роботи по об'єкту: «Реконструкція приміщення Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ в с. Великі Крушлинці, Вінницького району Вінницької області (коригування)» (ДК 021-2015 код 45000000-7 – Будівельні роботи та поточний ремонт)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-06-07-002860-a
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Тимчук Олег Валентинович, +380432620222 , osvita.vrda@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21036, Вінницька область, вул. Хмельницьке шосе,7
Дата укладення договору
1.08.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
4 200 000 UAH з ПДВ
Сума договору
3 761 940.03 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.08.18
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5
Firma Sfera 18.07.2018 10:04

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Firma Sfera 18.07.2018 10:16

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Замовник торгів безпідставно відхилив пропозицію Фірми "Сфера" за те, що учасник не надав в складі своєї пропозиції ліцензію на вогнезахист дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок, крокв, вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах, хоча надання ліцензії субпідряників не було передбачено Тендерною документацією.
Також Замовник зазначає, що Фірма "Сфера" не надала додатки до копії Договору про виконання аналогічних договорів. На вищевказане порушення зазначаємо, що Замовником в Тендерній документації (додаток 4, перелік кваліфікаційних критеріїв п.3) було вказано надання учасником «копій аналогічних договорів», які зазначені в довідці про виконання аналогічного договору, які Фірма «Сфера» надала. Замовником торгів не було вказано надання додатків до копій аналогічних договорів, а якщо Замовник хотів бачити ще додатки до Договору, потрібно було це зазначити.
Фірма «Сфера» вважає безпідставним та не обґрунтованим відхилення нашої пропозиції, яка відповідає усім вимогам, зазначеним в тендерній документації та ЗУ «Про публічні закупівлі».

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.06.2018 16:40

Оскарження умов:

до 21.06.2018 00:00

Подання пропозицій:

25.06.2018 16:40

Початок аукціону:

26.06.2018 14:44

Очікувана вартість
4 200 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
42 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
роботи по об'єкту: «Реконструкція приміщення Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ в с. Великі Крушлинці, Вінницького району Вінницької області (коригування)» (ДК 021-2015 код 45000000-7 – Будівельні роботи та поточний ремонт)
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-06-07-002860-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФІРМА"СФЕРА"-ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО, Код ЄДРПОУ:13302754
Дата подання: 18.07.2018 09:46
Фірма «Сфера» - приватне багатопрофільне мале підприємство (13302754) оскаржує відхилення тендерної пропозиції нашого підприємства у відкритих торгах на закупівлю: «Реконструкція приміщення Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ в с. Великі Крушлинці, Вінницького району Вінницької області (коригування)», який оголошений Відділом освіти Вінницької районної державної адміністрації за номером UA-2018-06-07-002860-a, оголошення № 2560182, яке було здійснено на підставі Протоколу засідання тендерного комітету щодо розгляду та дискваліфікації пропозицій учасників від 16.07.2018 р. Фірмою «Сфера» була надана найнижча сума пропозиції 3 641 086.18 грн., в т.ч. ПДВ.
Замовник торгів було відхилив пропозицію Фірми "Сфера" за те, що учасник не надав в складі своєї пропозиції ліцензію на вогнезахист дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок, крокв, вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах.
На вищезазначене порушення умов тендерної документації пропозиції Фірми «Сфера» хочемо зазначити наступне:
Фірмою «Сфера» була надана інформаційна довідка про те, що підприємством не планується залучення субпідрядних організацій в обсязі більше ніж 20% від вартості договору про закупівлю. Роботи з вогнезахисту дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок, крокв, вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах становлять частку менше 1% від вартості договору, тому інформація про субпідрядні організації і ліцензії субпідрядників не надавались, а відповідно до ст. 22 п.2 ЗУ «Про публічні закупівлі» чітко зазначено, що
«2. Тендерна документація повинна містити:
17) у разі закупівлі – вимогу про визначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучити до виконання робіт, як субпідрядника в обсязі не менше ніж 20% від вартості договору про закупівлю.» Тобто надання ліцензій субпідрядних організацій не передбачено Законом, а згідно ст. 16 п. 4 абзац 2 зазначено, що Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, у складі тендерної пропозиції не можуть бути підставою для її відхилення Замовником.
Також ЗУ «Про публічні закупівлі» взагалі не передбачено надання учасником торгів ліцензії (це не являється обов’язковою умовою).
Враховуючи вищевикладене, Фірма «Сфера» вважає безпідставним відхилення нашої пропозиції за ненадання ліцензії на вогнезахист, так як ліцензія на господарську діяльність з будівництва об’єктів ІV і V складності була надана, а ліцензії субпідрядників Замовником не вимагались та ЗУ «Про публічні закупівлі» надання такої ліцензії не передбачено.
Крім того, Замовник зазначає, що Фірма "Сфера" не надала додатки до копії Договору про виконання аналогічних договорів.
На вищевказане порушення зазначаємо, що Замовником в Тендерній документації (додаток 4, перелік кваліфікаційних критеріїв п.3) було вказано надання учасником «копій аналогічних договорів», які зазначені в довідці про виконання аналогічного договору, які Фірма «Сфера» і надала. Замовником торгів не було вказано надання додатків до копій аналогічних договорів, а якщо Замовник хотів бачити ще додатки до Договору, потрібно було це зазначити. Договір без додатків вже являє собою цивільно-правовий документ. Крім того, хочемо зазначити, що Фірмою "Сфера" була надана достатня кількість копій Договорів для підтвердження досвіду з виконання аналогічних договорів.
Тому відхилення пропозиції Фірми «Сфера» з причини ненадання додатків до копії Договору про виконання аналогічних договорів, взагалі вважаємо безпідставною і не обґрунтованою причиною, яка не впливає на оцінку нашої пропозиції.
Враховуючи вищевикладене, Фірма «Сфера» вважає безпідставним та не обґрунтованим відхилення нашої пропозиції, яка відповідає усім вимогам, зазначеним в тендерній документації та ЗУ «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.07.2018 14:48
Шановний учаснику! Тендерний комітет відділу освіти Вінницької районної державної адміністраціі розглянув Вашу заяву від 18.07.2018р.
За наслідками розгляду повідомляємо Вам наступне. Причиною для відхилення Вашої пропозиції у відкритих торгах на закупівлю: «Реконструкція приміщення Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ в с. Великі Крушлинці, Вінницького району Вінницької області (коригування)», які оголошені відділом освіти Вінницької районної державної адміністрації за номером UA-2018-06-07-002860-a, оголошення № 2560182, стало те, що Ви, як учасник не надали в складі своєї пропозиції ліцензію на вогнезахист дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок, крокв, вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах. Ваше твердження, що Ви не плануєте залучення субпідрядних організацій в обсязі, більше ніж 20% від вартості договору про закупівлю, а роботи з вогнезахисту дерев’яних конструкцій ферм, арок, балок, крокв, вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах становлять частку, менше 1% від вартості договору, а тому мали право не подавати ліцензії субпідрядника, не відповідає умовам тендерної документації. Адже умовами документації чітко визначено, що Учасник зобов’язаний надати ліцензією з додатками на провадження того виду господарської діяльності, на підставі якого учасник має намір приймати участь в торгах (тобто ліцензії з додатками на провадження того виду робіт, на закупівлю яких проводиться тендер), якщо отримання такої ліцензії на провадження даного виду діяльності передбачено законодавством.
Технічним завданням на роботи по об'єкту: «Реконструкція приміщення Великокрушлинецької ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ в с. Великі Крушлинці, Вінницького району Вінницької області (коригування)» (ДК 021-2015 код 45000000-7 – Будівельніроботи та поточний ремонт) передбачено виконання: вогнезахист лат під покрiвлю, покриттiв i настилiв по Фермах, вогнезахист дерев'яних конструкцiй ферм, арок, балок,крокв, мауерлатiв та вогнезахист лат під покрiвлю, покриттiв i настилiв по Фермах. Згідно переліку послуг і робіт протипожежного призначення, що підлягають ліцензуванню, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016р. № 852 передбачено, що вогнезахист (вогнезахисне просочування глибоке чи поверхневе), вогнезахисне обробляння (фарбування, штукатурення, обмотування, облицювання, вогнезахисне заповнення), як вид робіт протипожежного призначення підлягає обов’язковому ліцензуванню.
Таким чином, Ви, як Учасник закупівлі, мали надати в складі тендерної пропозиції ліцензію, що дозволяє Вам, або компанії, яку Ви мали намір залучити як субпідрядника, надати право виконувати роботи протипожежного призначення.
Однак, Ваша тендерна пропозиція не містить ліцензії, яка надає право на виконання робіт з вогнезахисту, що є невиконанням умови тендерної документації щодо надання ліцензії з додатками на провадження того виду господарської діяльності, на підставі якого учасник має намір приймати участь в торгах (тобто ліцензії з додатками на провадження того виду робіт, на закупівлю яких проводиться тендер), тому Ваша пропозиція була законно відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації.
Крім того, Замовник вимагав довідку про виконання аналогічного договору, копію аналогічного договору, який зазначений в довідці про виконання аналогічного договору, та позитивний лист-відгук за підписом керівника організації, з якою укладено аналогічний договір, котрий надається учасником та є зазначеним в довідці про виконання аналогічного договору.
В складі тендерної пропозиції Ви надали договір підряду №17/06-28 від 20.06.2017р. з комунальним підприємством «Інститут розвитку міст». П.12 даного договору встановлено, що невід’ємною частиною цього договору є договірна ціна, локальні кошториси з розрахунками
(додаток №1 до Договору), календарний графік виконання робіт (додаток № 2 до Договору). Однак, Ваша пропозиція не містить додатків до даного договору, які є його невід’ємною частиною, що є порушенням вимог тендерної документації.
Ваші посилання на те, що «Замовником торгів не було вказано надання додатків до копій аналогічних договорів, а якщо Замовник хотів бачити ще додатки до Договору, потрібно було це зазначити. Договір без додатків вже являє собою цивільно-правовий документ» не відповідає умовам тендерної документації, оскільки Замовник чітко зазначив умову закупівлі:

Перелік кваліфікаційних критеріїв Документи та інформація, необхідні для підтвердження відповідності учасників кваліфікаційним критеріям
1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази - інформаційна довідка з зазначенням наявності необхідного обладнання та матеріально-технічної бази, необхідної для виконання умов договору
2.Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід - довідка, щомістить відомості про кваліфікацію та досвід працівників, які виконуватимуть роботи, що є предметом закупівлі
3. Наявність документально-підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору - довідка про виконання аналогічного договору;
- копія аналогічного договору, який зазначений в довідці про виконання аналогічного договору;
- позитивний лист-відгук за підписом керівника організації, з якою укладено аналогічний договір, який надається учасником та є зазначеним в довідці про виконання аналогічного договору

У п.12 договору підряду №17/06-28 від 20.06.2017р. з комунальним підприємством «Інститут розвитку міст» вказано, що невід’ємною частиною цього договору є договірна ціна, локальні кошториси з розрахунками ( додаток №1 до Договору), календарний графік виконання робіт (додаток № 2 до Договору). Неподання Вами додатків до договору, які є невід’ємною частиною цього договору свідчить про невиконання умов тендерної документації щодо надання Учасником копії аналогічного договору, який зазначений в довідці про виконання аналогічного договору.
Ваше твердження про те, що Вами була надана достатня кількість копій Договорів для підтвердження досвіду з виконання аналогічних договорів не звільняє Вас від обв’язку подання даних договорів у повному обсязі, а саме надання всіх додатків до договорів, які є невід’ємними частинами цього договору.
Тому на підставі пп. 4 п.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» та враховуючи вищевикладене, тендерна пропозиція ФІРМИ "СФЕРА"- ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО була правомірно відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації.

Документи подані скаржником

Документи

Аукціон

Початок:
26.06.2018 14:44
Завершення:
26.06.2018 15:11

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.06.2018 15:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФІРМА"СФЕРА"-ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО
YouControl
Профіль
3 641 086.18 UAH з ПДВ 3 641 086.18 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ЖК - Гарант"
YouControl
Профіль
3 761 940.03 UAH з ПДВ 3 761 940.03 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ"
YouControl
Профіль
3 947 961.60 UAH з ПДВ 3 905 961.60 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

27.06.2018 12:35
sign.p7s
27.06.2018 12:34
Пропозиція.pdf
26.06.2018 18:15
sign.p7s
26.06.2018 17:36
sign.p7s
26.06.2018 17:32
Прибуток.pdf
23.06.2018 10:26
sign.p7s
23.06.2018 10:24
47.Статут.pdf
23.06.2018 10:24
40. Ліцензія.pdf
23.06.2018 10:24
31.Прибуток.pdf
23.06.2018 10:24
17.Пропозиція.pdf
23.06.2018 10:24
10.Відгук ЦРЛ.pdf

Публічні документи

01.08.2018 15:55
Розрахунки.pdf
01.08.2018 15:55
ЗВВ.pdf
01.08.2018 15:55
ДЦ та ПЗ.pdf
01.08.2018 15:55
Графік робіт.pdf
01.08.2018 15:55
7-4-1.pdf
25.06.2018 16:37
sign.p7s
25.06.2018 16:36
ЗВВ.pdf
25.06.2018 16:35
sign.p7s
25.06.2018 16:34
Розрахунки.pdf
25.06.2018 16:25
ДЦ та ПЗ.pdf
25.06.2018 16:25
7-4-1.pdf
25.06.2018 16:25
Графік робіт.pdf
25.06.2018 16:01
sign.p7s
25.06.2018 10:23
download.pdf
25.06.2018 10:10
sign.p7s
25.06.2018 09:53
r_РЗПК.rtf
25.06.2018 09:53
r_ОПР_АР_Таб.rtf
25.06.2018 09:53
r_68_ДЦ_ССР.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_Т3-10.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_Т2.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_7-4-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_7-3-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_7-2-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_7-1-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_3-2-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_3-1-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-3-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-2-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-6.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-5.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-4.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-3.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-2.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ОПРЛС_2-1-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_7-4-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_7-3-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_7-2-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_7-1-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_3-2-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_3-1-1.rtf
25.06.2018 09:53
68_ДЦ_ЛС1_2-3-1.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-2-1.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-6.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-5.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-4.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-3.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-2.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ЛС1_2-1-1.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ИВР.rtf
25.06.2018 09:52
68_ДЦ_ДЦ.rtf
25.06.2018 08:43
пропозиція.pdf
23.06.2018 19:56
інформація.pdf
23.06.2018 19:44
ліцензія.pdf
23.06.2018 19:44
()()4_~1.PDF
23.06.2018 19:43
відгук2.pdf
23.06.2018 19:43
відгук.pdf
23.06.2018 19:43
агрономічне.pdf
23.06.2018 19:43
відгук.pdf

Публічні документи

25.06.2018 15:28
sign.p7s
25.06.2018 15:10
пкд.pdf
25.06.2018 15:10
24) КГ.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФІРМА"СФЕРА"-ПРИВАТНЕ БАГАТОПРОФІЛЬНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО
#13302754
Профіль
Відхилено 3 641 086.18 UAH з ПДВ 16.07.2018 14:50
ТОВ "ЖК - Гарант"
#33966190
Профіль
Переможець 3 761 940.03 UAH з ПДВ 16.07.2018 15:55

Документи

26.06.2018 15:12
edr_identification.yaml
16.07.2018 14:50
sign.p7s

Документи

16.07.2018 14:51
edr_identification.yaml
16.07.2018 15:55
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 16.07.2018 15:55

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЖК - Гарант"
YouControl
Профіль
#33966190
3 761 940.03 UAH з ПДВ Документи

Документи

16.07.2018 14:51
edr_identification.yaml
16.07.2018 15:55
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 01.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 1020-3142-7
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір Укладений
3 761 940.03
03.08.2018 12:20
01.08.2018
sign.p7s Укладений
03.08.2018 15:58

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 10.08.2018 17:36
Опис змін: Наявність відповідного розміру бюджетних призначень на 2018 рік
Номер договору: 1020-3142-7
Контракт:

Ризик-індикатор

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

Відгуки щодо кваліфікації - 2

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері