Код за ДК 021:2015 – 55510000-8 послуги їдалень (організація гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти) the organization of hot meals in educational establishments (institution of general secondary education)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-10-30-001172-b
  • 55510000-8 - Послуги їдалень
  • Прекваліфікація, оскарження
Найменування замовника:
Управління освіти Енергодарської міської ради
Код ЄДРПОУ:
20520150
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Попкова Євгенія Анатоліївна, +380613931432 , en.uo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Енергодар, 71503, Запорізька область, просп. Будівельників, б.21
Очікувана вартість
8 755 697 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 18.01.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.11.2018 16:25

Оскарження умов:

до 26.11.2018 00:00

Подання пропозицій:

30.11.2018 16:25

Початок аукціону:

21.01.2019 14:00

Очікувана вартість
8 755 697 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
157 603 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
43 779 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кількість: 1 послуга, 368 700 дітоднів

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
Організація гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти, 368 700 дітоднів
ДК 021:2015: 55510000-8 — Послуги їдалень

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Надати роз'яснення

Дата подання: 13.11.2018 10:06
Дата відповіді: 15.11.2018 08:29
В тендерній документації зазначено, що безкоштовне харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти здійснюється відповідно до нормативів затверджених рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 20.09.2018 №259 «Про організацію харчування в закладах освіти», за місцем навчання безпосередньо у закладах загальної середньої освіти м. Енергодар Запорізької області згідно з Додатком 2. Однак, в додатку № 2 передбачена лише дислокація навчальних закладів. Питання: які ж нормативи затверджені рішенням виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 20.09.2018 №259 «Про організацію харчування в закладах освіти»?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне.
Рішення виконавчого комітету Енергодарської міської ради від 20.09.2018 №259 «Про організацію харчування в закладах освіти», яким затверджені вартісні нормативи, знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті виконавчого комітету Енергодарської міської ради (http://www.en.gov.ua), і кожен бажаючий має можливість ознайомитись з ним. В Додатку 2 до тендерної документації вказані адреси закладів загальної середньої освіти м. Енергодар Запорізької області, в яких безпосередньо буде надаватись послуга, що є предметом закупівлі. Отже, рішення замовника прийняті відповідно до норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель, в межах повноважень наданих тендерному комітету замовника, є правомірними та обґрунтованими.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-10-30-001172-b.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Дата подання: 07.11.2018 12:52
В розділі 6 тендерної документації: «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» визначено, що для підтвердження відповідності послуг технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі Учасник повинен надати примірник примірного двотижневого циклічного меню на сезон (літньо-осінній, зимово-весняний), буде погоджуватись керівником навчального закладу, управлінням освіти Енергодарської міської ради та управлінням Держпродспоживслужби в Кам’янсько-Дніпровському районі ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Однак, матеріально-технічна база та меню відсутнє в тендерній документації.
Відповідно до п. 3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначено, що тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі).
В результаті викладеного вище, керуючись ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни в тендерну документацію, а саме – включити в тендерну документацію матеріально-технічну базу та примірне двотижневе циклічне меню на сезон (літньо-осінній, зимово-весняний). Матеріально-технічна база необхідна для Учасника, щоб він міг розуміти , що буде передано йому в користування для здійснення діяльності під час виконання умов договору про закупівлю, у випадку, якщо його визнають переможцем.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

08.11.2018 15:50
Розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне.
Вимоги до матеріально-технічної бази, яка повинна бути в учасника, зазначені в Додатку 4 до тендерної документації, все інше, зокрема, приміщення з освітленням та опаленням, гарячою та холодною водою, електропостачанням, технологічним обладнанням, надається замовником. Відповідно до вимог п. 6 Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі розділу III. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, затвердженої рішенням тендерного комітету Енергодарської міської ради від 29.10.2018 №354 (далі-тендерна документація), всім Учасникам надано право ознайомитись з матеріально-технічною базою замовника, а саме, приміщень їдалень та харчоблоків кожного навчального закладу особисто.
З метою виконання норм статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», добросовісної конкуренції, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням, замовником у складі тендерної пропозиції не надається форма примірника примірного двотижневого циклічного меню на сезон (літньо-осінній, зимово-весняний), буде погоджуватись керівником навчального закладу, управлінням освіти Енергодарської міської ради та управлінням Держпродспоживслужби в Кам’янсько-Дніпровському районі ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області. Учасники самостійно складають та надають у складі своєї тендерної пропозиції примірне двотижневе циклічне меню на сезон (літньо-осінній, зимово-весняний), у відповідності до нормативно-правових актів України, що регулюють суспільні відносини у цій сфері. На підставі вищевикладеного, дії замовника повністю відповідають принципам здійснення публічних закупівель, нормам Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення замовника прийняті відповідно до норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель, в межах повноважень наданих тендерному комітету замовника, є правомірними та обґрунтованими. Внесення змін до тендерної документації не потрібно.

Номер вимоги: UA-2018-10-30-001172-b.c2

Статус:
Залишена без розгляду

Дата подання: 08.11.2018 16:08
Відповідно до статті 3 Закону України « Про публічні закупівлі» закупівлі здійснюються за принципом недискримінації учасників.

П. 5 розділу III Тендерної документації визначено , що Учасник повинен надати « відгук про співпрацю з учасником від замовника, щодо належного виконання умов договору(ів), відповідно аналогічного(их) договору(ів) зазначених в довідці. Відгук(и) від замовника (ів) про належне виконання учасником договору(ів), зазначених у довідці (відгук надається на бланку замовника, що містить найменування замовника, із зазначенням дати та номеру договору, на який надано відгук, та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків, завірений підписом уповноваженої особи замовника, не більше десятиденної давнини!! відносно дати завершення прийому пропозицій електронною системою).»

Просимо внести зміни до тендерної документації , виключивши зазначену інформацію, оскільки вона є дискримінаційною.

У випадку не внесення змін до тендерної документації – вимушені будемо звернутися до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.11.2018 15:34
Розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне.
Відповідно до частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Ураховуючи зазначене, вимоги тендерної документації та перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель, закріпленими у статті 3 Закону та з дотриманням законодавства в цілому. На підставі вищевикладеного замовником у тендерній документації визначений кваліфікаційний критерій, як наявність досвіду виконання аналогічних договорів і визначений спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям, зокрема надання у складі тендерної пропозиції учасника відгуку, виданого учаснику, від сторони за наданим аналогічним договором, який учасником надавались послуги, що є предметом закупівлі. З огляду на те, що послуга надається безперервно протягом навчального року, надання відгуку не пізніше 10-денної давнини, потрібно з метою підтвердження якісного надання послуг учасником протягом усього періоду надання послуги, в тому числі в режимі реального часу.
Отже, враховуючи вищенаведене, наявності дискримінаційних вимог в цій частині, не вбачається. Дії замовника повністю відповідають принципам здійснення публічних закупівель, нормам Закону України «Про публічні закупівлі». Рішення замовника прийняті відповідно до норм чинного законодавства у сфері публічних закупівель, в межах повноважень наданих тендерному комітету замовника, є правомірними та обґрунтованими. Внесення змін до тендерної документації не потрібно.

Номер вимоги: UA-2018-10-30-001172-b.c4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП " Паршкова Наталія Борисівна", Код ЄДРПОУ:2095109821
Дата подання: 14.01.2019 17:22
Про скасування рішення про допущення до аукціону
ТОВ «Контракт Продрезерв 5»

Фізична особа-підприємець Паршкова Наталія Борисівна, як учасник тендеру на закупівлю: Код за ДК 021:2015 – 55510000-8 послуги їдалень (організація гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти), номер процедури в електронній системі закупівель: UA-2018-10-30-001172-b, не погоджується з рішенням Замовника від 14.01.2019 №8 «Про скасування рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Контракт Продрезерв 5» з наступних підстав.
Відповідно до вимог п.6 розділу ІІІ тендерної документації на закупівлю: затвердженої рішенням тендерного комітету Енергодарської міської ради від 29.10.2018 №354 (далі-тендерна документація):
«Для підтвердження відповідності послуг технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі учасник повинен надати:
…2) примірник примірного двотижневого циклічного меню на сезон (літньо-осінній, зимово-весняний), буде погоджуватись керівником навчального закладу, управлінням освіти Енергодарської міської ради та управлінням Держпродспоживслужби в Кам’янсько-Дніпровському районі ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області…»

У складі тендерної пропозиції ТОВ «Контракт Продрезерв 5» міститься меню, яке не відповідає вимогам Замовника викладеним в тендерній документації, зокрема, триразове харчування учнів розумово-відсталих, які навчаються в закладах загальної середньої освіти міста ЕЗОШ №4, а саме вказана вікова категорія від 3 до 6 років та встановлені норми харчування для цієї вікової категорії, що є грубим порушенням вимог тендерної документації.

Відповідно до вимог ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
З метою недопущення порушень норм Закону України «Про публічні закупівлі» вимагаємо врахувати дані зауваження, детальніше переглянути тендерну пропозицію ТОВ «Контракт Продрезерв 5». В разі допущення учасника ТОВ «Контракт Продрезерв 5» до аукціону нами буде подана скарга до органу оскарження у встановлений Законом України «Про публічні закупівлі» термін та спосіб.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

17.01.2019 16:38
1. Скаргу ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ Паршкова Наталія Борисівна задовольнити.
2. У зв’язку з нововиявленими обставинами невідповідності тендерної пропозиції учасника ТОВ «Контракт Продрезерв 5», вимогам Замовника викладеним в тендерній документації, керуючись п.4 ч.1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна пропозиція учасника ТОВ «Контракт Продрезерв 5» відхилена, як така, що не відповідає умовам тендерної документації, і не допускається до аукціону.
3. Скасувати рішення тендерного комітету управління освіти від 14.01.2019 №10 (протокол розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Контракт Продрезерв 5»).

Документи

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-10-30-001172-b.c3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5", Код ЄДРПОУ:35601826
Профіль
Дата подання: 14.12.2018 15:25

Про скасування рішення

Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII року зі змінами державне регулювання та контроль у сфері публічних закупівель здійснюють Уповноважений орган та інші органи відповідно до їх компетенції у межах своїх повноважень, визначених Конституцією та законами України, а саме: Рахункова палата, Антимонопольний комітет України, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю. Згідно частини 3 статті 8 Закону Антимонопольний комітет України в особі постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель виступає органом оскарження у сфері здійснення публічних закупівель згідно розпорядження Антимонопольного комітету України від 05.04.2015 року № 6-рп (далі – Орган оскарження). Згідно із постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення розміру плати за подання скарги» від 23.03.2016 року №291, встановлено плату за подання скарги в розмірі - 5 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі робіт. Плата до Органу оскарження внесена згідно поданої до складу даної Скарги квитанції. Частиною 2 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922-VIII року зі змінами (далі – Закон) встановлено: «Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. Скарги, що стосуються прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися після розгляду тендерних пропозицій на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначення відповідності учасників кваліфікаційним критеріям, подаються протягом п’яти днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу протоколу розгляду тендерних пропозицій.». Управління освіти Енергодарської міської ради (надалі – Замовник) під час здійснення публічних закупівель є замовником торгів згідно пункту 9 частини 1 статті 1 Закону. Відповідно до ч. 4 ст. 10 закону України «Про публічні закупівлі» (надалі-Закон) Замовником було оголошено тендерну процедуру закупівлі відкриті торги з публікацією англійською мовою по предмету: «послуги ідалень» код 5550000-8 ДК 021:2015 (організація гарячого харчування в закладах загальної середньої освіти) згідно ідентифікатора оголошення, оприлюдненого на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2018-10-30-001172-b за адресою www.prozorro.gov.ua. Керуючись вимогами тендерної документації від 29.10.2018 року (далі – Документація) щодо Процедури закупівлі, участь у закупівлі прийняло три учасники: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «ГАРМОНІЯ-2017» 2. Фізична особа-підприємець Паршкова Наталія Борисівна 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» У відповідності до частини 5 статті 28 Закону у разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність технічним вимогам, визначеним у тендерній документації, та визначає відповідність учасників кваліфікаційним критеріям до проведення автоматичної оцінки тендерних пропозицій у строк, що не перевищує 20 робочих днів. За результатами розгляду тендерних пропозицій Учасників торгів тендерна пропозиція ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» була визнана Замовником такою, що не відповідає умовам тендерної документації. 10 грудня 2018 року тендерним комітетом Замовника було прийнято рішення про відхилення нашої пропозиції, що оформлено протоколом № 413 оскільки тендерна пропозиція не відповідає кваліфікаційним критеріям встановленим, п.5 розділу ІІІ тендерної документації. Скаржник не погоджується з таким рішенням Замовника з наступних причин: 1. Згідно пп. 1 п. 5 розділу ІІІ Тендерної документації тендерна пропозиція Замовник установлює кваліфікаційні критерії відповідно до статті 16 Закону. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям учасник у складі своєї пропозиції конкурсних торгів надає наступні документи: Кваліфікаційний критерій Документальне підтвердження 1. Наявність обладнання та матеріально-технічної бази Інформаційну довідку за встановленою формою Додаток 4 (Довідка про наявність матеріально-технічної бази) за підписом уповноваженої особи Учасника з зазначенням посади, прізвища та ініціалів, з зазначенням інформації про наявність в учасника матеріально-технічної бази. Для підтвердження наявності в Учасника матеріально-технічної бази, зазначеної у складі тендерної пропозиції Учасника, необхідно надати: – правовстановлюючі документи права власності на зазначені складські приміщення або договір(и) оренди, суборенди приміщення, яке зазначено в довідці (документи повинні бути чинними на дату подання пропозиції та строком дії не менше ніж до 31.12.2019); – документ про прийняття рішення про державну реєстрацію потужностей (споруд, приміщень, будівель,обладнання або інших засобів, включаючи транспортні засоби, а також території, що використовуються у виробництві та/або обігу об’єктів санітарних заходів) учасника, виданий територіальним органом Держпродспоживслужби; – документи, що підтверджують право власності на зазначені транспортні засоби, або договір(и) оренди транспортних засобів, або договір(и) надання послуг з перевезення продуктів харчування (продовольчої сировини) (документи повинні бути чинними на дату подання пропозиції та строком дії не менше ніж до 31.12.2019) разом з документами, що підтверджують право власності орендодавця або перевізника на зазначені транспортні засоби; – договори на здійснення санітарної обробки зазначених транспортних засобів (строком дії не менше ніж до 31.12.2019); – документи, що підтверджують проведення санітарної обробки зазначених транспортних засобів у жовтні 2018 року. ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» у складі тендерної пропозиції для підтвердження наявності в Учасника транспортних засобів та здійснення їх санітарної обробки надано наступні документи: - Договір оренди від 26.09.2018 р., тарнспортного засобу марки RENAULT модель KANGOO, реєстраційний номер АЕ 6434 ІН -Договір оренди від 20.01.2017 р. транспортного засобу марки RENAULT модель MASTER, реєстраційний номер АЕ 5491 ІА -довідки про здійснення санітарної обробки зазначених транспортних засобів в жовтні 2018 р. -Договір про дезінфекцію автотранспорту № 12/18 від 09.11.2018 р. Замовник в протоколі № 413 про розгляд тендерних пропозицій ззазначив, що Учасником ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» не надано додатки до Договору № 12/18 від 09.11.2018 р., в яких зазначена інформація про транспортні засоби та прейскурант цін. Слід зауважити, що тендерною документацію не передбачено надання дадатків до Договору та інформації, про вартість виконання робіт за Договором або підтвердження його виконання в повному обсязі. Учасник виконав вимоги тендерної документації щодо надання інформації про здійснення санітарної обробки транспорту, що підтверджується довідками про санітарну обробку зазначених транспортних засобів з відміткою виконавця робіт за Договором, наданих у складі тендерної пропозиції. 2. Відповідно до пп. 3 п. 5 розділу ІІІ тендерної документації для підтвердження досвіду виконання аналогічного договору учасник надає у складі тендерної пропозиції довідку з інформацією про виконані аналогічні договори та наступні документи: - договір(и) відповідно до довідки з усіма додатками, що є їх невід’ємними частинами; - відгук про співпрацю з учасником від замовника, щодо належного виконання умов договору(ів), відповідно аналогічного(их) договору(ів) зазначених в довідці. Відгук(и) від замовника (ів) про належне виконання учасником договору(ів), зазначених у довідці (відгук надається на бланку замовника, що містить найменування замовника, із зазначенням дати та номеру договору, на який надано відгук, та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків, завірений підписом уповноваженої особи замовника, не більше десятиденної давнини відносно дати завершення прийому пропозицій електронною системою). ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» у складі тендерної пропозиції надано довідку № 045/18 про наявість досвіду виконання аналогічних договорів із зазначенням договору № 2 від 23.01.2017 р., укладеного з Департаментом гуманітарної політики Дніпропетровської міської ради з Додатками, а саме: Додаткова №1 від 23.01.2017 р., Додаткова угода № 2 від 23.01.2017 р, Додаткова угода № 3 від 23.01.2017 р., Додаткова угода № 4 від 23.01.2017 р., Додаткова угода № 5 від 23.01.2017 р., Додаткова угода № 6 від 24.05.2017 р. Замовник в протоколі № 413 про розгляд тендерних пропозицій зазначив, що під час перевірки інформації за наданим договором, розміщеної на веб-порталі PROZORRO за посиланням http://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-001643-a встановлено, що Договір має додатки, які не були надані в складі тендерної пропозиції Учасника, а саме Додаткова угода № 7 від 27.12.2017 р. та Додаткова угода № 9 від 31.01.2018 р., за якими здійснювалися платежі. Слід зазначити, що Учасником «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» в складі тендерної пропозиції надано позитивний відгук № 13/1-112 від 27.11.2018 р. від Замовника про виконання зазначеного аналогічного договору в повному обсязі. Отже, Учасником виконано наданий договір (аналогічний) в повному обсязі, а сам договір та всі додатки розміщені у відкритому доступі, де Замовник може з ними ознайомитися. Крім того, Замовник самостійно може перевірити інформацію подану Учасником, оскільки така інформація міститься у відкритому доступі. Таким чином, учасник ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» виконав вимоги тендерної документації щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, установленим ст. 16 Закону, а зауваження Замовника вважає необгрунтованими. Звертаємо увагу, що розгляд тендерних пропозицій повинен відбуватися на підставі принципів здійснення закупівель, що передбачені статтями 3, 5 Закону, а саме: «недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій». Більш того, вимогами до тендерної документації, що передбачені п. 3 розділу 5 тендерної документації, встановлено, що Замовник відхиляє тендерну пропозицію, у разі якщо: 1) учасник: - не відповідає кваліфікаційним критеріям, установленим статтею 16 Закону; - не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником; 2)переможець: - відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; - не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону; 3)наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону; 4)тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. Наголошуємо, що учасник ТОВ «КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5» повністю виконав вимоги тендерної документації щодо підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, установленим ст. 16 Закону.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 19.12.2018 20:06

Кількість скарг: UA-2018-10-30-001172-b.c5

Статус:
Очікує прийняття до розгляду

Скаржник: ФОП " Паршкова Наталія Борисівна", Код ЄДРПОУ:2095109821
Профіль
Дата подання: 18.01.2019 15:57

Про скасування рішення розгдяду тендерної пропозиції

Невідповідність тендерної пропозиції учасника ТОВ «Контакт Продрезерв 5» вимогам Замовника викладеним в тендерній документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Очікується

Документи подані скаржником

14.12.2018 15:25
Скарга0001.PDF
14.12.2018 15:25
Плат доручен.PDF

Документи подані скаржником

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ГАРМОНІЯ-2017" Документи
Відмінено
Документи
ФОП " Паршкова Наталія Борисівна" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5" Документи
Відмінено
Документи
ТОВ "ГАРМОНІЯ-2017" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

30.11.2018 16:25
edr_identification.yaml
10.12.2018 13:40
sign.p7s

Публічні документи

27.11.2018 16:24
3 Працівники.rar
27.11.2018 16:26
sign.p7s

Документи

30.11.2018 16:25
edr_identification.yaml
10.12.2018 13:43
sign.p7s

Публічні документи

28.11.2018 12:15
sign.p7s
28.11.2018 12:12
Лист-згода.pdf

Документи

30.11.2018 16:26
edr_identification.yaml
30.11.2018 16:26
edr_identification.yaml
10.12.2018 13:49
sign.p7s

Публічні документи

28.11.2018 16:39
Довідка МТБ.PDF
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 1.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 2.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 3.rar
28.11.2018 16:39
Меню 5-11.PDF
28.11.2018 16:47
sign.p7s
28.11.2018 16:39
Протокол.PDF

Документи

14.01.2019 13:30
edr_identification.yaml
14.01.2019 14:17
sign.p7s

Публічні документи

27.11.2018 16:24
3 Працівники.rar
27.11.2018 16:26
sign.p7s

Документи

14.01.2019 14:22
Протокол
14.01.2019 14:24
sign.p7s

Публічні документи

28.11.2018 16:39
Довідка МТБ.PDF
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 1.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 2.rar
28.11.2018 16:39
МЕДКНИГИ 3.rar
28.11.2018 16:39
Меню 5-11.PDF
28.11.2018 16:47
sign.p7s
28.11.2018 16:39
Протокол.PDF

Аукціон

Початок:
21.01.2019 14:00

Ризик-індикатор

Контрольні слова у Q&A - Yes

У питаннях/відповідях зустрічаються @|адрес|пошт що може бути ознакою неповної тендерної документації, яка вимагає коммунікації поза межами системи

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері