Пара, гаряча вода та пов’язана продукція код ДК 021:2015 09320000-8 (теплова енергія та централізоване постачання гарячої води)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2018-12-28-000934-c
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
Код ЄДРПОУ:
37308812
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Романенко Світлана Віталіївна, 380442816607 , ekonomdepgrda@golosiiv.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 03039, Київська область, проспект Голосіївський, 42
Дата укладення договору
11.01.19
Очікувана вартість
1 425 974.18 UAH з ПДВ
Сума договору
1 425 974.18 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 11.01.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про теплопостачання» постачання теплової енергії – господарська діяльність, пов’язана з наданням теплової енергії (теплоносія) споживачам за допомогою технічних засобів транспортування та розподілом теплової енергії на підставі договору.
Комунальне підприємство Виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «Київтеплоенерго» (далі - КП «Київтеплоенерго») станом на дату засідання тендерного комітету внесене до реєстрів суб’єктів природних монополій з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами), а саме:
№234 в зведеному переліку природних монополій, що ведеться Антимонопольним комітетом України ( далі – АМК);
№35 ( м. Київ) в реєстрі суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів, що ведеться Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі- НКРЕКП).
Відповідно до визначень статті 1 Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» офіційна інформація органів державної влади та органів місцевого самоврядування (далі- офіційна інформація) - офіційна документована інформація, створена в процесі діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, яка доводиться до відома населення в порядку, встановленому Конституцією України, законами України «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації», цим Законом.
Так, відповідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом. Доступ до інформації забезпечується шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет.
Таким чином, інформація щодо суб’єктів природних монополій, розміщена на офіційних веб-сайтах АМК та НКРЕКП, є офіційною інформацією державних органів, а КП «Київтеплоенерго» є суб’єктом природної монополії з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами).
На підставі викладеного, оскільки закупівля теплової енергії може бути запропонована лише КП «Київтеплоенерго» замовник - Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація для здійснення закупівлі пари, гарячої води та пов’язаної продукції код ДК 021:2015 09320000-8 (теплова енергія та централізоване постачання гарячої води) відповідно до положень пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» повинен застосувати переговорну процедуру закупівлі з причини «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи».

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Закупівля пари, гарячої води та пов’язаної продукції код ДК 021:2015 09320000-8 (теплова енергія та централізоване постачання гарячої води)

Тендерна документація

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері