34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Спеціальні аварійно-рятувальні машини важкого типу (САРМ-В)) Heavy-duty motor vehicles (Heavy Special emergency-rescue vehicles)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-11-05-002247-b
  • 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби
  • Відмінена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЕКТІВ УКРАЇНИ
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Артем Фещенко, +380979392244 , infra.pro.tender@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 03118, Київ, ВУЛИЦЯ ХОТІВСЬКА будинок 4 ЛІТЕРА "А"
Очікувана вартість
59 900 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.04.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.12.2018 00:00

Оскарження умов:

до 22.12.2018 00:00

Подання пропозицій:

26.12.2018 00:00

Початок аукціону:

15.04.2019 15:28

Очікувана вартість
59 900 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
1 797 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
299 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

5 одиниця
Спеціальні аварійно-рятувальні машини важкого типу (САРМ-В)
ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо предмету закупівлі та його технічних вимог

Дата подання: 14.11.2018 12:02
Дата відповіді: 16.11.2018 15:39
Ознайомившись з умовами закупівлі викладеними в тендерній документації, а саме щодо п. 1.7. р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Ліхтар пожежний груповий», просимо надати інформацію: - Чи повинен ліхтар бути у вибухозахисному корпусі? - Чому вказаний клас захисту ІР Х7 (захист від пилу), та не вказаний клас захисту захист від вологи, так як характеристики передбачають водонепроникність? - Чому задні лампи LED в кількості 2 шт. зазначено саме кольору ультра яскраво синього? - Чому тип основної лампи ліхтаря вказаний лише виробництва LED С4, тобто тип лампи лише одного виробника – Компанії Stream light, без зазначення «або еквівалент»? - Який максимальний світловий потік, та яка його інтенсивність? - Яка максимальна тривалість роботи ліхтаря у режимі high, та яка максимальна дальність світла у цьому режимі? - Який тип акумулятора використовується у ліхтарях?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 16.11.2018 р № 21-1754/1/01.

Питання 1. Чи повинен ліхтар бути у вибухозахисному корпусі ?
Відповідь: Вибухозахисний корпус ліхтаря не є обов’язковою характеристикою, передбаченою технічними вимогами. Також Замовник не заперечує стосовно покращення предмету закупівлі без збільшення ціни.

Питання 2. Чому вказаний клас захисту ІР Х7 (захист від пилу) та не вказаний клас захисту захист від вологи, так як характеристики передбачають водонепроникність ?
Відповідь: Відповідно до нормативних документів, маркування класу захисту ІР Х7 означає:
Х — перша характеристична цифра не визначена, тобто не визначається вимога стосовно захисту від доступу до небезпечних частин та від попадання зовнішніх твердих предметів;
7 — друга характеристична цифра означає вимогу до водонепроникності приладу при тимчасовому (нетривалому) зануренні у воду.
Враховуючи викладене, вимога стосовно відповідності рівню захисту, не нижче ІР Х7, містить вимогу стосовно водонепроникності.

Питання 3. Чому задні лампи LED у кількості 2 шт. зазначено саме кольору ультра яскраво-синього ?
Відповідь: Одним з найбільш ефективним світловим фільтром джерела світла в умовах задимлення (туману) є жовтий та синій кольори, але в умовах аварійно-рятувальних операцій для кращої контрастної ідентифікації користувача (рятувальника, пожежного) найкращим є синій колір. Жовтий колір задніх світлодіодів важко ідентифікувати на фоні полум’я та інших джерел світла (жовтих, помаранчевих автомобільних габаритних ліхтарів тощо).
Відповідно ДСТУ 3849-2018 “Дорожній транспорт. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали транспортних засобів оперативних і спеціальних служб. Загальні вимоги” підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту використовують спеціальні світлові сигнальні пристрої з світловими сигналами синього кольору. Відповідно, технічними вимогами тендерної документації визначено колір проблискових маяків, які встановлюються на САРМ-В, САРМ-С, САРМ-Л — синій. З метою координації дій рятувальників на місці надзвичайної події, ідентифікації аварійно-рятувальних підрозділів і попередження оточуючих людей про проведення аварійно-рятувальних робіт Замовник вважає за доцільне використовувати спеціалізовані ліхтарі для аварійно-рятувальних підрозділів із задніми лампами синього ультра яскраво-синього кольору.

Питання 4: Чому тип основної лампи ліхтаря вказаний лише виробництва LED С4, тобто тип лампи лише одного виробника – Компанії Stream light без зазначення “або еквівалент” ?
Відповідь: З метою розширення кола потенційних постачальників Замовником найближчим часом буде внесено зміни до технічних вимог тендерної документації та вимоги до джерела світла ліхтаря буде викладено таким чином:
“тип основного джерела світла — LED C4 або еквівалент”

Питання 5. Який максимальний світловий потік та яка його інтенсивність ?
Відповідь: Замовником найближчим часом буде внесено зміни до технічних вимог тендерної документації та доповнено вимогою стосовно максимального світлового потоку та його інтенсивності:
“світловий потік — не менше 180 люмен”
“максимальна інтенсивність світлового потоку — не менше 100000 кандел”.

Питання 6: Яка максимальна тривалість роботи ліхтаря у режимі high та яка максимальна дальність світла у цьому режимі ?
Відповідь: Замовником найближчим часом буде внесено зміни до технічних вимог тендерної документації та доповнено вимогою стосовно максимальної тривалості роботи ліхтаря у режимі high та максимальної дальності світла у цьому режимі, а саме:
“максимальна тривалість роботи ліхтаря у режимі high — не менше 5 годин”
“максимальна дальність світла у режимі high — не менше 560 м”.
Також, вимогу стосовно тривалості безперервної роботи не менше год 3,0 — буде вилучено.

Питання7: Який тип акумулятора використовується у ліхтарях ?
Відповідь: Ефективна та безпечна експлуатація ліхтаря під час проведення аварійно-рятувальних робіт при температурах навколишнього середовища від -25°С до +150°С забезпечується технологією акумуляторів Літій Залізо Фосфатний (LiFePO4).
Замовником найближчим часом буде внесено зміни до технічних вимог тендерної документації та доповнено вимогою стосовно типу акумулятора,
а саме: “тип акумулятора — Літій Залізо Фосфатний (LiFePO4) або аналог”
Замовник не заперечує стосовно використання акумуляторів з іншою технологією за умови дотримання інших вимог технічної специфікації.

Щодо предмету закупівлі

Дата подання: 14.11.2018 15:04
Дата відповіді: 16.11.2018 15:41
Де та з якою метою будуть використовуватися ці автомобілі?

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 16.11.2018 р № 21-1754/1/01.
Питання: Де, та з якою метою будуть використовуватися ці автомобілі ?
Відповідь: Спеціальні аварійно-рятувальні машини застосовуються підрозділами ДСНС для оперативної доставки рятувальників, спеціального обладнання до місця виникнення надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, виконання аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, заходів щодо пошуку постраждалих, рятування людей, заблокованих унаслідок дорожньо-транспортних пригод, і надання їм домедичної допомоги, ліквідації локальних вогнищ, ведення радіаційної і хімічної розвідки, зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, катастроф і стихійного лиха.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

Дата подання: 23.11.2018 16:47
Дата відповіді: 27.11.2018 17:03
Відповідно до п. 1.7. р. ХІІІ додатку 4 до Тендерної документації Ліхтарі групові в кількості 3 одиниці повинні мати 2 ультра яскраві сині задні лампи LED. Ліхтарі з цією характеристикою виробляє лише одна Компанія Streamlight. Таким чином, для відсутності обставин що суперечать ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» дана характеристика повинна містити вираз «або еквівалент». Тому керуючись ст. ст. 3, 10, 22, 23 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо внести зміни до тендерної документації доповнивши п. 1.7. р. ХІІІ додатком 4 до Тендерної документації Ліхтарі групові абзац «задні лампи LED, шт 2 ультра яскраві сині» доповнити виразом «або зелені».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 27.11.2018 р № 21-1830/1/01.
Одним з найбільш ефективним світловим фільтром джерела світла в умовах задимлення (туману) є жовтий та синій кольори, але в умовах аварійно-рятувальних операцій для кращої контрастної ідентифікації користувача (рятувальника, пожежного) найкращим є синій колір. Жовтий колір задніх світлодіодів важко ідентифікувати на фоні полум’я та інших джерел світла (жовтих, помаранчевих автомобільних габаритних ліхтарів тощо).
З метою координації дій рятувальників на місці надзвичайної події, ідентифікації аварійно-рятувальних підрозділів і попередження оточуючих людей про проведення аварійно-рятувальних робіт Замовник вважає за доцільне використовувати спеціалізовані ліхтарі для аварійно-рятувальних підрозділів із задніми лампами синього ультра яскраво-синього кольору.
Поряд з цим, у Замовника наявна інформація про принаймні двох виробників ліхтарів для рятувальників з ультра яскравими синіми задніми лампами LED, тому інформація про ексклюзивність продукції компанії Streamlight не відповідає дійсності. Крім того, використання задніх синіх світлодіодів на ліхтарях для рятувальників не є запатентованою особливістю окремого виробника.
Також слід зазначити, що відповідно ДСТУ 3849-2018 “Дорожній транспорт. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали транспортних засобів оперативних і спеціальних служб. Загальні вимоги” підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту використовують спеціальні світлові сигнальні пристрої з світловими сигналами синього кольору. Відповідно, технічними вимогами тендерної документації визначено колір проблискових маяків, які встановлюються на САРМ-В, САРМ-С, САРМ-Л — синій.

транкінговий режим в радіостанціях

Дата подання: 26.11.2018 10:52
Дата відповіді: 28.11.2018 17:54
Доброго дня. Просимо надати інформацію щодо необхідності підтримки радіостанціями багатосайтового транкінгового режиму та за необхідності внести зміни до тендерної документації.

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.
Радіостанції, якими комплектуються спеціальні аварійно-рятувальні машини повинні підтримувати багатосайтовий транкінговий режим роботи. Замовником найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до технічних вимог тендерної документації.

Bluetooth модуль

Дата подання: 27.11.2018 14:10
Дата відповіді: 29.11.2018 16:08
Доброго дня. Однією з вимог до портативної цифрової радіостанції УКХ діапазону з дисплеєм є наявність Bluetooth модуля. Чи повинен він бути інтегрованим до радіостанції?

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.
Радіостанції, якими комплектуються спеціальні аварійно-рятувальні машини повинні підтримувати багатосайтовий транкінговий режим роботи. Поряд з цим не обов'язково повинні мати інтегрований Bluetooth модуль та GPS антену у комплекті. Замовником найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до технічних вимог тендерної документації, а саме:
Технічні характеристики радіостанцій пропонується викласти у наступній редакції:
“1.3 Автомобільна цифрова радіостанція УКХ діапазону:
Параметри та технічні характеристики
1. Відповідність вимогам по стійкості до механічних і кліматичних впливів Для вітчизняних виробників: ГОСТ 16019-2001 (група Н7, 1 ступеня жорсткості).
Для іноземних виробників:
MIL-STD 810C/D/E/F/G, не менше IP54 (згідно технічної документації виробника);
2. Діапазон робочих частот: 403-470 МГц або 136-174 МГц (узгоджується з Замовником перед відвантаженням продукції);
3. Програмування кроку сітки частот 12,5 кГц та 25 кГц з девіацією частоти ± 2,5 кГц та 5 кГц відповідно (функція, що програмується) (для аналогового режиму);
4. Чутливість приймача 0,18 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі;
0,16 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);
5.Кількість каналів - Не менше 98 каналів;
6. Введення або зміна каналів: повинно проводитись за допомогою зовнішнього програмного забезпечення;
7. Підтримка протоколів, сигналінгів та інших сервісів для забезпечення повної сумісності: радіостанція повинна забезпечувати роботу як в аналоговому, так і в цифровому режимі.
Підтримка кодування та декодування: DCS, CTCSS, 2-tone, 5-tone в аналоговому режимі;
8. Наявність оригінального програмного забезпечення з інтерфейсом на українській/російській мові, яке налаштовується на електронно-обчислювальній машині з програматором:
Програмне налаштування за допомогою ЕОМ:
- конкретних частот із визначеної робочої смуги;
- потужності несучої передавача;
- кроку сітки частот;
- девіації частоти передавача;
- програмування інших додаткових функцій радіостанції.
9. Підтримка можливість зміни ключів шифрування та автентифікації по радіоефіру – так;
10. Програмування функції сканування каналів по деяким каналам, а також пріоритетного сканування – так;
11. Потужність носійної частоти передавача: до 45 Вт (функція що програмується);
12. Режими роботи:
- Прямий режим (без використання ретранслятору);
- Конвенційний (через ретранслятор) одно або багатосайтовий (ретранслятори з’єднуються між собою через IP мережу (WAN, LAN тощо));
- Транкінговий (через один або декілька сайтів) з динамічним автоматичним розподілом вільних каналів без застосування окремого каналу управління;
- Автоматичний роумінг (автоматичне перемикання робочих каналів при переміщенні між зонами покриття різних ретрансляторів у системі);
13.Робота в наступних режимах:
- «черговий прийом»;
- «прийом»;
- «передача»
14. Програмування індивідуального номеру (не менш ніж п’яти цифр) – так;
15. Встановлення обмеження часу безперервної роботи на передачу: до 3 (трьох) хвилин (функція що програмується);
16. Наявність захисту від обриву або короткого замикання в антенно-фідерному тракті – так;
17. Діапазон робочих температур від -30 °С до +60 °С
18. Штатний динамік: Мінімальна потужність не менше 3 Вт;
19. Підтримка функції автоматичного перемикання каналів ретрансляторів (роумінг) при роботі у багатосайтовій конфігурації системи радіозв’язку – так;
20. Радіостанція повинна підтримувати можливість зміни ключів шифрування під час роботи (в автоматичному режимі або дистанційно по радіоефіру) – так;
Комплект:
- прийомо-передавач – 1 шт.;
- штатний вбудований динамік – 1 шт.;
- антена автомобільна з коефіцієнтом підсилення 3 дБі, круговою діаграмою спрямованості, вертикальною поляризацією, хвильовим опором 50 Ом, на магнітному кріпленні з кабелем довжиною не менше 4 м та штатним роз’ємом до радіостанції;
- зовнішній мікрофон з кнопкою РТТ – 1 шт.;
- кабель живлення радіостанції від бортової мережі транспортного засобу із запобіжником довжиною не менше 3 м – 1 шт.;
- кріплення до радіостанції для її монтажу в салоні транспортного засобу – 1 шт.;
- керівництво з експлуатації та програмування радіостанції – 1 шт.;
- упаковка виробника.
* оригінальний програматор та адаптоване на українську або російську мову програмне забезпечення, для налаштування радіостанції на електронно-обчислювальній машині з розрахунку 1 (один) на кожні 5 радіостанції.
Радіостанція повинна встановлюватись в кабіні в зоні обслуговування водія із живленням від бортової мережі. Кріплення повинно забезпечувати надійну фіксацію обладнання під час руху по пересіченій місцевості.

1.4 Портативна цифрова радіостанція УКХ діапазону :
Параметри та технічні характеристики
1. Відповідність вимогам по стійкості до механічних і кліматичних впливів: Для вітчизняних виробників: ГОСТ 16019-1978.
Для іноземних виробників: MIL-STD 810C/D/E/F/G, не менше IP67 (згідно технічної документації виробника);
2. Діапазон робочих частот: 403-470 МГц або 136-174 МГц (узгоджується з Замовником перед відвантаженням продукції);
3. Програмування кроку сітки частот: 12,5 кГц та 25 кГц з девіацією частоти ± 2,5 кГц та 5 кГц відповідно (функція, що програмується) (для аналогового режиму);
4. Чутливість приймача: Не гірше 0,16 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі;
Не гірше 0,14 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);
5. Кількість каналів: один канальний набір (зона), яка повинна містити не менше 16 каналів. Перемикання каналів повинно здійснюватися за допомогою перемикача каналів;
6. Введення або зміна каналів: повинно проводитись за допомогою зовнішнього програмного забезпечення;
7. Підтримка протоколів, сигналів та інших сервісів: радіостанція повинна забезпечувати роботу як в аналоговому, так і в цифровому режимі.
Підтримка кодування та декодування: DCS, CTCSS, 2-tone, 5-tone в аналоговому режимі.
Підтримка режиму автентифікації доступу радіостанцій до існуючої системи цифрового радіозв'язку;
8. Підтримка кодування радіоканалу: Криптографічний захисту інформації за алгоритмами ARC-4 з довжиною ключа 40 біт.;
9. Режими роботи:
- Прямий режим (без використання ретранслятору);
- Конвенційний (через ретранслятор) одно або багатосайтовий (ретранслятори з’єднуються між собою через IP мережу (WAN, LAN тощо));
-Автоматичний роумінг (автоматичне перемикання робочих каналів при переміщенні між зонами покриття різних ретрансляторів у системі);
10. Наявність оригінального програмного забезпечення з інтерфейсом на українській/російській мові, яке налаштовується на електронно-обчислювальній машині з програматором:
Програмне налаштування за допомогою ЕОМ:
- конкретних частот із визначеної робочої смуги;
- потужності несучої передавача;
- кроку сітки частот;
- девіації частоти передавача;
- програмування інших додаткових функцій радіостанції.;
11. Підтримка можливість зміни ключів шифрування та автентифікації по радіоефіру;
12. Програмування функції сканування каналів по деяким каналам, а також пріоритетного сканування;
13. Програмування режимів потужності несучого передавача:
- підвищений – до 5 Вт (функція, що програмується);
14. Наявність в радіостанції звукової та/або світлової сигналізації розряду акумуляторної батареї;
15. Радіостанція повинна працювати в наступних режимах:
- «черговий прийом»;
- «прийом»;
- «передача»;
16. В радіостанції повинна бути передбачена можливість програмування індивідуального номеру;
17. Перевірка знаходження радіостанції в зоні радіо покриття – так;
18. Екстрений виклик – так;
19. Підтримка функції автоматичного перемикання каналів ретрансляторів (роумінг) при роботі у багатосайтовій конфігурації системи радіозв’язку – так;
20. Дистанційне відключення радіостанцій – так;
21. Можливість встановлення обмеження часу безперервної роботи на передачу (функція що програмується): до 3 (трьох) хвилин;
22.Наявність захисту від обриву або короткого замикання в антено-фідерному тракті – так;
27.Комплектність:
- прийомо-передавач – 1 шт.;
- антена – 2 шт.;
- акумуляторна батарея ємністю не менше 1550 мАг – 1 шт.;
- акумуляторна батарея ємністю не менше 3000 мАг – 1шт.;
- кліпса для носіння радіостанції на ремені – 1 шт.;
- заглушка (кришка) гнізда для підключення гарнітури – 1 шт. ;
- штатний індивідуальний зарядний пристрій від 220В – 1 шт.;
- додатковий зарядний пристрій від 12В – 1 шт.;
- керівництво з експлуатації радіостанції – 1 шт.;
- упаковка виробника.
-шкіряний чохол до радіостанції
* оригінальний програматор та адаптоване на українську або російську мову програмне забезпечення, для налаштування радіостанції на електронно-обчислювальній машині з розрахунку 1 (один) на кожні 5 радіостанцій.
Радіостанції повинні встановлюватись в кабіні. Кріплення повинно забезпечувати надійну фіксацію обладнання під час руху по пересіченій місцевості”.

GPS антена

Дата подання: 27.11.2018 14:10
Дата відповіді: 29.11.2018 16:08
Доброго дня. Комплектація автомобільної цифрової радіостанції УКХ діапазону з дисплеєм не містить GPS-антени. Чи потрібно ії включати до комплекту поставки?

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.
Радіостанції, якими комплектуються спеціальні аварійно-рятувальні машини повинні підтримувати багатосайтовий транкінговий режим роботи. Поряд з цим не обов'язково повинні мати інтегрований Bluetooth модуль та GPS антену у комплекті. Замовником найближчим часом будуть внесені відповідні зміни до технічних вимог тендерної документації, а саме:
Технічні характеристики радіостанцій пропонується викласти у наступній редакції:
“1.3 Автомобільна цифрова радіостанція УКХ діапазону:
Параметри та технічні характеристики
1. Відповідність вимогам по стійкості до механічних і кліматичних впливів Для вітчизняних виробників: ГОСТ 16019-2001 (група Н7, 1 ступеня жорсткості).
Для іноземних виробників:
MIL-STD 810C/D/E/F/G, не менше IP54 (згідно технічної документації виробника);
2. Діапазон робочих частот: 403-470 МГц або 136-174 МГц (узгоджується з Замовником перед відвантаженням продукції);
3. Програмування кроку сітки частот 12,5 кГц та 25 кГц з девіацією частоти ± 2,5 кГц та 5 кГц відповідно (функція, що програмується) (для аналогового режиму);
4. Чутливість приймача 0,18 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі;
0,16 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);
5.Кількість каналів - Не менше 98 каналів;
6. Введення або зміна каналів: повинно проводитись за допомогою зовнішнього програмного забезпечення;
7. Підтримка протоколів, сигналінгів та інших сервісів для забезпечення повної сумісності: радіостанція повинна забезпечувати роботу як в аналоговому, так і в цифровому режимі.
Підтримка кодування та декодування: DCS, CTCSS, 2-tone, 5-tone в аналоговому режимі;
8. Наявність оригінального програмного забезпечення з інтерфейсом на українській/російській мові, яке налаштовується на електронно-обчислювальній машині з програматором:
Програмне налаштування за допомогою ЕОМ:
- конкретних частот із визначеної робочої смуги;
- потужності несучої передавача;
- кроку сітки частот;
- девіації частоти передавача;
- програмування інших додаткових функцій радіостанції.
9. Підтримка можливість зміни ключів шифрування та автентифікації по радіоефіру – так;
10. Програмування функції сканування каналів по деяким каналам, а також пріоритетного сканування – так;
11. Потужність носійної частоти передавача: до 45 Вт (функція що програмується);
12. Режими роботи:
- Прямий режим (без використання ретранслятору);
- Конвенційний (через ретранслятор) одно або багатосайтовий (ретранслятори з’єднуються між собою через IP мережу (WAN, LAN тощо));
- Транкінговий (через один або декілька сайтів) з динамічним автоматичним розподілом вільних каналів без застосування окремого каналу управління;
- Автоматичний роумінг (автоматичне перемикання робочих каналів при переміщенні між зонами покриття різних ретрансляторів у системі);
13.Робота в наступних режимах:
- «черговий прийом»;
- «прийом»;
- «передача»
14. Програмування індивідуального номеру (не менш ніж п’яти цифр) – так;
15. Встановлення обмеження часу безперервної роботи на передачу: до 3 (трьох) хвилин (функція що програмується);
16. Наявність захисту від обриву або короткого замикання в антенно-фідерному тракті – так;
17. Діапазон робочих температур від -30 °С до +60 °С
18. Штатний динамік: Мінімальна потужність не менше 3 Вт;
19. Підтримка функції автоматичного перемикання каналів ретрансляторів (роумінг) при роботі у багатосайтовій конфігурації системи радіозв’язку – так;
20. Радіостанція повинна підтримувати можливість зміни ключів шифрування під час роботи (в автоматичному режимі або дистанційно по радіоефіру) – так;
Комплект:
- прийомо-передавач – 1 шт.;
- штатний вбудований динамік – 1 шт.;
- антена автомобільна з коефіцієнтом підсилення 3 дБі, круговою діаграмою спрямованості, вертикальною поляризацією, хвильовим опором 50 Ом, на магнітному кріпленні з кабелем довжиною не менше 4 м та штатним роз’ємом до радіостанції;
- зовнішній мікрофон з кнопкою РТТ – 1 шт.;
- кабель живлення радіостанції від бортової мережі транспортного засобу із запобіжником довжиною не менше 3 м – 1 шт.;
- кріплення до радіостанції для її монтажу в салоні транспортного засобу – 1 шт.;
- керівництво з експлуатації та програмування радіостанції – 1 шт.;
- упаковка виробника.
* оригінальний програматор та адаптоване на українську або російську мову програмне забезпечення, для налаштування радіостанції на електронно-обчислювальній машині з розрахунку 1 (один) на кожні 5 радіостанції.
Радіостанція повинна встановлюватись в кабіні в зоні обслуговування водія із живленням від бортової мережі. Кріплення повинно забезпечувати надійну фіксацію обладнання під час руху по пересіченій місцевості.

1.4 Портативна цифрова радіостанція УКХ діапазону :
Параметри та технічні характеристики
1. Відповідність вимогам по стійкості до механічних і кліматичних впливів: Для вітчизняних виробників: ГОСТ 16019-1978.
Для іноземних виробників: MIL-STD 810C/D/E/F/G, не менше IP67 (згідно технічної документації виробника);
2. Діапазон робочих частот: 403-470 МГц або 136-174 МГц (узгоджується з Замовником перед відвантаженням продукції);
3. Програмування кроку сітки частот: 12,5 кГц та 25 кГц з девіацією частоти ± 2,5 кГц та 5 кГц відповідно (функція, що програмується) (для аналогового режиму);
4. Чутливість приймача: Не гірше 0,16 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі;
Не гірше 0,14 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);
5. Кількість каналів: один канальний набір (зона), яка повинна містити не менше 16 каналів. Перемикання каналів повинно здійснюватися за допомогою перемикача каналів;
6. Введення або зміна каналів: повинно проводитись за допомогою зовнішнього програмного забезпечення;
7. Підтримка протоколів, сигналів та інших сервісів: радіостанція повинна забезпечувати роботу як в аналоговому, так і в цифровому режимі.
Підтримка кодування та декодування: DCS, CTCSS, 2-tone, 5-tone в аналоговому режимі.
Підтримка режиму автентифікації доступу радіостанцій до існуючої системи цифрового радіозв'язку;
8. Підтримка кодування радіоканалу: Криптографічний захисту інформації за алгоритмами ARC-4 з довжиною ключа 40 біт.;
9. Режими роботи:
- Прямий режим (без використання ретранслятору);
- Конвенційний (через ретранслятор) одно або багатосайтовий (ретранслятори з’єднуються між собою через IP мережу (WAN, LAN тощо));
-Автоматичний роумінг (автоматичне перемикання робочих каналів при переміщенні між зонами покриття різних ретрансляторів у системі);
10. Наявність оригінального програмного забезпечення з інтерфейсом на українській/російській мові, яке налаштовується на електронно-обчислювальній машині з програматором:
Програмне налаштування за допомогою ЕОМ:
- конкретних частот із визначеної робочої смуги;
- потужності несучої передавача;
- кроку сітки частот;
- девіації частоти передавача;
- програмування інших додаткових функцій радіостанції.;
11. Підтримка можливість зміни ключів шифрування та автентифікації по радіоефіру;
12. Програмування функції сканування каналів по деяким каналам, а також пріоритетного сканування;
13. Програмування режимів потужності несучого передавача:
- підвищений – до 5 Вт (функція, що програмується);
14. Наявність в радіостанції звукової та/або світлової сигналізації розряду акумуляторної батареї;
15. Радіостанція повинна працювати в наступних режимах:
- «черговий прийом»;
- «прийом»;
- «передача»;
16. В радіостанції повинна бути передбачена можливість програмування індивідуального номеру;
17. Перевірка знаходження радіостанції в зоні радіо покриття – так;
18. Екстрений виклик – так;
19. Підтримка функції автоматичного перемикання каналів ретрансляторів (роумінг) при роботі у багатосайтовій конфігурації системи радіозв’язку – так;
20. Дистанційне відключення радіостанцій – так;
21. Можливість встановлення обмеження часу безперервної роботи на передачу (функція що програмується): до 3 (трьох) хвилин;
22.Наявність захисту від обриву або короткого замикання в антено-фідерному тракті – так;
27.Комплектність:
- прийомо-передавач – 1 шт.;
- антена – 2 шт.;
- акумуляторна батарея ємністю не менше 1550 мАг – 1 шт.;
- акумуляторна батарея ємністю не менше 3000 мАг – 1шт.;
- кліпса для носіння радіостанції на ремені – 1 шт.;
- заглушка (кришка) гнізда для підключення гарнітури – 1 шт. ;
- штатний індивідуальний зарядний пристрій від 220В – 1 шт.;
- додатковий зарядний пристрій від 12В – 1 шт.;
- керівництво з експлуатації радіостанції – 1 шт.;
- упаковка виробника.
-шкіряний чохол до радіостанції
* оригінальний програматор та адаптоване на українську або російську мову програмне забезпечення, для налаштування радіостанції на електронно-обчислювальній машині з розрахунку 1 (один) на кожні 5 радіостанцій.
Радіостанції повинні встановлюватись в кабіні. Кріплення повинно забезпечувати надійну фіксацію обладнання під час руху по пересіченій місцевості”.

Щодо параметрів планшету

Дата подання: 27.11.2018 18:35
Дата відповіді: 29.11.2018 16:09
Шановний Замовник! Для оптимізації використання бюджетних коштів та універсалізації запропонованої комплектації пропонуємо Вам змінити вимоги до пункту 1.2 Додатку 2 до Тендерної документації «Планшет удароміцний та вологозахищений з офіційною офф-лайн програмою українською мовою від виробника аварійно-рятувального гідравлічного обладнання щодо порядку проведення аварійно-рятувальних робіт на автомобілях під час дорожньо-транспортних пригод» та викласти вимоги до цього обладнання у такій редакції: Планшет удароміцний та вологозахищений з офіційною офф-лайн програмою від виробника аварійно-рятувального гідравлічного обладнання щодо порядку проведення аварійно-рятувальних робіт на автомобілях під час дорожньо-транспортних пригод та вбудованою тепловізійною камерою для пошуку постраждалих під час НС: Діагональ, дюйм, не менше: 7 Оперативна пам'ять, ГБ, не менше: 4 Кількість ядер процесору, не менше: 2 Жорсткий диск, ГБ, не менше: SSD 128 Ступінь захисту (підтверджений документально), не нижче: IP 65 Діапазон розпізнавання температур тепловізійної камери, не менше: від -20 до +400 градусів Цельсія АКБ ємністю, не менше: 3,2 Ам/г Комплектація: Планшет, чохол, АКБ -1 шт., зарядний пристрій від 12 та 220 Вт.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.
З метою універсалізації запропонованої комплектації Замовником будуть внесені зміни до пункту 1.2 Додатку 2 до Тендерної документації, а саме викладено у такій редакції:
“Планшет удароміцний та вологозахищений з офіційною офф-лайн програмою схем легкових автомобілів для використання під час дорожньо-транспортних пригод та вбудованою тепловізійною камерою для пошуку постраждалих під час НС:
Діагональ, дюйм, не менше: 7
Оперативна пам'ять, ГБ, не менше: 4
Кількість ядер процесору, не менше: 2
Жорсткий диск, ГБ, не менше: SSD 128
Ступінь захисту (підтверджений документально), не нижче: IP 65
Діапазон розпізнавання температур тепловізійної камери, не менше: від -20 до +400 градусів Цельсія
АКБ ємністю, не менше: 3,2 Ам/г
Комплектація: Планшет, чохол, АКБ -1 шт., зарядний пристрій від 12 та 220 Вт”.

Пункт 1.6 Мікротерморезистор — вилучити.

Щодо переліку пожежно-технічного оснащення та озброєння

Дата подання: 27.11.2018 18:43
Дата відповіді: 29.11.2018 16:10
Шановний Замовник! Комплектація предмету Закупівлі передбачає локалізацію можливих локальних пожеж під час ліквідації надзвичайних ситуацій та дорожньо-транспортних пригод але перелік пожежно-технічного оснащення та озброєння не враховує ряд обладнання. Наприклад пожежна колонка встановленого зразку для заповнення ємності для води з пожежного гідранта, рукавні містки для роботи на проїжджій частині та інше. Просимо вас дати роз’яснення щодо переліку комплектації предмету Закупівлі відповідно до потреб кінцевого користувача та з урахуванням потреб тих чи інших надзвичайних ситуацій.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.
Пунктами 2.32, 2.33, 2.42, 2.44, 2.48, 2.54, 2.55 розділу XIII, додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В передбачена комплектація САРМ-В головками напірними перехідними, ключами для з'єднувальних головок, колонками пожежними, містком рукавним гумовим, рукавами пожежними напірними.

Запитання щодо технічної частини

Дата подання: 28.11.2018 16:15
Дата відповіді: 29.11.2018 16:15
Шановний Замовник! Запитання стосовно "ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до закупівлі", а саме: Відповідно до пункту V. Цистерна для води (піно водяної суміші): Чи вистачить, наприклад, 100-200 л води для гасіння навіть легкового автомобіля? Чи має бути цистерна/бак для піноутворювача? Відповідно до пункту VI. Пожежний модуль: Чи потрібна вбудована система пінозмішування? Чи потрібна мотопомпа? Якщо потрібно, то яка? Відповідно до пункту IX. Додаткове електрообладнання (електричне устаткування): Яким способом здійснюється висування щогли? Де має бути встановлена щогла? Щодо пункту 2.8. Рятувальна платформа з поручнями П-образної форми: Які розміри платформи у складеному стані? Чи важливо, щоб довжина кожної ніжки платформи регулювалася окремо? Щодо пункту 2.13. Телескопічний 2-х ступеневий домкрат: Для проведення аварійно-рятувальних робіт важливими характеристиками домкратів є компактність (довжина складеного домкрату), хід штоку (або довжина розкладеного домкрату) та вага особливо за умов обмеженого простору. Просимо внести зміни до технічних вимог даної тендерної документації з метою покращення параметрів. Щодо пункту 2.21. Комплект пневматичних підйомних подушок : Чи вистачить запасу стиснутого повітря в єдиному балоні для ефективної роботи? Щодо пункту 2.22. Комплект механічних стійок для стабілізації: Чи витримають такі стійки навантаження автобуса чи вантажного автомобіля? Щодо пункту 2.30. Багатофункціональний інструмент рятувальника для проникнення: В обмеженому просторі зручніше працювати невеликим за розмірами та вагою інструментом. Пропонуємо внести до технічної частини даної тендерної документації з урахуванням даної пропозиції. Щодо пункту 2.50. Розтискач гідравлічний акумуляторний: Для проведення аварійно-рятувальних робіт потрібні кращі характеристики інструменту такого класу: більше зусилля розтискання та менша вага. Враховуючи технічні характеристики акамуляторного інструменту для пришвидшення виконання завдань пропоную внести змніи до документації в технічній частині. Чи можна пропонувати гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент різних виробників для комплектації САРМ-В? Який рік виготовлення аварійно-рятувального обладнання має бути? Шановний Замовник, просимо прийняти до уваги наші пропозиції, та внести відповідні зміни. Дякуємо!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 28.11.2018 р № 21-1832/1/01.

Відповіді:

Відповідно до пункту V.
розділ V, додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“ V. Цистерна для води (піно водяної суміші):
Матеріал цистерни — композитні матеріали (посилений скловолокном) або неіржавіюча сталь;
ємність цистерни для води — не менше 1,0 (1000) куб.м (л);
ємність цистерни для піноутворювача не менше — 0,1 (100) куб.м (л);
цистерна для піноутворювача має бути вбудована до середини цистерни для води;
гарантія на цистерну - не менше 5 років.
Піноутворювач иає знаходитися у складі комплекту САРМ-В у готовому для негайного використання стані.”

Відповідно до пункту VI.
розділ VI, додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“VI. Пожежний модуль:
- встановлений на підрамник та сполучений стаціонарно з цистерною у відсіку надбудови;
-має вбудовану систему пінозмішування з плавним регулюванням подачі піноутворювача;
- керування модулем здійснюється з відповідного відсіку надбудови;
- всі органи управління та контролю модулем повинні мати інформаційні таблички, написи з інформацією про функціональне призначення та схеми із зазначенням порядку роботи, виконані шляхом гравірування, пресування чи фото-металізацією;
- до модуля сполучений шланг подачі води або водо-пінної суміші довжиною не менше 80 метрів на котушці;
- мотопомпа виского тиску з 4-тактним бензиновим або дизельним двигуном;
- комплектується 2 стволами (для води та для водопінної суміші);
- подача води максимальна, не менше, л/хв (л/с) — 100 (1,66);
- напір/тиск максимальні, не менше, м/МПа (кг/см2 — 500/5,0 (50);
- номінальна висота всмоктування, не менше, м — 3,0
- котушка зі шлангом високого тиску довжиною, не менше,м — 80.”

Відповідно до пункту IX.
Вимоги стосовно висувної освітлювальної щогли розділу IX, додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“Висувна стаціонарна 5-секційна телескопічна пневматична освітлювальна щогла 4*200 Вт (світильники типу LED,клас захисту, не нижче IP67) з загальною висотою підйому не менше 6 м від рівня землі (не допускається виступу в транспортному положенні за верхній габарит надбудови САРМ-В)”.

Щодо пункту 2.8.
Вимоги стосовно рятувальної платформи пункту 2.8, додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“2.8 Рятувальна платформа з поручнями П-образної форми
Вага, кг, не більше — 51
Розміри складеної платформи, мм, не більше — 1100 х 1800 х 300
Довжина кожної опори платформи повинні регулюватися окремо.”

Щодо пункту 2.13.
Вимоги стосовно телескопічного домкрату пункту 2.13 додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“2.13 Телескопічний 3-х ступеневий домкрат:
Кількість ступенів, не менше — 3
Зусилля поштовху 1/2/3 ступінь, кН, не менше - 269/130/45
Довжина складеного домкрату, мм, не більше — 480
Довжина розкладеного домкрату, мм, не менше — 1310
Маса, кг, не більше — 17,2”

Щодо пункту 2.21.
Вимоги стосовно кількості балонів комплекту пневматичних підйомних подушок 2.21 додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“- балон для стисненого повітря ємністю не менше 7 л/300 бар, шт. - 2”.
Щодо пункту 2.22. Вимоги стосовно комплекту механічних стійок для стабілізації пункту 2.22 додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“2.22 Комплект механічних стійок для стабілізації Склад комплекту та параметри складових:
- кількість розкладних стійок, шт., не менше 2;
повздовжнє навантаження стійки, т не менше 2,5;
максимальна довжина розкладеної стійки, м, не менше 2,5;
довжина складеної стійки, м, не менше 1,5;
довжина кріпильної стрічки на стійці, м, не менше 10;
матеріал стійок алюмінієвий сплав;
- ніж-гачок, шт. 1;
- транспортна сумка, шт. 1;
розміри сумки для транспортування, мм, не більше 1600 х 500 х 180”.

Щодо пункту 2.30.
Вимоги стосовно багатофункціонального інструменту рятувальника для проникнення пункту 2.30 додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:
“2.30 Багатофункціональний інструмент рятувальника для проникнення:
вага, не більше, кг - 5.0
довжина, не менше, мм - 760”.

Щодо пункту 2.50. Розтискач гідравлічний акумуляторний: Для проведення аварійно-рятувальних робіт потрібні кращі характеристики інструменту такого класу: більше зусилля розтискання та менша вага. Враховуючи технічні характеристики акамуляторного інструменту для пришвидшення виконання завдань пропоную внести змніи до документації в технічній частині. Чи можна пропонувати гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент різних виробників для комплектації САРМ-В? Який рік виготовлення аварійно-рятувального обладнання має бути? Шановний Замовник, просимо прийняти до уваги наші пропозиції, та внести відповідні зміни. Дякуємо!!”

Вимоги стосовно Розтискач гідравлічний акумуляторний пункту 2.50 додатку 2 до Тендерної документації на закупівлю спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу САРМ-В буде викладено у наступній редакції:

“2.50 Розтискач гідравлічний акумуляторний:
- Класифікація за EN (ДСТУ) 13204, не менше - AS 40/600-17,2;
- зусилля розтискання, кН, не менше – 850;
- відстань розтискання, мм, не менше – 600;
- вага з акумулятором, кг, не більше – 18;
Комплектація:
розтискач – 1 шт.;
АКБ ємністю 5 А х год. – 2 шт.;
зарядний пристрій – 1 шт.;
Акумуляторна батарея гідравлічного інструменту повинна мати можливість заряджатись від бортової мережі САРМ-В

Чи можна пропонувати гідравлічний аварійно-рятувальний інструмент різних виробників для комплектації САРМ-В?

З метою уніфікації обладнання, спрощення його обслуговування та ремонту та забезпечення взаємозамінності, Замовником вимагається комплектування САРМ-В гідравлічним аварійно-рятувальним інструментом одного виробника.

Який рік виготовлення аварійно-рятувального обладнання має бути?
Вимогу стосовно року виготовлення продукції бути викладено в наступній редакції:
“Продукція повинна бути новою, виготовленою не раніше 2019 року”.

Щодо технічних умов предмету закупівлі

Дата подання: 29.11.2018 09:47
Дата відповіді: 03.12.2018 11:39
У відповідь на запитання від 26.11.2018 щодо технічних умов предмету закупівлі, а саме щодо частини предмету закупівлі, характеристики якого викладені в пп. 1.7. р. ХІІІ додатку 2 до Тендерної документації Ліхтар пожежний груповий, Замовник повідомив, що наявні принаймі два виробника ліхтарів для рятувальників, які обладнують ліхтарі задніми лампами LED ультра яскравого синього кольору. Тому інформація про ексклюзивність продукції компанії Streamlight не відповідає дійсності. Крім того, використання задніх синіх світлодіодів на ліхтарях для рятувальників не є запатентованою особливістю окремого виробника. Також слід зазначити, що відповідно ДСТУ 3849-2018 “Дорожній транспорт. Кольорографічні схеми, розпізнавальні знаки, написи та спеціальні сигнали транспортних засобів оперативних і спеціальних служб. Загальні вимоги” підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту використовують спеціальні світлові сигнальні пристрої з світловими сигналами синього кольору. Відповідно, технічними вимогами тендерної документації визначено колір проблискових маяків, які встановлюються на САРМ-В, САРМ-С, САРМ-Л — синій. Виходячи зі змісту відповіді на запитання Замовник описував колір проблискових маяків. Проте потенційний учасник задавав запитання щодо ліхтаря пожежного групового, який не відноситься до сигнальних проблискових маячків. Крім того ДСТУ 3849-2018 є стандартом відповідності лише для Проблискового світлового сигналу визначеного кольору, що подається встановленим на транспортному засобі спеціальним світловим сигнальним пристроєм (проблисковим маячком). Враховуючи викладене просимо надати інформацію, які виробники здійснюють виготовлення вищезазначених ламп. Якщо інших виробників окрім компанії Streamlight на ринку немає, відповідно необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме пп.1.7. р. ХІІІ додатку 2 до Тендерної документації Ліхтар пожежний груповий, щодо кольору задніх ламп LED, таким чином, щоб усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, за умови їх необхідності, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 03.12.2018 р № 21-1865/1/01.
Відповідно до статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі” технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”.
В технічних характеристиках Ліхтаря пожежного групового відсутні вищезазначені посилання.
Використання задніх синіх світлодіодів на ліхтарях для рятувальників не є запатентованою особливістю окремого виробника.
Враховуючи викладене, колір задніх ліхтарів — це конструктивне рішення виробника за рекомендацією або побажанням Замовника.

Щодо технічних умов предмету закупівлі, а саме щодо рукавів напірних

Дата подання: 29.11.2018 10:33
Дата відповіді: 03.12.2018 11:39
Відповідно до пп. 2.54. та 2.55. п. 2. р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-50 та ГРН-80, захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 “Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови”) або еквівалент», технічні характеристики щодо рукавів передбачають: - гідравлічний робочий тиск, не менше 2,0 МПа; - випробувальний тиск, не менше 3,0 МПа; - стійкість до абразивного зносу, циклів стирання, не менше 400. Просимо надати інформацію: - Чому Замовником встановлено саме такі характеристики? – Який насос, мотопомпа, що наявні у Замовника, працюють з робочим тиском не менше 2,0 МПа?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 03.12.2018 р № 21-1865/1/01.
У технічні вимоги до САРМ-В будуть внесені зміни щодо наявності помпи високого тиску із наступними характеристиками:
“- мотопомпа високого тиску з 4-тактним бензиновим або дизельним двигуном;
- комплектується 2 стволами (для води та для водопінної суміші);
- подача води максимальна, не менше, л/хв (л/с) — 100 (1,66);
- напір/тиск максимальні, не менше, м/МПа (кг/см2 )— 500/5,0 (50);
- номінальна висота всмоктування, не менше, м — 3,0
- котушка зі шлангом високого тиску довжиною, не менше,м — 80.”

Щодо внесення змін до тендерної документації

Дата подання: 29.11.2018 19:56
Дата відповіді: 03.12.2018 11:39
Шановний Замовник! Просимо внести зміни у тендерну документацію. 1. Для забезпечення безпеки дорожнього руху просимо Вас доповнити та внести зміни до Додатку №2 тендерної документації пунктом: «Транспортний засіб повинен бути обладнаний брусом безпеки по заду автомобіля для забезпечення безпеки дорожнього руху». 2. Враховуючи вищевикладене та для оптимального розміщення аварійно-рятувального обладнання просимо Вас внести зміни до Додатку №2 тендерної документації, а саме пункт 1.14 «габаритна довжина. не більше 8600 мм.» замінити на «габаритна довжина. не більше 9850 мм.». 3. пункт 1.21 «Зовнішній діаметр розвороту по колії колеса, не більше 21 метр» замінити на «Зовнішній діаметр розвороту по колії колеса, не більше 22,4 метри». 4. Просимо Вас надати роз’яснення та внести відповідні Зміни до тендерної документації, з урахуванням потреб та умов використання Спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу, яким мінімальним нормам токсичності вихлопних газів повинен відповідати двигун та вихлопна система запропонованого потенційним Учасником базового шасі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 03.12.2018 р № 21-1865/1/01.
Для забезпечення додаткового захисту та забезпечення безпеки дорожнього руху Замовником будуть внесені зміни до додатку №2 тендерної документації, а саме доповнено розділ I. Базове шасі пунктом 1.22 у наступній редакції:
“1.22 Транспортний засіб повинен бути обладнаний брусом безпеки позаду автомобіля для забезпечення безпеки дорожнього руху”.

Пункт 1.14 Додатку №2 тендерної документації, викласти у наступній редакції “габаритна довжина - не більше 9850 мм”.

Пункт 1.21 Додатку №2 тендерної документації, викласти у наступній редакції “зовнішній діаметр розвороту по колії колеса, не більше 22,4 метри”.

З метою визначення мінімальних норм токсичності Замовником буде доповнено розділ I. Базове шасі пунктом 1.23 у наступній редакції:
“1.23 Норма токсичності вихлопних газів — не нижче EURO-2”.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 03.12.2018 16:05
Дата відповіді: 05.12.2018 16:52
У відповідь на запитання від 29.11.2018 щодо технічних умов предмету закупівлі, а саме щодо частини предмету закупівлі, характеристики якого викладені в пп. 1.7. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації Ліхтар пожежний груповий, Замовник повідомив, що відповідно до статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі” технічна специфікація не повинна містити посилання на конкретну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”. В технічних характеристиках Ліхтаря пожежного групового відсутні вищезазначені посилання. Використання задніх синіх світлодіодів на ліхтарях для рятувальників не є запатентованою особливістю окремого виробника. Враховуючи викладене, колір задніх ліхтарів — це конструктивне рішення виробника за рекомендацією або побажанням Замовника. Проте у відповіді Замовник не повідомив, які виробники здійснюють виготовлення ліхтарів з задніми лампами LED ультра яскраво синього кольору, окрім компанії Streamlight. Варто зазначити, що ліхтарі з такою характеристикою виготовляє лише один виробник у світі, саме компаня Streamlight. На ринку України, чи навіть Європи або США, немає більше виробників ліхтарів, які б встановлювали задні лампами ультра яскраво синього кольору. Відповідно умови закупівлі передбачають, що в закупівлі може взяти участь лише учасники, які є постачальниками продукції лише одного виробника. Крім того, за останні роки лише ліхтарі виробництва компанії Streamlight з такими характеристиками постачалися підрозділам Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Тому вкотре наголошується, що Замовником здійснюється обмеження конкуренції, що призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме пп. 1.7. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації Ліхтар пожежний груповий, щодо кольору задніх ламп LED, таким чином, щоб усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 04.12.2018 р № 21-1879/1/01.
Замовник не обмежує конкуренцію та у жодному разі не дискримінує
потенційних учасників.
Використання задніх синіх світлодіодів на ліхтарях для рятувальників не
є запатентованою особливістю окремого виробника. Колір задніх ліхтарів — це
конструктивне рішення виробника за рекомендацією або побажанням
Замовника.
Поряд із згаданою у Вашому зверненні компанією, ліхтарі для
рятувальників з ультра яскравими задніми лампами синього кольору
виготовляють інші виробники, наприклад компанія “Advanced Lighting
Corporation” (30 Raynor Avenue, Ronkonkoma, NY 11779).

Щодо пункту 2. 23 Дихальні апарати на стисненому повітрі з робочим тиском 300 бар з маскою (панорамною) із спеціальним з’єднанням.

Дата подання: 04.12.2018 11:03
Дата відповіді: 06.12.2018 16:26
У технічних вимогах в пункті 2.23 Дихальні апарати на стисненому повітрі з робочим тиском 300 бар з маскою (панорамною) із спеціальним з’єднанням, вимагається: - висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи; Просимо надати роз'яснення, на що саме повинен бути наданий такий висновок? На весь дихальний апарат?

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Висновок санітарно-епідеміологічний експертизи повинен надаватись на дихальний апарат в цілому.

Щодо пункту комплектації 2.58 Кувалда, 5 кг з фоторопластовою ручкою

Дата подання: 04.12.2018 11:10
Дата відповіді: 06.12.2018 16:26
У технічних вимогах пункту 2.58 зазначена кувалда, 5 кг з фторопластовою ручкою. Просимо надати роз'яснення чому саме вказаний один варіант матеріалу руків'я? Просимо внести зміни у тендерну документацію, доповнивши вимоги фразою "з фібергласу або аналог"

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Зауваження будуть враховано.
Пункт 2.58 буде викладено у наступній редакції:
“Кувалда, 5 кг з фоторопластовою ручкою, або з фібергласу або аналог”

Щодо пункту комплектації 2.58 Кувалда, 5 кг з фторопластовою ручкою

Дата подання: 04.12.2018 11:11
Дата відповіді: 06.12.2018 16:27
У технічних вимогах пункту 2.58 зазначена кувалда, 5 кг з фторопластовою ручкою. Просимо надати роз'яснення чому саме вказаний один варіант матеріалу руків'я? Просимо внести зміни у тендерну документацію, доповнивши вимоги фразою "з фібергласу або аналог"

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Зауваження будуть враховано.
Пункт 2.58 буде викладено у наступній редакції:
“Кувалда, 5 кг з фоторопластовою ручкою, або з фібергласу або аналог”.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 12:53
Дата відповіді: 06.12.2018 16:29
У відповідь на запитання від 29.11.2018 щодо технічних умов предмету закупівлі, а саме щодо частини предмету закупівлі, характеристики якого викладені в пп. 2.54. та 2.55. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації «Рукав пожежний напірний, з двома нав’язаними головками типу ГРН-50 та ГРН-80, захищеними нерозрізними гумовими (або еквівалент) захисними манжетами (ДСТУ 3950-2000 “Техніка пожежна. Головки з’єднувальні для пожежного обладнання. Загальні технічні умови”) або еквівалент», Замовник повідомив, що у технічні вимоги до САРМ-В будуть внесені зміни щодо наявності помпи високого тиску із наступними характеристиками: «- мотопомпа високого тиску з 4-тактним бензиновим або дизельним двигуном; - комплектується 2 стволами (для води та для водопінної суміші); - подача води максимальна, не менше, л/хв (л/с) — 100 (1,66); - напір/тиск максимальні, не менше, м/МПа (кг/см2 )— 500/5,0 (50); - номінальна висота всмоктування, не менше, м — 3,0 - котушка зі шлангом високого тиску довжиною, не менше,м — 80». Проте Замовником не було надано відповіді на запитання, щодо самих характеристик рукавів пожежних напірних, а саме: - Чому Замовником встановлено наступні характеристики: - гідравлічний робочий тиск, не менше 2,0 МПа; - випробувальний тиск, не менше 3,0 МПа; - стійкість до абразивного зносу, циклів стирання, не менше 400? – Який насос, мотопомпа, що наявні у Замовника, працюють з робочим тиском не менше 2,0 МПа? Крім того наголошуємо, що мотопомпа з технічними характеристиками, які зазначені вище і будуть включені в зміни умов закупівлі, та відповідно до ДСТУ 3810-98 «Пожежна техніка. Рукава пожежні напірні. Загальні технічні умови. Зі зміною № 1» працює з робочим тиском не менше 1,6 МПа.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Слід зазначити, що тендерна документація не містить вимоги щодо відповідності рукавів пожежних напірних вимогам ДСТУ 3810–98 Пожежна техніка. Рукава пожежні напірні. Загальні технічні умови та зміни № 1.
Зазначені рукави повинні бути сумісними як із зазначеною у Вашому листі мотопомпою так і з насосами, якими комплектується сучасна пожежно-рятувальна техніка з метою забезпечення сумісної роботи на місці надзвичайної події. На цей час підрозділи ДСНС комплектуються пожежно-рятувальною технікою з сучасними потужними насосними засобами, що потребують використання рукавів із покращеними характеристиками.
Додатково слід зазначити, що за наявною інформацією на сьогоднішній час акредитованою лабораторією науково-дослідного центру «Пожежна безпека» Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту проведено випробування щонайменше трьох типів пожежних рукавів різних виробників, у тому числі вітчизняних. Результати випробувань значно перевищують заявлені у тендерній документації характеристики. Зазначена продукція є серійною.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 12:56
Дата відповіді: 06.12.2018 16:30
Відповідно пп. 2.20. п. 2 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Комбінований гідравлічний інструмент з вбудованим ручним насосом» діаметр сталевого прута, який можна перерізати інструментом, може бути не менше 28 мм. Варто зазначити, що інструмент з такою характеристикою виробляє лише компанія Weber-Hudraulik (Німеччина). Таким чином, Замовником встановлена умова закупівлі, відповідно до якої в закупівлі можуть взяти участь лише учасники, які є постачальниками продукції лише одного виробника. Вищезазначена вимога здійснює обмеження конкуренції, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме в пп. 2.20. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації, діаметр сталевого прута, який можна перерізати, мм, не менше, «28» змінити на «24», і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” Тендерна документація Замовника містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація Комбінованого гідравлічного інструменту з вбудованим ручним насосом не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
У процедурі можуть взяти участь будь-які учасники, а не “постачальники продукції лише одного виробника” - цього не вимагається умовами тендеру.
Поряд з цим, пропоноване зменшення значення одного із показників є погіршенням технічних характеристик предмету закупівлі.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 14:01
Дата відповіді: 06.12.2018 16:34
Відповідно пп. 2.25. п. 2 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Комплект захисних чохлів від гострих країв» матеріал комплекту нетканний. Варто зазначити, що комплект з такою характеристикою виробляє лише компанія Weber-Hudraulik (Німеччина). Таким чином, Замовником встановлена умова закупівлі, відповідно до якої в закупівлі можуть взяти участь лише учасники, які є постачальниками продукції лише одного виробника. Вищезазначена вимога здійснює обмеження конкуренції, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме в пп. 2.25. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації, матеріал комплекту, слово «нетканий» виключити, і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Ваше зауваження буде враховано.
Технічні характеристики комплекту захисних чохлів від гострих країв (пункт 2.25) буде викладено в наступній редакції:
“Матеріал комплекту — водонепроникна тканина, стійка до проколювання.
Склад комплекту:
- Захисний чохол для автомобільної стійки, шт., не менше 4;
- розміри чохла для стійки, мм, не менше 260 х 300;
- захисне покриття середній, шт., не менше 2;
- розміри захисного покриття з 4 магнітами, мм, не менше 600 х 600;
- захисний чохол великий, шт., не менше 1;
- розміри захисного покриття з 6 магнітами, мм, не менше 1500 х 600”.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 14:07
Дата відповіді: 06.12.2018 16:37
Відповідно пп. 2.24. п. 2 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Набір для скла» склад комплекту: пилка для скла, пробійник, захисні окуляри, різак для пасів, тримач з клейкою стрічкою, валіза. Варто зазначити, що жоден виробник, крім компанії Weber-Hudraulik (Німеччина), не поставляє набір з такими комплектуючими. Таким чином, Замовником встановлена умова закупівлі, відповідно до якої в закупівлі можуть взяти участь лише учасники, які є постачальниками продукції лише одного виробника. Вищезазначена вимога здійснює обмеження конкуренції, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме в пп. 2.24. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації, виключивши зі складу комплекту набору для руйнування скла захисні окуляри, тримач для клейкої стрічки та валізу, і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” Тендерна документація Замовника містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація Набору для скла у з вбудованим ручним насосом не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
У процедурі можуть взяти участь будь-які учасники, а не “постачальники продукції лише одного виробника” - цього не вимагається умовами тендеру.
Склад комплекту не є запатентованим та налічує загальновживані речі.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 14:10
Дата відповіді: 06.12.2018 16:41
Відповідно пп. 2.50. п. 2 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Розтискач гідравлічний акумуляторний» зусилля роз тискання повинні становити не менше 230 кН. Варто зазначити, що на ринку України, і тим більше Європи чи США, не має виробника, який виробляє розтискач гідравлічний акумуляторний з вищезазначеною характеристикою. Таким чином, Замовником встановлена умова закупівлі, відповідно до якої в закупівлі взяти участь жоден учасник. Вищезазначена вимога унеможливлює конкуренцію, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме в пп. 2.50. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації, зусилля роз тискання, кН, не менше, «230» змінити на «50», і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” Тендерна документація Замовника містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація “Розтискач гідравлічний акумуляторний” не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
У процедурі можуть взяти участь будь-які учасники, а не “постачальники продукції лише одного виробника” - цього не вимагається умовами тендеру.
Поряд з цим, пропоноване зменшення значення одного із показників (зменшення зусилля у 4,5 рази) є суттєвим погіршенням технічних характеристик предмету закупівлі.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 14:12
Дата відповіді: 06.12.2018 16:43
Відповідно пп. 2.51. п. 2 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Домкрат гідравлічний акумуляторний» довжина в складеному стані становить не більше 550 мм. Варто зазначити, що домкрат гідравлічний акумуляторний з вищезазначеною характеристикою виробляє лише компанія Weber-Hudraulik (Німеччина). Таким чином, Замовником встановлена умова закупівлі, відповідно до якої в закупівлі можуть взяти участь лише учасники, які є постачальниками продукції лише одного виробника. Вищезазначена вимога здійснює обмеження конкуренції, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі викладених в тендерній документації, а саме в пп. 2.51. п. 2 р. ХІII додатку 2 до Тендерної документації, довжина в складеному стані, мм, не більше, «550» змінити на «600», і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. У разі не внесення цих змін, потенційні учасники закупівлі залишають за собою право звернення до Антимонопольного комітету України із скаргою щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель в порядку п. 1 ч. 2 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 33 ЗУ “Про публічні закупівлі” Тендерна документація Замовника містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію та опис предмета закупівлі. При цьому технічна специфікація містить: детальний опис товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічних та якісних характеристик; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмету закупівлі. Технічна специфікація Домкрату гідравлічного акумуляторного не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника.
У процедурі можуть взяти участь будь-які учасники, а не “постачальники продукції лише одного виробника” - цього не вимагається умовами тендеру.
Поряд з цим, пропоноване зменшення значення одного із показників в бік збільшення довжини є погіршенням технічних характеристик предмету закупівлі.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 04.12.2018 16:02
Дата відповіді: 06.12.2018 16:43
В зв'язку із змінами, які будуть внесені до пункту 1.2 Додатку 2, пункт 1.6 «Мікротерморезистор для пошуку постраждалих» буде вилучено?

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 06.12.2018 р № 21-1902/1/01.
В зв'язку із змінами, які будуть внесені до пункту 1.2 Додатку 2, пункт 1.6 «Мікротерморезистор для пошуку постраждалих» буде вилучено.

Щодо вимог пункту 2.1. розділу 1 Додатку 3 до Тендерної документації

Дата подання: 07.12.2018 11:25
Дата відповіді: 10.12.2018 16:53
Оскільки Акт введення в експлуатацію основних засобів є внутрішнім документом замовника, до якого постачальник не має відношення, а документами, що підтверджують передачу майна, є документи первинного бухгалтерського обліку, а саме: видаткова накладна та/або акт приймання-передачі майна, пропонуємо внести відповідні зміни в перелік підтверджуючих документів щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів, зазначених в тендерній документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовник не заперечує стосовно внесення відповідних змін до переліку підтверджуючих документів щодо наявності досвіду виконання аналогічних договорів.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 07.12.2018 16:55
Дата відповіді: 10.12.2018 16:53
Відповідно п. 1.5. р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації «Датчик нерухомості рятувальника з вбудованим ліхтарем в комплекті з АКБ» повинен мати у своєму складі ліхтар. При цьому наявність окремого ліхтаря передбачено п. 1.7 р. ХІІІ додатку 2 тендерної документації. Наскільки принципова вказана вимога наявності ліхтаря у складі датчика нерухомості, враховуючи те, що основною вимогою до даного типу обладнання є наявність гучного безперервного звукового сигналу? Вищезазначена вимога здійснює обмеження конкуренції, призводить до дискримінації учасників та порушення принципів здійснення закупівлі. Враховуючи викладене, Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі, викладених у тендерній документації, а саме у р. ХІІІ додатку 2 п.1.5., виключивши зі складу датчика нерухомості ліхтар, замінивши у редакції: «Датчик нерухомості рятувальника в комплекті з АКБ. Характеристики: - клас захисту, не менше – IP67; - гучність звукового сигналу, не менше 98 дБА; - вага з АКБ, не більше – 250 грам;», і таким чином усунути умови закупівлі, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Це могло б розширити коло потенційних постачальників якісного обладнання, в межах запланованого бюджету.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовником будуть внесені відповідні зміни до п.1.5. додатку 2 Тендерної документації, який буде викладений у наступній редакції:
“1.5 Датчик нерухомості рятувальника в комплекті з АКБ.
Характеристики:
- клас захисту, не менше – IP67;
- гучність звукового сигналу, не менше 98 дБА;
- вага з АКБ, не більше – 250 грам”.

Щодо технічних вимог частини предмету закупівлі

Дата подання: 07.12.2018 19:08
Дата відповіді: 10.12.2018 16:53
Шановний Замовник! Вважаємо рішення щодо внесення змін, які стосуються виключення п.1.6. Додатку 2 до Тендерної документації недоцільними. Такі дії Замовника призводять до погіршення технічних вимог до предмета закупівлі та невиправданої оптимізації використання бюджетних коштів. Планшет удароміцний та вологозахищений з вбудованою тепловізійною камерою не забезпечить виконання завдань, покладених на пожежно-рятувальні підрозділи з пошуку постраждалих при задимленні під час пожежі. Діапазон розпізнавання температур тепловізійної камери, встановленої у планшеті, відповідно до вимог тендерної документації, повинен становити не менше: від -20 до +400 градусів Цельсія. Вимоги до професійного пошуково-рятувального обладнання встановлюють діапазон не менше від -20 до +500 градусів Цельсія з перемиканням режимів в діапазоні від -20 до +150 та в діапазоні від 0 до +500 градусів Цельсія спеціально для того, щоб на екрані можна було побачити постраждалих (білого кольору) на фоні високої температури вогню (червоного кольору). Без режиму перемикання діапазонів температур, на планшеті не буде відображатися постраждалий. Технічні вимоги до планшету не передбачають такої можливості. Ступінь захисту професійного пошуково-рятувального спорядження повинен становити не менше ІР67. Універсалізація запропонованої комплектації не забезпечує покладених на неї функцій. Для забезпечення виконання завдань пожежно-рятувальними підрозділами, щоб не допустити погіршення технічних вимог до предмета закупівлі, враховуючи вищесказане, Замовнику необхідно внести зміни до умов закупівлі, викладених у тендерній документації, а саме не виключати п.1.6 у р. ХІІІ додатку 2, а замінити його в такій редакції: «Камера тепловізійна (тепловізор) для професійного використання пожежно-рятувальними підрозділами або аналог Термічний сенсор — 160 х 120; Поле зору - не менше 47 х 35 градусів; Наявність вбудованої цифрової камери з адаптацією до інфрачервоного об’єктиву – 640 х 480; Поле зору - не менше 73 х 61 градусів; Частота зміни кадрів - не більше 9Гц; Температурний діапазон — не вище ніж - 20 до не нижче ніж 500 градусів Цельсія; Розподільна здатність екрану — не менше 75.000 Пікселів; Клас захисту — не нижче IP67; Вага , г — не більше 700; У комплекті — карабін для ременя та кабель USB» Внесені зміни повністю забезпечать потреби та умови для використання повною мірою Спеціальних аварійно-рятувальних машин важкого типу та унеможливлять невиправдану оптимізацію використання бюджетних коштів.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
В технічних вимогах Замовника наведені мінімальні характеристики обладнання, що не обмежує потенційного Учасника закупівлі запропонувати обладнання з кращими характеристиками в межах очікуваної вартості предмету закупівлі. Технічна специфікація “Планшет удароміцний та вологозахищений з вбудованою тепловізійною камерою” не містить дискримінаційних вимог, посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмету закупівлі, джерело його походження або виробника.
Варто зазначити, що запропонована у Вашому звернення тепловізійна камера може суттєво збільшити вартість предмету закупівлі для потенційного Учасника.
Слід зазначити, що вимога до ступеня захисту IP65 на думку Замовника є мінімально необхідною характеристикою для використання обладнання аварійно-рятувальними підрозділами.

Щодо технічних вимог до предмету закупівлі

Дата подання: 10.12.2018 15:49
Дата відповіді: 12.12.2018 17:58
В пункті 1.5 Датчик нерухомості рятувальника з вбудованим ліхтарем в комплекті з АКБ Що означає фраза "з вбудованим ліхтарем"? - ліхтар для освітлення чи - світловий індикатор роботи? Наскільки нам відомо у провідних світових виробників Датчики нерухомості рятувальника не мають ліхтарів, а лише світлову індикацію.

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовником будуть внесені відповідні зміни до п.1.5. додатку 2
Тендерної документації, який буде викладений у наступній редакції:
“1.5 Датчик нерухомості рятувальника в комплекті з АКБ.
Характеристики:
- клас захисту, не менше – IP67;
- гучність звукового сигналу, не менше 98 дБА;
- вага з АКБ, не більше – 250 грам”.

Чутливість. Дискримінаційні вимоги замовника.

Дата подання: 10.12.2018 17:21
Дата відповіді: 12.12.2018 17:35
Просимо надати роз’яснення, якими нормативними документами затверджені параметри цифрових радіостанцій, а саме чутливості, які Замовник має намір внести зміни у тендерну документацію. Згідно оприлюднених змін до технічних характеристик у нові редакції: Технічні характеристики радіостанцій пропонується викласти у наступній редакції: Автомобільна цифрова радіостанція УКХ діапазону: Чутливість приймача 0,18 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі; 0,16 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника); Портативна цифрова радіостанція УКХ діапазону: Чутливість приймача: Не гірше 0,16 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі; Не гірше 0,14 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника); Звертаємо увагу Замовника, що зазначені показники притаманні радіостанціям одного виробника - Motorola Solutions. По даному питанню Антимонопольним комітетом України приймалися рішення щодо визначення даних вимог діскримінаційними та такими, що мають бути усунуті. Відповідна процедури закупівлі: • UA-2018-10-05-000704-a ; рішення № 11237-р/пк-пз від 02.11.2018р Головне управління Національної поліції у місті Києві. • UA-2018-11-05-000742-c; рішення № 12388-р/пк-пз від 04.12.2018 Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця" • UA-2018-07-02-001995-a; рішення № 7782-р/пк-пз від 01.08.2018 Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області У первинній редакції Замовником було дотримано конкурентні умови та можливість участі різних виробників, але за невідомих обставин нова редакція передбачає обмеження одним виробником, що є порушенням Закону.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 12.12.2018 р № 21-1941/1/01.
Замовником буде враховано зауваження. Вимогу стосовно чутливості (п.п. 4 Технічних характеристик до автомобільних та портативних цифровим радіостанцій) в новій редакцій буде вилучено.
Розгорнути: 28 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.c1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Дата подання: 06.12.2018 16:31
В розділі 2 додатку 2 до Тендерної документації «Кабіна особового складу» зазначені вимоги:
«Закрита суцільнометалева салонного типу об’єднана з кабіною шасі» а також «Можливість перекидання кабіни особового складу об’єднаної з кабіною шасі повинна забезпечуватися з допомогою сторонніх пристроїв…»
Дане формування передбачає, що кабіна особового складу являє собою єдиний модуль для розміщення 6 (шести) членів екіпажу, піднімання та опускання здійснюється всього модуля в цілому. Також у вимогах до "Кабіна особового складу" зазначено, що : «2 (два) місця для сидіння у передній частині кабіни», «Кількість місць для сидіння другого ряду-4 (чотири)».
Данні вимоги є дискримінаційними так, як вимагають наявності базового шасі із здвоєною кабіною (так звана W кабіна), при тому, що провідні світові виробники досить часто у своїх розробках для виготовлення пожежної та рятувальної техніки використовують кабіну базового шасі та виготовляють самостійно додаткову кабіну (для другого ряду сидінь), яка спеціально адаптована для розміщення рятувальників. При цьому здійснюється підйом кабіни шасі а кабіна особового складу стаціонарно закріплена до рами шасі Наявність 2 (двох) місць в передній частині також носить дискримінаційний характер, так як не дає змоги учаснику запропонувати автомобіль з можливістю розміщення 3 (трьох) чоловік в передній частині кабіни.
Зважаючи на вище викладене, вимагаємо усунути порушення ст. 3 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення відповідних змін до Технічних вимог згідно ст. 10 та Ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.12.2018 17:19
Відповідь на вимогу надана листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Вимога стосовно компонування кабіни не є дискримінаційною, так як більшість світових виробників шасі, як європейських так і азіатських, здатні запропонувати кабіну особового складу саме салонного типу (так звану W кабіну), де кабіна шасі та кабіна особового складу з'єднані та формуються спільний простір.
Стосовно кількості особового складу, який може розміщуватись всередині кабіни, слід зазначити що вимога стосовно наявності 2 (двох) місць в передній частині кабіни не виключає розгляд пропозицій стосовно наявності 3 (трьох) місць в передній частині. З метою уникнення непорозумінь Замовником будуть внесені відповідні зміни у додаток 2 до Тендерної документації, а саме:
“II. Кабіна особового складу:
Закрита, суцільнометалева салонного типу об’єднання з кабіною шасі; не менше 2 місць для сидіння у передній частині кабіни.....”.

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Дата подання: 06.12.2018 16:36
В розділі 1 «Технічні вимоги» додатку 2 Тендерної документації базове шасі зазначено в п. 1.13 «Допустимі маси базового шасі»- Вантажопідйомність , не менше 15 500 кг. Зазначений показник перевищує необхідні показники вантажопідйомності базового шасі з розрахунку ваги всього обладнання, яке повинно розміщатись в автомобілі, заправних ємностей, членів екіпажу, конструктивної маси всієї надбудови і т. ін. Наявність зазначених вимог свідчить про бажання Замовника обмежити коло учасників процедури закупівлі шляхом встановлення вимоги, яка:
1. Є цілком не доречною, так як в Розділі 1 «Базове шасі» додатку 2 Тендерної документації зазначено «Шасі САРМ-В повинне бути до безперервного витримування його дозволеної максимальної маси за передбачуваних умов використання без пошкодження», тобто Учасник повинен забезпечити поставку автомобіля САРМ-В у відповідності із даною вимогою а також з урахуванням вимог виробника шасі до розрахунку навантажень на осі, центру мас, підключення електроспоживачів і т. ін.
2. Зазначення показника вантажопідйомності 15500 кг обмежить виробників САРМ-В у виборі необхідного для виготовлення базового шасі.
Зважаючи на вище викладене, вимагаємо усунути порушення ст. 3 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення відповідних змін до Технічних вимог згідно ст. 10 та Ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.12.2018 17:22
Відповідь на вимогу надана листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовник вважає, що вимога стосовно мінімальної вантажопідйомності базового шасі не є дискримінаційною, так як на цей час більшість виробників спеціальних шасі здатні запропонувати шасі заявленої вантажопідйомності. Зазначений показник вказано саме для того, щоб серед модельного ряду різноманітних виробників спеціальник шасі, потенціальний Постачальник для формування своєї пропозиції обрав шасі необхідної вагової категорії.

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.c3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Дата подання: 06.12.2018 16:38
В п.1.4 «Шини» Розділу 1 додатку 2 Тендерної документації зазначено: «Всі колеса позашляхового ошинування, індекс вантажопідйомності шин на передній осі з індексом не менше 158 та на задній не менше 150, з індексом швидкості не менше «К» для передньої та задньої осі ».
При підборі шасі для виготовлення САРМ-В виробник зобов’язаний врахувати, що шасі повинне бути здатним до безперервного витримування його дозволеної максимальної маси за передбачуваних умов використання без пошкодження. Тобто шини також повинні бути підібрані з урахуванням зазначеної вимоги.
Різні індекси вантажопідйомності шин на передньому мосту та задньому візку суперечать рекомендаціям виробників шасі щодо періодичної перестановки коліс (шин) з метою рівномірного зносу під час експлуатації. Разом с тим дана вимога змушує виробника САРМ-В підбирати шасі певної марки, на якому встановлюються шини з різними індексами навантажень на передньому мосту та задньому візку.
Зважаючи на викладене, вимога щодо різного індексу вантажопідйомності шин є дискримінаційною, так як значно звужує коло потенційних учасників за рахунок обмеження вибору шасі для виготовлення САРМ-В.
Вимагаємо усунути порушення ст.3 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення відповідних змін до Технічних вимог згідно ст. 10 та Ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

10.12.2018 17:26
Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовник вважає зазначені вимоги не дискримінаційними, так як різні індекси вантажопідйомності шин є світовим стандартом для двускатного ошинування шасі 6х6.2, та не суперечить рекомендаціям, насамперед виробників автомобільних шин та виробників спеціальних шасі. Саме через те, що на першому мосту шасі передбачено односкатна ошиновка, а на другому та третьому мосту — двускатна, у технічних вимогах Замовника передбачено різний мінімальний індекс вантажопідйомністі шин. Також, хочемо зазначити що всі виробники спеціальних шасі, у змозі використовувати шин різних виробників та різних марок.

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.c4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Дата подання: 07.12.2018 10:47
В п.1.14 «Габаритні допустимі розміри базового шасі» Розділу 1 додатку 2 Тендерної документації зазначена вимога «Висота, не більше 3000 мм. Висота габаритна з надбудовою та маніпулятором, не більше 3450 мм.»
Габаритна висота транспортного засобу вимірюється по верхній (найвищій )точці, тобто вимога щодо висоти базового шасі не більше 3000 мм в даному випадку є не доречною, так як не впливає на загальну габаритну висоту транспортного засобу.
Таким чином дана вимога свідчить про бажання Замовника зменшити коло учасників шляхом обмеження виробників САРМ-В у виборі необхідного для виготовлення базового шасі та є дискримінаційною.
Зважаючи на вище викладене, вимагаємо усунути порушення ст. 3 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення відповідних змін до Технічних вимог згідно ст. 10 та Ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.12.2018 17:28
Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовником будуть враховані пропозиції та внесені відповідні зміни , а саме:
“1.14 Габаритні допустимі розміри базового шасі:
ширина, не більше 2550 мм.
висота габаритна з надбудовою та маніпулятором, не більше 3450 мм.
габаритна довжина. не більше 9850 мм.”

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.c5

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Дата подання: 07.12.2018 13:12
Виходячи із Технічних вимог, базове шасі автомобіля САРМ-В повинне мати всі властивості автомобіля для пересування по всім типам доріг а також в умовах бездоріжжя : повнопривідне,з можливістю між-колісного та між-осьового блокування, всі колеса позашляхового ошинування, передній міст із підключаємим приводом, блокування міжосьового диференціалу. При цьому присутня вимога щодо колісної формули шасі САРМ-В (п. 1.2 «Колісна формула» розділу 1 додатку 2 Тендерної документації) - 6х6.2.
Колісна формула 6 х 6.2 у порівнянні із колісною формулою 6 х 6.1 має значно нижчі показники прохідності в умовах бездоріжжя, що підтверджується загальною практикою використання техніки в умовах бездоріжжя з колісною формулою 6 х 6.1 як у військовій так і в інших сферах застосування.
Разом з тим у вимогах до базового шасі (Розділ 1 «Базове шасі») присутній цілий ряд технічних вимог, які стосуються технології виготовлення базового шасі, характерні єдиному виробнику такого автомобіля, а саме автомобілям марки «TATRA»: незалежна підвіска, відсутність жорсткого зв'язку між лівим та правим колесами однієї пари, тривимірна жорстка рама, створена з’єднаннями хребтової несучої труби і лонжеронної рами, закритого профілю, через поперечні ребра. Дана конструкція цілісно захищає з усіх боків трансмісійні вали від роздавальної коробки до коліс і диференціали, розташовані в середині рами, від пилу, вологи і зовнішніх механічних пошкоджень, Передній міст з хиткими пів-осями, підвіска на торсіонних телескопічних амортизаторах, задні мости з хиткими пів-осями, підвіскою на пневмо балонах з крученими пружинами і телескопічними амортизаторами.
При цьому слід зазначити, що Замовником не вимагається від учасників інформації щодо наявності в різних областях України сервісних станцій, сертифікованих виробником, умов проведення гарантійного та післягарантійного обслуговування.
Зазначені показники унеможливлюють участь у процедурі закупівлі виробників САРМ-В, які застосовують у виробництві інші марки шасі, крім автомобілей марки «TATRA».
Зважаючи на вищевикладене, вимагаємо усунути порушення ст.3 та ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» шляхом внесення відповідних змін до Технічних вимог згідно ст. 10 та Ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі»

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

10.12.2018 17:29
Відповіді на запитання надані листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 10.12.2018 р № 21-1925/1/01.
Замовником враховано вимогу стосовно колісної формули шасі. Вимогу стосовно колісної формули шасі буде викладено у наступній редакції:
“Колісна формула 6х6.2 або 6х6.1”

Замовником враховано вимогу стосовно конструкції рами. Вимогу стосовно рами буде викладено у наступній редакції:
“Жорстка, зварна рама, закритого профілю (коробчатого перетину), лонжеронного типу. Коробчатий перетин рами створений з’єднанням гнутого «U» профілю та навареного ребра жорсткості уздовж всієї рами шасі. Конструкцією рами повинно бути передбачено цілісний металевий захист, з усіх сторін, трансмісійних валів від роздавальної коробки до мостів та між мостами шасі. Захист повинен бути проти пилу, бруду, вологи і зовнішніх механічних пошкоджень”.

Номер вимоги: UA-2018-11-05-002247-b.a6

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ЦИФРОВІ РАДІОСИСТЕМИ", Код ЄДРПОУ:38234684
Дата подання: 10.12.2018 17:20
Просимо надати роз’яснення, якими нормативними документами затверджені параметри цифрових радіостанцій, а саме чутливості, які Замовник має намір внести зміни у тендерну документацію.
Згідно оприлюднених змін до технічних характеристик у нові редакції:

Технічні характеристики радіостанцій пропонується викласти у наступній редакції:

Автомобільна цифрова радіостанція УКХ діапазону:
Чутливість приймача 0,18 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі; 0,16 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);

Портативна цифрова радіостанція УКХ діапазону:
Чутливість приймача: Не гірше 0,16 мкВ – при відношенні сигнал/шум (СИНАД) 12 дБ у аналоговому режимі; Не гірше 0,14 мкВ - при відносній кількості похибок BER 5% у цифровому режимі (згідно технічної документації виробника);

Звертаємо увагу Замовника, що зазначені показники притаманні радіостанціям одного виробника - Motorola Solutions. По даному питанню Антимонопольним комітетом України приймалися рішення щодо визначення даних вимог діскримінаційними та такими, що мають бути усунуті.
Відповідна процедури закупівлі:
• UA-2018-10-05-000704-a ; рішення № 11237-р/пк-пз від 02.11.2018р
Головне управління Національної поліції у місті Києві.
• UA-2018-11-05-000742-c; рішення № 12388-р/пк-пз від 04.12.2018
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
• UA-2018-07-02-001995-a; рішення № 7782-р/пк-пз від 01.08.2018
Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області

У первинній редакції Замовником було дотримано конкурентні умови та можливість участі різних виробників, але за невідомих обставин нова редакція передбачає обмеження одним виробником, що є порушенням Закону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

12.12.2018 17:47
Відповідь на вимогу надана листом Департаменту ресурсного забезпечення ДСНС України від 12.12.2018 р № 21-1941/1/01.
Замовником буде враховано зауваження. Вимогу стосовно чутливості (п.п. 4 Технічних характеристик до автомобільних та портативних цифровим радіостанцій) в новій редакцій буде вилучено.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.c7

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ПОСТ-01", Код ЄДРПОУ:32960947
Пошук по цьому автору
Дата подання: 14.12.2018 17:25

Щодо виявлених порушень законодавства з питань державних закупівель

Замовником здійснено встановлення умов закупівлі щодо предмета закупівлі, а саме щодо його технічних вимог, які характерні для продукції лише одного виробника. Такі умови призводять до обмеження конкуренції і відповідно дискримінації учасників, тобто порушення принципу здійснення закупівель – недискримінації учасників.
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 19.12.2018 16:33
Причина: Скаржник, як потенційний учасник, відмовився взяти участь у процедурі закупівлі
Дата: 22.12.2018 12:36

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.c8

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Пошук по цьому автору
Дата подання: 14.12.2018 20:01

Щодо дискримінаційного характеру вимог до предмету закупівлі

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА" вважає, що технічні вимоги сформовавні замовником носять дискримінаційний характер та суттєво обмежують конкуренцію.
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.b9

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Пошук по цьому автору
Дата подання: 30.01.2019 17:22

Оскарження прийнятого Замовником рішення про відхилення тендерної пропозиції

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА" вважає, що прийняте замовником рішення про відхилення його тендерної пропозиції не законне, та таке, що порушує право участі ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА" у торгах.
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

Дата: 01.02.2019 20:09

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.b11

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ВАЛІДУС СПЕЦАВТО ", Код ЄДРПОУ:38347611
Пошук по цьому автору
Дата подання: 30.01.2019 22:36

Оскарження рішення Замовника про відхилення тендерної пропозиції

Оскарження прийнятого рішення Замовником про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "Валідус Спецавто" за результатами прекваліфікації
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 01.02.2019 20:11

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.b12

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА", Код ЄДРПОУ:33742637
Пошук по цьому автору
Дата подання: 22.03.2019 16:43

Оскарження рішення Замовника про дискваліфікацію

ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА" вважає, що прийняте замовником рішення про дискваліфікацію не законне, та таке, що порушує право участі ТОВ "ПК "ПОЖМАШИНА" у торгах.
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 27.03.2019 20:05

Кількість скарг: UA-2018-11-05-002247-b.b10

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ", Код ЄДРПОУ:32670703
Пошук по цьому автору
Дата подання: 30.01.2019 20:36

Скарга щодо рішення Замовником про відхилення тендерної пропозиції

Скарга щодо рішення Замовником про відхилення тендерної пропозиції
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 01.02.2019 20:13

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

14.12.2018 20:01
Скарга.PDF

Апеляція

Документи подані скаржником

30.01.2019 17:22
Скарга.PDF

Апеляція

Документи подані скаржником

22.03.2019 16:43
Скарга.PDF

Документи подані скаржником

30.01.2019 20:36
Скарга.pdf
30.01.2019 20:36
Endress_Generators.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ" Документи
Відмовлено
Документи
ТОВ "ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "ПОЖМАШИНА" Документи
Відмовлено
Документи
ТОВ "ВАЛІДУС СПЕЦАВТО " Документи
Відмовлено
Документи
ТОВ "ВАЛІДУС СПЕЦАВТО " Документи
Допущено до аукціону
Документи
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ" Документи
Допущено до аукціону
Документи

Документи

09.01.2019 14:10
edr_identification.yaml
25.01.2019 15:06
sign.p7s

Документи

09.01.2019 14:10
edr_identification.yaml
25.01.2019 15:07
sign.p7s

Публічні документи

22.12.2018 20:57
Додаток 2.pdf
22.12.2018 20:57
Додаток 3.pdf
22.12.2018 20:57
Додаток 4.PDF
22.12.2018 20:57
Реєстр.PDF
22.12.2018 20:57
016-59309.zip

Документи

09.01.2019 14:10
edr_identification.yaml
25.01.2019 15:05
sign.p7s

Публічні документи

25.12.2018 22:37
sign.p7s

Документи

04.03.2019 10:11
edr_identification.yaml
19.03.2019 15:49
sign.p7s

Публічні документи

25.12.2018 22:37
sign.p7s

Документи

06.03.2019 17:20
edr_identification.yaml
19.03.2019 15:50
sign.p7s

Аукціон

Початок:
15.04.2019 15:28

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.12.2018 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ВАЛІДУС СПЕЦАВТО "
Пошук по цьому учаснику
Документи
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "БУДШЛЯХМАШ"
Пошук по цьому учаснику
Документи

Публічні документи

25.12.2018 22:37
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
23.04.2019 12:28
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
Державне агентство інфраструктурних проектів України на виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 11.04.2019 № 4378-р/пк-пз, відміняє процедуру закупівлі.
Документи
23.04.2019 12:20 Протокол 7_відміна 22.04..pdf
23.04.2019 12:28 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання