Система зберігання даних тип 1 Data storage system type 1

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-09-07-000740-b
  • 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна фіскальна служба України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Мазін Володимир Олександрович, +380442472654 , zakupivli@sfs.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 04053, м. Київ, Львівська площа, 8
Дата укладення договору
30.11.18
Переможець
ТОВ "ЕсАй БІС"
Очікувана вартість
321 900 000 UAH з ПДВ
Сума договору
262 178 490.96 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.11.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 06.10.2018 17:00

Оскарження умов:

до 12.10.2018 00:00

Подання пропозицій:

16.10.2018 17:00

Початок аукціону:

19.11.2018 11:15

Очікувана вартість
321 900 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 219 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 219 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплекти
Система зберігання даних тип 1
ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина)

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Уточнення вимог

Дата подання: 26.09.2018 11:11
Дата відповіді: 28.09.2018 17:07
Доброго дня! Однією з вимог тендерної документації, що зазначена на сторінці 27, є: «На підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі, учасником у складі тендерної пропозиції надається: 1. Інформація щодо відповідності технічних та якісних характеристик запропонованого Товару за формою, що наведена у Таблиці 1.1 додатку 4 до тендерної документації, яка містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики конкретних складових елементів обладнання, які пропонуються до постачання та їх відповідність предмету закупівлі, які він пропонує поставити на виконання Технічних вимог». При цьому, у Таблиці 1.1 додатку 4 вказано Опис існуючої конфігурації серверного комплексу Замовника Чи вірно ми розуміємо, що учасник у складі своєї пропозиції має надати «інформацію щодо відповідності технічних та якісних характеристик запропонованого Товару за формою, що наведена у Таблиці 4.1 додатку 4 до тендерної документації, яка містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики конкретних складових елементів обладнання, які пропонуються до постачання та їх відповідність предмету закупівлі, які він пропонує поставити на виконання Технічних вимог?»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Так. Інформація щодо відповідності технічних та якісних характеристик запропонованого Товару надається за формою, що наведена у Таблиці 4.1 додатку 4 до тендерної документації. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-09-07-000740-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер", Код ЄДРПОУ:36938941
Дата подання: 28.09.2018 15:59
Шановний замовник!

Наше підприємство планує взяти участь у процедурі закупівлі Машини для обробки даних (апаратна частина) – за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 (Система зберігання даних тип 1) (UA-2018-09-07-000740-b).

Відповідно до преамбули Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (надалі – Закон) цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.
Статтею 3 Закону встановлено принципи здійснення закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.

Як вбачається Додатком 4 тендерної документації, предметом закупівлі є :

№ Назва
1 Шафа для встановлення обладнання.
2 Дискова система зберігання даних.
3 Програмне забезпечення для забезпечення централізованого керування, моніторингу, резервування та відновлення, об'єктного зберігання даних.

Повідомляємо, відповідно до вимог Додатку 4, що система зберігання даних та програмне забезпечення для забезпечення централізованого керування, моніторингу, резервування та відновлення, об'єктного зберігання даних має технічні характеристики, які характерні тільки для одного виробника - IBM, в той час як аналогічні системи зберігання даних та програмного забезпечення виробляються багатьма всесвітньо визнаними компаніями.

А саме пунктами 2.1, 2.3, 2.8, 3.1 та ін тендерної документації встановлюються дискримінаційні вимоги, яким відповідає система зберігання даних і програмне забезпечення тільки одного виробникам - ІВМ.

Наприклад:

1. П 2.8 вимоги «наявність повноцінного функціоналу копіювання та створення флеш-копій/миттєвих знімків (Flash Copy) в базовій конфігурації. Створення тонких, стиснутих, дзеркальних та багаторівневих томів та їх конвертація в режимі реального часу, незалежно від фізичного розташування об’єму (будь то внутрішні носії систем збереження даних чи зовнішні системи збереження даних), наявність функціоналу локального дзеркалювання та можливість використання дзеркала для міграції, конвертації, переміщення, стиснення тому в межах системи;», «наявність функціоналу стискання даних на блочному рівні в онлайн режимі до моменту запису на диски або функціоналу, що забезпечує альтернативне стискання загального об’єму (у випадку використання функціоналом стискання основного ресурсу процесора СЗД – система повинна комплектуватись додатковими процесорами\ядрами\апаратними ресурсами);», «повноцінна підтримка VMWare VVOL, Microsoft ODX та NDVM (Non-Disruptive Volume Move);» та ін., які безпосередньо вказують на технології і назви, які належать IBM, а саме: Flash Copy (https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/SSLTBW_2.3.0/com.ibm.zos.v2r3.antg000/flover.htm) та NDVM (Non-Disruptive Volume Move) (https://books.google.com.ua/books?id=xYdZDwAAQBAJ&pg=PA128&lpg=PA128&dq=NDVM+(Non-Disruptive+Volume+Move)&source=bl&ots=2lP9TeNOIJ&sig=EPGuzbLRoNP9aFDxgz3wWCIudBo&hl=ru&sa=X&ved=2ahUKEwjwz83Qyd3dAhWFjCwKHVMnD9kQ6AEwA3oECAUQAQ#v=onepage&q=NDVM%20(Non-Disruptive%20Volume%20Move)&f=false, https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/ST2HTZ_1.1.0/com.ibm.vflashsystem840.1.1.doc/svc_migratevdiskiogrpscli_42lens.html) в той час як в продукції інших виробників використовуються інші технологічні рішення без втрати загальної продуктивності.
2. П 2.1 вимоги «Не менше 16-и контролерів, які поєднуються у систему з двох кластерів по 8 контролерів в кожному кластері. Вісім контролерів кожного кластеру повинні бути активними одночасно» та «Наявність в кожному з контролерів не менше двох окремих модулів стискання даних або додаткових процесорних ядер для забезпечення необхідної продуктивності.» характерні тільки для системи зберігання Storwize IBM, в той час як в продукції інших виробників використовуються інші технологічні рішення без втрати загальної продуктивності.
3. П 2.3 вимога «Максимальний можливий об’єм СЗД не менше – 32 Петабайта (далі – ПБ).» характерна тільки для external storage virtualization IBM
4. П 3.1 вимоги «• Обробку та автоматизацію процесів передбачення об’ємів на рівні СЗД.,• Створення єдиного блочного простору зберігання з використанням існуючих СЗД та серверів. ,• Централізоване керування та моніторинг інфраструктури як серверів, комутаторів так і СЗД включаючи рівень гіпервізорів та окремих віртуальних машин.,• Розгорнуті можливості по аналітиці та звітності, що дозволять проводити аналітику рівнів зберігання, рекомендувати дії щодо оптимізації об’ємів в залежності від їх щоденного використання.» та «•Наявність технології архівації даних з файлових систем серверів в автоматичному та ручному режимах з можливістю генерації файлів-посилань для повернення даних з архіву. » характерні виключно для програмної продукції IBM.

Також у Додатку 4 є вимога: «Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника обладнання та програмного забезпечення або його офіційного представництва на території України, щодо партнерських відносин з учасником (не нижче Gold Business Partner), які підтверджують право або можливість учасника здійснювати продаж запропонованого Товару. Документ повинен містити найменування Замовника, найменування запропонованого Товару, номер оголошення в електронній системі закупівель ProZorro (документальне підтвердження надається якщо учасник не є безпосередньо виробником обладнання).», статус «Gold Business Partner» мають тільки партнери компанії ІВМ серед виробників систем зберігання даних (http://channel4it.com/publications/Novyy-partnerskiy-status-Gold-Business-Partner-ot-IBM-24843.html#)

Враховуючи викладене, вимагаємо внести зміни до Додатку 4 тендерної документації шляхом усунення порушень Закону в частині дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

08.10.2018 19:04
Стосовно частини скарги: «Відповідно до вимог Додатку 4, що система зберігання даних та програмне забезпечення для забезпечення централізованого керування, моніторингу, резервування та відновлення, об'єктного зберігання даних має технічні характеристики, які характерні тільки для одного виробника – IBM…» - не відповідає дійсності.
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз "або еквівалент". Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Виходячи з інформації, що наведено нижче технічна специфікація відповідає продукції як мінімум компаніям IBM та Hitachi.
Таким чином потенційні учасники можуть запропонувати товар виробництва що найменше двох виробників. Враховуюче вищевказане документація відповідає статті 22 Закону та не містить дискримінаційних вимог.
Дійсно пунктом 2.8 технічних вимог тендерної документації «Базове та зовнішнє програмне забезпечення, для роботи СЗД» містить зокрема наступні вимоги:
«наявність повноцінного функціоналу копіювання та створення флеш-копій/миттєвих знімків (Flash Copy) в базовій конфігурації»;
«створення тонких, стиснутих, дзеркальних та багаторівневих томів та їх конвертація в режимі реального часу, незалежно від фізичного розташування об’єму (будь то внутрішні носії систем збереження даних чи зовнішні системи збереження даних)»;
«наявність функціоналу локального дзеркалювання та можливість використання дзеркала для міграції, конвертації, переміщення, стиснення тому в межах системи»;
«наявність функціоналу стискання даних на блочному рівні в онлайн режимі до моменту запису на диски або функціоналу, що забезпечує альтернативне стискання загального об’єму (у випадку використання функціоналом стискання основного ресурсу процесора СЗД – система повинна комплектуватись додатковими процесорами\ядрами\апаратними ресурсами);»
«повноцінна підтримка VMWare VVOL, Microsoft ODX та NDVM (Non-Disruptive Volume Move);» та ін.,»

Однак слід зазначити що, згідно з загально доступними джерелами за посиланням: https://origin-download.hitachivantara.com/download/epcra/rd805110.pdf (далі – Документ) міститься інформація про відповідність товару виробництва компанії Hitachi встановленим тендерною документацією технічним вимогам,
а саме:
1. На сторінці 6 Документу зазначено наступне: Customer-driven nondisruptive migration capability enables movement, copy, and migration of data between storage systems, including nonHitachi storage systems, without interrupting application access and local and remote copy relationships (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Керований клієнтом нерозривний потенціал міграції забезпечує рух, копіювання та переміщення даних між системами зберігання даних, включаючи системи збереження виробництва не Hitachi, без переривання доступу до додатків та зв'язків між локальними та віддаленими копіями».

2. На сторінці 17 Документу зазначено наступне: «External SAN storage virtualization extends the useful life of existing assets by allowing legacy devices to transparently inherit new functionality from the storage system and SVOS. This capability eases migration and reduces costs and risk when moving from legacy Hitachi or non-Hitachi storage systems. Dynamic tiering of storage capacity (internal or external capacity) is supported as well as nondisruptive data migration between tiers and between vendors.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Зовнішня SAN віртуалізація розширює термін використання існуючих активів, дозволяючи застарілим пристроям прозоро успадкувати нові функції від системи зберігання та SVOS. Ця можливість полегшує міграцію та знижує витрати та ризики при переході від застарілих систем зберігання Hitachi або не-Hitachi. Підтримується динамічна різниця об'єму пам'яті (внутрішня або зовнішня ємність), а також неперервна міграція даних між рівнями та між постачальниками».

3. На сторінці 6 Документу зазначено наступне: «Integrated active mirroring enables volume extensibility between systems and across sites through the provisioning and management of active-active volumes up to 100 km apart. Combined with remote data center replication, this mirroring is an ideal solution for critical applications that require zero recovery point and recovery time objectives. Active mirroring is enabled by the global-active device feature.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Інтегроване активне віддзеркалення дозволяє розширювати об'ємність між системами та на різних сайтах за допомогою забезпечення та керування активними об'ємами до 100 км. У поєднанні з реплікацією централізованого віддаленого центру обробки даних це дзеркальне відображення є ідеальним рішенням для критичних програм, які вимагають нульової точки відновлення та цілі відновлення часу. Активне дзеркалювання активовано функцією глобального активного пристрою».

4 . На сторінці 20 Документу зазначено наступне: «Cascaded snapshot configuration and full-copy cloning enables creation of snapshot trees and full-copy clones from snapshots using Hitachi Thin Image.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Конфігурація каскадного знімка та повне копіювання клонування дозволяють створювати знімки та повнокористувацькі клони із знімків з використанням тонкого зображення Hitachi».

5. На сторінці 6 Документу зазначено наступне: «Capacity saving functions, including data deduplication and data compression, enable you to reduce the bitcost for stored data by deduplicating and compressing the data stored on internal flash drives. Data deduplication and compression are performed by the controllers of the storage system.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Функції економії ємності, включаючи дедупликацію даних та стиснення даних, дозволяють зменшити бітові витрати для збережених даних шляхом дедуплікації та стиснення даних, що зберігаються на внутрішніх флеш-накопичувачах. Дедуплікація та стиснення даних виконуються контролерами системи зберігання».

6. На сторінці 7 Документу зазначено наступне: «Hitachi's portfolio of application solutions for VSP G1000, G1500, and VSP F1500 provides advanced automation, virtualization, scalability and data protection, enabling you to reach the highest application service levels with solutions made for resilience and speed.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Асортимент рішень додатків Hitachi для VSP G1000, G1500 та VSP F1500 забезпечує покращену автоматизацію, віртуалізацію, масштабованість та захист даних, що дозволяє досягти найвищого рівня обслуговування додатків за допомогою рішень, що забезпечують стійкість та швидкість».

7. На сторінках 20-31, 37-40, 68-69 Документу зазначений функціонал, який відповідає чинним технічним вимогам, наприклад: на сторінці 20 зазначено наступне: «Hitachi Storage Virtualization Operating System (SVOS) is the standard operating system for Hitachi VSP G series and VSP F series. An integrated software system, SVOS works with the virtualization capabilities of the storage systems and provides the foundation for global storage virtualization. SVOS delivers software-defined storage by abstracting and managing heterogeneous storage to provide a unified virtual storage layer, resource pooling, and automation. SVOS also offers self-optimization, automation, and increased operational efficiency for improved performance and storage utilization» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Операційна система віртуалізації зберігання Hitachi (SVOS) - це стандартна операційна система для серії Hitachi VSP G і серії VSP F. Комплексна програмна система, SVOS працює з можливостями віртуалізації системи зберігання даних і забезпечує основу віртуалізації глобального сховища. SVOS забезпечує програмне забезпечення, визначене сховищем шляхом абстрагування та керування гетерогенного сховища для забезпечення єдиного шару віртуального зберігання, ресурсу об'єднання та автоматизація. SVOS також пропонує самооптимізацію, автоматизацію та підвищення операційної ефективності для підвищення продуктивності та зберігання утилізація». На сторінці 28 зазначено наступне: «Hitachi Command Suite (HCS) is an application-centric storage management solution that simplifies administration of a common pool of multivendor storage. The software offers comprehensive management, control, and discovery for file, object, and block storage services, reducing complexity, costs, and risk in the storage infrastructure. The base HCS product consists of Hitachi Device Manager, which provides centralized management of multiple Hitachi storage systems. By providing a single console for managing complex storage environments, Device Manager 28 Software features of VSP G1000, G1500, and F1500 Product Overview for Hitachi Virtual Storage Platform G1000, G1500, and F1500 software unifies and simplifies storage management. Featuring an intuitive GUI, Device Manager supports multiple management views for primary and secondary storage, including physical, logical, host, and NAS and virtual server for provisioning and storage pooling.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Hitachi Command Suite (HCS) - це рішення, керування якістю, орієнтоване на додаток, яке спрощує адміністрування спільного пулу мультитоварного зберігання. Програмне забезпечення пропонує комплексне управління, контроль та відкриття для служб зберігання файлів, об'єктів та блоків, що зменшує складність, витрати та ризики в інфраструктурі зберігання. Базовий продукт HCS складається з Hitachi Device Manager, який забезпечує централізоване управління декількома системами зберігання Hitachi. Забезпечуючи єдину консоль для керування складними середовищами зберігання, Device Manager 28 Програмні особливості програмного забезпечення VSP G1000, G1500 та F1500 Огляд продукту для Hitachi Virtual Storage Platform G1000, G1500 та F1500 уніфікує і спрощує управління запасами. Завдяки інтуїтивно зрозумілим графічним інтерфейсам диспетчер пристроїв підтримує декілька переглядів керування для основного та вторинного зберігання, включаючи фізичний, логічний, хост і NAS, а також віртуальний сервер для створення і зберігання пулу». На сторінці 30 зазначено наступне: «HCS comprises the following optional components, each of which is licensed separately:
• Hitachi Tiered Storage Manager: Supports storage tiers of differingperformance characteristics so that volume data storage costs and performance can be optimized.
• Hitachi Replication Manager: Adds remote replication capabilities and supports backup and disaster recovery.
• Hitachi Tuning Manager: Supports optimizing the performance of storage resources.
• Hitachi Compute Systems Manager: Supports centralized monitoring and management of hosts, including rebooting and power management.
• Hitachi Dynamic Link Manager: Supports the use of multiple paths between resources such as hosts and storage for path failover and load balancing.
• Hitachi Global Link Manager: Supports management of multipath management software between resources, such as hosts and storage.
• Hitachi Automation Director: Provides tools to automate and simplify the end-to-end storage provisioning process for storage and data center administrators.» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «HCS містить наступні необов'язкові компоненти, кожен з яких має ліцензію окремо:
• Hitachi Tiered Storage Manager: підтримує різні рівні зберігання експлуатаційні характеристики, так що обсяг даних зберігання витрат і продуктивність може бути оптимізована.
• Hitachi Replication Manager: Додає можливості віддаленого реплікації та підтримує резервне копіювання та відновлення аварій.
• Hitachi Tuning Manager: підтримує оптимізацію продуктивності ресурси зберігання
• Hitachi Compute Systems Managers: Підтримка централізованого моніторингу і керування хостами, включаючи перезавантаження та керування живленням.
• Hitachi Dynamic Link Manager: підтримує використання декількох шляхів між ресурсами, такими як хости та зберігання для відмови та завантаження шляху балансування
• Hitachi Global Link Manager: підтримує управління багато променями програмне забезпечення для управління між ресурсами, такими як хости і зберігання.
• Hitachi Automation Director: надає інструменти для автоматизації та спрощення завершення процесу зберігання даних для зберігання та адміністрування центру обробки даних».
З Детальним описом опцій та функціоналу можна ознайомитись за посиланнями:
https://knowledge.hitachivantara.com/Documents/Management_Software/Infrastructure_Analytics_Advisor/4.1.0/advanced_analytics_and_reporting_using_data_center_analytics/01_Reporting_features_of_Hitachi_Data_Center_Analytics

https://knowledge.hitachivantara.com/Documents/Storage/VSP_G1X00_and_VSP_F1500/80-06-4x/Product_Overview/03_Software_components_and_features_of_VSP_G1000%2C_G1500%2C_and_VSP_F1500

https://knowledge.hitachivantara.com/Documents/Storage/VSP_G1X00_and_VSP_F1500/80-06-xx/Hardware_Guide/Cable_connection_guidelines#cegidejj
https://support.hitachivantara.com/en_us/interoperability.html
Дійсно, пунктом 2.1 технічних вимог тендерної документації «Контролери» містить зокрема наступні вимоги: «Не менше 16-и контролерів, які поєднуються у систему з двох кластерів по 8 контролерів в кожному кластері. Вісім контролерів кожного кластеру повинні бути активними одночасно» та «Наявність в кожному з контролерів не менше двох окремих модулів стискання даних або додаткових процесорних ядер для забезпечення необхідної продуктивності».
Однак слід зазначити що, згідно з загально доступними джерелами за посиланням: https://origin-download.hitachivantara.com/download/epcra/rd805110.pdf (далі – Документ) міститься інформація про відповідність товару виробництва компанії Hitachi встановленим тендерною документацією технічним вимогам,
а саме:
1. На сторінці 13 Документу зазначено наступне: «Hardware components
The VSP G1000 and G1500 and VSP F1500 storage systems can be configured with one or two controller chassis and up to twelve drive chassis that contain the drives. A controller chassis contains the control logic, processors, memory, and interfaces to the drive chassis and the host servers. The following illustration shows a fully configured VSP G1000 with two controllers containing 8 virtual storage director (VSD) pairs (128 CPU cores), 2 TB cache, and 12 16U drive chassis containing 2,304 SFF drives with a physical storage capacity of approximately 2.7 PB. When configured with 6-TB LFF drives, the storage system provides a physical storage capacity of approximately 6.8 PB. When configured with 14-TB FMDs, the storage system provides a physical storage capacity of approximately 8.1 PB» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Апаратні компоненти Системи зберігання VSP G1000, G1500 та VSP F1500 можуть бути налаштовані з одним або двома контролерами шасі і до дванадцяти корпусів, що містять приводи. Шасі контролера містить логіку керування, процесори, пам'ять та інтерфейси для шасі накопичувача та серверів хоста. Наступна ілюстрація показує цілком налаштований VSP G1000 з двома контейнерами контролерів, що містять 8 віртуальних диспетчерів віртуального зберігання (VSD) (128 ядер процесора), 2 кеш-пам'яті та 12 16U дискових шасі, що містять 2 304 накопичувачі SFF з фізичною ємністю близько 2.7 PB. При налаштуванні з 6-ти ТB LFF-дисками, система зберігання забезпечує фізичну ємність пам'яті приблизно 6.8 PB. Коли вона налаштована з 14-ти ТB FMD, система зберігання даних забезпечує фізичну ємність об'ємом близько 8,1 PB».
З Детальним описом опцій та функціоналу можна ознайомитись за посиланнями:
https://knowledge.hitachivantara.com/Documents/Storage/VSP_G1X00_and_VSP_F1500/80-05-6x/Product_Overview/Hardware_features_of_VSP_G1000%2C_G1500%2C_and_VSP_F1500

Дійсно, пунктом 2.3 технічних вимог тендерної документації «Підтримка жорстких дисків та модулів розширення» містить зокрема наступні вимоги: «Максимальний можливий об’єм СЗД не менше – 32 Петабайта (далі – ПБ)».

Однак, слід зазначити що, згідно з загально доступними джерелами за посиланням: https://www.hitachivantara.com/en-us/pdfd/specifications/vsp-g-series-family-matrix-product-line-card.pdf міститься інформація про відповідність товару виробництва компанії Hitachi встановленим тендерною документацією технічним вимогам, а саме зазначено: «Max. Raw Internal Capacity - 34.8PB (15TB SSD*), Max. Raw External Capacity – 255PB» (мовою оригіналу). Зазначене у близькому перекладі має наступний зміст: «Максимальний внутрішній сирий об’єм становить 34.8PB, максимальний зовнішній сирий об’єм становить 255PB».

Дійсно, пунктом 3.1 технічних вимог тендерної документації «Вид програмного забезпечення» містить зокрема наступні вимоги: «Програмне забезпечення повинно, крім базових можливостей копіювання файлових систем, забезпечувати: обробку та автоматизацію процесів передбачення об’ємів на рівні СЗД; створення єдиного блочного простору зберігання з використанням існуючих СЗД та серверів; централізоване керування та моніторинг інфраструктури як серверів, комутаторів так і СЗД включаючи рівень гіпервізорів та окремих віртуальних машин; розгорнуті можливості по аналітиці та звітності, що дозволять проводити аналітику рівнів зберігання, рекомендувати дії щодо оптимізації об’ємів в залежності від їх щоденного використання; наявність технології архівації даних з файлових систем серверів в автоматичному та ручному режимах з можливістю генерації файлів-посилань для повернення даних з архіву».

Однак, слід зазначити що, згідно з загально доступними джерелами ці вимоги також реалізовуються, як мінімум, за допомогою продукції компанії Hitachi Vantara та рішення Hitachi Data Protection Suite (HDPS), яке пропонується у співпраці з компанією CommVault, зазначена інформація міститься у відкритих джерелах за посиланням: https://www.hitachivantara.com/en-us/products/data-protection/data-protection-suite.html
З функціоналом та можливостями програмного забезпечення виробництва Hitachi Data Protection Suite (HDPS) by Commvault, яке відповідає наведеним технічним вимогам, можливо ознайомитись за посиланнями:
- щодо вимоги «Централізоване керування та моніторинг інфраструктури як серверів, комутаторів так і СЗД включаючи рівень гіпервізорів та окремих віртуальних машин», можливо ознайомитись за посиланнями:
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=5853.htm
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=5189.htm
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=43474.htm

- щодо вимоги «Розгорнуті можливості по аналітиці та звітності, що дозволять проводити аналітику рівнів зберігання, рекомендувати дії щодо оптимізації об’ємів в залежності від їх щоденного використання.», можливо ознайомитись за посиланнями:
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=43730.htm
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=37684.htm
https://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=43723.htm
http://documentation.commvault.com/commvault/v11/article?p=43740.htm

- щодо вимоги «Наявність технології архівації даних з файлових систем серверів в автоматичному та ручному режимах з можливістю генерації файлів-посилань для повернення даних з архіву.», можливо ознайомитись за посиланням:
https://documentation.commvault.com/commvault/v11_sp12/article?p=24643.htm

Дійсно, технічні вимоги тендерної документації містять вимогу: «На підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі, учасником у складі тендерної пропозиції надається: документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника обладнання та програмного забезпечення або його офіційного представництва на території України, щодо партнерських відносин з учасником (не нижче Gold Business Partner), які підтверджують право або можливість учасника здійснювати продаж запропонованого Товару. Документ повинен містити найменування Замовника, найменування запропонованого Товару, номер оголошення в електронній системі закупівель ProZorro (документальне підтвердження надається якщо учасник не є безпосередньо виробником обладнання).
Слід зазначити що, згідно з загальнодоступними джерелами за посиланням, виробники мають такі ж самі градації рівня партнерства, а саме:
1. HPE - https://h20195.www2.hpe.com/V2/GetPDF.aspx/4AA6-5669ENW.pdf
2. Dell EMC - https://www.dellemc.com/resources/en-us/asset/quick-reference-guides/partner/Partner_Program_Overview.pdf
3. Hitachi Vantara - https://www.hitachivantara.com/en-us/pdfd/brochure/cloud-services-partner-program.pdf

З метою спрощення технічних вимог до предмету закупівлі: «Система зберігання даних тип 1», будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації, а саме:
1. пункт 2.8 технічних вимог тендерної документації «Базове та зовнішнє програмне забезпечення, для роботи СЗД», частину вимоги: «наявність повноцінного функціоналу копіювання та створення флеш-копій/миттєвих знімків (Flash Copy) в базовій конфігурації. Створення тонких, стиснутих, дзеркальних та багаторівневих томів та їх конвертація в режимі реального часу, незалежно від фізичного розташування об’єму (будь то внутрішні носії систем збереження даних чи зовнішні системи збереження даних), наявність функціоналу локального дзеркалювання та можливість використання дзеркала для міграції, конвертації, переміщення, стиснення тому в межах системи;» викласти в наступній редакції: «наявність повноцінного функціоналу копіювання та створення миттєвих знімків (швидких копій) в базовій конфігурації. Створення тонких, стиснутих, дзеркальних та багаторівневих томів та їх конвертація в режимі реального часу, незалежно від фізичного розташування об’єму (будь то внутрішні носії систем збереження даних чи зовнішні системи збереження даних), наявність функціоналу локального дзеркалювання та можливість використання дзеркала для міграції, конвертації, переміщення, стиснення тому в межах системи;»;

2. пункт 2 розділу технічних вимог «На підтвердження відповідності тендерної пропозиції технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі, учасником у складі тендерної пропозиції надається:» викласти у наступній редакції: «2. Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника обладнання та програмного забезпечення або його офіційного представництва на території України, щодо партнерських відносин з учасником, які підтверджують право або можливість учасника здійснювати продаж, монтаж та комутацію обладнання запропонованого Товару. Документ повинен містити найменування Замовника, найменування запропонованого Товару, номер оголошення в електронній системі закупівель ProZorro (документальне підтвердження надається якщо учасник не є безпосередньо виробником обладнання).

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-09-07-000740-b.a2

Статус:
Розглянута

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер", Код ЄДРПОУ:36938941
Пошук по цьому автору
Дата подання: 03.10.2018 23:10

Скарга на дії Замовника.

№ 0310/18-01ЮГ Від 03.10.2018 р. Антимонопольний комітет України 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45 Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Енглер» (скорочена назва ТОВ «НВП Енглер») Адреса: 03113, м. Київ, вул. М. Василенка, 1, офіс 308 Код ЄДРПОУ 36938941 тел.(факс) +38 (044) 351 18 68; E-mail: nvp@englerllc.com Замовник: Державна фіскальна служба України Адреса: 04053, Україна, м. Київська обл., м. Київ, Львівська площа, 8 Код ЄДРПОУ 39292197 тел.(факс) +380442472654, +380445902797 E-mail: zakupivli@sfs.gov.ua Закупівля № UA-2018-09-07-000740-b Скарга на дії Замовника 7 вересня 2018 року Державною фіскальною службою (далі – Замовник) було розпочато тендерну процедуру (відкриті торги) ідентифікатор закупівлі: № UA-2018-09-07-000740-b, предмет закупівлі «ДК 021:2015: 30210000-4 — Машини для обробки даних (апаратна частина). Система зберігання даних тип 1» Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Енглер» (скорочена назва ТОВ «НВП Енглер») (надалі – Скаржник) виявило бажання взяти участь у зазначеній закупівлі. За результатами вивчення тендерної документації (надалі – ТД) потенційним Учасником, а саме Скаржником, виявлено ряд вимог ТД, які унеможливлюють подання конкурентоспроможної тендерної пропозиції через відсутність аналогічного обладнання та програмного забезпечення тому, яке описане в ТД. Ця скарга містить описання цих вимог, які вказують на порушення Замовником Закону України “Про публічні закупівлі” (далі по тексту – Закон). Підстава подання скарги: Скаржник не може погодитися з такими рішеннями/діями Замовника, а саме: - дії Замовника під час складання тендерної документації є такими, що порушують права та інтереси Скаржника, звужують конкуренцію та можливість подання пропозицій, які не контролюються виробниками чи унікальними/ексклюзивними постачальниками в Україну техніки та програмного забезпечення певного виробника; - наявні дії Замовника, що порушують норми, мету та основні принципи Закону України «Про публічні закупівлі». Так, відповідно до преамбули Закону цей Закон установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Статтею 3 Закону встановлено принципи здійснення закупівель, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. Обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів: Як вбачається Додатком 4 тендерної документації, предметом закупівлі є : № Назва 1 Шафа для встановлення обладнання. 2 Дискова система зберігання даних. 3 Програмне забезпечення для забезпечення централізованого керування, моніторингу, резервування та відновлення, об'єктного зберігання даних. Повідомляємо, що вимоги, викладені у Додатку 4 до ТД щодо системи зберігання даних та програмного забезпечення для забезпечення централізованого керування, моніторингу, резервування та відновлення, об'єктного зберігання даних, характерні тільки для одного виробника - IBM, в той час як аналогічні системи зберігання даних та програмне забезпечення виробляються багатьма всесвітньо визнаними компаніями. Строками 2.1, 2.3, 2.8, 3.1 та іншими, таблиці п. 4 «Вимоги до складових Системи зберігання даних тип 1.», Додатку 4, ТД встановлюються дискримінаційні вимоги, яким відповідає система зберігання даних і програмне забезпечення тільки одного виробника - ІВМ. Наприклад: 1. П 2.8 вимоги «наявність повноцінного функціоналу копіювання та створення флеш-копій/миттєвих знімків (Flash Copy) в базовій конфігурації. Створення тонких, стиснутих, дзеркальних та багаторівневих томів та їх конвертація в режимі реального часу, незалежно від фізичного розташування об’єму (будь то внутрішні носії систем збереження даних чи зовнішні системи збереження даних), наявність функціоналу локального дзеркалювання та можливість використання дзеркала для міграції, конвертації, переміщення, стиснення тому в межах системи;», «наявність функціоналу стискання даних на блочному рівні в онлайн режимі до моменту запису на диски або функціоналу, що забезпечує альтернативне стискання загального об’єму (у випадку використання функціоналом стискання основного ресурсу процесора СЗД – система повинна комплектуватись додатковими процесорами\ядрами\апаратними ресурсами);», «повноцінна підтримка VMWare VVOL, Microsoft ODX та NDVM (Non-Disruptive Volume Move);» та ін. які безпосередньо вказують на технології і назви, які належать IBM, а саме: Flash Copy (https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/SSLTBW_2.3.0/com.ibm.zos.v2r3.antg000/flover.htm, та https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/SSLTBW_2.3.0/com.ibm.zos.v2r3.antg000/iimgchp.htm - копія додана до скарги) та NDVM (Non-Disruptive Volume Move) (https://books.google.com.ua/books?id=xYdZDwAAQBAJ&pg=PA128&lpg=PA128&dq=NDVM+(Non-Disruptive+Volume+Move)&source=bl&ots=2lP9TeNOIJ&sig=EPGuzbLRoNP9aFDxgz3wWCIudBo&hl=ru&sa=X&ved=2ahUKEwjwz83Qyd3dAhWFjCwKHVMnD9kQ6AEwA3oECAUQAQ#v=onepage&q=NDVM%20(Non-Disruptive%20Volume%20Move)&f=false, https://www.ibm.com/support/knowledgecenter/en/ST2HTZ_1.1.0/com.ibm.vflashsystem840.1.1.doc/svc_migratevdiskiogrpscli_42lens.html - копія додана до скарги) в той час як в продукції інших виробників використовуються інші технологічні рішення без втрати загальної продуктивності. 2. П 2.1 вимоги «Не менше 16-и контролерів, які поєднуються у систему з двох кластерів по 8 контролерів в кожному кластері. Вісім контролерів кожного кластеру повинні бути активними одночасно» та «Наявність в кожному з контролерів не менше двох окремих модулів стискання даних або додаткових процесорних ядер для забезпечення необхідної продуктивності.» характерні тільки для системи зберігання Storwize IBM, в той час як в продукції інших виробників використовуються інші технологічні рішення без втрати загальної продуктивності. 3. П 2.3 вимога «Максимальний можливий об’єм СЗД не менше – 32 Петабайта (далі – ПБ).» характерна тільки для external storage virtualization IBM 4. П 3.1 вимоги «• Обробку та автоматизацію процесів передбачення об’ємів на рівні СЗД.,• Створення єдиного блочного простору зберігання з використанням існуючих СЗД та серверів. ,• Централізоване керування та моніторинг інфраструктури як серверів, комутаторів так і СЗД включаючи рівень гіпервізорів та окремих віртуальних машин.,• Розгорнуті можливості по аналітиці та звітності, що дозволять проводити аналітику рівнів зберігання, рекомендувати дії щодо оптимізації об’ємів в залежності від їх щоденного використання.» та «•Наявність технології архівації даних з файлових систем серверів в автоматичному та ручному режимах з можливістю генерації файлів-посилань для повернення даних з архіву. » характерні тільки для програмної продукції IBM. Також у Додатку 4 ТД є вимога: «Документальне підтвердження у вигляді авторизаційного листа (електронна копія) від виробника обладнання та програмного забезпечення або його офіційного представництва на території України, щодо партнерських відносин з учасником (не нижче Gold Business Partner), які підтверджують право або можливість учасника здійснювати продаж запропонованого Товару. Документ повинен містити найменування Замовника, найменування запропонованого Товару, номер оголошення в електронній системі закупівель ProZorro (документальне підтвердження надається якщо учасник не є безпосередньо виробником обладнання).», але статус «Gold Business Partner» мають тільки партнери компанії ІВМ серед виробників систем зберігання даних (http://channel4it.com/publications/Novyy-partnerskiy-status-Gold-Business-Partner-ot-IBM-24843.html# - копія додана до скарги) Стосовно порушення норм ЗУ «Про публічні закупівлі» повідомляємо наступне – Згідно преамбули Закону, метою цього Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Статтею 3 Закону до принципів здійснення закупівель віднесено добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням. З огляду на викладене наголошуємо, що Замовником при прийнятті рішення про незадоволення вимог, при формуванні технічних вимог тендерної документації з обмеженням конкуренції порушено зазначені вище норми Закону та фундаментальні принципи останнього. Враховуючи вищевикладене, керуючись статтею 18 Закону вимагаємо: 1. Прийняти скаргу до розгляду; 2. Розгляд скарги здійснити за участі представника (-ів) Скаржника; 3. Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації. 4 У разі неможливості привести ТД у відповідність до положень Закону України “Про публічні закупівлі”, рішеннями постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, зобов’язати Замовника відмінити закупівлю UA-2018-09-07-000740-b. Додаток: 1. Копія платіжного доручення від “03” вересня 2018 року № 3197 з відмітками банку. 2. Роздруківки з сайтів на підтвердження інформації. Директор Гречишкін Ю. В.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 08.10.2018 16:46
Дата рішення: 24.10.2018 18:51

Кількість скарг: UA-2018-09-07-000740-b.b5

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ", Код ЄДРПОУ:37316320
Пошук по цьому автору
Дата подання: 03.11.2018 22:14

СКАРГА на рішення по процедурі відкритих торгів на закупівлю «Машини для обробки даних (апаратна частина) – за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 (Система зберігання даних тип 1) (Data storage system type 1)»

Державна фіскальна служба України (далі – Замовник) проводить процедуру відкритих торгів на закупівлю «Машини для обробки даних (апаратна частина) – за кодом ДК 021:2015 – 30210000-4 (Система зберігання даних тип 1) (Data storage system type 1)», ідентифікатор закупівлі UA-2018-09-07-000740-b (далі – Процедура закупівлі). Процедура закупівлі проводиться у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Очікувана вартість закупівлі, згідно оголошення UA-2018-09-07-000740-b, становить 321 900 000,00 грн. Процедура закупівлі проводиться з урахуванням положень ч. 4 ст. 10 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі по тексту – Закон). В результаті завершення строку відведеного на подання тендерних пропозицій, пропозиції були подані від наступних учасників: Учасник Рішення ТОВ "ЕсАй БІС" Допущено до аукціону ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" Відхилен Товариство з обмеженою відповідальністю Інтегріті Візіон Відхилено ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» Допущено до аукціону Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер" Відхилено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕВІКОМ" Відхилено ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ" Відхилено У відповідності з ч. 5 ст. 28 Закону у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. За результатами розгляду складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону. Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендеру та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п’ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Рішенням тендерного комітету від 29.10.2018 року (протокол розгляду тендерних пропозицій №693) (далі по тексту – Рішення) Замовником було відхилено тендерну пропозицію ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" (надалі – Скаржник, ТОВ "КОМПАНІЯ КИТ") та інших учасників і допущено до оцінки - ТОВ "ЕсАй БІС" та ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР». Зазначене рішення оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу 29.10.2018 року. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" не погоджується з рішенням Замовника від 29.10.2018 року (протокол розгляду тендерних пропозицій №693) (надалі – Протокол №693.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

Причина: Скасування скарги потенційним Учасником/Скаржником на підставі Закону України "Про публічні закупівлі".
Дата: 07.11.2018 11:05

Кількість скарг: UA-2018-09-07-000740-b.b3

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕВІКОМ", Код ЄДРПОУ:24596836
Пошук по цьому автору
Дата подання: 01.11.2018 18:03

щодо оскарження дій Замовника стосовно неправомірного відхилення тендерної пропозиції

Більш детальна інформація у вкладених файлах
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 05.11.2018 18:55
Причина: Скасування скарги Учасником/Скаржником на підставі Закону України "Про публічні закупівлі".
Дата: 09.11.2018 10:29

Кількість скарг: UA-2018-09-07-000740-b.a4

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ", Код ЄДРПОУ:36676955
Пошук по цьому автору
Дата подання: 03.11.2018 15:30

Скарга на неправомірне рішення замовника

Скарга на неправомірне рішення замовника. Детальний зміст скарги та підтвердження проведення оплати додається
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 07.11.2018 20:53
Причина: Відкликано суб’єктом оскарження згідно Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата: 09.11.2018 10:37

Документи подані скаржником

03.11.2018 22:14
СКАРГА 02.11.18р.pdf
03.11.2018 22:14
Лист_HPEBV.pdf

Документи подані скаржником

01.11.2018 18:03
Скарга.pdf

Документи подані скаржником

03.11.2018 15:30
1.pdf
03.11.2018 15:30
Скарга.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ЕсАй БІС" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ КИТ" Документи
Відхилено
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю Інтегріті Візіон Документи
Відхилено
Документи
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "Енглер" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕВІКОМ" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРІН ЛАЙТ КОРПОРАТИВНІ РІШЕННЯ" Документи
Відхилено
Документи

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:03
sign.p7s

Публічні документи

16.10.2018 16:02
3.НБУ К-7990.pdf
16.10.2018 16:02
3.Д-ка ст.17.pdf
16.10.2018 16:02
4.Авторизація.pdf

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:04
sign.p7s

Публічні документи

16.10.2018 16:04
АВТОРИЗАЦІЯ.pdf
16.10.2018 16:05
sign.p7s
16.10.2018 16:50
табл. від-ті.PDF
16.10.2018 16:05
sign.p7s

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:05
sign.p7s

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:06
sign.p7s

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:07
sign.p7s

Публічні документи

16.10.2018 16:14
Nakaz_Kravets_04_11_16.zip
16.10.2018 16:14
Гарантия_6586.zip
16.10.2018 16:14
Лицензия_Kravets.zip
16.10.2018 16:15
sign.p7s
16.10.2018 16:15
sign.p7s

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:08
sign.p7s

Публічні документи

16.10.2018 16:20
ВИТЯГ З ЄДР.pdf
16.10.2018 16:20
СТАТУТ П-ВА.pdf
16.10.2018 16:22
sign.p7s
16.10.2018 16:22
sign.p7s

Документи

24.10.2018 18:52
edr_identification.yaml
29.10.2018 20:09
sign.p7s

Публічні документи

16.10.2018 16:46
7-Довідка_Ст.17.pdf
16.10.2018 16:51
sign.p7s

Аукціон

Початок:
19.11.2018 11:15
Завершення:
19.11.2018 11:36

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 19.11.2018 11:36

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
306 214 518 UAH з ПДВ 262 178 490.96 UAH з ПДВ Документи
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Пошук по цьому учаснику
312 284 013 UAH з ПДВ 262 180 686 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.10.2018 16:02
4.Авторизація.pdf
16.10.2018 16:02
3.Д-ка ст.17.pdf
16.10.2018 16:02
3.НБУ К-7990.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕсАй БІС"
#32553597
Пошук по цьому переможцю
Переможець 262 178 490.96 UAH з ПДВ 19.11.2018 17:47

Документи

19.11.2018 11:37
edr_identification.yaml
19.11.2018 17:46
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 19.11.2018 17:47

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕсАй БІС"
Пошук по цьому переможцю
#32553597
262 178 490.96 UAH з ПДВ Документи

Документи

19.11.2018 11:37
edr_identification.yaml
19.11.2018 17:46
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 30.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Номер 130
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 130 від 30.11.2018 Укладений
262 178 490.96
30.11.2018 19:12
30.11.2018
sign.p7s Укладений
30.11.2018 19:15

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 22.12.2018 16:45
Опис змін: Сторони домовились викласти пункт 12.2 Договору у новій редакції.
Номер договору: 130
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 30.11.2018 — 31.12.2018
Сума оплати за договором: 262 178 490.96
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання