Послуги з розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони р.Дніпро на території м.Нікополь Services for development of a land management project on the organization and establishment of land of the water fund and water protection zone of the Dnieper river on the territory of the city of Nikopol, Dnipropetrovsk region

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-12-20-003999-a
  • 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код ЄДРПОУ:
26136719
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Зінченко Всеволод Олександрович, +380566251106 , jkhnmr@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Нікополь, 53200, Дніпропетровська область, вул. Електрометалургів, 3
Дата укладення договору
7.03.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
6 929 634 UAH з ПДВ
Сума договору
6 798 953.88 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 13.03.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 19.01.2019 13:00

Оскарження умов:

до 25.01.2019 00:00

Подання пропозицій:

29.01.2019 13:00

Початок аукціону:

11.02.2019 13:13

Очікувана вартість
6 929 634 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
207 889.02 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
6 930 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони р.Дніпро на території м.Нікополь
ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2018-12-20-003999-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ ТЕРРА АЛЬЯНС, Код ЄДРПОУ:41551176
Дата подання: 16.01.2019 16:22
Вимога про усунення порушень умов закупівлі.

20.12.2018 року Замовником - УПРАВЛІННЯМ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ було оголошено закупівлю та опубліковано тендерну документацію на закупівлю послуг: «Послуги з розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони р.Дніпро на території м.Нікополь» (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-12-20-003999-a).
В силу імперативних приписів ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – ЗУ «Про публічні закупівлі») закупівлі здійснюються за такими принципами як:
• добросовісна конкуренція серед учасників;
• максимальна економія та ефективність;
• відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
• недискримінація учасників;
• об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій;
• запобігання корупційним діям і зловживанням.
Трактуючи дану норму важливо виокремити один із таких принципів, як недискримінація учасників, що безумовно має значення при визначенні переможця.
Деталізація дотримання принципу недискримінації передбачено статтею 5 вищевказаного Закону. Зокрема ч.3 статті 5 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачає, що Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Статтею 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачений виключний перелік вимог до тендерної документації та її змісту.
Згідно ч.4 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Таким чином, норми ЗУ «Про публічні закупівлі» чітко забороняють Замовнику в тендерній документації вносити вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Згідно умов Тендерної документації, а саме п.2 Додатку 3 до тендерної документації «Кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» Учасник зобов’язаний надати інформацію про фахівців із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 15-ти осіб. Вказаною вимогою Замовник фактично створює перешкоду учасникам, які мають у своєму штаті менш як 15 осіб з вищезазначеною освітою. Відповідно до ст.26 ЗУ «Про землеустрій» розробниками документації із землеустрою є юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою; ст.5 ЗУ «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» суб'єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Законодавством України не передбачено наявність в штаті землевпорядної організації фахівців із геодезичною та/або землевпорядною освітою в кількості - не менше 15-ти осіб. Дана вимога суперечить чинному законодавству, носить дискримінаційний характер та обмежує конкуренцію учасників.
Також відповідно до умов Тендерної документації (Додаток 3 до Тендерної документації, а саме п.1 Наявність обладнання та матеріально-технічної бази) Учасник зобов’язаний надати інформацію, щодо наявності повітряних дронів для здійснення візуального обстеження в кількості – не менше 3 одиниць. Слід зауважити, що для надання послуг з розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони, в тому числі для здійснення інженерно-геодезичних вишукувань (топографо-геодезичної зйомки), подальшого виготовлення землевпорядної документації (та документів, які будуть в основі цієї документації) законодавством не передбачена наявність повітряних дронів. У випадку, якщо необхідно обов’язково надати інформацію про наявність на підприємстві повітряних дронів в кількості – не менше 3 одиниць, просимо вказати нормативно – правовий акт, з посиланням на відповідний пункт, частину, статтю нормативно – правового акту, яким ця вимога передбачена.
Також відповідно до п.4.4 Загальних положень Тендерної документації строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)- до 01.07.2019р. На нашу думку, вказаний строк для надання послуг є необґрунтованим та нелогічним. Відповідно до ст.28 ЗУ «Про землеустрій» розробники документації із землеустрою мають право: г) виконувати роботи із складання документації із землеустрою у строк, передбачений договором. Максимальний строк складання документації із землеустрою не повинен перевищувати шести місяців з моменту укладення договору. Враховуючи те, що відповідно до Тендерної документації, Календарного графіку та Проекту договору вищезазначені послуги включають в себе весь комплекс робіт, в т.ч.погодження проекту землеустрою відповідно до ст.186 ЗКУ та отримання позитивного висновку державної експертизи землевпорядної документації (слід зауважити, що погодження проекту землеустрою у відповідних інстанціях буде здійснюватися послідовно), то вказаний строк для надання послуг є необґрунтовано коротким.
На підставі вище викладеного, звертаємось до Вас із вимогою про усунення недоліків в Тендерній документації, а саме:
- внести зміни до п.2 Додатку 3 до тендерної документації «Кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» та видалити абзац – «фахівці із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 15-ти осіб».
- внести зміни до п.1 Додатку 3 до тендерної документації «Наявність обладнання та матеріально-технічної бази» та видалити абзац –«повітряні дрони для здійснення візуального обстеження – не менше 3 одиниць;
- внести зміни до Загальних положень тендерної документації (п. 4.4. строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт)) та скорегувати строк надання послуг – 6 місяців з моменту підписання договору.
Просимо вас усунути дискримінаційні умови та привести тендерну документацію у відповідність із вимогами законодавства України.
Результати розгляду даного звернення просимо оприлюднити на офіційному веб-порталі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.01.2019 09:39
Шановний учасник!
При підготовці технічних, якісних, кількісних та інших вимог щодо закупівлі послуги з розробки проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж земель водного фонду та водоохоронної зони було вирішено залучити саме таку кількість зазначених фахівців встановлених п.2 Додатку 3 до тендерної документації. Дана необхідність викликана великим обсягом робіт та обмеженим часом на їх виконання.
Відповідно ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник встановив перелік необхідного обладнання, яке повинно використовуватися для отримання запланованого результату. Водночас, керуючись принципами здійснення публічних закупівель закріпленими у статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник передбачив, що матеріально технічна база, необхідна для надання послуг, може бути у власності Учасника та/або орендована Учасником та/або шляхом залучення Учасником сторонніх організацій в цій частині. Умови для конкуренції встановлено однакові для всіх організацій, які планують взяти участь в тендері. Тому стверджувати, що це дискримінація – безпідставно. Згідно ст.27 Закону України “Про землеустрій” замовник має право самостійно визначати строк виконання робіт.
Згідно ст.27 Закону України “Про землеустрій” замовник має право самостійно визначати строк виконання робіт, але не більше шести місяців.
Відповідно п.18 ст.186 Земельного кодексу України, кожен орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, інший суб’єкт, визначений цією статтею, розглядає та погоджує документацію із землеустрою самостійно та незалежно від погодження документації із землеустрою іншими органами.
Згідно ч. 2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв: наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Крім того, Замовник самостійно визначає спосіб документального підтвердження кваліфікаційним критеріям виходячи із специфіки предмету закупівлі. Замовником був визначений перелік документів, які, на думку Замовника, достатні аби забезпечити упевненість Замовника у спроможності Учасників виконати замовлення відповідно до умов тендерної документації.
Враховуючи вищезазначене, для отримання якісних матеріалів за результатами надання послуг за предметом закупівлі, а також з метою забезпечення реалізації державної політики у галузі використання та охорони земель у Замовника відсутні підстави для внесення змін до документації в цій частині.

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ Технодар-Днепр Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ ПРОМТЕХ ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС Документи
Опубліковано
Документи

Документи

29.01.2019 13:02
edr_identification.yaml
04.02.2019 17:39
sign.p7s

Документи

29.01.2019 13:02
edr_identification.yaml
04.02.2019 17:40
sign.p7s

Аукціон

Початок:
11.02.2019 13:13
Завершення:
11.02.2019 13:34

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.02.2019 13:34

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Технодар-Днепр
40088101, technodardnepr@ukr.net, Самойленко Ігор Миколайович, +380988068080

Профіль
6 798 953.88 UAH з ПДВ 6 798 953.88 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ПРОМТЕХ ПРОЕКТ ЕНД СЕРВІС
41425139, promtehproect@gmail.com, Євдокименко Антоніна Миколаївна, , , +380950151618

Профіль
6 854 686.67 UAH з ПДВ 6 854 686.67 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Технодар-Днепр
#40088101
Профіль
Переможець 6 798 953.88 UAH з ПДВ 18.02.2019 18:31

Документи

11.02.2019 13:34
edr_identification.yaml
18.02.2019 18:31
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 18.02.2019 18:31

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ Технодар-Днепр

Профіль #40088101
6 798 953.88 UAH з ПДВ Документи

Документи

11.02.2019 13:34
edr_identification.yaml
18.02.2019 18:31
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 07.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 13/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
07032019131827.pdf Укладений
6 798 953.88
07.03.2019 13:21
07.03.2019
sign.p7s Укладений
13.03.2019 09:35

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері