Капітальний ремонт приміщень (операційного відділення 3-го поверху та технічного поверху лікувально-діагностичного корпусу) для перетворення у лікарню інтенсивного лікування Київської міської клінічної лікарні №1 за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-04-17-002074-a
  • 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
  • Завершена
Найменування замовника:
КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Мічуда Андрій Володимирович, 560-80-12 , tender_kmkl1@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 02091, Київська, Дарницький район, ВУЛИЦЯ ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121
Дата укладення договору
15.06.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
23 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
22 998 600.90 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.06.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 23.04.2018 10:00

Оскарження умов:

до 29.04.2018 00:00

Подання пропозицій:

03.05.2018 10:00

Початок аукціону:

04.05.2018 14:33

Очікувана вартість
23 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
115 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
115 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
Капітальний ремонт приміщень (операційного відділення 3-го поверху та технічного поверху лікувально-діагностичного корпусу) для перетворення у лікарню інтенсивного лікування Київської міської клінічної лікарні №1 за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121
ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-04-17-002074-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД", Код ЄДРПОУ:33316751
Дата подання: 16.05.2018 14:43
Вимога
щодо усунення порушень чинного законодавства при розгляді тендерних пропозицій
Рішенням тендерного комітету згідно протоколу №58 від 11.05.2018 переможцем торгів визнано ТОВ «Олфомед».
Більш ніж прискіпливий розгляд тендерних пропозицій ТОВ «Будівельна компанія Прогрестехбуд» та ТОВ «Уквентпромпостач» та їх відхилення разом з поверхневою оцінкою пропозиції ТОВ «Олфомед» свідчать про порушення тендерним комітетом Замовника таких принципів здійснення закупівель, як недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Детальне ознайомлення з тендерною пропозицією ТОВ «Олфомед» доводить її невідповідність вимогам тендерної документації.
1. В пп. 3.1 Додатку 1 тендерної документації визначено, що під аналогічним договором слід розуміти договір підряду або інший договір про виконання робіт в операційному (-их) блоку (-ах) та/або палатах інтенсивної терапії з улаштування приміщення, в якому контролюється чистота повітря та специфічний мікроклімат («чисте» приміщення) та/або улаштування систем/конструкцій вентиляції (кондиціонування) повітря або договір про виконання робіт з підготовки приміщень для встановлення ангіографічної (рентгенівської) систем).
ТОВ «Олфомед» в складі тендерної пропозиції надано договір № 818-16 від 29.11.2016 на виконання будівельно-монтажних робіт по виготовленню та монтажу системи «чисті приміщення» на об’єкті: «Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні № 12 на вул. Підвисоцького, 4-А». При цьому в договорі не вказано, в яких саме «спеціалізованих» приміщеннях виконувались роботи.
Такий договір не може слугувати належним підтвердженням досвіду в розумінні тендерної документації.
2. Ліцензію Державної архітектурно-будівельної інспекції України № 15-Л на проведення господарської діяльності з будівництва, видано ТОВ «Олфомед» 21.03.2018 р. З відкритих джерел, а саме за посиланням http://dabi.gov.ua/license/list.php?sort=num&order=ASC (реєстр виданих ліцензій), наявна інформація, що ТОВ «Олфомед» отримувало лише одну ліцензію, що унеможливлює виконання учасником вищезазначеного договору № 818-16 від 29.11.2016 у 2016 році.
3. Тендерну пропозицію ТОВ «Укрвентпромпостач», згідно протоколу № 55 від 10.05.2018 р., було відхилено на підставі порушення вимог п. 7 розділу 1 тендерної документації. Наданий ТОВ «Укрвентпромпостач», відповідно до вимог пп. 3.1 п. 3 Додатку 1 тендерної документації, «Акт №1 приемки выполненных строительных работ» за травень 2016 року містить окремі положення, викладені російською мовою. Також відсутній переклад цього акту.
В протоколі зазначено, що цей недолік не відноситься до формальних (несуттєвих) помилок в розумінні положень п. 1 розділу 3 тендерної документації.
Разом з тим, в порушення принципу об’єктивності та неупередженості розгляду тендерних пропозицій, аналогічна невідповідність пропозиції ТОВ «Олфомед» не призводить до її відхилення тендерним комітетом.
«Акт №1 приймання виконаних будівельних робіт» за грудень 2016 року, що надано ТОВ «Олфомед» так само містить окремі положення, викладені російською мовою. Перекладу акту учасником не надано.


Також, потрібно зазначити, що в наданому акті відсутні сторінки 7, 8 та 9.
4. Тендерною документацією в пп. 1.2 Додатку 1 встановлена вимога надання копії договору та копії свідоцтва про реєстрацію на орендовані транспортні засоби.
В складі тендерної пропозиції ТОВ «Олфомед» відсутні зазначені документи. Довідка про МТБ
також не містить інформації щодо наявності в учасника транспортних засобів.
Разом з тим, в обґрунтуванні договірної ціни ТОВ «Олфомед» наявні перевезення матеріалів на відстані 24 та 30 км.
Беручи до уваги все вищевикладене, повідомляємо, що рішенням тендерного комітету про визнання переможною менш економічно вигідної за нашу, тендерної пропозиції ТОВ «Олфомед», за наявності її невідповідності ряду умов тендерної документації, порушені наші права на недискримінацію, об’єктивну та неупереджену оцінку. За умови неусунення вказаних порушень, будемо вимушені звернутись за захистом наших прав до АМКУ та, в подальшому, до суду, за компенсацією понесених за подання скарги витрат.
З метою усунення допущених порушень, ПРОСИМО:
1. скасувати рішення про визначення ТОВ «Олфомед» переможцем даної закупівлі;
2. відхилити тендерну пропозицію ТОВ «Олфомед».


Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.05.2018 16:03
На вимогу ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» від 16.05.2018 року повідомляємо наступне.
За результатами розгляду вимоги тендерний комітет прийшов до наступних висновків:
1. Щодо обставин зазначених в пункті 1 вимоги.
Згідно вимог пункту 3 додатка 1 тендерної документації в новій редакції, затвердженої рішенням тендерного комітету (протокол № 48 від 24.04.2018 р.), (далі – тендерна документація), учасники для підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів надають:
- копію аналогічного договору про виконання робіт (під аналогічним договором розуміється договір підряду або інший договір на виконання робіт в операційному (-их) блоку (-ах) та/або палатах інтенсивної терапії з улаштування приміщення в якому контролюється чистота повітря та специфічний мікроклімат («чисте» приміщення) та/або улаштування систем/конструкцій вентиляції (кондиціонування) повітря), укладеного та виконаного учасником у 2016 та/або 2017 та/або 2018 роках та документ, що підтверджує його виконання: копію акту(-ів) виконаних робіт;
- оригінал відгуку, виданий (підписаний уповноваженою особою, датований) стороною, з якою було укладено договір, копія якого надається учасником відповідно до вимог підпункту 3.1 пункту 3 додатка 1 тендерної документації, із зазначенням у відгуку: дати і номеру договору, суми договору, інформації про належне виконання договору стосовно якості та строків виконаних робіт. У відгуку обов’язково має бути додатково зазначено, що відповідно до договору були виконані роботи в операційному (-их) блоку (-ах) та/або палатах інтенсивної терапії з улаштування приміщення в якому контролюється чистота повітря та специфічний мікроклімат («чисте» приміщення) та/або улаштування систем/конструкцій вентиляції (кондиціонування) повітря. Відгук має бути виданий не раніше дати публікації в електронній системі закупівель оголошення про проведення замовником відкритих торгів;
- фото (кольорові) виконаних робіт на об’єкті згідно укладеного договору, копія якого надається учасником відповідно до вимог підпункту 3.1 пункту 3 цього додатку.
На виконання вищезазначеної вимоги Учасником – ТОВ «Олфомед» надано в складі документів тендерної пропозиції:
- копію договору № 818-16 від 29.11.2016 р. на виконання будівельно-монтажних робіт по виготовленню та монтажу системи «чисті приміщення» на об’єкті: «Реконструкція приймального та спеціалізованих відділень Київської міської клінічної лікарні № 12 на вул. Підвисоцького, 4-А, укладеного між ТОВ «НВО УКРСОВПРОЕКТ» (Генпідрядник) та ТОВ «Олфомед»;
- копії актів №1 приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2016 року та № 1-1 вартості устаткування, що придбавається виконавцем робіт;
- оригінал відгуку ТОВ «НВО УКРСОВПРОЕКТ» від 27.04.2018 року, складеного та оформленого відповідно до вимог замовника;
- фото (кольорові) виконаних робіт на об’єкті.
При цьому, пунктом 1.1 наданого аналогічного договору визначено, що: «…Підрядник … приймає на себе зобов’язання … виконати будівельно-монтажні роботи по виготовленню та монтажу (інсталяції) системи «чисті приміщення»…». Також, у наданому відгуку вказано, що предметом договору є «Будівельно-монтажні роботи по виготовленню та монтажу (інсталяції) системи «чисті приміщення»…».
Слід також зазначити, що характер та види виконуваних робіт відповідно до предмета договору, акту приймання виконаних будівельних робіт, представлених фото, разом зі змістом вказаних вище документів в сукупності свідчать про наявність в Учасника - ТОВ «Олфомед» досвіду виконання робіт в операційному блоку з улаштування приміщення в якому контролюється чистота повітря та специфічний мікроклімат («чисте» приміщення), а відтак, ТОВ «Олфомед» документально підтверджено досвід виконання аналогічного договору згідно пункту 3 додатка 1 тендерної документації.
Отже, обставини зазначені ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 1 вимоги є необґрунтованими.
2. Щодо обставин зазначених в пункті 2 вимоги.
Згідно вимог пункту 6 розділу ІІІ тендерної документації, учасники повинні були надати діючу на весь період виконання робіт ліцензію, необхідну для виконання робіт. Якщо учасник не має ліцензії у паперовій формі – надати довідку в довільній формі, яка повинна містити дату прийняття рішення про видачу відповідної ліцензії, а також посилання на це рішення, опубліковане на офіційному веб-порталі органу, уповноваженого на видачу такої ліцензії;
На виконання вищезазначеної вимоги Учасником – ТОВ «Олфомед» надано в складі документів тендерної пропозиції ліцензію з додатком на право здійснення господарської діяльності з будівництва об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками (за переліком видів робіт згідно з додатком), видану згідно наказу Державної архітектурно-будівельної інспекції України від 21 березня 2018 р. № 15-Л.
Отже, учасником - ТОВ «Олфомед» виконано вимоги тендерної документації в цій частині.
При цьому, умовами тендерної документації не передбачено обов’язку учасника підтвердити наявність ліцензії, чинної на період виконання наданого аналогічного договору.
Інші обставини, на які посилається ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 2 вимоги, не спростовують факту наявності в ТОВ «Олфомед» діючої ліцензії на весь період виконання робіт на об’єкті замовника, та наявності в нього досвіду виконання аналогічного договору.
3. Щодо обставин зазначених в пункті 3 вимоги.
Згідно вимог пункту 7 розділу І тендерної документації тендерні пропозиції учасників та всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, складаються українською мовою, якщо інше не зазначено в цій тендерній документації та додатках до неї. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж передбачено цим пунктом мові, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути посвідчений підписом уповноваженої особи та печаткою (у разі її використання) учасника торгів.
ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 3 вимоги зазначає, що в «Акті №1 приймання виконаних будівельних робіт» за грудень 2016 року, наданого ТОВ «Олфомед», містяться окремі положення, викладені російської мовою. Які саме положення зазначеного акту викладені російської мовою ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» не деталізує.
За результатами повторного перегляду «Акту №1 приймання виконаних будівельних робіт» за грудень 2016 року членами тендерного комітету не виявлено положень, викладених російською мовою та інших недоліків.
Отже, обставини зазначені ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 3 вимоги є необґрунтованими.
4. Щодо обставин зазначених в пункті 4 вимоги.
Згідно вимог пункту 1 додатка 1 тендерної документації, учасники для підтвердження того, що вони мають необхідне обладнання та матеріально-технічну базу надають:
- довідку про наявність необхідного обладнання та матеріально - технічної бази для забезпечення виконання робіт на об’єкті Замовника, за формою запропонованою замовником;
- копію договору та копію свідоцтва про реєстрацію на орендовані транспортні засоби.
Слід зазначити, вказані умови тендерної документації сформульовані таким чином, що копія договору оренди та копія свідоцтва про реєстрацію надаються учасниками у разі, якщо вони орендують транспортні засоби, які збираються використовувати при виконанні робіт на об’єкті замовника. Необхідність зазначення в довідці МТБ інформації про наявність в учасника транспортних засобів умовами тендерної документації не передбачена.
На виконання вищезазначеної вимоги Учасником – ТОВ «Олфомед» надано в складі документів тендерної пропозиції довідку про наявність обладнання та необхідної матеріально-технічної бази, відповідно до запропонованої замовником форми. В довідці відсутнє посилання на наявність в учасника транспортних засобів, що не суперечить вимогам тендерної документації.
ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 4 вимоги не наводить жодних обставин на підтвердження того, що учасник планує використовувати орендовані транспортні засоби для перевезення будівельних матеріалів.
Отже, обставини зазначені ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у пункті 4 вимоги є необґрунтованими.
Таким чином, інформація викладена ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд» у своїй вимозі є необґрунтованою, а рішення замовника, в частині визнання учасника - ТОВ «Олфомед» переможцем відкритих торгів на закупівлю робіт: «Капітальний ремонт приміщень (операційного відділення 3-го поверху та технічного поверху лікувально-діагностичного корпусу) для перетворення у лікарню інтенсивного лікування Київської міської клінічної лікарні №1 за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121 (ДК 021:2015 код 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)» та прийняття рішення про намір укласти з ним договір відповідають законодавству у сфері публічних закупівель.

Документи подані скаржником

16.05.2018 14:43
КМКЛ23млн.docx

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-04-17-002074-a.a2

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД", Код ЄДРПОУ:33316751
Профіль
Дата подання: 21.05.2018 18:41

скарга

міститься у вкладенні
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 24.05.2018 16:26
Причина: відпала потреба у подальшому оскарженні
Дата: 01.06.2018 16:31

Документи подані скаржником

21.05.2018 18:41
Скарга 2.pdf
21.05.2018 18:41
ПД 296.pdf

tender.documents_of_appeal

Аукціон

Початок:
04.05.2018 14:33
Завершення:
04.05.2018 15:00

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.05.2018 15:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД"
YouControl
Профіль
20 901 143.10 UAH з ПДВ 20 671 143.10 UAH з ПДВ Документи
ТОВ Укрвентпромпостач
YouControl
Профіль
22 993 843.14 UAH з ПДВ 20 786 100 UAH з ПДВ Документи
ТОВ Олфомед
YouControl
Профіль
22 998 600.90 UAH з ПДВ 22 998 600.90 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.05.2018 09:15
опис.pdf
03.05.2018 09:14
UZUMCU 2016.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 6.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 5.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 4.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 3.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 2.pdf
02.05.2018 21:20
ДЦ 1.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 листопад.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 жовтень 3.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 жовтень 2.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 грудень 2.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 грудень 1.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-3 вересень.pdf
02.05.2018 21:20
дод угода 5.pdf
02.05.2018 21:20
дод угода 4.pdf
02.05.2018 21:20
дод угода 3.pdf
02.05.2018 21:20
дод угода 2.pdf
02.05.2018 21:20
дод угода 1.pdf
02.05.2018 21:20
фото zip.7z
02.05.2018 21:20
статут.pdf
02.05.2018 21:20
працівники.pdf
02.05.2018 21:20
опис.pdf
02.05.2018 21:20
обладнання.pdf
02.05.2018 21:20
ліцензія.pdf
02.05.2018 21:20
КБ-2 zip.7z
02.05.2018 21:20
дозвіл.pdf
02.05.2018 21:20
відгук.pdf
02.05.2018 21:20
Витяг ПДВ.pdf
02.05.2018 21:20
витяг ЄДРПОУ.pdf
02.05.2018 21:20
Licenziya UniversalBank.rar
02.05.2018 21:20
Dovirennist Ostapca.rar
02.05.2018 21:20
bank_guarantee_17144.rar

Публічні документи

03.05.2018 09:25
Досвід.pdf
03.05.2018 09:25
ЗВР.pdf
03.05.2018 09:25
Об_кошторис.pdf
03.05.2018 09:25
ЛС_2.pdf
03.05.2018 09:25
ЛКошториси_1.pdf
03.05.2018 09:25
ДЦ.pdf
03.05.2018 09:25
серти_3.pdf
03.05.2018 09:25
сертиф_2.pdf
03.05.2018 09:25
сертифікат.pdf
03.05.2018 09:25
Декларація.pdf
03.05.2018 09:25
проспекти.pdf
03.05.2018 09:25
графік.pdf
03.05.2018 09:25
ст_17.pdf
03.05.2018 09:25
ФОТО.ZIP
03.05.2018 09:25
Кошторисник.pdf
03.05.2018 09:25
Кваліфікація.pdf

Публічні документи

03.05.2018 09:43
Гарантія 2443-18.7z
03.05.2018 09:43
58. Проспекти.pdf
03.05.2018 09:43
43. Cтатут.pdf
03.05.2018 09:43
27. Ліцензія.pdf
03.05.2018 09:43
11-22 ДЦ 23-4.pdf
03.05.2018 09:43
11-22 ДЦ 23-3.pdf
03.05.2018 09:43
11-22 ДЦ 23-2.pdf
03.05.2018 09:43
11-22 ДЦ 23-1.pdf
03.05.2018 09:43
7.4. фото.jpg
03.05.2018 09:43
7.3. фото.jpg
03.05.2018 09:43
7.2. фото.jpg
03.05.2018 09:43
7.1. фото.jpg
03.05.2018 09:43
6. Відгук.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОГРЕСТЕХБУД"
#33316751
Профіль
Відхилено 20 671 143.10 UAH з ПДВ 08.05.2018 15:38
ТОВ Укрвентпромпостач
#39101642
Профіль
Відхилено 20 786 100 UAH з ПДВ 10.05.2018 12:27
ТОВ Олфомед
#40608891
Профіль
tender.big_status_active 22 998 600.90 UAH з ПДВ 11.05.2018 11:38

Документи

04.05.2018 15:01
edr_identification.yaml
08.05.2018 15:38
Протокол 54.pdf
08.05.2018 15:38
sign.p7s

Документи

10.05.2018 12:27
Протокол 56.pdf
10.05.2018 12:27
sign.p7s

Документи

11.05.2018 11:38
Протокол 58.pdf
11.05.2018 11:38
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 11.05.2018 11:38

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Олфомед
YouControl
Профіль
#40608891
22 998 600.90 UAH з ПДВ Документи

Документи

11.05.2018 11:38
Протокол 58.pdf
11.05.2018 11:38
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 15.06.2018 09:00 - 31.12.2018 09:00
Номер 15 К
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 10:48
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 10:48
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 10:48
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 11:29
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 11:38
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 13:06
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 14:53
15.06.2018
Договір 15К.pdf Укладений
22 998 600.90
15.06.2018 15:07
15.06.2018
sign.p7s Укладений
15.06.2018 15:14

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 31.08.2018 13:08
Опис змін: Покращення якості предмета закупівлі; Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...);
Номер договору: 15 К
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 15.06.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 22 991 221.15
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Капітальний ремонт приміщень (операційного відділення 3-го поверху та технічного поверху лікувально-діагностичного корпусу) для перетворення у лікарню інтенсивного лікування Київської міської клінічної лікарні №1 за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 121

Звернення за роз'ясненнями -

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні -

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Затримка публікації договору -

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Покращення якості предмета закупівлі -

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors