Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок); Лот 2 – Свинина охолоджена (вирізка), Свинина охолоджена (крупний шматок); Лот 3 – Печінка яловича охолоджена; Лот 4 – Курятина охолоджена (четверть), Курятина охолоджена (філе)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-12-10-000830-c
  • 15110000-2 - М’ясо
  • Завершена
Найменування замовника:
КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"
Код ЄДРПОУ:
02125496
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Іван Гальченко, +380987210133 , krem_ped_k@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Кременчук, 39623, Полтавська область, Вул. Лізи Чайкіної, 33
Дата укладення договору
24.01.19
Очікувана вартість
1 176 648 UAH з ПДВ
Сума договору
623 076 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 7.02.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 6
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.12.2018 00:00

Оскарження умов:

до 23.12.2018 00:00

Подання пропозицій:

27.12.2018 00:00

Очікувана вартість
1 176 648 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
ДК 021:2015, код 15110000-2 - М’ясо (Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок); Лот 2 – Свинина охолоджена (вирізка), Свинина охолоджена (крупний шматок); Лот 3 – Печінка яловича охолоджена; Лот 4 – Курятина охолоджена (четверть), Курятина охолоджена (філе)

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо технічних, якісних характеристик предмета закупівлі

Дата подання: 16.12.2018 17:18
Дата відповіді: 18.12.2018 10:35
Доброго дня! Шановний Замовнику! У тендерній документації в Розділі 1 прописано: "Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів з: інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям; інформацією щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону; інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Поясніть, будь ласка, чи необхідно учаснику самостійно надавати технічну специфікацію предмета закупівлі за лотами, так як у Додатку 3 до тендерної документації відсутня така інформація. Чи, можливо, необхідно надати копію декларації виробника з конкретним ГОСТ, ТУ або ДСТУ, що буде вважатися Замовником підтвердженням необхідних технічних вимог? Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Учасники закупівлі повинні надати всі документи які вимагаються в тендерній документації, в тому числі учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерних пропозицій інформацію та документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним вимогам до предмета закупівлі визначеним у тендерній документації.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 08.01.2019 15:05
27 грудня 2018 року відбувся аукціон на закупівлю товару до КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"

1) Тендерний комітет Ухвалили: Визнати пропозицію, надану ФОП Скобель О.В. переможцем з вказаної закупівлі. Ми не погоджуємося із рішенням тендерного комітету :
Відповідно до розділу Оцінка тендерної пропозиції п.2 Інша інформація - У складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі;
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав надає лист Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області – про середні споживчі ціни станом на листопад 2018, але дана закупівлі була оголошена 10 грудня 2018 року, тому даний документ не підходить.
Таким чином, тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає умовам тендерній документації та має бути відхилена. Просимо замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.01.2019 17:42
Відповідно до ч. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції», у складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі.
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав довідку Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області про середні споживчі ціни від 12 грудня 2018 року № 12/12-1. Закупівлю оголошено в грудні 2018 року, тому даний документ повністю відповідає умовам тендерної документації, адже датований місяцем оголошення закупівлі.

Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Зубов Олександр Олександрович, Код ЄДРПОУ:2591203474
Дата подання: 08.01.2019 18:14
Шановний Замовнику! Відповідно Інструкції з підготовки тендерної пропозиції учасник процедури закупівлі повинен надати: інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). У публічних документах визначеного Вами переможця за лотом 3 - ФОП Мазаратій Н.І. відсутня відповідна технічна специфікація чи опис предмета закупівлі за лотом. Це є невідповідністю тендерної документації учасника ФОП Мазаратій Н.І. тендерній документації Замовника. Крім того, у тендерній документації Замовника зазначено, що в разі відхилення ціни пропозиції більше, ніж на 30% в сторону збільшення або зменшення від середньозважених цін, вказаних в довідці (яку надає учасник процедури закупівлі), Замовник має право відхилити таку тендерну пропозицію та відмовити учаснику в підписанні договору з метою необгрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції. ФОП Мазаратій Н.І. надала свою цінову пропозицію за лотом № 3 зменшену більше, ніж на 30% від ціни вказаної у довідці, яку вона надає в складі своєї тендерної пропозиції. Таким чином, тендерна попозиція ФОП Мазаратій Н.І. не відповідає вимогам Замовника в частині формування ціни за лотом. Просимо Замовника виправити допущене порушення та скасувати своє рішення щодо визнання переможцем за лотом № 3 ФОП Мазаратій Н.І. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.01.2019 17:56
Відповідно до ч. 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати:
- лист про дотримання вимог зазначених у Додатку №3 до тендерної документації.
В Додатку 3 до тендерної документації міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції ФОП МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі у відповідності до Додатку 3 (файл «технічка»).
В тендерній документації вказано, що в разі відхилення цін більше, ніж на 30% в сторону збільшення або зменшення від середньозважених цін, вказаних в довідці, замовник має право відхилити таку тендерну пропозицію. В тендерній документації відсутній обов’язок відхиляти тендерну пропозицію учасника з вказаних вище підстав. Наявність прав у замовника не зобов’язує тендерний комітет відхиляти учасника. Замовник не скористався правом визначеним в тендерній документації.

Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "ВКФ"МІГ", Код ЄДРПОУ:36194975
Дата подання: 08.01.2019 14:28
Шановний Замовнику! Інструкція з підготовки тендерної пропозиції п.1 тендерної документації містить наступні положення: учасник в складі своєї тендерної пропозиції повинен надати інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також відповідну технічну специфікацію (у разі потреби (плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). В публічних документах визначеного Вами переможця ФОП Мазаратій Н.І. відсутня відповідна технічна специфікація чи опис предмета закупівлі, що є невідповідністю тендерної пропозиції учасника тендерній документації Замовника. Прохаємо замовника виправити допущене порушення. Дякуємо.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.01.2019 17:57
Відповідно до ч. 6 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» учасники у складі тендерної пропозиції повинні надати:
- лист про дотримання вимог зазначених у Додатку №3 до тендерної документації.
В Додатку 3 до тендерної документації міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.
У складі тендерної пропозиції ФОП МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА міститься інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі у відповідності до Додатку 3 (файл «технічка»).

Номер вимоги: UA-2018-12-10-000830-c.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Дата подання: 08.01.2019 15:04
27 грудня 2018 року відбувся аукціон на закупівлю товару до КУ "Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка"

1) Тендерний комітет Ухвалили: Визнати пропозицію, надану ФОП Скобель О.В. переможцем з вказаної закупівлі. Ми не погоджуємося із рішенням тендерного комітету :
Відповідно до розділу Оцінка тендерної пропозиції п.2 Інша інформація - У складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі;
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав надає лист Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області – про середні споживчі ціни станом на листопад 2018, але дана закупівлі була оголошена 10 грудня 2018 року, тому даний документ не підходить.
Таким чином, тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає умовам тендерній документації та має бути відхилена. Просимо замовника усунути допущене порушення. У випадку незадоволення нашої вимоги ми будемо вимушені звернутися з оскарженням рішення замовника до Антимонопольного комітету України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.01.2019 17:44
Відповідно до ч. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції», у складі тендерної пропозиції Учасниками закупівлі додатково повинні бути надані:
- з метою необґрунтованого заниження (демпінгу) та/або завищення ціни тендерної пропозиції учасник надає лист в довільній формі за підписом та печаткою Учасника, в якому Учасник інформує тендерний комітет щодо гарантування порядку формування своєї цінової пропозиції за середньо ринковими цінами на товар. На підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі.
ФОП Скобель О.В. у складі тендерної пропозиції надав довідку Держстат Головне управління державної статистики у Полтавській області про середні споживчі ціни від 12 грудня 2018 року № 12/12-1. Закупівлю оголошено в грудні 2018 року, тому даний документ повністю відповідає умовам тендерної документації, адже датований місяцем оголошення закупівлі.

Документи подані скаржником

08.01.2019 15:05
вимога.docx

Документи подані скаржником

08.01.2019 15:04
вимога.docx

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2018-12-10-000830-c.c5

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Профіль
Дата подання: 14.01.2019 17:20

Скарга на дії (бездіяльність) Замовника процедури відкритих торгів

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 10.12.18 року в системі PROZORRO Замовник - КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА й"було оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (4 лоти). В закупівлі за лотами 1,2 взяли участь такі учасники: 1) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 2) ФОП Скобель О.В. 3) ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА. 4) ФОП Зубов О.О. 04.01.2019 Замовником (КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА) визначено переможцем ФОП Скобель О.В. у лотах 1 та 2. Однак, визначивши переможцем ФОП Скобель О.В., Замовник порушив наші права як учасника торгів, на справедливий та неупереджений розгляд пропозицій учасників. Адже тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить Закону України «Про публічні закупівлі», наприклад: 1) Щодо відсутності підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні Відповідно до п. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Процедуру закупівлі оголошено10.12.18 року, а отже у підтверджуючому документі має бути вказана інформація про ціни на грудень 2018 рік. ФОП Скобель О.В. в складі пропозиції надано довідку Головного управління статистики у Полтавській області про ціни у листопаді 2018 року, всупереч вимогам тендерної документації. До того ж у наданій довідці наявне застереження, що вказані ціни не можна використовувати для цілей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Отже, в складі пропозиції ФОП Скобель О.В. відсутня довідка або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Керуючись викладеним, ПРОСИМО 1) Прийняти дану скаргу до розгляду. 2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. 3) Додатково перевірити тендерну пропозицію ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2), та визнати такою, що не відповідає технічним вимогам, встановлених тендерною документацією та Закону України «Про публічні закупівлі». 4) Визнати неправомірним та зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення переможцем ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2). Додатки: 1. Платіжне доручення у сумі 5000,00 гривень за подання скарги з відміткою про зарахування коштів в дохід бюджету.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2018-12-10-000830-c.c6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, Код ЄДРПОУ:2707716424
Профіль
Дата подання: 14.01.2019 17:23

Скарга на дії (бездіяльність) Замовника процедури відкритих торгів

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» 10.12.18 року в системі PROZORRO Замовник - КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА й"було оголошено відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (4 лоти). В закупівлі за лотами 1,2 взяли участь такі учасники: 1) Фізична особа-підприємець Муравйов Дмитро Валерійович 2) ФОП Скобель О.В. 3) ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАЗАРАТІЙ НАТАЛІЯ ІВАНІВНА. 4) ФОП Зубов О.О. 04.01.2019 Замовником (КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ А.С.МАКАРЕНКА) визначено переможцем ФОП Скобель О.В. у лотах 1 та 2. Однак, визначивши переможцем ФОП Скобель О.В., Замовник порушив наші права як учасника торгів, на справедливий та неупереджений розгляд пропозицій учасників. Адже тендерна пропозиція ФОП Скобель О.В. не відповідає вимогам тендерної документації та суперечить Закону України «Про публічні закупівлі», наприклад: 1) Щодо відсутності підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні Відповідно до п. 2 розділу «Оцінка тендерної пропозиції» на підтвердження формування вартості цін за одиницю товару до середньо ринкових цін на товар по країні, учасник закупівлі зобов’язаний надати також в складі тендерної пропозиції довідку або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Процедуру закупівлі оголошено10.12.18 року, а отже у підтверджуючому документі має бути вказана інформація про ціни на грудень 2018 рік. ФОП Скобель О.В. в складі пропозиції надано довідку Головного управління статистики у Полтавській області про ціни у листопаді 2018 року, всупереч вимогам тендерної документації. До того ж у наданій довідці наявне застереження, що вказані ціни не можна використовувати для цілей згідно Закону України «Про публічні закупівлі». Отже, в складі пропозиції ФОП Скобель О.В. відсутня довідка або експертний висновок від уповноваженого органу зі зрізом (діапазоном) цін станом на місяць оголошення даної закупівлі або більш пізню дату по регіонам України, що видана на ім’я учасника закупівлі. Керуючись викладеним, ПРОСИМО 1) Прийняти дану скаргу до розгляду. 2) Призупинити процедуру закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою. 3) Додатково перевірити тендерну пропозицію ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2), та визнати такою, що не відповідає технічним вимогам, встановлених тендерною документацією та Закону України «Про публічні закупівлі». 4) Визнати неправомірним та зобов’язати Замовника скасувати рішення про визначення переможцем ФОП Скобель О.В. у відкритих торгах на закупівлю товару за кодом 021:2015: 15110000-2 - М’ясо (лоти 1 та 2). Додатки: 1. Платіжне доручення у сумі 5000,00 гривень за подання скарги з відміткою про зарахування коштів в дохід бюджету.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 16.01.2019 17:02

Ризик-індикатор

Лот 1 – Яловичина охолоджена (вирізка), Яловичина охолоджена (крупний шматок)

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Перетини контактної інформації учасників - Так

В межах одного тендеру в пропозиціях різних учасників співпадають імена контактної особи, або електронна пошта або телефон

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Yes

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

Лот 2 – Свинина охолоджена (вирізка), Свинина охолоджена (крупний шматок)

Перетини контактної інформації учасників - Так

В межах одного тендеру в пропозиціях різних учасників співпадають імена контактної особи, або електронна пошта або телефон

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Лот 3 – Печінка яловича охолоджена

Перетини контактної інформації учасників - Так

В межах одного тендеру в пропозиціях різних учасників співпадають імена контактної особи, або електронна пошта або телефон

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Yes

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лот 4 – Курятина охолоджена (четверть), Курятина охолоджена (філе)

Перетини контактної інформації учасників - Так

В межах одного тендеру в пропозиціях різних учасників співпадають імена контактної особи, або електронна пошта або телефон

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Зміна ціни за одиницю товару - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері