, враховуючи особливості предмета закупівлі встановлені вимоги у тендерній документації є необхідними, виправданими та жодним чином не належать до дискримінаційних, і як наслідок не можуть вважатись порушенням чинного законодавства України.

Запитання 4 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:46
Дата відповіді: 05.04.2018 19:00
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 4) вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: Підтримка протоколів IPv4, IPv6, static routes, Routing Information Protocol Versions 1 and 2 (RIP and RIPv2), Open Shortest Path First (OSPF), Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Border Gateway Protocol (BGP), BGP Router Reflector, Intermediate System-to-Intermediate System (IS-IS), Multicast Internet Group Management Protocol Version 3 (IGMPv3), Protocol Independent Multicast sparse mode (PIM SM), PIM Source-Specific Multicast (SSM), Resource Reservation Protocol (RSVP), Cisco Discovery Protocol або аналог, Encapsulated Remote Switched Port Analyzer (ERSPAN), Cisco IOS IP Service-Level Agreements (IPSLA) або аналог, Call Home, Cisco IOS Embedded Event Manager (EEM) або аналог, Internet Key Exchange (IKE), access control lists (ACL), Ethernet Virtual Connections (EVC), Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), DNS, Locator ID Separation Protocol (LISP), Hot Standby Router Protocol (HSRP) або аналог, RADIUS, authentication, authorization, and accounting (AAA), Application Visibility and Control (AVC), Distance Vector Multicast Routing Protocol (DVMRP), IPv4-to-IPv6 Multicast, MPLS, Layer 2 and Layer 3 VPN, IPsec, Layer 2 Tunneling Protocol Version 3 (L2TPv3), Bidirectional Forwarding Detection (BFD), IEEE 802.1ag, and IEEE 802.3ah. Звертаємо увагу, що в якості необхідного наведений повний перелік усіх існуючих протоколів, які підтримуються лише виробами компанії Cisco, та зовсім не використовуються на практиці, та без аналізу, які із них будуть (або мкожуть бути) використані Замовником у практичній реалізації. Із якою метою встановлюються Замовником вимоги щодо підтримки протоколів, які на наше переконання, не будуть застосовуватися замовником? Зокрема просимо чітко відповісти – яким чином замовник має намір застосовувати протоколи: Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP); Ethernet Virtual Connections (EVC); Tunneling Protocol Version 3 (L2TPv3); Cisco Discovery Protocol або аналог?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Протокол EIGRP – протокол динамічної маршрутизації, який відноситься до класу протоколів внутрішнього шлюзу IGP. Використовується для динамічної маршрутизації в межах однієї автономної системи. Протокол має чудові характеристики масштабування, конвергенції. Крім того даний протокол є відкритим, описаний в документі rfc7868, що дає змогу іншим виробникам реалізовувати його роботу в своїх мережевих пристроях. На даний час даний протокол вже використовується в мережі ДФС.
Технології EVC та L2TPv3 використовується для об’єднання мереж на другому рівні еталонної моделі OSI, за умови наявності зв’язності між вузлами лише на третьому рівні еталонної моделі OSI. Протокол L2TPv3 є відкритим, що дає змогу іншим виробникам реалізовувати його роботу. Наразі використовується в мережі у зв’язку з тим що частина мережі Замовника побудована з використанням L3 VPN (Віртуальна приватна мережа від Укртелеком). За результатами розгляду звернення Учасника, в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни (буде заначено вимогу щодо підтримки протоколів EVC або L2TPv3).
Протокол сбору інформації Cisco Discovery Protocol планується використовувати для зручної ідентифікації пристроїв, що підключаються до портів. Також робота даного протоколу потрібна для коректної роботи вже існуючої системи IP телефонії, зокрема для коректного визначення IP телефонами Voice VLAN. Крім того, існують інші протоколи, які забезпечують схожий функціонал – зокрема LLDP (Link Layer Discovery Protocol). Враховуючи, що відомча телекомунікаційна мережа ДФС складається більш ніж з 1000 вузлів (точок підключення) на кожному з яких використовується від двох до декількох десятків активних мережевих пристроїв, левова частка з яких вже підтримує даний протокол. Використання цього протоколу дає можливість зручного адміністрування, моніторингу та вирішенню проблем з функціонуванням мережі.

Запитання 5 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:47
Дата відповіді: 05.04.2018 19:01
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 5) вимога №20 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: Підтримка криптографічних алгоритмів шифрування: DES, 3DES, AES-128 or AES-256 (in CBC and GCM modes); аутентифікація: RSA (748/1024/2048 bit), ECDSA (256/384 bit); Integrity: MD5, SHA, SHA-256, SHA-384, SHA-512. Звертаємо увагу, що в якості необхідного наведений повний перелік усіх існуючих криптографічних алгоритмів шифрування, які підтримуються лише виробами компанії Cisco, та зовсім не використовуються на практиці. Із якою метою встановлюються Замовником вимоги щодо підтримки криптографічних алгоритмів шифрування, які на наше переконання, не будуть застосовуватися замовником? Зокрема просимо чітко відповісти – яким чином замовник має намір застосовувати криптографічний алгоритм шифрування: SHA-512?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

SHA-512 (Secure Hash Algorithm) – це алгоритм хеш-функція, яка хоч і використовується в криптографії, але не є алгоритмом шифрування. Результат роботи будь-якої хеш-функції є незворотнім, тобто маючи результат функції неможливо отримати оригінальний аргумент. Якщо використовувати хеш-функцію для шифрування, то зашифроване повідомлення неможливо буде розшифрувати. Тому хеш-функція використовується лише для забезпечення цілісності повідомлень та захисту від їх зміни. Саме для цих функцій планується використання даного алгоритму. Даний алгоритм використовується при побудові IPSec тунелів.
У зв’язку із останніми атаками на державні органи влади, що були спричинені зламом паролів облікових записів адміністраторів Замовником розглядається найбільш надійний та стійкий до колізій механізм хешування паролів SHA-512.

Запитання 8 щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 02.04.2018 13:51
Дата відповіді: 05.04.2018 19:02
Шановний замовник! Ви, як розпорядник бюджетних коштів (коштів платників податків) – маєте забезпечити їх раціональне витрачання задля виконання вами функцій держави, виходячи із пріоритетів соціального та економічного розвитку нашої країни, які забезпечать добробут та соціальний захист кожного громадянина України. Зверніть будь ласка увагу, що сьогодні, Україна за основними показниками добробуту нації та соціальними стандартами – це витрачання коштів на найдорожчі мережеві технології виробництва компанії Cisco виглядає м’яко кажучи недоречним. При цьому, на ринку телекомунікаційних технологій, є немало якісного продуктивного обладнання, яке цілком і повністю задовольнить вашу потребу, та надасть змогу використати ефективно національний бюджет – для реального підвищення добробуту громадян України шляхом: виконання національно значимих соціальних проектів, розвитку інфраструктури нашої країни, розвитку відновлювальної енергетики, розвитку медицини та науково-освітньої сфери, тощо.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Для виконання покладених на Державну фіскальну службу України функцій держави, виходячи із пріоритетів соціального та економічного розвитку країни та з високої ступені відповідальності, яка покладається на територіальні та структурні підрозділи ДФС, щодо подання звітів, довідок, заяв, декларацій, сплати податків, проведення процедур митного оформлення та контролю щодо надходження та перетину товарів та транспортних засобів через митну територію України, запобіганню та протидії контрабанді та митним правопорушенням, адміністрування податків і зборів, контролю за своєчасністю, достовірністю, повнотою їх нарахування та сплати, мережеве обладнання повинно відповідати високим світовим стандартам з метою недопущення завдання економічної шкоди державі.
При складанні технічних вимог до товару, Замовник враховував власні потреби щодо продуктивності Обладнання, та перспективи його використання протягом тривалого часу (не менше 10 років). За результатами цієї закупівлі, Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання, яке можуть запропонувати виробники таких товарів.

Щодо технічних вимог

Дата подання: 03.04.2018 16:37
Дата відповіді: 05.04.2018 19:03
Відповідно до технічних вимог, «Обладнання повинно мати можливість керування, централізованою системою керування того ж Виробника» (лот 1 - п.21, лот 2 - п.21, лот 3 - п.23, лот 4 - п.19, лот 5 - п.17). Ліцензії до системи керування повинні входити в комплект поставки за кожним лотом?

відповідь:

У Замовника існують централізована система моніторингу Zabbix та система централізованого контролю доступу Cisco ISE. Обладнання повинне підтримувати інтеграцію із цими системами. Відповідно до умов Тендерної документації ліцензування даних систем не передбачено. Враховуючи запитання Учасника, Замовником в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.

Щодо технічних вимог

Дата подання: 03.04.2018 16:38
Дата відповіді: 05.04.2018 19:04
Відповідно до технічних вимог за лотом 2 (п. 2), «Додатково до складу комутатора має входити інтерфейсний модуль що містить 4 SFP 1Гбіт/с порти з можливістю підключення не меньше 2-х портів зі швідкістю підключення 10Гбіт/с на кожний порт». Водночас, згідно складу даного лоту (Комутатор WS-C3850-12S-S або еквівалент – 1 шт., Сервісний пакет CON-3SNT-WSC3851S або еквівалент – 1 шт., Модуль оптичний 1 гбіт/с GLC-LH-SMD або еквівалент – 12 шт.), згаданий інтерфейсний модуль не закуповується. Прохання надати пояснення стосовно таких розбіжностей.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Закупівля додаткового модулю в рамках даного тендеру не передбачено. Враховуючи запитання Учасника, Замовником в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.

Щодо технічних вимог

Дата подання: 03.04.2018 16:39
Дата відповіді: 05.04.2018 19:04
Відповідно до технічних вимог за лотом 4 (п. 4), «Порти SFP До складу комутатора має входити інтерфейсний модуль що містить 4 SFP порти». Водночас, вказана модель комутатора (WS-C2960X-48LPS-L) має фіксовану архітектуру, яка не передбачає додаткових слотів для встановлення інтерфейсних модулів. Прохання надати пояснення щодо такої вимоги.

відповідь:

Необхідна модель комутатора повинна мати 4 SFP порта. Враховуючи запитання Учасника, Замовником в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.

1. Запитання щодо технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 18:13
Дата відповіді: 20.04.2018 19:52
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: «Підтримка протоколів IPv4, IPv6, static routes, Routing Information Protocol Versions 1 and 2 (RIP and RIPv2), Open Shortest Path First (OSPF), Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Border Gateway Protocol (BGP), BGP Router Reflector, Intermediate System-to-Intermediate System (IS-IS), Multicast Internet Group Management Protocol Version 3 (IGMPv3), Protocol Independent Multicast sparse mode (PIM SM), PIM Source-Specific Multicast (SSM), Resource Reservation Protocol (RSVP), Cisco Discovery Protocol або аналог, Encapsulated Remote Switched Port Analyzer (ERSPAN), Cisco IOS IP Service-Level Agreements (IPSLA) або аналог, Call Home, Cisco IOS Embedded Event Manager (EEM) або аналог, Internet Key Exchange (IKE), access control lists (ACL), Ethernet Virtual Connections (EVC), Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), DNS, Locator ID Separation Protocol (LISP), Hot Standby Router Protocol (HSRP) або аналог, RADIUS, authentication, authorization, and accounting (AAA), Application Visibility and Control (AVC), Distance Vector Multicast Routing Protocol (DVMRP), IPv4-to-IPv6 Multicast, MPLS, Layer 2 and Layer 3 VPN, IPsec, Layer 2 Tunneling Protocol Version 3 (L2TPv3), Bidirectional Forwarding Detection (BFD), IEEE 802.1ag, and IEEE 802.3ah.» Яким чином замовник має намір застосовувати протокол Call Home? Яка функціональність вказаного протоколу є необхідною для потреб Замовника? Просимо вказати інші протоколи які Замовник вважатиме за аналогічні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Даний протокол забезпечує автоматичне відправлення системних сповіщень маршрутизатора, що містять інформацію про конфігурацію, умови навколишнього середовища, інвентаризацію, системний журнал, аварійні події на попередньо визначений профіль (у виробника обладнання та у Замовника). Замовник планує використання функціоналу даних сповіщень на визначений перелік електронних поштових скриньок. Учасник має право запропонувати аналогічний функціонал.

Запитання щодо технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 18:18
Дата відповіді: 20.04.2018 19:52
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: «Підтримка протоколів IPv4, IPv6, static routes, Routing Information Protocol Versions 1 and 2 (RIP and RIPv2), Open Shortest Path First (OSPF), Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP), Border Gateway Protocol (BGP), BGP Router Reflector, Intermediate System-to-Intermediate System (IS-IS), Multicast Internet Group Management Protocol Version 3 (IGMPv3), Protocol Independent Multicast sparse mode (PIM SM), PIM Source-Specific Multicast (SSM), Resource Reservation Protocol (RSVP), Cisco Discovery Protocol або аналог, Encapsulated Remote Switched Port Analyzer (ERSPAN), Cisco IOS IP Service-Level Agreements (IPSLA) або аналог, Call Home, Cisco IOS Embedded Event Manager (EEM) або аналог, Internet Key Exchange (IKE), access control lists (ACL), Ethernet Virtual Connections (EVC), Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP), DNS, Locator ID Separation Protocol (LISP), Hot Standby Router Protocol (HSRP) або аналог, RADIUS, authentication, authorization, and accounting (AAA), Application Visibility and Control (AVC), Distance Vector Multicast Routing Protocol (DVMRP), IPv4-to-IPv6 Multicast, MPLS, Layer 2 and Layer 3 VPN, IPsec, Layer 2 Tunneling Protocol Version 3 (L2TPv3), Bidirectional Forwarding Detection (BFD), IEEE 802.1ag, and IEEE 802.3ah.» Чи вважатиме Замовник протоколи VxLAN, EVI аналогом Layer 2 Tunneling Protocol Version 3 (L2TPv3)? Просимо вказати інші протоколи які Замовник вважатиме за аналогічні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Протокол L2TPv3 використовується для об’єднання мереж на другому рівні еталонної моделі OSI, за умови наявності зв’язності між вузлами лише на третьому рівні еталонної моделі OSI. Протокол L2TPv3 є відкритим, що дає змогу іншим виробникам реалізовувати його роботу. Наразі використовується в мережі у зв’язку з тим що частина мережі Замовника побудована з використанням L3 VPN (Віртуальна приватна мережа від Укртелеком)
Цей протокол має, наступні переваги:
1. L2TPv3 стандартизований IETF
2. L2TPv3 спрощує процес розгортання VPN тунелів в межах його функцій
3. L2TPv3 не потребує використання більш складних технологій, таких як MPLS
Якщо учасник вважає аналогом протоколи VXLAN та EVI, він може запропонувати ці протоколи. Доречність використання цих або інших протоколів, які Учасник вважає за аналоги буде визначатися на етапі аналізу тендерних пропозицій.

Запитання щодо технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 18:19
Дата відповіді: 20.04.2018 19:53
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: «Підтримка протоколів керування трафіком QoS, Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ) , Weighted Random Early Detection (WRED), Hierarchical QoS, Policy-Based Routing (PBR), Performance Routing (PfR) , and Network-Based Application Recognition (NBAR)» Чи вважатиме Замовник протоколи CBQ, WFQ аналогом Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ)? Просимо вказати інші протоколи які Замовник вважатиме за аналогічні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Одночасне використання CBQ та WFQ може вважатися аналогом CBWFQ. Але в мережі Замовника використовуються маршрутизатори, що підтримують більш функціональний протокол CBWFQ і з урахуванням розбудови мережі, на етапі аналізу тендерних пропозицій технічна перевага буде надаватися обладнанню з підтримкою CBWFQ в порівнянні з CBQ та WFQ.

Запитання щодо технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 18:20
Дата відповіді: 20.04.2018 19:53
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: «Підтримка протоколів керування трафіком QoS, Class-Based Weighted Fair Queuing (CBWFQ) , Weighted Random Early Detection (WRED), Hierarchical QoS, Policy-Based Routing (PBR), Performance Routing (PfR) , and Network-Based Application Recognition (NBAR)» Яким чином замовник має намір застосовувати протокол Performance Routing (PfR), and Network-Based Application Recognition (NBAR)? Яка функціональність вказаного протоколу є необхідною для потреб Замовника? Просимо вказати інші протоколи які Замовник вважатиме за аналогічні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Протокол PfR забезпечує балансування трафіку мережевих додатків між двома активними каналами за великою кількістю мережевих проб. Протокол NBAR забезпечує ідентифікацію мережевих додатків та дає можливість застосування політик обробки трафіку за виявленими мережевими додатками. Замовник планує використання даних протоколів для оптимального використання основних і резервних каналів зв’язку.

Запитання стосовно технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 22:41
Дата відповіді: 20.04.2018 19:54
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №21 до Лот 3 “ Мережевий комутатор рівня ядра на 24 порти для локальних обчислювальних мереж “ зазначає необхідним: «Підтримка криптографічних алгоритмів AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE» Яким чином замовник має намір застосовувати криптографічний алгоритм AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE на мережевому комутаторі рівня ядра без відповідної функціональності у граничних маршрутизаторів (ЛОТ1), мережевих комутатор рівня ядра (ЛОТ2) та мережевих комутатор рівня доступу (ЛОТ4 та ЛОТ5)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

На виконання вимоги № UA-2018-03-27-000693-a.a5 стосовно використання зазначеного алгоритму Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації, а саме алгоритм AES-256 MACsec encryption буде змінено на алгоритм AES-128 MACsec encryption.

Щодо дискримінаційних недоліків ТД

Дата подання: 16.04.2018 23:42
Дата відповіді: 20.04.2018 19:54
оброго дня! У відповіді на: «Запитання 1 щодо дискримінаційних недоліків ТД»; «Запитання 2 щодо дискримінаційних недоліків ТД»; «Запитання 8 щодо дискримінаційних недоліків ТД» Замовник пише - «При складанні технічних вимог до товару, Замовник враховував власні потреби щодо продуктивності Обладнання, та перспективи його використання протягом тривалого часу (не менше 10 років). За результатами цієї закупівлі, Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання, яке можуть запропонувати виробники таких товарів.» Замовник зазначає, що має намір придбати технологічно сучасне Обладнання та планує його використовувати не менше 10 років, але у технічних вимогах до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, а саме вимога №17 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним підтримку протоколу Distance Vector Multicast Routing Protocol (DVMRP), який вважається застарілим та майже не використовується в сучасних мережах. Крім того в вимогах також присутні більш нові протоколи з аналогічним функціональним призначенням (PIM та його варіанти). Просимо Замовника надати відповідь на наступні запитання: 1. Чи використовує Замовник на даний час протокол DVMRP в своїй існуючій мережі і на якому обладнанні? 2. Чи планується використання протоколу DVMRP в новій мережі та чому саме передбачається використання застарілого протоколу після придбання технологічного сучасного Обладнання? 3. Які саме функціональні можливості протоколу DVMRP, що підтримуються ISR4331-SEC/K9, повинні підтримуватись маршрутизаторами аналогами?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Наразі в існуючій мережі Замовника використовується обладнання, що підтримує протокол DVMRP, але планується використання сучасного протоколу PIM. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Запитання щодо технічних вимог

Дата подання: 16.04.2018 23:43
Дата відповіді: 20.04.2018 19:55
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №17 до Лот 3 “ Мережевий комутатор рівня ядра на 24 порти для локальних обчислювальних мереж “ зазначає необхідним: «Відповідність стандартам IEEE 802.1as IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.11 IEEE 802.1x IEEE 802.1x-Rev IEEE 802.3ad IEEE 802.3af IEEE 802.3at IEEE 802.3bz IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol IEEE 802.1p CoS prioritization IEEE 802.1Qat Stream Reservation Protocol IEEE 802.1Qav IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.3 10BASE-T specification IEEE 802.3u 100BASE-TX specification IEEE 802.3ab 1000BASE-T specification IEEE 802.3z 1000BASE-X specification» Яким чином замовник має намір застосовувати стандарти IEEE 802.1as; IEEE 802.1Qat Stream Reservation Protocol; IEEE 802.1Qav на мережевому комутаторі рівня ядра без відповідної функціональності у граничних маршрутизаторів (ЛОТ1), мережевих комутатор рівня ядра (ЛОТ2) та мережевих комутатор рівня доступу (ЛОТ4 та ЛОТ5)? Чи використовує Замовник пристрої, які підтримують вказану технологію? Просимо надати роз’яснення, в зв’язку з чим замовник вимагає відповідність стандарту IEEE 802.11 (група стандартів яка описує рішення для бездротових мереж WiFi) для дротового Ethernet комутатора рівня ядра? Також просимо уточнити, яку саме функціональність розраховує отримати Замовник від згаданої відповідності мережевого комутатора рівня ядра стандарту IEEE 802.11?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

В існуючій мережі Замовника використовуються комутатори, що підтримують протоколи IEEE 802.1as; IEEE 802.1Qat, IEEE 802.1Qav які необхідні для передачі аудіо-, відео- трафіку. Тому ці протоколи були вказані для можливості використання функціоналу при інтеграції з існуючою мережею. Кількість існуючих комутаторів, що підтримує даний функціонал менша за кількість комутаторів, що є предметом даного тендеру. Тому Замовник для збільшення конкурентоспроможності Учасників виключить дані протоколи з вимог. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.
Розгорнути: 16 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 16.04.2018 19:20
На питання 1-3 від 05.04.2018 року Замовник у відповідях на таки Запитання надав посилання на Лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у своєму інформаційному «Щодо видів порушень при проведенні процедур закупівель» від 19.09.2013 (далі – Лист). Наше підприємство вважає таке посилання на Лист безпідставним з наступних підстав:
- У відповідності пунктом 5 «Положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України», затвердженого Указом Президента України від 31 травня 2011 року № 634/2011від 31.05.2011 № 634/2011 листи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України мають лише інформаційний характер і не встановлюють правових норм. Юридична сила закону як основного джерела права, його місце в системі нормативно-правових актів закріплені в Конституції України. Тому відповідь Замовника повинна була ґрунтуватись на законі прямої дії щодо державних закупівель, а саме Законі «Про публічні закупівлі». Частиною 3 статті 5 Закону «Про публічні закупівлі» передбачено, що «Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників». Також частиною 4 статті 22 Закону «Про публічні закупівлі» встановлено, що «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників». У відповідності до Рішень Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель при Антимонопольного комітету України (№1164-р/пк-ск від 03.06.2016, №1162-р/пк-ск від 16.07.2015), які вступили в законну силу і є юридичними прецедентами для розпорядників державних коштів – Замовників встановлено, що Замовник повинен складати технічне завдання в тендерній документації, щоб учасники могли запропонувати до постачання товар, що найменше від двох виробників товару.
Крім того, якщо Замовник приводить ідентифікатори моделі, яка відповідає тільки обладнанню Cisco у якості прикладу обладнання, то Замовник, при розробці технічного завдання, повинен був провести аналіз ринку та знати аналогічне обладнання іншого виробництва ніж Cisco, щоб уникнути порушення частини 3 статі 5 та частини 4 статті 22 Закону «Про публічні закупівлі».

На підставі вищевикладеного та керуючись статтею 22 Закону «Про публічні закупівлі» просимо внести зміни до тендерної документації та повторно відповісти на питання 1-3 від 05.04.2018 року та інші питання:
1.) Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 1) В таблиці 3 Додатку 4 ТД визначено для кожного лоту у відповідній колонці Найменування товару, що зазначає загальний опис предмету закупівлі. Та, разом з тим, у колонці Короткий опис товару визначена для кожного лоту детальна специфікація (Наприклад, для першого лоту – Маршрутизатор ISR4331-SEC/K9 або еквівалент – 1 шт., Сервісний пакет CON-3SNT-ISR4331S або еквівалент – 1 шт., Модуль 1000BASE-Т SFP або еквівалент - 1 шт.) Публічні джерела свідчать, що “ISR4331-SEC/K9” вказує на конкретний виріб компанії Cisco у лінійці маршрутизаторів Cisco ISR 4000. Тобто “ISR4331-SEC/K9” це особиста назва, що визначає специфікацію та архітектуру товару до останнього гвинтика, яка присвоєна виробником – компанією Cisco. І так по кожній позиції товару (5 лотів). Всі специфікації є особистими та неповторними назвами конкретних виробів компанії Cisco, складеними за єдиним шаблоном “«безальтернативна назва конкретного пристрою із унікальними та неповторними ознаками» або еквівалент“. Просимо шановного Замовника навести відомі еквіваленти вказаних виробів найдорожчого бренду Cisco, що конкретно специфіковані із явними дискримінаційними ознаками – а саме: ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL та, еквіваленти Сервісного контракту Cisco CON-3SNT-ISR4331S – SMART що також є конкретною назвою продукту компанії Cisco)?
2.) Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 2) Констатуємо, що замовник специфікував вимоги у тій самій послідовності і з тими самими характеристиками перекладеними у формат вимог які без зайвих зусиль можна знайти на сайті компанії Cisco. Наприклад, для формування технічних вимог до: Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі (ISR4331-SEC/K9)“, замовник використав опис архітектури, який викладено на сайті компанії Cisco взятий з цього джерела: http://ciscobu.com/datasheets/Cisco%204000%20Family%20Integrated%20Services%20Router.pdf у таблиці 4, стовпчик 5 зазначеного документа! Сукупність цих показників характеризують лише один конкретний виріб компанії Cisco маршрутизатор ISR4331-SEC/K9, що явним дискримінаційним образом – виключає будь-які вироби такого класу та функціоналу від інших виробників. Просимо роз’яснити, чому вами викладено вимоги по всім лотам цієї закупівлі під продукти виробництва компанії Cisco (ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL)?
3.) Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, звертаємо увагу Замовника на окремі дискримінаційні недоліки та просимо відповісти на відповідні запитання стосовно цих технічних вимог: 3) вимога №8 до Лот 1 “Граничні маршрутизатори для вузлів відомчої телекомунікаційної мережі“ зазначає необхідним: Можливість встановлення блейд сервера, не менше ніж один сервер на 2 або 4 ядра. Така архітектура притаманна виключно одному виробу компанії Cisco ISR4331-SEC/K9. Просимо шановного Замовника навести відомі еквіваленти вказаного виробу маршрутизатора іншого виробника ніж Cisco, з можливістю встановлення в нього блейд серверів? Вважаємо, що зазначена вимога була встановлена замовником лише з метою дискримінації інших виробників в цих торгах, та вважаємо що замовником практично не передбачається застосуватися цього функціоналу! Про це свідчить той факт, що відповідно до встановлених вимог комплектація маршрутизаторів блейд серверами не передбачається, а лише можливість їх встановлення. На підставі вищевказаного просимо замовника зазначити, чи наявні (коли придбані у якій кількості) відповідні блейд сервери які встановлюються в ці маршрутизатори та з якою практичною метою?
4.) У зв’язку з тим, що Додатком №4 тендерної документації Замовником зазначені технічні умови, яким відповідає лише товар виробництва Cisco та для уникнення дискримінаційних умов тендерної документації, а саме встановлення технічних умов для товару, що є предметом закупівлі, для одного виробника товару, а саме Cisco – просимо вказати у відповіді, який товар іншого виробництва, крім Cisco, можливо запропонувати учасникам, який відповідає Додатку №4 тендерної документації.
5.) У зв’язку з тим, що Додатком №4 тендерної документації Замовником зазначені технічні умови, яким відповідає лише товар виробництва Cisco та для уникнення дискримінаційних умов тендерної документації, а саме встановлення технічних умов для товару, що є предметом закупівлі, для одного виробника товару, а саме Cisco – просимо Замовника внести зміни до «Технічних вимог» Додатку №4 тендерної документації щодо надання можливості запропонувати товар іншого виробника, крім Cisco.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.04.2018 19:58
Відповіді на запитання 1-3 розміщені на офіційному веб-порталі електронної системи публічних закупівель «Prozorro» під відповідними запитаннями, надані в повному об’ємі та залишаються без змін.
Отже, наполегливо рекомендуємо уважно читати та звертаємо Вашу увагу на те, що наведені індикатори моделей вказані у якості прикладу обладнання, а товар який задовольняє технічним вимогам Замовника може бути запропонований у якості аналогу або еквіваленту, що не гірше.
По питанню 4 – 5 відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник не зобов’язаний надавати перелік аналогічного обладнання декількох торгівельних марок (виробників) у складі Технічних вимог до тендерної документації.
Відповідно до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що Замовник вказує посилання на виробників у разі якщо таке посилання є необхідним, а технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Проте, Виробників мережевого обладнання на сьогодні безліч, тому в документації зазначено «або еквівалент».

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.a2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТАІР І К", Код ЄДРПОУ:37658125
Дата подання: 16.04.2018 22:54
У відповіді на:

«Запитання 1 щодо дискримінаційних недоліків ТД»;

«Запитання 2 щодо дискримінаційних недоліків ТД»;

«Запитання 8 щодо дискримінаційних недоліків ТД»

Замовник пише - «При складанні технічних вимог до товару, Замовник враховував власні потреби щодо продуктивності Обладнання, та перспективи його використання протягом тривалого часу (не менше 10 років). За результатами цієї закупівлі, Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання, яке можуть запропонувати виробники таких товарів.»

Оскільки Замовник має намір придбати технологічно сучасне Обладнання та планує його використовувати не менше 10 років, що складає менше ніж 88 000 годин (10*365*24=87600) вимагаємо внести зміни до технічних вимог:

1. ЛОТ1 п.13 «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 580000 годин»

замніти на «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 200000 годин», що складатиме більше 22 років гарантованого виробником ресурсу роботи обладнання.

2. ЛОТ2 п.12 «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 300000 годин»

замніти на «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 200000 годин», що складатиме більше 22 років гарантованого виробником ресурсу роботи обладнання.

3. ЛОТ3 п.14 «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 300000 годин»

замніти на «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 200000 годин», що складатиме більше 22 років гарантованого виробником ресурсу роботи обладнання.

4. ЛОТ4 п.13 «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 250000 годин»

замніти на «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 200000 годин», що складатиме більше 22 років гарантованого виробником ресурсу роботи обладнання.

5. ЛОТ5 п.13 «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 300000 годин»

замніти на «Надійність. Середній наробіток на відмову. Не менше 200000 годин», що складатиме більше 22 років гарантованого виробником ресурсу роботи обладнання.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.04.2018 19:59
Замовник задовольняє дану вимогу. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.c3

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 17.04.2018 15:44
2. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Можливість роботи з SDN-контролером того ж Виробника» (ЛОТ1 п.21; ЛОТ2 п.21; ЛОТ3 п.23; ЛОТ4 п.19; ЛОТ5 п.17) є зайвою, оскільки Cisco Open SDN Controller не підтримує обладнання, яке вказано в лотах цієї закупівлі продукти виробництва компанії Cisco (ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL). Окрім того, у випадку якщо все ж таки Замовник розглядає постачання обладнання від інших виробників (не тільки Cisco), то за результатами тендеру Замовник може отримати обладнання від різних виробників сумісних лише з SDN контролерами відповідного виробника, оскільки вимагається «Можливість роботи з SDN-контролером того ж Виробника», а не підтримка загальноприйнятого стандарту.
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу, або замінити її на «підтримка стандарту OpenFlow 1.3 та робота з контролерами, що підтримують вказаний стандарт».

3. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Відповідність стандартам IEEE 802.1as; IEEE 802.1Qat Stream Reservation Protocol; IEEE 802.1Qav» (ЛОТ3 п.17) є зайвою, оскільки обладнання, яке вказано в ЛОТ3 цієї закупівлі виробництва компанії Cisco (WS-C3850-24T-S) згідно з інформації вказаній на сайті виробника, не підтримує вказані стандарти (https://www.cisco.com/c/dam/en/us/products/collateral/switches/q-and-a-c67-737896.pdf, стр. 2, перелік моделей)
Вимагаємо внести зміни до вищевказаної вимоги.

4. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Підтримка криптографічних алгоритмів AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE» (ЛОТ3 п.21) є зайвою, оскільки обладнання, яке вказано в ЛОТ3 цієї закупівлі виробництва компанії Cisco (WS-C3850-24T-S) згідно з інформації вказаній на сайті виробника, не підтримує вказані стандарти (https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-3850-series-switches/data_sheet_c78-720918.html). «AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE standard for authenticating and encrypting packets between switches and endpoints. The Cisco Catalyst 3850 Series switches support 256-bit (SFP+ and Multigigabit models only) and 128-bit Advanced Encryption Standard (AES) on all ports at all speeds, providing the most secure link encryption.», див. розділ Security
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу, або замінити на «AES-128 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE»

5. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №9 до Лот 5 “ Мережевий комутатор рівня доступу на 8 портів для локальних обчислювальних мереж“ зазначає необхідним: «Підтримка Jumboframe Так, не менше 10240 байтів».
Просимо Замовника надати роз’яснення чому вимога «Підтримка Jumboframe» присутня лише в Лот2, Лот4 та Лот5? Чому це значення для кожного Лоту різне?
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу з Лот2, Лот4 та Лот5, або замінити її на єдине формулювання для усіх Лотів (Лот1, Лот2, Лот3, Лот4, Лот5) «Підтримка Jumboframe Так, не менше 9220 байтів».
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 17.04.2018 15:56
Причина: редагування

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.b4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 17.04.2018 15:54
1. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Відповідність стандартам IEEE 802.1as; IEEE 802.1Qat Stream Reservation Protocol; IEEE 802.1Qav» (ЛОТ3 п.17) є зайвою, оскільки обладнання, яке вказано в ЛОТ3 цієї закупівлі виробництва компанії Cisco (WS-C3850-24T-S) згідно з інформації вказаній на сайті виробника, не підтримує вказані стандарти (https://www.cisco.com/c/dam/en/us/products/collateral/switches/q-and-a-c67-737896.pdf, стр. 2, перелік моделей)
Вимагаємо внести зміни до вищевказаної вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.04.2018 20:00
Замовник задовольняє дану вимогу. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.a5

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 17.04.2018 15:54
1. Вимога щодо технічних вимог
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Підтримка криптографічних алгоритмів AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE» (ЛОТ3 п.21) є зайвою, оскільки обладнання, яке вказано в ЛОТ3 цієї закупівлі виробництва компанії Cisco (WS-C3850-24T-S) згідно з інформації вказаній на сайті виробника, не підтримує вказані стандарти (https://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/switches/catalyst-3850-series-switches/data_sheet_c78-720918.html). «AES-256 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE standard for authenticating and encrypting packets between switches and endpoints. The Cisco Catalyst 3850 Series switches support 256-bit (SFP+ and Multigigabit models only) and 128-bit Advanced Encryption Standard (AES) on all ports at all speeds, providing the most secure link encryption.», див. розділ Security
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу, або замінити на «AES-128 MACsec encryption is the IEEE 802.1AE»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.04.2018 20:01
Замовник задовольняє дану вимогу. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.b6

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 17.04.2018 15:55
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, просимо відповісти на запитання стосовно цих технічних вимог, а саме вимога №9 до Лот 5 “ Мережевий комутатор рівня доступу на 8 портів для локальних обчислювальних мереж“ зазначає необхідним: «Підтримка Jumboframe Так, не менше 10240 байтів».
Просимо Замовника надати роз’яснення чому вимога «Підтримка Jumboframe» присутня лише в Лот2, Лот4 та Лот5? Чому це значення для кожного Лоту різне?
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу з Лот2, Лот4 та Лот5, або замінити її на єдине формулювання для усіх Лотів (Лот1, Лот2, Лот3, Лот4, Лот5) «Підтримка Jumboframe Так, не менше 9220 байтів».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.04.2018 20:01
Замовник задовольняє дану вимогу. Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.

Номер вимоги: UA-2018-03-27-000693-a.a7

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Дата подання: 17.04.2018 15:57
Доброго дня! Розглянувши технічні вимоги до закупівлі маршрутизаторів та комутаторів, вважаємо що вимога «Можливість роботи з SDN-контролером того ж Виробника» (ЛОТ1 п.21; ЛОТ2 п.21; ЛОТ3 п.23; ЛОТ4 п.19; ЛОТ5 п.17) є зайвою, оскільки Cisco Open SDN Controller не підтримує обладнання, яке вказано в лотах цієї закупівлі продукти виробництва компанії Cisco (ISR4331-SEC/K9; WS-C3850-12S-S; WS-C3850-24T-S; WS-C2960X-48LPS-L; WS-C2960L-8TS-LL). Окрім того, у випадку якщо все ж таки Замовник розглядає постачання обладнання від інших виробників (не тільки Cisco), то за результатами тендеру Замовник може отримати обладнання від різних виробників сумісних лише з SDN контролерами відповідного виробника, оскільки вимагається «Можливість роботи з SDN-контролером того ж Виробника», а не підтримка загальноприйнятого стандарту.
Вимагаємо видалити вищевказану вимогу, або замінити її на «підтримка стандарту OpenFlow 1.3 та робота з контролерами, що підтримують вказаний стандарт
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.04.2018 20:02
Архітектура програмно-керованих мереж є одним з пріоритетних напрямків розвитку телекомунікаційної інфраструктури Замовника. Продукт Cisco Open SDN Controller є застрілим рішенням у Cisco. Актуальне рішення SDN контролеру у виробника Cisco на сьогодні це APIC-EM. Окрім того є достатньо виробників мережевого обладнання, в архітектурі яких присутнє рішення програмно-керованих мереж (SDN): https://www.sdxcentral.com/sdn/definitions/sdn-controllers/sdn-controllers-comprehensive-list/. Ми не впевнені, що в усіх виробників аналогічних рішень використовується стандарт OpenFlow 1.3, тому додавання цієї вимоги буде дискримінаційним по відношенню до інших учасників.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a11

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.05.2018 14:28

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №362

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №362.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.06.2018 23:13

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a10

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.05.2018 14:25

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №361

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №361.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.06.2018 22:41

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a9

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.05.2018 14:23

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №360

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №360
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 04.06.2018 22:42
Дата рішення: 22.06.2018 19:58

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a8

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.05.2018 14:18

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №359.

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 25.05.2018 №359.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.06.2018 22:44

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a12

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.06.2018 17:53

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 26.06.2018 №442

Неправомірне відхилення пропозиції ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.07.2018 20:53

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a13

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.06.2018 18:12

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 26.06.2018 №443

Неправомірне відхилення пропозиції учасника ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.07.2018 21:00

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.a14

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 30.06.2018 18:30

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 26.06.2018 №444

Неправомірне відхилення пропозиції учасника ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП"
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 04.07.2018 20:55

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.b15

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ "ІТ-ІНТЕГРАТОР", Код ЄДРПОУ:31091208
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 12:26

порушення Закону України "Про публічні закупівлі"

Замовник мав відхилити тендерної пропозицію, яка не відповідає технічним вимогам тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.c18

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ", Код ЄДРПОУ:38282958
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 17:35

Скарга щодо рішення Замовника

Скарга щодо рішення Замовника допустити Учасника до аукціону.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 13.08.2018 18:57

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.b16

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ "ІТ-ІНТЕГРАТОР", Код ЄДРПОУ:31091208
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 12:40

порушення Закону України "Про публічні закупівлі"

Замовник не відхилив тендерну пропозицію, яка не відповідає технічним вимогам тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.b19

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ", Код ЄДРПОУ:38282958
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 17:37

Скарга щодо рішення Замовника

Скарга щодо рішення Замовника допустити Учасника до аукціону.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 13.08.2018 19:01

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.b17

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ "ІТ-ІНТЕГРАТОР", Код ЄДРПОУ:31091208
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 12:48

порушення Закону України "Про публічні закупівлі"

Замовник не відхилив тендерну пропозицію, яка не відповідає технічним вимогам тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.c20

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАРТЕН-КОНСАЛТИНГ", Код ЄДРПОУ:38282958
Профіль
Дата подання: 08.08.2018 17:38

Скарга щодо рішення Замовника

Скарга щодо рішення Замовника
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 13.08.2018 19:03

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.c21

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 08.09.2018 19:57

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №546

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №546
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 12.09.2018 19:04
Причина: Не має зауважень.
Дата: 25.09.2018 17:53

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.c22

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 08.09.2018 20:03

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №547.

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №547.
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 12.09.2018 19:01
Причина: Не має зауважень
Дата: 25.09.2018 17:53

Кількість скарг: UA-2018-03-27-000693-a.c23

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ГЛОБАЛ ІНТЕГРЕЙШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:39189678
Профіль
Дата подання: 08.09.2018 20:08

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №548.

Скарга на дії Замовника та його рішення, затверджене Протоколом розгляду тендерних пропозицій Державної фіскальної служби України від 04.09.2018 №548.
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 12.09.2018 18:58
Причина: Не має зауважень.
Дата: 25.09.2018 17:54

Документи подані скаржником

30.06.2018 17:53
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

30.06.2018 18:12
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

30.06.2018 18:30
Скарга.pdf

tender.documents_of_appeal

Документи подані скаржником

08.08.2018 17:35
Скарга.pdf
08.08.2018 17:35
4_Техніка_2.pdf

tender.documents_of_appeal

Документи подані скаржником

08.08.2018 17:37
Скарга лот 4.pdf
08.08.2018 17:37
4_Техніка_4.pdf

tender.documents_of_appeal

Документи подані скаржником

08.08.2018 17:38
Скарга лот 5.pdf
08.08.2018 17:38
4_Техніка_5.pdf

Документи подані скаржником

08.09.2018 19:56
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

08.09.2018 20:02
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

08.09.2018 20:08
Скарга.pdf

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Так

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері