лот 1 - вугілля кам’яне ДГ (13-100), лот 2 - вугілля кам’яне ДГ/Ж/А КОМ (13-100)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-06-26-001093-b
  • 09110000-3 - Тверде паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти Шаргородської районної державної адміністрації
Код ЄДРПОУ:
02141515
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Галка Тетяна Йосипівна, +380434421004 , jcdsnf@meta.ua
Адреса замовника
Україна, місто Шаргород, 23500, Вінницька область, вул.Героїв Майдану, 224
Дата укладення договору
1.08.18
Очікувана вартість
1 490 100 UAH з ПДВ
Сума договору
1 174 021 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.08.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.07.2018 00:00

Оскарження умов:

до 08.07.2018 00:00

Подання пропозицій до:

12.07.2018 00:00

Очікувана вартість
1 490 100 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

26.06.2018 16:19
26.06.2018 16:19
26.06.2018 16:19
26.06.2018 16:19
26.06.2018 16:19
26.06.2018 16:19

Запитання до процедури

Щодо заповнення форми "Тендерна пропозиція"

Дата подання: 29.06.2018 10:44
Дата відповіді: 04.07.2018 09:33
Доброго дня!с Надайте, будь ласка, уточнення: додаток 5 форма "Тендерна пропозиція" заповнюється лише Переможцем? Учасник повинен заповнити пропозицію цінову лише в електронних полях? Зазделегідь вдячні

відповідь:

Умовами тендерної документації передбачено наступне -
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника про його відповідність кваліфікаційним критеріям, вимогам, визначеним у статті 17 Закону і в тендерній документації, та завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації.
Тендерну пропозицію (за формою, зазначеною в Додатку 5 до цієї тендерної документації), приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону, переможець процедури закупівлі повинен надати (завантажити) в електронну систему закупівель замовнику у строк, що не перевищує 5 (п’яти) днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.
Отже, інформацію про ціну учасник повинен заповнити лише в електронній формі з окремим полем, додаток 5 форма "Тендерна пропозиція" заповнюється лише Переможцем процедури закупівлі. Учасники можуть подавати свої пропозиції щодо окремої частини/частин предмета закупівлі (лота/лотів), щодо якої/яких (в межах єдиної процедури закупівлі) можуть бути подані тендерні пропозиції.

стосовно надання Переможцем документів

Дата подання: 29.06.2018 10:51
Дата відповіді: 04.07.2018 09:34
Добрий день. В примітці до додатку 2 ТД Ви зазначаєте, що переможець повинен надати документи на протязі п"яти днів (відсутність підстав, визначених пунктами 2,3,5,6 і 8 частини першої ст.17 Закону) та на протязі десяти днів (документи що підтверджують відсутність підстав, визначених частиню 2 статті 17 Закону). Питання наступне: усі вищеперелічені документи Переможець повинен завантажити в систему чи відправити поштою?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Переможець торгів повинен надати, тобто завантажити в електронну систему закупівель:
- документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої статті 17 Закону, у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір;
- документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частиною другою статті 17 Закону, у строк, що не перевищує десять днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Вартість послуг

Дата подання: 30.06.2018 23:36
Дата відповіді: 04.07.2018 09:35
Прохання вказати яку вартість комісійної винагороди повинен сплатити переможець на рахунок консультанта торгів. Дякую

відповідь:

Замовником торгів укладено договір про надання консультаційних послуг з консультантом торгів (витрати, пов’язані з укладанням договору), залученого для допомоги замовнику у проведенні процедури відкритих торгів, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів відповідно до умов укладеного між замовником та консультантом торгів договору. Отже, вартість послуг консультанта торгів буде погоджена між учасником-переможцем торгів, замовником та консультантом торгів, тільки в разі визначення переможця процедури закупівлі. Додатково інформуємо, що згідно з умовами тендерної документації до розрахунку ціни пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі проведення процедури закупівлі, пов’язані з укладанням договору, у тому числі і ті, що пов'язані із його нотаріальним посвідченням. Зазначені витрати сплачуються за рахунок учасника. Оскільки консультаційні послуги відповідно до Закону не є предметом закупівлі, тому вартість цих послуг не включається до розрахунку ціни тендерної пропозиції.
Розгорнути: 3 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері