Програмне забезпечення системи електронного документообігу (з впровадженням).

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-09-28-001421-c
  • 48310000-4 - Пакети програмного забезпечення для створення документів
  • Завершена
Найменування замовника:
ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"
Код ЄДРПОУ:
16286441
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Наталія Тарануха, +380444810262 , n.taranukha@pk-ukraina.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Киев, 04119, Київська область, вул. Дегтярівська, 38-44
Дата укладення договору
15.12.18
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
1 500 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 460 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.12.18
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ" 16.11.2018 09:07
16.11.2018 09:07

Задоволеність відповіддю:

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.10.2018 12:00

Подання пропозицій:

29.10.2018 11:00

Початок аукціону:

30.10.2018 15:36

Очікувана вартість
1 500 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: програмне забезпечення системи електронного документообігу з ліцензіями (ліцензія(ії) на 301 неконкурентне підключення для забезпечення одночасної роботи 301 користувача), які підтверджують передачу Замовнику прав на використання програмного забезпечення – 1 комплект, у тому числі на 301 (триста одного) користувача з ліцензіями, які підтверджують передачу Замовнику прав на використання програмного забезпечення, яка складається з: 1) програмного забезпечення корпоративної системи електронного документообігу на: а) 170 (сто сімдесят) користувачів без ЕЦП; б) 130 (сто тридцять) користувачів з ЕЦП; 2) програмного забезпечення мобільної системи електронного документообігу для iOS, Android на 1 (одного) користувача з ЕЦП; послуги з впровадження системи електронного документообігу на базі програмного забезпечення – 1 комплект послуг.
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: строк поставки товарів: впродовж 20 (двадцяти) робочих днів з дати підписання сторонами договору; строк надання послуг: поетапно в строки, визначені у календарному плані до Договору.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
Програмне забезпечення системи електронного документообігу (з впровадженням)
ДК 021:2015: 48310000-4 — Пакети програмного забезпечення для створення документів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо системи керування базами даних

Дата подання: 12.10.2018 16:40
Дата відповіді: 16.10.2018 17:20
У підпункті 4.3 пункту 4 розділу «Загальні положення» Тендерної документації наведено інформацію про предмет закупівлі («Кількість, обсяг поставки товарів») та у розділі 1 Додатку 1 до тендерної документації наведено «Перелік програмного забезпечення, що планується до закупівлі», а саме: «Програмне забезпечення системи електронного документообігу з ліцензіями (ліцензія(ії) на 301 неконкурентне підключення для забезпечення одночасної роботи 301 користувача), які підтверджують передачу Замовнику прав на використання програмного забезпечення – 1 комплект, у тому числі на 301 (триста одного) користувача з ліцензіями, які підтверджують передачу Замовнику прав на використання програмного забезпечення, яка складається з: 1) програмного забезпечення корпоративної системи електронного документообігу на: а) 170 (сто сімдесят) користувачів без ЕЦП; б) 130 (сто тридцять) користувачів з ЕЦП; 2) програмного забезпечення мобільної системи електронного документообігу для iOS, Android на 1 (одного) користувача з ЕЦП». У розділі 2 «Технічні вимоги (характеристики)» Додатку 1 до тендерної документації до параметру «Програмне забезпечення корпоративної системи електронного документообігу на: а) 170 (сто сімдесят) користувачів без ЕЦП; б) 130 (сто тридцять) користувачів з ЕЦП.» наведено таку вимогу: «1.28.2. СЕД повинна мати можливість використовувати реляційну систему керування базами даних Oracle, яка: - функціонує у середовищі операційних систем сімейства Unix та Windows, - має у своєму складі інструментальні засоби Oracle Application Express для швидкого створення і розгортання web-додатків, використовуючи для цього лише тільки веб-браузер і мінімальний досвід програмування, - підтримує централізоване керування віддаленими базами даних, - передбачає безкоштовний перехід на нові версії за наявності у Замовника технічної підтримки СУБД від її виробника». Цією тендерною документацією не включено до предмету закупівлі постачання примірника програмного забезпечення системи керування базами даних Oracle (або еквівалент) з відповідною ліцензією. Просимо надати інформацію про версію програмного забезпечення системи керування базами даних Oracle (або еквівалент), яка є в наявності у Замовника чи планується Замовником закуповуватися. Просимо також надати інформацію про ліцензійні обсяги (кількість процесорних ліцензій) на програмне забезпечення системи керування базами даних, яке планується використовувати у складі системи електронного документообігу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Предметом закупівлі є Система електронного документообігу в комплекті з усім необхідним для її роботи згідно наданих ТВ ПЗ (в тому числі СУБД, системи криптування, ЕЦП, комунікації та ін.) встановлюваним на сервер Замовника в конфігурації наданій Постачальником , фізично забезпечений Замовником, достатній для цього з попередньо встановленою на комп'ютер Замовником операційною системою. ПЗ та ліцензії ПЗ яке забезпечує роботу СЕД (окрім ОС) є для Замовника внутрішньою характеристикою СЕД та є предметом постачання Постачальником, та мають бути поставлені в комплекті з прикладним та серверним ПЗ СЕД.
2. У пункті йде мова про ПЗ (див. вище) Якщо в якості СУБД використовується, наприклад, MS SQL Server, то надання необхідних для забезпечення функціонування згідно ТВ ПЗ СЕД продукту та ліцензій на цей продукт проводить Постачальник за свій рахунок. Якщо в системі використовуються платні криптобібліотеки компанії ІІТ їх постачання проводить Постачальник за свій рахунок. Це правило розповсюджується на всі інтернальні програмні продукти в СЕД. Ліцензійні обсяги обирає Постачальник для забезпечення повної функціональності СЕД.

Щодо програмного забезпечення «ІІТ» та «Microsoft»

Дата подання: 12.10.2018 16:42
Дата відповіді: 16.10.2018 17:22
У розділі 4 Додатку 1 до тендерної документації наведено вимогу до «Послуг з впровадження системи електронного документообігу на базі програмного забезпечення», а саме: «1. Послуги з постачання ліцензій на програмне забезпечення СЕД, ІІТ та Microsoft». Просимо надати інформацію, про яке програмне забезпечення «ІІТ» та програмне забезпечення «Microsoft» йде мова. Чи включається програмне забезпечення «ІІТ» та програмне забезпечення «Microsoft» до складу предмету закупівлі і в яких ліцензійних обсягах?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

У пункті йде мова про ПЗ (див. вище) Якщо в якості СУБД використовується, наприклад, MS SQL Server, то надання необхідних для забезпечення функціонування згідно ТВ ПЗ СЕД продукту та ліцензій на цей продукт проводить Постачальник за свій рахунок. Якщо в системі використовуються платні криптобібліотеки компанії ІІТ їх постачання проводить Постачальник за свій рахунок. Це правило розповсюджується на всі інтернальні програмні продукти в СЕД. Ліцензійні обсяги обирає Постачальник для забезпечення повної функціональності СЕД.

Щодо налагодження та інтеграції підсистеми "Обмін даними"

Дата подання: 12.10.2018 16:43
Дата відповіді: 16.10.2018 17:23
У розділі 4 Додатку 1 до тендерної документації наведено вимогу до «Послуг з впровадження системи електронного документообігу на базі програмного забезпечення», а саме: «19. Послуги з налагодження та інтеграції підсистеми "Обмін даними" для взаємодії діючої системи електронного документообігу». Просимо надати інформацію, чи стосується наведена вимога «імпорту нормативно довідникових даних з існуючої версії системи електронного документообігу»?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Так стосується.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-09-28-001421-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ", Код ЄДРПОУ:39305090
Дата подання: 18.10.2018 11:45
Відповідно до п. 1.28.2 Додатку 1 Тендерної документації закупівлі: «СЕД повинна мати можливість використовувати реляційну систему керування базами даних Oracle, яка .. має у своєму складі інструментальні засоби Oracle Application Express для швидкого створення і розгортання web-додатків, використовуючи для цього лише тільки веб-браузер і мінімальний досвід програмування…».
На даний час, в Україні найпоширенішими системами електронного документообігу є: Megapolis, АСКОД та ДОК Проф…. Всі наведені системи мають схожий функціонал, працюють на різних СУБД та відповідають загальній меті системи до вимог Тендерної документації Замовника.
Відповідно до ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) визначено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводить до дискримінації учасників.
Частина 1 статті 5 Закону, вказує що вітчизняні та іноземні учасники всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних вимогах. Ця норма у формі імперативного припису чітко встановлює, що замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Стаття 8 Конституції України, вказує, що в Україні визначається і діє принцип верховенства права. Відповідно до преамбули Закону визначено, що метою Закону є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції.
За таких обставин необхідно значити, що вимога Замовника про необхідність наявність інструментального засобу Oracle Application Express – є нічим не обґрунтованою дискримінаційною вимогою під конкретну СЕД АСКОД, а отже не відповідає принципам здійснення закупівлі, які встановлені ст. 3 Закону та порушує ряд вищезазначених норм Закону.
Таким чином, вимагаємо викласти п. 1.28.2 додатку 1 Тендерної документації в наступній редакції:
«СЕД повинна мати можливість використовувати реляційну систему керування базами даних, яка
 функціонує у середовищі операційних систем сімейства Unix та Windows,
 має у своєму складі відповідні інструментальні засоби для швидкого створення і розгортання web-додатків, використовуючи для цього лише тільки веб-браузер і мінімальний досвід програмування,
 підтримує централізоване керування віддаленими базами даних,
 передбачає безкоштовний перехід на нові версії за наявності у Замовника технічної підтримки СУБД від її виробника.».

У разі якщо наша вимога не буде задоволена, а наша пропозиція, яку ми подаємо, буде відхилена через відсутність в СЕД використання Oracle та Oracle Application Express, ми будемо змушені звернутися до антимонопольного комітету та суду, що спричинить блокування процедури закупівлі на декілька місяців.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

19.10.2018 15:09
Рішенням тендерного комітету Державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів" від 19.10.2018 (Протокол №217) внесено зміни до тендерної документації.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-09-28-001421-c.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ", Код ЄДРПОУ:39305090
Профіль
Дата подання: 16.11.2018 09:24

Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель

Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 28 вересня 2018 року ПОЛІГРАФКОМБІНАТ "УКРАЇНА" (далі - Замовник) оприлюднив оголошення про проведення публічної закупівлі, ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-28-001421-c) (далі - Закупівля). На участь у відкритих торгах за предметом Закупівлі було надано пропозиції від трьох учасників: - ТОВ"СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ" з ціною – 1 447 344,00 грн.; - ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС" з ціною – 1 460 000,00 грн.; - ТОВ «АЙКЮЖН ІТ» з ціною – 1 495 000,00 грн.; Рішеннями тендерного комітету Замовника: - відхилено пропозицію учасника ТОВ «Софт Генерація» (Протокол № 232 від 5 листопада 2018 року / протокол розгляду тендерних пропозицій) (далі – Рішення Замовника 1); - визнано переможцем ТОВ ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС" та прийнято рішення про намір укласти договір (Протокол № 241 від 09 листопада 2018 року / протокол розгляду тендерних пропозицій / повідомлення про намір укласти договір) (далі – Рішення Замовника 2). Згідно з ч. 1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (надалі – Закон) тендерні пропозиції Учасників мають розглядатись за принципом об’єктивності та неупередженості. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо, тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації (п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі»). І Таким чином, Скаржник не погоджується з Рішенням Замовника про відхилення пропозиції учасника ТОВ «Софт Генерація» (далі – Учасник) враховуючи наступне. Згідно пункту 8 Рішення Замовника 1, підставами відхилення тендерної пропозиції Учасника 1 на підставі пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 4 пункту 3 «Відхилення тендерних пропозицій» Розділу «Оцінка тендерної пропозиції» тендерної документації як така, що не відповідає умовам тендерної документації а саме: 1. «- учасником не завантажено скап-копії будь-яких з документів: сертифікату(ів), що підтверджує(ють) кваліфікацію та/або документу(ів) про освіту у галузі інформаційних технологій та/або документу(ів) про проходження курсів з проектування інформаційних систем та/або баз даних та/або розробки програмного забезпечення тощо на працівників, зазначених в довідці «відомості про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання», а саме на Гречко Оксану Юріївну, Долід Сергія Миколайовича, Науменко Тетяну Іванівну, що не відповідає вимогам пункту 5 Розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції'' тендерної документації;». Такі висновки Замовника є хибними та неаргументовані з наступних підстав: Учасник виконав вимогу Замовника, викладену в пункті 2 Підрозділ 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону» Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»: «Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен надати (завантажити) в Систему у сканованому вигляді наступні документи, які підтверджують його відповідність таким кваліфікаційним критеріям: 2) наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: - скан-копія довідки учасника у довільній формі, завірена підписом уповноваженої особи та відбитком печатки (у разі її використання) учасника про наявність працівників відповідної кваліфікації, яких учасник планує залучати до виконання умов договору в кількості не менше 5-ти осіб, які мають необхідні знання з проектування інформаційних систем та розробки програмного забезпечення; - скан-копія будь-якого(их) з нижченаведеного(их) документу(ів), на кожного працівника, зазначеного в довідці: • сертифікату(ів), що підтверджує(ють) кваліфікацію та/або • документу(ів) про освіту у галузі інформаційних технологій та/або • документу(ів) про проходження курсів з проектування інформаційних систем та/або баз даних та/або розробки програмного забезпечення тощо;». Тобто, Замовник вимагав надати довідку згідно якої Учасник мав зазначити не менше 5-ох працівників, отже Замовник встановив необхідний мінімум працівників в штаті учасників, які мають необхідні знання та досвід з проектування інформаційних систем та розробки програмного забезпечення. Учасник в довідці вих. № 127/14 від 26.10.2018 р. зазначив 8 фахівців з них додав документи на 5-ох (1. Гавриш В. О., 2. Мельник Є. О., 3. Клекіт Р. Ю., 4. Гаврилюк М. А., 5. Гораш М. А.), як того і вимагав Замовник, що підтверджують наявність знань та досвіду з проектування інформаційних систем та розробки програмного забезпечення. 2. «- учасником завантажена довідка про наявність досвіду виконання аналогічних договорів з інформацією про досвід виконання аналогічного договору на постачання програмного забезпечення системами електронного документообігу з ліцензіями та впровадження програмного забезпечення електронного документообігу в органах державної влади з кількістю користувачів (робочих місць) 800 і, разом з тим, завантажено скап-копію договору № 38-08-17 від 23.08.2017 з інформацією про впровадження СЕД у Вінницькій обласній державній адміністрації з модулями ліцензування – 150 шт., та завантажено скап-копію Акту 1/38 від 17.10.2017 з інформацією, що ТОВ «СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ» передала, Вінницька обласна державна адміністрація прийняла ліцензії в кількості 150 шт. (тендерною документацією вимагалося «досвід виконання аналогічного(их) договору(ів) на постачання програмного забезпечення системи електронного документообігу з ліцензіями та впровадження програмного забезпечення електронного документообігу (з використанням електронного цифрового підпису) в органах державної влади та/або на Державних підприємствах, з кількістю неконкурентних користувачів (робочих місць) не менше 300» ), що не відповідає вимогам пункту 5 Розділу "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" тендерної документації;». Такі висновки Замовника є хибними та неаргументовані з наступних підстав: Учасник виконав в повній мірі вимогу Замовника викладену в пункті 3 Підрозділ 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону» Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»: «Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен надати (завантажити) в Систему у сканованому вигляді наступні документи, які підтверджують його відповідність таким кваліфікаційним критеріям: 3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору: - скан-копія довідки у довільній формі, завірена підписом уповноваженої особи та відбитком печатки (у разі її використання) учасника, про досвід виконання аналогічного(их) договору(ів) на постачання програмного забезпечення системи електронного документообігу з ліцензіями та впровадження програмного забезпечення електронного документообігу (з використанням електронного цифрового підпису) в органах державної влади та/або на Державних підприємствах, з кількістю неконкурентних користувачів (робочих місць) не менше 300. В довідці бажано зазначити предмет договору(ів), замовника(ів), контактну(их) особу(іб) (ПІБ та контактний телефон) (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом); - скан-копія(ї) договору(ів) (з додатками до договору(ів)), що вказаний(і) у довідці та скан-копію(ї) документу(ів) який(і) підтверджує(ють) успішне впровадження СЕД (акту приймання-передавання наданих послуг з впровадження або акту введення в експлуатацію або аналогічного документу про впровадження СЕД тощо) до наданого договору(ів), що свідчить про його/їх виконання (крім відомостей, що становлять комерційну таємницю або інформацію з обмеженим доступом).». Тобто, Замовник вимагав надати учасникам довідки, в яких зазначити інформацію про виконання аналогічних договорів на поставку ліцензій та впровадження системи електронної системи документообігу з кількістю «... неконкурентних користувачів (робочих місць) не менше 300» та надання скан-копії самого договору, що вказаний учасниками в довідці з підтверджуючими документами його виконання. Учасником в довідці вих. № 127/10 від 26.10.2018 р. зазначено аналогічний договір, в якому міститься інформація про постачання ліцензій в кількості 150 та зазначена інформація в довідці, що договір передбачає неконкурентних користувачів (робочих місць) 800, що цілком відповідає вимогам Замовника. Натомість, Замовник у доданому аналогічному договорі Учасника, в якому дійсно не вказано кількість робочих місць, а лише зазначено кількість ліцензій (150) та в довідці, як того і вимагав Замовник зазначити інформацію про робочі місця, що і виконав Учасник, вказавши кількість 800, хибно ототожнює поняття «ліцензії» та «робочі місця». Учасник передав по аналогічному договору, вказаному в довідці 150 ліцензій на 800 робочих місць, що і відображено в поданих документах, які і в повній мірі відповідають вимогам Замовника. 3. «- учасником не завантажено (не надано) копію чинного сертифіката на систему управління Учасника стосовно розробки програмної продукції, який підтверджує її відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001) (учасником завантажено: скап-копію сертифікату ISO 9001:2015 ТОВ НВП «Інформаційні технології» та скап-копію сертифікату ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) ТОВ НВП «Інформаційні технології»), що не відповідає вимогам тендерної документації Додатку 1 до тендерної документації.». Такі висновки Замовника є хибними та неаргументовані з наступних підстав: Учасник виконав в повній мірі вимогу Замовника викладену в пункті 1.26.2 Додатку 1 Тендерної документації: «1.26.2 Послуги з впровадження СЕД повинні надаватися відповідно до вимог системи управління ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001). У складі своєї тендерної пропозиції Учасник повинен надати копію чинного сертифіката на систему управління Учасника стосовно розробки програмної продукції, який підтверджує її відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001).». Учасник виконав в повній мірі вимогу Замовника викладену в пункті 1.26.2 Додатку 1 Тендерної документації Замовника та надав в складі тендерної пропозиції витребуваний документ Замовником (скан-копію з оригінала та скан-копію з завіреної підписом посадової особи та печаткою Учасника). Також звертаємо Вашу увагу, що саме аналогічний, ідентичний документ поданий Учасником-Переможцем - ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС", який визнаний Замовником переможцем. ІІ Скаржник не погоджується з Рішенням Замовника про визнання переможцем учасника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС" (далі – Переможець) враховуючи наступне. 1. Переможець не виконав в повній мірі вимогу Замовника, викладену в пункті 2 Підрозділ 5 «Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону» Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції»: «Для участі у процедурі закупівлі учасник повинен надати (завантажити) в Систему у сканованому вигляді наступні документи, які підтверджують його відповідність таким кваліфікаційним критеріям: 2) наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід: - скан-копія довідки учасника у довільній формі, завірена підписом уповноваженої особи та відбитком печатки (у разі її використання) учасника про наявність працівників відповідної кваліфікації, яких учасник планує залучати до виконання умов договору в кількості не менше 5-ти осіб, які мають необхідні знання з проектування інформаційних систем та розробки програмного забезпечення; - скан-копія будь-якого(их) з нижченаведеного(их) документу(ів), на кожного працівника, зазначеного в довідці: • сертифікату(ів), що підтверджує(ють) кваліфікацію та/або • документу(ів) про освіту у галузі інформаційних технологій та/або • документу(ів) про проходження курсів з проектування інформаційних систем та/або баз даних та/або розробки програмного забезпечення тощо;». Переможцем до своєї тендерної пропозиції додано довідку «про наявність працівників…» з кількістю 9 працівників та додав копії документів про освіту. Копія документу на працівника Шишкіна М. А. неналежного рівня зображення. Відповідно Підрозділу 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» зазначено: «Документи, що розмішені учасником в Системі, повинні бути належного рівня зображення та доступні до перегляду». Зважаючи на те, що Учасник (ТОВ «Софт Генерація») був дискваліфікований з підстав не надання копій документів на всіх працівників, зазначених в довідці, тому ненадання належного рівня зображення Переможцем документу про освіту працівника Шишкіна М.А. мало бути розцінено Замовником як недодання документу про освіту на всіх працівників, зазначених в довідці, що тягне за собою дискваліфікацію такого учасника. 2. Переможець не виконав в повній мірі Підрозділ 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», а саме: «3) інформація та документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, згідно з переліком, наведеним у пункті 5 цього розділу тендерної документації (подається в окремому файлі); 5) інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, згідно з переліком, наведеним у пункті 6 цього розділу тендерної документації (подається в окремому файлі);». Документи, які наведені в пунктах 5 (Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону) та 6 (Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі) подані Переможцем не в окремому файлі, отже завантажені до системи з порушенням вимог Замовника. 3. Зважаючи на той факт, що Учасник (ТОВ «Софт Генерація»), був дискваліфікований з підстав невиконання вимог замовника, викладених в пункті 1.26.2 Додатку 1 Тендерної документації: «1.26.2 Послуги з впровадження СЕД повинні надаватися відповідно до вимог системи управління ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001). У складі своєї тендерної пропозиції Учасник повинен надати копію чинного сертифіката на систему управління Учасника стосовно розробки програмної продукції, який підтверджує її відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001).» оскільки, на думку Замовника не надав документу ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001), документ ДСТУ ISO 9001 (ISO 9001), завантажений в Систему Переможцем, є аналогічним документу, який завантажений в систему Учасником (ТОВ «Софт Генерація»), тому Переможець мав би бути дискваліфікований Замовником, як такий, що не виконав вимоги Замовника, викладену в пункті 1.26.2. Додатку 1 Тендерної документації. Будь-якого іншого документу на виконання вимоги Замовника, викладених в пункті 1.26.2 Додатку № 1 Тендерної документації, Переможцем у складі тендерної пропозиції не додано. Згідно з частиною 9 статті 18 Закону України “Про публічні закупівлі”, за результатами розгляду скарги орган оскарження має право: прийняти рішення про встановлення або відсутність порушень процедури закупівлі (у тому числі порушення порядку оприлюднення або неоприлюднення інформації про закупівлі, передбаченої цим Законом) та про заходи, що повинні вживатися для їх усунення, зокрема зобов’язати замовника повністю або частково скасувати свої рішення, надати необхідні документи, роз’яснення, усунути будь-які дискримінаційні умови (у тому числі ті, що зазначені в технічній специфікації, яка є складовою частиною тендерної документації), привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства, або за неможливості виправити допущені порушення відмінити процедуру закупівлі. На підставі викладеного, з метою захисту прав та законних інтересів Суб’єкта оскарження, пов’язаних з участю у процедурі закупівлі, керуючись статтею 18 Закону України “Про публічні закупівлі”, Просимо: 1. Прийняти Скаргу до розгляду та призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за цією скаргою. 2. Встановити наявність порушення принципів здійснення закупівель. 3. Зобов’язати Замовника торгів скасувати рішення про: - відхилення пропозиції учасника ТОВ «СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ»; - визнання переможцем процедури Закупівлі учасника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЦЕНТР КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ "ІНФОПЛЮС". 4. Повідомити Суб’єкта оскарження про час і місце розгляду даної скарги. Додатки: 1. Платіжне доручення про внесення плати за подання Скарги. В. о. директора В. О. Гавриш
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 20.11.2018 17:55
Дата рішення: 11.12.2018 19:06

Аукціон

Початок:
30.10.2018 15:36
Завершення:
30.10.2018 16:03

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 30.10.2018 16:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ"
39305090, vitaliy.gavrish@gmail.com, Гавриш Віталій Олександрович, 380676607060, 380676607060

Профіль
1 462 344 UAH з ПДВ 1 447 344 UAH з ПДВ Документи
"Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"
16400836, A.Mokryakov@infoplus.com.ua, +380445175471, Мокряков Артем Миколайович, +380503570490, http://infoplus.ua

Профіль
1 480 000 UAH з ПДВ 1 460 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙКЮЖН ІТ"
40026988, bondar@iqusion.com, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙКЮЖН ІТ", +380442226060, http://iqusion.com

Профіль
1 495 000 UAH з ПДВ 1 495 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

13.11.2018 17:43
sign.p7s
13.11.2018 16:19
sign.p7s
13.11.2018 16:12
sign.p7s
26.10.2018 15:58
sign.p7s
26.10.2018 15:56
03_Таблиця_цін.PDF
26.10.2018 15:55
10_Витяг_ПДВ.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СОФТ ГЕНЕРАЦІЯ"
#39305090
Профіль
Відхилено 1 447 344 UAH з ПДВ 05.11.2018 14:56
"Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"
#16400836
Профіль
Переможець 1 460 000 UAH з ПДВ 09.11.2018 11:34

Переможець

Дата і час публікації: 09.11.2018 11:34

Учасник Пропозиція Документи
"Центр комп'ютерних технологій "ІнфоПлюс"

Профіль #16400836
1 460 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 15.12.2018 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 411
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 411.tif Укладений
1 460 000
17.12.2018 13:18
15.12.2018
sign.p7s Укладений
17.12.2018 13:18

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 25.06.2019 15:27
Опис змін: У відповідності до ст.ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України, ст. 188 Господарського кодексу України, п. 4 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», на підставі п. 12.1. договору від 15.12.2018 № 411 (далі – Договір) уклали цю Додаткову угоду № 1 (далі – Додаткова угода) до Договору про таке: 1. Сторони домовились продовжити строки надання послуг за окремими етапами за Договором у зв’язку із чим вирішили викласти Календарний план (Додаток 2 до Договору) у новій редакції, що додається до цієї Додаткової угоди. 2. Ця Додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання уповноваженими представниками Сторін та скріплення печатками Сторін. 3. До цієї Додаткової угоди додається та є невід’ємною частиною Договору Календарний план (Додаток 2 до Договору). 4. Інші умови Договору, не змінені цією Додатковою угодою, залишаються без змін і Сторони підтверджують свої зобов’язання щодо їх виконання. 5. Додаткова угода складена у двох оригінальних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному примірнику для кожної зі Сторін.
Номер договору: Додаткова угода №1 до Договору №411від 15.12.2018 р.
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 15.12.2018 — 31.12.2020
Сума оплати за договором: 1 460 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Затримка публікації договору - 36

В надпорогових закупівлях дата підписання договору більше ніж на 20 днів від дати визначення переможця

Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері