вогнестійка синтетична турбінна олива fire-resistant synthetic turbine oil

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-11-01-002546-b
  • 09210000-4 - Мастильні засоби
  • Не відбулася
Найменування замовника:
відокремлений підрозділ "Рівненська АЕС" державного підприємства "НАЕК "Енергоатом"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Шершень Юлія , +380363664873 , SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Вараш, 34400, Рівненська обл., Промзона
Очікувана вартість
6 969 015.02 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.12.18
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.11.2018 14:00

Оскарження умов:

до 29.11.2018 00:00

Подання пропозицій:

03.12.2018 14:00

Очікувана вартість
6 969 015 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
100 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
35 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
вогнестійка синтетична турбінна олива

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

10378280 г
вогнестійка синтетична турбінна олива
ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

1. Про форму забезпечення тендерної пропозиції

Дата подання: 14.11.2018 15:24
Дата відповіді: 16.11.2018 14:27
Шановний Замовнику! У п. 2 Розділу ІІІ тендерної документації встановлено форму забезпечення тендерної пропозиції лише у вигляді банківської гарантії. Проте, на сьогоднішній день банківськими установами для надання банківських гарантій забезпечення тендерних пропозицій на таку суму вимагається внесення застави, що дорівнює цій сумі. Це призводить до додаткових витрат учасників процедури закупівлі і, відповідно, до завищення вартості тендерної пропозиції. Зменшити рівень витрат, які учасник включає в ціну товару, можливо шляхом надання ним страхової гарантії як забезпечення тендерної пропозиції замість банківської гарантії. При цьому, страхова гарантія є рівноважним інструментом страхування фінансового ризику з точки зору її надійності. До того ж, порядок отримання гарантії в банку є організаційно набагато складнішим та потребує додаткових витрат часу на проведення переговорів, здійснення аудиту активів обох сторін, узгодження документів та інших додаткових формальностей. Для оптимізації витрат на підготовку тендерної пропозиції і, відповідно, надання найбільш конкурентної та економічно вигідної цінової пропозиції, просимо Вас передбачити можливість надання забезпечення тендерної пропозиції у формі страхової гарантії, виданої страховою компанією, яка пройшла відбір у ДП «НАЕК «Енергоатом», та внести відповідні зміни до тендерної документації п.2 Розділу ІІІ (додати страхову гарантію, видану страховою компанією, яка пройшла відбір у ДП НАЕК «Енергоатом») та в п.1 Розділу ІІІ (маркер 9 до абз.2 стор.5 – видалити підтвердження від банку).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Будуть внесені зміни до тендерної документації, а саме пункт 2 розділу ІІІ тендерної документації «Забезпечення тендерної пропозиції» доповнено забезпеченням тендерної пропозиції у формі страхової гарантії, отриманої у страховій компанії, яка пройшла відбір у ДП «НАЕК «Енергоатом» у встановленому порядку.
Щодо маркеру 9 абзацу 2 пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації – відмовлено.

Про електронну печатку

Дата подання: 15.11.2018 13:47
Дата відповіді: 20.11.2018 13:22
Про електронну печатку Шановні панове! В п.1 Розділу ІІІ (маркер 3 до абз.2 стор.4) тендерної документації вимагається надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (з обов’язковим накладанням цифрового підпису відповідальної особи та печатки; файл з гарантією повинен бути у доступному форматі або з розширенням для перевірки накладення цифрового підпису відповідальної особи і печатки за допомогою онлайн сервісу Центрального засвідчу вального органу Міністерства Юстиції України (http://czo.gov.ua/verify) та відповідних програмних комплексах). Проте, звертаємо вашу увагу, що Закон України «Про електронні довірчі послуги», що регламентує порядок використання електронної печатки, набув чинності лише 07.11.2018. Тому здійснення всіх організаційних заходів для отримання необхідних послуг з використання електронної печатки потребує додаткового часу, а отримання посиленого сертифікату відкритого ключа у відповідності до чинного раніше законодавства не було обов’язковим. Новий порядок оформлення електронних документів може також призвести до виникнення додаткових організаційних питань. До того ж, на онлайн сервісі Центрального засвідчувального органу Міністерства Юстиції України за посиланням http://czo.gov.ua/verify на даний час ще відсутня можливість перевірки електронної печатки, а лише електронного кваліфікованого підпису. Враховуючи, що електронний цифровий підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, просимо Вас виключити вимогу накладання електронної печатки на документ, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції, та внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
А у разі отримання кваліфікованого електронного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII.

Про довідку нерезидента зі сплати податків

Дата подання: 15.11.2018 13:48
Дата відповіді: 20.11.2018 13:23
Про довідку нерезидента зі сплати податків Згідно абз.1 пп.5.5.4 розділу ІІІ тендерної документації переможець процедури закупівлі повинен надати довідку податкового органу про відсутність/наявність заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів) на території України та на території країни походження для іноземного суб’єкта господарювання. Таким чином, дане формулювання ми розуміємо так, що у разі якщо учасник-переможець є нерезидентом України, він повинен надати як довідку податкового органу країни свого походження, так і довідку податкового органу України. Просимо Вас уточнити дану вимогу та внести відповідні зміни до тендерної документації, зазначивши, що іноземний суб’єкт господарювання надає довідку податкового органу країни його походження.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Нерезидент має надати довідку податкового органу про відсутність/наявність заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів) на території країни свого походження. Довідка повинна бути чинною на дату подання.

Про перерахунок ціни пропозиції нерезидента

Дата подання: 15.11.2018 13:49
Дата відповіді: 20.11.2018 13:24
Про перерахунок ціни пропозиції нерезидента Згідно п 5.5.6 розділу ІІІ Тендерної документації переможець нерезидент подає остаточну тендерну пропозиції (цінову) за результатами аукціону ……. з врахування перерахунку у гривні за офіційним курсом гривні до доларів США, Рублів (РФ) або Євро, встановленим Національним банком України на дату розкриття тендерних пропозицій (аукціону). Звертаємо Вашу увагу, що згідно Закону України «Про публічні закупівлі» дата розкриття тендерних пропозицій – це дата кінцевого подання тендерних пропозицій, після якої автоматично здійснюється часткове розкриття тендерних пропозицій для проведення прекваліфікації. В даному тендері це - 03.12.2018 о 14:00. Дата аукціону – це дата проведення електронного аукціону (пониження ціни). В даному тендері це - 03.01.2019 о 15:22. Таким чином, в тендерній документації не зазначено, на яку дату учаснику нерезиденту зазначати свою перераховану цінову пропозицію для участі в аукціоні та на яку дату подавати свою остаточну перераховану пропозицію за результатами аукціону як переможцю торгів. Пропонуємо розглянути необхідність визначення в тендерній документації умов, що регламентують наступне: 1) учасник закупівлі-нерезидент України в електронній системі закупівель зазначає перераховану ціну тендерної пропозиції в гривні на дату фактичної подачі тендерної пропозиції; 2) учасник закупівлі-нерезидент України зобов’язаний відкоригувати (змінити) свою перераховану ціну тендерної пропозиції з урахуванням курсу НБУ на дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій, встановлену в тендерній документації на дату подання; 3) переможець нерезидент подає остаточну тендерну пропозиції (цінову) за результатами аукціону з перерахунком у гривні за офіційним курсом гривні до Доларів США, Рублів (РФ) або Євро, встановленим Національним банком України на дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій, встановлену в тендерній документації на дату подання.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.

Про перерахунок ціни пропозиції нерезидента

Дата подання: 15.11.2018 13:49
Дата відповіді: 20.11.2018 13:24
Про перерахунок ціни пропозиції нерезидента Згідно абз.10 п.1 розділу V тендерної документації, якщо учасниками тендеру є, зокрема, нерезиденти, які подали цінові пропозиції на умовах DAP, оцінка цінових пропозицій здійснюється на умовах DDP. В даному випадку до загальної вартості на умовах DAP додаються витрати, пов’язані з оплатою мита та інших митних платежів. Для забезпечення рівних умов та уникнення непорозумінь при визначенні найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції, пропонуємо зазначити в тендерній документації код УКТЗЕД на даний товар та ставки ввізного мита, а також порядок їх врахування при розрахунку ціни учасника-нерезидента на умовах DAP.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З метою дотримання рівних конкурентних вимог між учасниками закупівлі вказувати код УКТЗЕД на даний товар та ставки ввізного мита вважаємо недоцільним.

Про умови оплати та поставки нерезидента

Дата подання: 15.11.2018 13:50
Дата відповіді: 20.11.2018 13:25
Про умови оплати та поставки нерезидента В п.2 Інша інформація розділу V тендерної документації зазначено, що оплата за поставлену продукцію здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника через 45 календарних днів (передбачених у тендерній пропозиції Учасника - переможця процедури закупівлі) з моменту підписання Сторонами акту приймання-передачі продукції, за умови реєстрації постачальником податкової накладної у ЄРПН. Такі умови є прийнятними, якщо переможцем закупівлі буде резидент України. А для нерезидента згідно п.8.4 Додатка 3 до тендерної документації (проект договору) оскільки підписання датою поставки є дата передачі товару в місці поставки. Відповідно до Інкотермс-2010 на умовах DAP постачання вважається виконаним і товар переходить у власність Покупця в момент надання товару готового до розвантаження на транспортному засобі Продавця у вказаному пункті митного контролю Покупця, про що ставиться відповідна відмітка у CMR. Також учасник-нерезидент не може виконати вимогу реєстрації податкової накладної у ЄРПН. Просимо Вас розглянути та внести зміни до тендерної документації у частині умов розрахунків для учасників-нерезидентів та уточнити формулювання дати поставки: 1) визначити, що якщо учасник не є резидентом, оплата товару проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 45-ти календарних днів з моменту поставки (визначити в п.2 р.V тендерної документації, п.1 додатку 1 до ТД (тендерна пропозиція (цінова)), п.6.1 додатку 3 до ТД (проект договору)); 2) визначити, що датою поставки для учасників-нерезидентів України є дата відмітки в міжнародній товарно-транспортній накладній (CMR) митними органами України про прибуття товару в пункт призначення згідно п.3.1 договору (визначити в п.8.4 додатку 3 до ТД (проект договору)).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Вимоги щодо оплати за поставлену продукцію прописано як для резидентів, так і для нерезидентів.

Про назву виробника

Дата подання: 15.11.2018 13:50
Дата відповіді: 20.11.2018 13:26
Про назву виробника В стовпчику 3 «ГОСТ, ОСТ, ДСТУ, ТУ.У, креслення тощо» Додатку 2 до Тендерної документації (Технічні вимоги) Замовником зазначено «Імпорт. Supresta. Нідерланди або еквівалент». Проте, протягом 2007-2008 років відбулася інтеграція компанії Supresta в корпорацію Israel Chemicals Ltd Industrial Products (ICL IP), США, яка придбала компанію Supresta шляхом вчинення дій з купівлі-продажу частки у статутному капіталі та зробила її частиною всесвітньовідомого виробника хімічних сполук. Таким чином, компанія Supresta припинила своє існування як самостійний суб’єкт виробничою діяльності. На теперішній час вогнестійка синтетична турбінна олива марки «Fyrquel L» виготовляється і постачається виробництва ICL Industrial Products (США) як правонаступника компанії Supresta. Інформація про даний факт доступна у вільних джерелах та міститься, зокрема, на сайті компанії ICL IP http://www.icl-aa.com/about-icl-2/history/. Просимо Вас внести відповідні зміни до тендерної документації, зазначивши в стовпчику 3 «ГОСТ, ОСТ, ДСТУ, ТУ.У, креслення тощо» Додатку 2 до Тендерної документації (Технічні вимоги) - «ICL Industrial Products (США)».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації щодо зміни виробника.

Про документи у складі тендерної пропозиції

Дата подання: 15.11.2018 13:51
Дата відповіді: 20.11.2018 13:26
Про документи у складі тендерної пропозиції В п.1 Розділу ІІІ тендерної документації зазначено, що тендерна пропозиція повинна складатися з …. інформації про надання висновків від виробників основного обладнання АЕС (турбіна) щодо можливості її застосування (маркер 17 до абз.2 стор.6). При цьому в маркері 11 цього пункту зазначено про необхідність надання рішення про допуск застосування запропонованої марки оливи в енергетичному обладнанні АЕС від виробника обладнання (парової турбіни К-1000-60/3000 – ВАТ «Силові машини». Просимо роз’яснити, чи не дублюють дані вимоги одна одну, та якщо ні, то у якій формі має надаватися інформації про надання висновків від виробників основного обладнання АЕС (турбіна) щодо можливості її застосування на виконання вимоги маркеру 17 до абз.2 стор.6.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Вимоги включені в технічних вимогах (Додаток 2 до ТД) включають в себе вимоги щодо надання документів при поданні тендерної пропозиції та вимоги щодо надання документів постачальником при поставці продукції замовнику.

Про відмітку про надання висновків

Дата подання: 15.11.2018 13:51
Дата відповіді: 20.11.2018 13:27
Про відмітку про надання висновків В п.7 Додатку 2 до ТД (Технічні вимоги) зазначено про «Відмітку про надання висновків від виробників основного обладнання АЕС (турбіна) щодо можливості її застосування, а також документи які надають дозвіл на використання та змішування еквівалентної продукції з передбаченою до закупівлі оливою». Проте тендерна документація не зазначає, у якому вигляді та на якому саме документі має бути така відмітка, коли надається такий документ учасником (при поставці чи у складі тендерної пропозиції) та чи надається такий документ саме на продукцію, еквівалентну зазначеній Замовником у тендерній документації, чи на будь-яку. Аналогічна умова міститься в п.6 Додатку 2 до договору поставки (Технічні вимоги) Додатку 3 до ТД.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відмітка про надання висновків від виробників основного обладнання АЕС (турбіна) – надання листів, відгуків, іншого документу, який підтверджує дозвіл на використання та змішування оливи запропонованої учасником торгів з передбаченою до закупівлі оливою вогнестійкою турбінною. Документи подаються при поданні тендерної пропозиції та під час поставки продукції (оригінал або копія завірена печаткою постачальника).

Про захист довкілля

Дата подання: 15.11.2018 13:52
Дата відповіді: 20.11.2018 13:29
Про захист довкілля В п.6 Розділу ІІІ тендерної документації міститься інформація, що якісні, кількісні характеристики предмету закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим нормативним актам (встановленим державним стандартам, зареєстрованим технічним умовам України тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля. Просимо роз’яснити, чи потрібно учаснику надавати якесь підтвердження про таку відповідність, та якщо потрібно, то в якій формі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Не потрібно, оскільки в складі тендерної пропозиції вимагаються сертифікати якості (аналізу) оливи від виробника, видача яких передбачає наявність у виробника застосування заходів із захисту довкілля.

Про оцінку на умовах DDP

Дата подання: 23.11.2018 13:53
Дата відповіді: 28.11.2018 13:06
Шановний Замовнику! Просимо роз’яснити, в якому розмірі до ціни учасника-нерезидента на умовах DAP Замовником додаються витрати, пов’язані з оплатою мита та інших митних платежів для оцінки пропозицій на умовах DDP (абз.10 п.1 р.5 ТД).

відповідь:

Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.

Про перерахунок ціни нерезидента

Дата подання: 23.11.2018 13:54
Дата відповіді: 28.11.2018 13:07
Шановний Замовнику! Просимо роз’яснити, за курсом на який день (розкриття або аукціону) надає переможець-нерезидент остаточну тендерну пропозицію за результатами аукціону (пп.5.5.6 ТД), адже розкриття – 03.12.2018, а аукціон – 09.01.2019.

відповідь:

Переможець-нерезидент надає остаточну тендерну пропозицію за курсом встановленим Національним банком України на кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.

Про курси валют

Дата подання: 23.11.2018 13:54
Дата відповіді: 28.11.2018 13:07
Шановний Замовнику! Просимо роз’яснити, хто (Замовник чи Учасник) перераховує ціну резидента в гривні на дату аукціону та яким чином при розкритті (03.12.2018) перераховується ціна на дату аукціону (09.01.2019) – п.6 р.1 ТД. Чи має учасник перераховувати свою ціну за курсом НБУ на дату, встановлену в ТД як кінцевий строк подання пропозицій? Чи має учасник перераховувати свою ціну за курсом НБУ на дату аукціону та чи не буде це зміною ним своєї тендерної пропозиції?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Учасник-резидент подає цінову пропозицію у гривнях. Валютою тендерної пропозиції є гривня.
Розгорнути: 13 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-11-01-002546-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: BRV Traide s.r.o., Код ЄДРПОУ:48175463
Дата подання: 15.11.2018 14:06
Додаємо лист пояснення стосовно вимоги до назви виробника

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.11.2018 13:30
Будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації щодо зміни виробника.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-11-01-002546-b.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Міжнародна інноваційна компанія нових технологій", Код ЄДРПОУ:40653457
Пошук по цьому автору
Дата подання: 28.11.2018 21:09

Скрага

Скарга викладена у файлі "Скрага РАЕС.pdf"
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 03.12.2018 18:18
Дата рішення: 21.12.2018 17:32

Документи подані скаржником

28.11.2018 21:08
Скрага РАЕС.pdf
28.11.2018 21:08
79.PDF
28.11.2018 21:08
Повноваження.pdf
28.11.2018 21:08
Виписка ЄДР.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
WK Energo GmbH Документи
Триває

Публічні документи

03.12.2018 13:23
Квитанція.pdf
03.12.2018 13:24
sign.p7s
03.12.2018 13:24
sign.p7s

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 03.12.2018 14:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
6 541 066.07 UAH 6 541 066.07 UAH Документи

Публічні документи

03.12.2018 13:24
sign.p7s
03.12.2018 13:24
sign.p7s
03.12.2018 13:23
Квитанція.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання