Природний газ (в тому числі транспортування магістральними газопроводами) Gas fuel (natural gas(including transporting main gas pipelines))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-06-11-000549-b
  • 09120000-6 - Газове паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Веретільник Наталія Володимирівна, +380532222907 , buxosvita@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Щербані Полтавський район, 38751, Полтавська область, вул. Центральна, буд. 1
Дата укладення договору
13.08.18
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Очікувана вартість
5 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
4 810 806 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.08.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.07.2018 09:00

Оскарження умов:

до 08.07.2018 00:00

Подання пропозицій:

12.07.2018 09:00

Початок аукціону:

26.07.2018 12:55

Очікувана вартість
5 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
150 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
50 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

450450 м.куб
Природний газ(в тому числі транспортування магістральними газопроводами)
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-06-11-000549-b.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія", Код ЄДРПОУ:37334004
Дата подання: 12.06.2018 15:17
Тендерна документація складена з порушеннями, оскільки в Тендерній документації встановлена вимога, що до ціни природного газу як товару має бути включено витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами.
Відповідно до пункту 45 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу» транспортування природного газу - господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і пов’язана з переміщенням природного газу газотранспортною системою з метою його доставки до іншої газотранспортної системи, газорозподільної системи, газосховища, установки LNG або доставки безпосередньо споживачам, але що не включає переміщення внутрішньопромисловими трубопроводами (приєднаними мережами) та постачання природного газу.
Відповідно до пункту 28 Закону України «Про ринок природного газу» постачання природного газу - господарська діяльність, що підлягає ліцензуванню і полягає в реалізації природного газу безпосередньо споживачам на підставі укладених з ними договорів.
Статті 23, 27 Закону України «Про ринок природного газу» незалежно від обраної моделі відокремлення Оператора ГТС забороняють такому Оператору провадити діяльність з видобутку, розподілу або постачання природного газу.

Таким чином, транспортування та постачання природного газу є окремими видами господарської діяльності, провадження яких здійснюється окремими суб’єктами ринку природного газу.
Враховуючи, що в розумінні статті 714 Цивільного Кодексу України постачання енергетичними та іншими ресурсами, в аспекті даного листа – природного газу, здійснюється через приєднану мережу, Закон України «Про ринок природного газу» гарантує всім суб’єктам ринку природного газу, в тому числі постачальникам, право доступу до таких мереж, зокрема до ( газотранспортної системи, яке полягає у можливості замовити та отримати послугу транспортування. Зазначено право гарантоване статтею 19 цього Закону.
Однак, з метою створення перешкод у доступі до газотранспортної системи, дискримінації одних суб’єктів ринку та надання неконкурентних переваг іншим, на рівні підзаконних актів НКРЕКП безперешкодне право постачальників доступу до газотранспортної системи нівельоване.
Відповідно до пункту 1 розділу ІІ ПРАВИЛ постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2496, підставою для постачання природного газу споживачу є:
наявність у споживача, об’єкт якого підключений до газорозподільної системи, договору розподілу природного газу, укладеного в установленому порядку між споживачем та Оператором ГРМ, та присвоєння споживачу Оператором ГРМ персонального ЕІС-коду як суб’єкту ринку природного газу;
наявність у споживача, об’єкт якого підключений до газотранспортної системи, договору транспортування природного газу, укладеного в установленому порядку між споживачем та Оператором ГТС, та присвоєння споживачу Оператором ГТС персонального ЕІС-коду як суб’єкту ринку природного газу;
наявність у споживача укладеного з постачальником договору постачання природного газу та дотримання його умов;
Зі змісту даний норм вбачається, що виключно споживачі укладають договори з Оператором ГТС та Операторами ГРМ.

В подальшому у Кодексі ГТС, затвердженого від 30.09.2015 року № 2493,
НКРЕКП впроваджена система, за якою виключно споживачу або оператору ГРМ надаються потужності точок виходу з газотранспортної системи.
Відповідно виключно споживач, безпосередньо підключений до газотранспортної системи, та виключно Оператори ГРМ оплачують послуги транспортування, які визначаються відповідно до затвердженої методики.
Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2497 затверджений Типовий договір транспортування природного газу.
Відповідно до пункту 2.3 Типового Договору послуги, які можуть бути надані Замовнику за цим Договором:
послуга замовленої потужності в точках входу та виходу до/з газотранспортної системи (далі – розподіл потужності);
послуги фізичного транспортування природного газу газотранспортною системою на підставі підтверджених номінацій (далі – транспортування);
послуги балансування обсягів природного газу, які подаються до газотранспортної системи і відбираються з неї (далі – балансування).
Постачальники як замовники послуг транспортування можуть укласти договір транспортування виключно в частині балансування.
Так звані послуги балансування не мають відношення до споживачів та ними не сплачується. Ця так звана послуга балансування надається Оператором ГТС у разі допущених постачальником небалансів обсягів природного газу.
Послуга фізичного транспортування природного газу замовниками послуг не оплачується, оскільки методологія тарифів на послуги транспортування визначена за моделлю(вхід/вихід)
Послуга замовленої потужності в точках входу та виходу до/з газотранспортної системи постачальниками не замовляються. Тарифи, встановленні за моделлю(вхід/вихід) оплачує споживач або імпортер, або газодобувне підприємство.
У такий спосіб постачальники усунуті від можливості укладати договори транспортування з Оператором ГТС та Операторами ГРМ, за якими мали би можливість сплачувати послуги транспортування за споживача
Тому, при закупівлі товару – природного газу замовник не може одночасно закупити у такого постачальника послугу транспортування та оплачувати її.
Якщо такий договір буде наданий, то він не відповідає Постанові НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2497, що стане підставою для звернення до НКРЕКП та АМКУ.
Враховуючи вищевикладене, просимо внести зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

14.06.2018 14:17
На Вашу вимогу повідомляємо наступне:
Закупівля проводиться перш за все згідно з нормами Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки част.2 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено: «Умови, порядок та процедури закупівель товарів, робіт і послуг регулюються виключно цим Законом та/або Законом України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони", крім випадків, передбачених цим Законом, і не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно норми щодо внесення змін до цього Закону та/або до Закону України "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"».
Відповідно до п. 33 част.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» товари - продукція, об’єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов’язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Як вбачається з наведеного, Замовник зобов’язаний проводити закупівлю товару одночасно з послугами, пов’язаних з постачанням таких товарів.
В даному випадку Замовником проводиться закупівля природного газу як товару, одночасно з додатковими послугами по його постачанню - в тому числі транспортування магістральними газопроводами.
Крім цього, Замовник – бюджетна установа, якій не виділяються окремо кошти на послуги з транспортування природного газу. Кошти виділено тільки на товар – газ природний (разом з послугами, пов’язаними з його постачанням).
Поділ одного предмета закупівлі на дві частини (товар та послуги) призведе до порушення норм част.7 ст.2 Закону, «Про публічні закупівлі», в якій зазначено: «Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону».
Що стосується врахування в даній закупівлі норм Закону України «Про ринок природного газу».
Відповідно до пунктів 6 - 9 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу»:
- газорозподільна система - технологічний комплекс, що складається з організаційно і технологічно пов’язаних між собою об’єктів, призначених для розподілу природного газу від газорозподільних станцій безпосередньо споживачам;
- газотранспортна система - технологічний комплекс, до якого входить окремий магістральний газопровід з усіма об’єктами і спорудами, пов’язаними з ним єдиним технологічним процесом, або кілька таких газопроводів, якими здійснюється транспортування природного газу від точки (точок) входу до точки (точок) виходу;
- доступ - право користування потужністю об’єкта газової інфраструктури в обсязі та на умовах, встановлених у договорі про надання послуг транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору) природного газу або послуг установки LNG;
- замовник - фізична або юридична особа, яка на підставі договору замовляє надання однієї чи кількох із таких послуг:
приєднання до газотранспортної або газорозподільної системи;
транспортування природного газу;
розподіл природного газу;
зберігання (закачування, відбір) природного газу;
послуги установки LNG.
Виходячи з наведеного, замовником послуг транспортування природного газу може бути не тільки споживач, але й постачальник природного газу.

Відповідно до пункту 39 статті 1 Закону України «Про ринок природного газу»: суб’єкт ринку природного газу - оператор газотранспортної системи, оператор газорозподільної системи, оператор газосховища, оператор установки LNG, замовник, оптовий продавець, оптовий покупець, постачальник, споживач.
Виходячи з викладеного, як постачальник природного газу, так і споживач є рівноправними суб’єктами ринку природного газу.

Власне трактування Вами пункту 1 розділу ІІ «Правил постачання природного газу», затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2496, в частині можливості надання послуг споживачу виключно у разі сукупностей з перелічених у цьому пункті підстав для постачання є нічим іншим, як некоректним тлумаченням зазначеного нормативно-правового акту.

Відповідно до частини першої статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі»: «Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі».
В свою чергу, умова тендерної документації стосовно включення до ціни природного газу як товару витрат щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами однаково відноситься до всіх потенційних учасників аукціону, є відкритою, прозорою і недискримінаційною по відношенню до учасників.
Зважаючи на все викладене вище тендерний комітет повідомляє про відсутність порушення під час складання тендерної документації, а відтак про неможливість усунення порушення (шляхом внесення змін до тендерної документації) внаслідок його відсутності.

Голова тендерного комітету.

Номер вимоги: UA-2018-06-11-000549-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "Енергетична нафтогазова компанія", Код ЄДРПОУ:37334004
Дата подання: 15.06.2018 15:37
Повторно зазначаємо наступне.

У зв’язку із запровадженням НКРЕКП в своїх нормативних актах незаконних положень, стаття ст. 19 Закону України «Про ринок природного газу» не працює.
Постачальники в частині оплати послуг транспортування для своїх споживачів усунуті.
Якщо у Вашого постачальника існує такий договір, то він не відповідає Типовому договору. Як тільки він буде оприлюднений учасником ми в обов’язковому порядку проінформуємо НКРЕКП. Це є порушенням Ліцензійних умов постачання природного газу.
Також повідомляємо, що поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відповідно до статті 11 Закону «Про ринок природного газу» мали право та обов’язок відкривати виключно постачальники зі спеціальними обов’язками.
Кабінетом Міністрів України ці постачальники визначалися своїми постановами, зокрема 758 та 187.
Такі постачальники постачали та постачають природний газ певним категоріям споживачів: побутовим, виробникам теплової енергії, релігійним організаціям.
Для Вас таке положення не діє. Як і для Ваших постачальників.
Наполягаємо, що транспортування та постачання природного газу є окремими видами господарської діяльності, провадження яких здійснюється окремими суб’єктами ринку природного газу.
Відповідно товар та послуга з його транспортування оплачуються окремо.
Якщо Вами буде включена вартість послуг транспортування, це призведе до порушення законодавства про публічні закупівлі.
Безумовно це призведе до збитків відповідного бюджету.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

19.06.2018 16:42
Відповідь тендерного комітету:
1. Відповідно до пункту 31 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерний комітет - службові (посадові) та інші особи замовника, призначені відповідальними за організацію та проведення процедур закупівлі згідно із цим Законом.
Виходячи з наведеного вище тендерний комітет відповідно до діючого Закону України «Про публічні закупівлі» і на відміну від НКРЕКП, Міністерства юстиції України та інших уповноважених органів державної влади не наділений повноваженнями щодо оцінки та визнання незаконними положень нормативно-правових актів НКРЕКП.

2. Звертаємо увагу, що Закон України «Про ринок природного газу» не має жодної заборони для постачальників природного газу займатися одночасно такими видами господарської діяльності як: постачання та транспортування природного газу.
Окрім того, відповідно до ч.1 ст.2 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №2496 від 30.09.2015р. «Про затвердження Правил постачання природного газу», підставою для постачання природного газу споживачу, в першу чергу, є наявність об’єкту, який підключений до газотранспортної системи та присвоєний споживачу Оператором газорозподільної системи персональний ЕІС-код, як суб’єкту ринку природного газу. Також слід зазначити, що відповідно до ст.19 Закону України «Про ринок природного газу» «суб'єкти ринку природного газу є рівними у праві на отримання доступу до газотранспортних та газорозподільних систем, газосховищ, установки LNG та на приєднання до газотранспортних та газорозподільних систем.
Відповідно до п.39 ст.1 Закону України «Про ринок природного газу» «суб'єкт ринку природного газу - оператор газотранспортної системи, оператор газорозподільної системи, оператор газосховища, оператор установки LNG, замовник, оптовий продавець, оптовий покупець, постачальник, споживач». З чого вбачається, що кожний постачальник має право укласти з оператором газотранспортної системи договір на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для своїх споживачів до точок входу в газорозподільні системи.
Також, Кодексом газотранспортної системи, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30 вересня 2015 року № 2493, передбачена можливість суб'єктам ринку, які бажають транспортувати газ до прямих споживачів, укласти з оператором газотранспортної системи відповідний договір на транспортування природного газу.

3. Згідно роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015 №3302-05/40083-06 «Щодо закупівлі природного газу та послуг з розподілу природного газу» постачання природного газу споживач здійснює закупівлю природного газу, як товару.
Згідно п.32 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» товари - продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, у тому числі сировина, вироби, устаткування, технології, предмети у твердому, рідкому і газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Водночас, відповідно до п.5 р.2 Порядку визначення предмету закупівлі, затвердженого наказом Мiнiстерства економічного розвитку i торгiвлi України від 17.03.2016р. №454, якщо під час здійснення замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної (пов'язаних) з поставкою товарів (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів.
Тендерна документація, щодо закупівлі природного газу, не містить вимогу щодо включення у ціну на товар, який учасник пропонує надати за Договором, вартості послуги з розподілу природного газу, що не обмежує конкуренцію та не призводить до дискримінації учасників.
Оскільки чинним законодавством не передбачено типової форми договору постачання природного газу для споживачів (крім побутових), постачання природного газу, у тому числі, для бюджетних установ та організацій здійснюється на підставі договору, що укладається відповідно до вимог Цивільного та Господарського кодексів та за вільними цінами, що встановлюються між постачальником та споживачем.
Таким чином, ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст.12 Закону України «Про ринок природного газу», а також з урахуванням п.32 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі».
Отже, учасник включає до вартості ціни тендерної пропозиції послуги, пов’язані з постачанням газу, в тому числі витрати щодо транспортування природного газу магістральними трубопроводами, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, навантаження та розвантаження, страхування та усіх інших витрат, та не включає до вартості пропозиції конкурсних торгів вартість послуг з розподілу природного газу.

Враховуючи все вищевикладене, відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», закупівля товару може включати зокрема послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів. При цьому обов’язковою є додержання Замовником принципів закріплених у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема, принцип недискримінації учасників, якому відповідає оприлюднена тендерним комітетом тендерна документація. Будь-яких інших обмежень Закон України «Про публічні закупівлі» не містить, а відповідно Ваше твердження про порушення тендерної процедури є необґрунтованим.

У Вимозі Вами не наведено жодного обґрунтування та не надано жодного підтвердження наявності порушення процедури закупівлі, що базується на оприлюдненій тендерній документації, внаслідок чого Вимога не може бути задоволена.

Голова тендерного комітету.

Номер вимоги: UA-2018-06-11-000549-b.a3

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "АС", Код ЄДРПОУ:31915956
Дата подання: 25.06.2018 09:10
Відповідно до інформації розміщеної в системі електронних закупівель ProZorro, Замовником Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації було оголошено закупівлю ID UA-2018-06-11-000549-b на Природний газ(в тому числі транспортування магістральними газопроводами). Детально проаналізувавши тендерну документацію, було встановлено наявність дискримінаційних положень, які суперечать чинному законодавству у сфері публічних закупівель, Закону «Про ринок природного газу»та порушують наше право брати участь у даних торгах згідно встановленого законом порядку.
Вимогами до учасника закупівлі передбачені параметри, які суттєво обмежують коло потенційних учасників закупівлі. Це підтверджується наступним:

1. ДОДАТОК 1 Вимоги до учасника Перелік документів для підтвердження відповідності учасника іншим вимогам Замовника Пункт 17
Гарантійний лист на ім’я Учасника від видобувника та/або імпортера природного газу про відповідність природного газу державним стандартам. Довідка повинна бути датована не пізніше ніж за 30 днів до дати подання учасниками своїх тендерних пропозицій (дана вимога підтвердить дотримання учасниками зобов’язань щодо постачання газу належної якості).
Розяснення :
Контроль за якістю природного газу у газотранспортній системі виконує АТ «УКРТРАНГАЗ» вся інформація про якість природного газу знаходиться на офіційному сайти (http://utg.ua/) та у вільному доступі, а видобувні компанії та/або імпортери підключені до газотранспортної системи.
Просимо тендерний комітет скасувати вимогу щодо надання гарантійного листа від видобувної та/або імпортера про відповідність природного газу державним стандартам належної якості.

2. У Проекті договору, розділуVIII. Порядок зміни Постачальника Ппунки 8.1.
Зміна Постачальника може бути здійснена лише за сукупності наступних умов:
- Споживачем попередньо укладено договір постачання газу з новим Постачальником;
- Сторони попередньо призупинили дію цього Договору в частині постачання газу або розірвали цей Договір;
- відсутність у Споживача простроченої заборгованості за цим Договором.

Просимо скасувати таке право як «заміна постачальника природного газу» під час виконання договорів, за результатами проведення тендерних процедур можливо застосувати без порушень прав та інтересів постачальників природного газу та положень, що передбачені частиною 4 статті 36 Закону, що істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, передбачених Законом.

Згідно з частиною третьою статті 5 Закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Разом з тим, частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Оскільки дані положення тендерної документації не мають безпосереднього відношення до предмета закупівлі, а також суперечать основним принципам здійснення публічних закупівель, вважаємо їх протиправними та дискримінаційними.

Виходячи з вищевикладеного
ПРОШУ:
1. Усунути порушення, шляхом внесення змін в тендерну документацію.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

27.06.2018 15:16
Ваша Вимога щодо усунення порушення шляхом внесення змін в тендерну документацію не містить ані доказів встановлення дискримінаційних умов до потенційних учасників, ані доказів наявності порушення Замовником процедури закупівлі, що підтверджується наступним:
Щодо надання учасником Гарантійного листа від видобувника та/або імпортера природного газу про відповідність природного газу державним стандартам.
Відповідно до статті 674 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) відповідність товару вимогам законодавства підтверджується способом та в порядку, встановленими законом та іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до статті 675 ЦКУ: «Товар, який продавець передає або зобов'язаний передати покупцеві, має відповідати вимогам щодо його якості в момент його передання покупцеві».
Відповідно до статті 7 Закону України «Про захист прав споживачів»: Гарантійні зобов'язання у будь-якому випадку включають також будь-які зобов'язання виробника (виконавця) або продавця…Стосовно продукції, на яку гарантійні строки або строк придатності не встановлено, споживач має право пред'явити продавцю (виробнику, виконавцю) відповідні вимоги».
Продукція, на яку немає передбачених законодавством відповідних документів, що підтверджують її якість та безпеку, є небезпечною та підлягає вилученню з обігу відповідно до абзацу сьомого ст. 1 та ст. ст. 5, 6 і 8 Закону України "Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції".
Отже, зазначена вище вимога відповідає законодавству, відноситься до всіх без винятку учасників, не є дискримінаційною, і лише підтвердить взяті на себе учасниками зобов’язання щодо постачання газу належної якості.

Щодо можливості зміни постачальника
Зміна Постачальника може бути здійснена лише за сукупності наступних умов: - Споживачем попередньо укладено договір постачання газу з новим Постачальником; - Сторони попередньо призупинили дію цього Договору в частині постачання газу або розірвали цей Договір.
Зазначені умови повністю відповідають чинному законодавству України, оскільки внесення змін та/або розірвання укладеного договору прямо передбачено статтею 188 Господарського Кодексу України.
Звертаємо Вашу увагу, що при належному виконанні Постачальником всіх умов договору у Замовника не буде підстав для розірвання договору і зміни Постачальника.
Отже, зазначена вище вимога відповідає законодавству, відноситься до всіх без винятку учасників, і не є дискримінаційною, а є лише гарантією для Замовника можливості зміни Постачальника у випадку неналежного виконання діючим Постачальником взятих на себе за Договором зобов’язань.
Голова тендерного комітету.

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНСОЛ УКРАЇНА" Документи
Відхилено
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

12.07.2018 09:02
edr_identification.yaml
20.07.2018 14:02
sign.p7s

Документи

12.07.2018 09:02
edr_identification.yaml
20.07.2018 14:03
sign.p7s

Публічні документи

11.07.2018 23:13
Наказ Фролова.7z
11.07.2018 23:13
4426_18.7z
11.07.2018 23:13
2.pdf
11.07.2018 23:13
4.pdf
11.07.2018 23:13
1.pdf
11.07.2018 23:13
3.pdf
11.07.2018 23:15
sign.p7s
11.07.2018 23:13
цінова.pdf

Документи

12.07.2018 09:02
edr_identification.yaml
20.07.2018 14:03
sign.p7s

Документи

12.07.2018 09:02
edr_identification.yaml
20.07.2018 14:04
sign.p7s

Аукціон

Початок:
26.07.2018 12:55
Завершення:
26.07.2018 13:16

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.07.2018 13:16

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Пошук по цьому учаснику
4 810 806 UAH з ПДВ 4 810 806 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
Пошук по цьому учаснику
4 864 860 UAH з ПДВ 4 864 860 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
#41427817
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 810 806 UAH з ПДВ 27.07.2018 11:25

Переможець

Дата і час публікації: 27.07.2018 11:25

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Пошук по цьому переможцю
#41427817
4 810 806 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 13.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 141
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір поставки Укладений
4 810 806
13.08.2018 16:43
13.08.2018
sign.p7s Укладений
13.08.2018 16:45

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі
Зміна ціни за одиницю товару 28.09.2018 15:53
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору: 141
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі
Зміна ціни за одиницю товару 09.10.2018 09:35
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору: 141
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі
Зміна ціни за одиницю товару 19.10.2018 11:05
Опис змін: Зміна ціни за одиницю товару не більше, ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 141
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 28.12.2018 11:25
Опис змін: Зменшення обсягів закупівлі та суми договору ( п.1 ч.4 ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі")
Номер договору: 141
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 29.12.2018 11:31
Опис змін: Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер договору: 141
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 15.01.2019 14:41
Опис змін: Продовження строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі , що не перевищує 20 % суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році
Номер договору: 141
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 13.02.2019 09:56
Опис змін: Зменшення обсягів та суми договору
Номер договору: 141
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 13.08.2018 — 31.01.2019
Сума оплати за договором: 4 984 659.14
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання