Природний газ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-11-27-003696-c
  • 09120000-6 - Газове паливо
  • Завершена
Найменування замовника:
Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Мостиської міської ради Львівської області
Код ЄДРПОУ:
41064044
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Миколаєвич Мар'яна Михайлівна, +380323441341 , vommrlo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Мостиська, 81300, Львівська область, вулиця Грушевського, будинок 3
Дата укладення договору
14.01.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
3 194 400 UAH з ПДВ
Сума договору
2 219 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.01.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5
Анонімний користувач 01.12.2018 00:38

Умови закупівлі:

Замовник вступив в корупційну змову з монополістом ЛьвівГазЗбут і внаслідок цього вимагає в документації від учасників документи, які суперечать вимогам чинного законодавства:
1)Учасник у складі пропозиції подає гарантійний лист про те, що: його ціна розрахована відповідно до вимог чинного законодавства України, включає усі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені; запропонована учасником ціна відповідає ринковим цінам на газ; та про те, що учасник зобов’язується не менше 60 днів постачати природний газ за цінами, зафіксованими в результаті аукціону. Закон не вказує про строк, після якого мають бути внесені зміни, а замовник свідомо порушує права учасників.
2) Учасник, пропозиція якого є наступною, надає (завантажує в Систему) протягом 1 - го робочого дня з моменту оприлюднення інформації про відхилення попередньої тендерної пропозиції Учасника (тобто не пізніше наступного робочого дня) тендерну пропозицію, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону (у випадку зниження таким учасником своєї ціни під час аукціону) та оформлену згідно з Додатком №2 до цієї тендерної документації. Так як АМКУ своїми рішеннями неодноразово доводив протилежне, те, що всі документи, в тому числі і пропозиція завантажуються до кінцевої дати подання.
3) Гарантійний лист від імені учасника про те, що: зміна ціни за одиницю товару у порядку підпункту 2 п. 10.1. Проекту договору (Додаток № 3) буде відбуватися тільки у разі коливання ціни такого товару на ринку та без збільшення суми, визначеної в договорі; буде надаватися лист із обґрунтуванням зміни ціни, а також документальне підтвердження коливання ціни на ринку; зміна ціни за одиницю газу здійснюється з урахуванням зміни прейскуранту на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України» у відповідному періоді (а саме – після аукціону), що публікується на офіційному сайті НАК «Нафтогаз України», для споживачів, які не підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу. При цьому ціна за одиницю газу змінюється пропорційно зміні визначеної прейскурантом на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України», але не більше ніж на 10 %. В даному випадку учасник зобов’язуєтся подавати документ або довідка тощо – із зазначенням ціни на момент розкриття пропозицій (дата аукціону) та із зазначенням ціни на дату звернення про збільшення ціни. Якщо ця інформація буде підтверджувати саме коливання ціни у період між розкриттям пропозиції та зверненням Учасника про зміну ціни - тільки в тому випадку Замовник може погодити таку зміну ціни. Збільшення ціни за одиницю буде відбуватись не швидше ніж через 60 днів з моменту підписання договору. Закон не вказує про строк, після якого мають бути внесені зміни, а замовник свідомо порушує права учасників.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.12.2018 12:00

Оскарження умов:

до 09.12.2018 00:00

Подання пропозицій:

13.12.2018 12:00

Початок аукціону:

18.12.2018 14:28

Очікувана вартість
3 194 400 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
95 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
15 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.47 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

220000 м. куб.
Природний газ
ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Зміна ціни

Дата подання: 28.11.2018 09:51
Дата відповіді: 30.11.2018 23:49
«Збільшення ціни за одиницю буде відбуватись не швидше ніж через 60 днів з моменту підписання договору» Прошу вилучити незаконну вимогу, тому що згідно ч. 4 ст. 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Прошу не плутати строк дії пропозиції і строк, протягом якого вносяться зміни до договору. Ваші консультанти, які вимагають гроші з переможців мають знати про роз’яснення МЕРТУ з цього приводу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Звертаємо вашу увагу, що ні ЗУ "Про публічні закупівлі", ні роз'яснення МЕРТУ з цього приводу НЕ ЗАБОРОНЯЮТЬ встановити у документації таку вимогу. У тендерній документації продубльовано та передбачено пункт 2 ч. 4 ст 36 Закону. Тобто Замовник передбачив можливість зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Окрім того, дана вимога продиктована негативною практикою учасників щодо демпінгу цін під час аукціону. В результаті таких антиконкурентних дій учасників, договори підписуються по цінах, які не відповідають ринковим, що призводить до подальшого багаторазового підняття цін та зменшення обсягів закупівлі. Враховуючи все вище викладене, вважаємо дану умову такою, що не суперечить нормам Закону.

Незаконні вимоги замовника та корупційна змова з монополістом

Дата подання: 28.11.2018 09:52
Дата відповіді: 30.11.2018 23:50
Прошу вилучити з документації незаконні вимоги: «2.1. Довідка, складена Учасником у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід у галузі газопостачання(сканований оригінал). 2.2. Документи, що підтверджують наявність трудових відносин з працівниками, зазначеними у вказаній вище довідці, а саме: - Витяги з трудових книжок (із відміткою про працевлаштування в Учасника) таких працівників та наказів про прийняття на роботу таких працівників, або інших документів (договори щодо надання послуг спеціалістами, тощо) (сканований оригінал або копія). 2.3. Документи про освіту у галузі газопостачання (сканований оригінал або копія).” З цього приводу є рішення АМКУ, який визнав такі вимоги документації незаконними. Замовник - КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ – 01984228 Посилання на процедуру і рішення - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-10-18-000067-c
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник.
Ваше зауваження враховано та будуть опубліковані відповідні зміни до тендерної документації.

Замовник свідомо порушує вимоги законодавства

Дата подання: 01.12.2018 01:08
Дата відповіді: 05.12.2018 22:43
Згідно частини 1 Статті 164—14 «Порушення законодавства про закупівлі» КУпАП, покарання сягає штрафу від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тому прошу не порушувати вимоги чинного законодавства і вилучити незаконні вимоги документації. Ось ці незаконні вимоги: 1)Учасник у складі пропозиції подає гарантійний лист про те, що: його ціна розрахована відповідно до вимог чинного законодавства України, включає усі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені; запропонована учасником ціна відповідає ринковим цінам на газ; та про те, що учасник зобов’язується не менше 60 днів постачати природний газ за цінами, зафіксованими в результаті аукціону. Закон не вказує про строк, після якого мають бути внесені зміни, а замовник свідомо порушує права учасників. 2) Учасник, пропозиція якого є наступною, надає (завантажує в Систему) протягом 1 - го робочого дня з моменту оприлюднення інформації про відхилення попередньої тендерної пропозиції Учасника (тобто не пізніше наступного робочого дня) тендерну пропозицію, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону (у випадку зниження таким учасником своєї ціни під час аукціону) та оформлену згідно з Додатком №2 до цієї тендерної документації. Так як АМКУ своїми рішеннями неодноразово доводив протилежне, те, що всі документи, в тому числі і пропозиція завантажуються до кінцевої дати подання. 3) Гарантійний лист від імені учасника про те, що: зміна ціни за одиницю товару у порядку підпункту 2 п. 10.1. Проекту договору (Додаток № 3) буде відбуватися тільки у разі коливання ціни такого товару на ринку та без збільшення суми, визначеної в договорі; буде надаватися лист із обґрунтуванням зміни ціни, а також документальне підтвердження коливання ціни на ринку; зміна ціни за одиницю газу здійснюється з урахуванням зміни прейскуранту на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України» у відповідному періоді (а саме – після аукціону), що публікується на офіційному сайті НАК «Нафтогаз України», для споживачів, які не підпадають під дію Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу. При цьому ціна за одиницю газу змінюється пропорційно зміні визначеної прейскурантом на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України», але не більше ніж на 10 %. В даному випадку учасник зобов’язуєтся подавати документ або довідка тощо – із зазначенням ціни на момент розкриття пропозицій (дата аукціону) та із зазначенням ціни на дату звернення про збільшення ціни. Якщо ця інформація буде підтверджувати саме коливання ціни у період між розкриттям пропозиції та зверненням Учасника про зміну ціни - тільки в тому випадку Замовник може погодити таку зміну ціни. Збільшення ціни за одиницю буде відбуватись не швидше ніж через 60 днів з моменту підписання договору. Закон не вказує про строк, після якого мають бути внесені зміни, а замовник свідомо порушує права учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник! Ваше звернення враховано та внесено відповідні зміни
Розгорнути: 3 Згорнути

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-11-27-003696-c.b1

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ", Код ЄДРПОУ:39594527
Дата подання: 07.12.2018 19:43

Скарга

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

07.12.2018 19:42
Скарга.pdf

Аукціон

Початок:
18.12.2018 14:28
Завершення:
18.12.2018 14:55

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 18.12.2018 14:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
YouControl
2 219 800 UAH з ПДВ 2 219 800 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАСТУМ"
YouControl
2 750 000 UAH з ПДВ 2 750 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
YouControl
3 075 547.20 UAH з ПДВ 3 075 547.20 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

28.12.2018 18:03
sign.p7s
18.12.2018 18:41
sign.p7s
18.12.2018 18:36
sign.p7s
18.12.2018 18:33
sign.p7s
12.12.2018 21:59
sign.p7s
12.12.2018 21:58
аналогічні.7z
12.12.2018 21:58
кваліфікація.7z
12.12.2018 21:58
технічні.7z
12.12.2018 21:58
повноваження.7z
12.12.2018 21:58
цінова.jpg
12.12.2018 21:58
гарантія.7z

Публічні документи

12.12.2018 13:59
sign.p7s

Публічні документи

13.12.2018 11:34
232 грудень.pdf
13.12.2018 11:34
Статут (10).pdf
13.12.2018 11:34
витяг з ЄДРПО.pdf
13.12.2018 11:34
Сертифікат ISO.pdf
13.12.2018 11:34
ТПП.pdf
13.12.2018 11:34
Протокол № 21.pdf
13.12.2018 11:34
ЄДРПОУ 05 12.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
#40220890
Переможець 2 219 800 UAH з ПДВ 26.12.2018 21:53

Документи

18.12.2018 14:55
edr_identification.yaml
26.12.2018 21:53
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 26.12.2018 21:53

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Паливторг"
YouControl
#40220890
2 219 800 UAH з ПДВ Документи

Документи

18.12.2018 14:55
edr_identification.yaml
26.12.2018 21:53
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 14.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер Z-1
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
2 219 800
15.01.2019 14:46
14.01.2019
sign.p7s Укладений
15.01.2019 15:34

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 02.07.2019 11:07
Опис змін: Керуючись ст.ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України Сторони, за взаємною згодою, вирішили внести зміни до Договору та викласти в новій редакції розділ 11 Юридичні та банківські реквізити. Сума договору та кількість товарів після внесення змін – не змінились. Більш детально – у прикріпленому файлі.
Номер договору: Z-1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 24.08.2019 15:00
Опис змін: Керуючись ст.ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України Сторони, за взаємною згодою, вирішили внести зміни до Договору та викласти в новій редакції розділ п. 2.1 Договору. Більш детально - у прикріпленому файлі додаткової угоди. Сума договору та загальний обсяг постачання після внесення змін – не змінились.
Номер договору: 2
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 30.10.2019 12:44
Опис змін: Сторони, за взаємною згодою, вирішили внести зміни до Договору та викласти в новій редакції реквізити Замовника. Сума договору та кількість товарів після внесення змін – не змінились. Більш детально – у прикріпленому файлі.
Номер договору: 3
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 06.12.2019 13:30
Опис змін: 1. Керуючись п. 1 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 р. (із змінами) та пп. 1 п. 10.1 розділу 10 Договору про закупівлю природного газу №Z-1 від 14 січня 2019 року: «Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватись після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків: 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника» Сторони, за взаємною згодою, вирішили внести зміни до Договору та викласти в новій редакції: 1.1. п. 2.1. розділу 2. Порядок поставки газу: «2.1. Постачальник зобов’язується поставити на протязі 2019 року Споживачу газ в об’ємах 144460 м.куб., в тому числі по місяцях: 2019 рік (куб. м.) Місяць Обсяг січень —— Лютий - 22 173 Березень-20 258 I кв.-42 431 квітень 6 051 травень —— червень —— II кв. 6 051 липень —— серпень —— вересень—— III кв. —— жовтень —— листопад 23 000 грудень 72 978 IV кв. 95 978 Обсяги наведені в таблиці є плановими та можуть зменшуватися або збільшуватися, за умови, що зазначена зміна не призведе до загального збільшення обсягу спожитого газу визначеного в п. 2.1.» 1.2. п 3.1. розділу 3. Вартість Договору: «3.1. Загальна вартість даного Договору складає 1 457 601,40 грн. (один мільйон чотириста п’ятдесят сім тисяч шістсот одна гривня 40 копійок) з ПДВ, в тому числі ПДВ становить 242933,57 грн.
Номер договору: 4
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 26.12.2019 23:43
Опис змін: Продовжити строк дії Договору на час, достатній Споживачу для проведення процедури закупівлі на початку наступного – 2020 року та викласти п. 9.3. Договору у такій редакції: “9.3. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до моменту завершення Споживачем процедури закупівлі на початку 2020 року, а саме до 30.01.2020 р., а в частині проведення розрахунків – до їх повного здійснення”. Загальна сума договору та обсяги постачання згідно 20%-ї угоди буде остаточно узгоджена Сторонами в окремій Додатковій угоді.
Номер договору: 5
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 16.01.2020 14:13
Опис змін: 1. Ціна додаткової угоди складає суму, яка не перевищує 20% від суми визначеної за ним у 2019 році (залежно від фактичних обсягів фінансування Споживача) і становить 275024,02 грн. (двісті сімдесят п’ять тисяч двадцять чотири гривні 02 копійки), у тому числі ПДВ – 45837,37 грн. Кількість постачання – 33378 м. куб, в т.ч. 1378 м. куб. по ціні 10090,00 грн. з ПДВ за 1000 кубічних метрів; 32000 м. куб. по ціні 8160,00 грн. з ПДВ за 1000 кубічних метрів. 2. Викласти п. 3.1. Договору у такій редакції: «п. 3.1. Загальна сума договору з урахуванням суми 20%-ї угоди складає 1732625,42 грн. (один мільйон сімсот тридцять дві тисячі шістсот двадцять п’ять гривень 42 копійки), в т.ч. ПДВ - 288770,90 грн.». Кількість постачання з урахуванням суми 20%-ї угоди складає 177838 м. куб. 3. Викласти п. 9.3. Договору у такій редакції: “9.3. Цей Договір набирає чинності з моменту його підписання і діє до моменту завершення Споживачем процедури закупівлі на початку 2020 року, а саме до 31.01.2020 р., а в частині проведення розрахунків – до їх повного здійснення ”. З огляду на викладене вище, Споживач підтверджує, що видатки на мету, задля якої Сторони укладають цю Додаткову угоду, затверджено в установленому порядку.
Номер договору: 6
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 14.01.2019 — 31.01.2020
Сума оплати за договором: 1 288 778.24
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Переможець не знижував ціну в аукціоні -

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі -
Покращення якості предмета закупівлі -
Продовження строку дії договору на наступний рік -

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors