закупівля легкових автомобілів (автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги) Purchase of cars (emergency vehicles)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-01-24-000682-c
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Завершена
Найменування замовника:
Територіальне медичне об'єднання "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ярошенко Олександр Іванович, 0522-33-74-01 , ekstr_medic@i.ua
Адреса замовника
Україна, КРОПИВНИЦЬКИЙ, 25009, Кiровоградська область, м.Кіровоград, вул.Комарова, 56
Дата укладення договору
15.04.19
Очікувана вартість
12 200 000 UAH з ПДВ
Сума договору
12 192 500 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 15.04.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Опис лотів
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.03.2019 10:00

Оскарження умов:

до 22.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

26.03.2019 10:00

Очікувана вартість
12 200 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
366 000 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-01-24-000682-c.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 01.02.2019 16:29
Внесення змін до тендерної документації щодо закупівлі оголошеної ТМО "ЦЕМД та МК у Кіровоградській області" ( Лот 1)
1. У п.1 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Вага нош не більше 40 кг." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що не відповідає встановленим національним стандартам України. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 встановлено вага нош до 45 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. Змінити вимогу та прописати в тендерній документації, що вага нош повинна бути "не більше 45 кг".

2. У п.2 таблиці 1 Лот №1до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому i в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень." Вказана вимога не відповідає ДСТУ7032:2009 Зміна 3 п.4.4.6.1, оскільки для автомобілів типу В повинно бути забезпечено переміщення приймального пристрою (а не нош) у повздовжньому i в поперечному напрямках: "Приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати: ... для автомобілів швидкої медичної допомоги типу В та С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) - переміщення поверхні приймального пристрою у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення.". Просимо привести вимогу у відповідність до ДСТУ.

3. У п.3 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Вакуумний матрац) Замовник вимагає: "Вага не більше 7,5 кг.". Відповідно до п. 4.6.3 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, маса матрацу що включає насос не повинна перевищувати 15 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести документацію у відповідність до вимог національних стандартів.

4. У п.6 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Довга спинна дошка з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих) Замовник вимагає: "Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 45 см". Вказана вимога є дискримінаційною, оскільки згідно п. 4.7.1 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ, допустима ширина дошки не менше 40 см, але не більше 50 см. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимогу щодо ширини дошки згідно стандарту на: «Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 40 см».


5. У п.10 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Стаціонарний неручний прилад відсмоктування) Замовник вимагає: «Час роботи при максимальній зарядці до 45 хв при максимальній аспірації.» Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки: більшість світових виробників таких виробів працюють більше вказаного часу. Звертаємо увагу, що жодним національним стандартом України не встановлено час роботи стаціонарного неручного приладу відсмоктування в тому числі ЕN 10079-1:2015 на який посилається ДСТУ 7032:2009. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимогу щодо часу роботи приладу на " Час роботи при максимальній зарядці не менше 45 хв при максимальній аспірації ".

6. У п.11 таблиці 1 Лот1 №1 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників, тому що Замовник вимагає саме тип В з усіх видів USB роз’ємів. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно роз'єму USB та змінити вимогу стосовно розмірів на «Розміри не більше 170 х 70 х 30 мм».

7. У п.14 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. А панелі та кнопки маркіруються загальними медицинськими термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно типу акумуляторної батареї та маркіровки панелі, кнопок. Відповідно до ДСТУ 7032:2009 п.6.3.5. Фіксування устаткування , устаткування повинно бути закріплене засобами систем фіксації. Система фіксації, система підтримування або система збереження повинні утримувати устаткування під час протистояння прискоренню або гальмуванню 10G у повздовжньому, 10G у поперечному, 10G у вертикальному напрямках. Просимо доповнити п. 14 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації вимогу наступним змістом: (Настінне кріплення 10G для автомобіля швидкої допомоги у комплекті).

8. У п.15 таблиці 1 Лот №1 до тендерної документації (Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ) Замовник вимагає: «Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів. Роздільна здатність екрану, не менше 800х480», «Тип реєстратора 108 мм термальна голівка». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки дані параметри не впливають на функціональність пристрою та не регламентовані жодним національним стандартом. Отже, вказані вимоги є дискримінаційними до учасників, які поставляють електрокардіограф з розміром екрану від 3,5 дюймів та роздільна здатність 240х320. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимоги на: «Розмір екрану не менше 3,5 дюймів. Тип реєстратора 80 мм термальна голівка. Роздільна здатність екрану, не менше 240х320».

9. Відповідно до п. 1.2 Технічних вимог тендерної документації Лот № 1 замовником встановлено, що робочий об'єм двигуна повинен становити не більше 2200 см3, Звертаємо увагу Замовника, що параметри об’єму двигуна не визначені жодним національним стандартом України, тому встановлена Замовником вимога про те, що об’єм двигуна повинен бути не більши 2200 см3 є необґрунтованою та дискримінаційною, щодо тих постачальників які поставляють автомобілі швидкої медичної допомоги з більшим об’ємом двигуна. Наше підприємство є виробником та системним постачальником автомобілів швидкої медичної допомоги на ринку, об’єм двигуна, автомобілів, які ми пропонуємо до постачання, становить 2500 см3, у зв’язку з чим його потужність більша, що є кращим показником в порівнянні з автомобілем із меншим об’ємом двигуна. Але ці всі кращі характеристики можуть бути формальним приводом для дискваліфікації нас, як участника, який запропонував більш вигідну пропозицію. Тому, просимо внести зміни до даного пункту тендерної документції, а саме: п. 1. 3 технічних вимог та встановити вимогу, що робочий об'єм двигуна повинен становити не менше 2200 см3 .
10. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Лот № 1 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати передній тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено тип приводу, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Отже, просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та встановити вимогу: «тип приводу автомобіля: передній або задній».

Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

06.02.2019 08:42
1. Згідно затвердженого у Україні стандарту EN 1865:2000 вага основних нош повинна бути якомога меншою, тому з врахуванням досвіду публічних закупівель встановлена оптимальна вага основних нош – не більше 40 кг., котра забезпечує участь у процедурі закупівлі не менше двох виробників.
2. Відповідно до п. 4.4.6.1. ДСТУ 7032:2009 – для спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги типів В і С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) приймальний пристрій має забезпечувати переміщення поверхні приймального пристрою у поздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення, тому вимога тендерної документації (п. 2 додатку 3) про те, що приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому і в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень, повністю відповідає вимогам ДСТУ 7032:2009.
3. Менша вага вакуумного матрацу дозволяє полегшити роботу бригад швидкої медичної допомоги за рахунок зменшення фізичного навантаження при транспортуванні хворих. Вакуумні матраци вага яких не перевищує 7,5 кг. виробляють щонайменше декілька виробників.
4. Ширина довгої дошки спинної з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих не менше 45 см. визначена з врахуванням досвіду надання екстреної медичної допомоги медичними працівниками Кіровоградської області. Таким параметрам відповідають вироби щонайменше двох виробників.
5. Час роботи до 45 хвилин стаціонарного неручного приладу відсмоктування, є достатнім для роботи в умовах перевезення пацієнта на території Кіровоградської області, проте чим більший час роботи запропонованого обладнання, тим краще, тому обладнання з часом роботи більше 45 хвилин буде прийняте до розгляду як таке, що відповідає вимогам замовника.
6. Більшість сучасних оксиметрів обладнані USB (тип В) роз'ємами, які дають можливість передавати інформацію на зовнішні пристрої, що забезпечує моніторинг стану пацієнта протягом тривалого часу та збереження необхідної інформації, тому відсутні підстави для відмови від згаданих переваг. Встановленим вимогам щодо розмірів та наявності USB (тип В) роз'єму відповідають пульсоксиметри щонайменше двох виробників.
7. Літійіонні акумуляторні батареї мають ряд переваг перед іншими акумуляторними батареями, до таким переваг відносяться: відсутність «ефекту пам'яті», висока ємність, мала вага, низький рівень саморозрядки. Ці батареї використовуються для забезпечення роботи ряду дефібриляторів. Вимога про викладення інтерфейсу дефібрилятора з ритмом та записувачем показників пацієнта/кардіомонітора на українській або російській мові покликана спростити роботу медичного персоналу, оскільки полегшить роботу медичного персоналу, котрий не володіє іноземними мовами. Фіксування устаткування засобами систем фіксації, передбачене п. 6.3.5. ДСТУ 7032:2009 та п. 8.7. особливих вимог додатку 3 тендерної документації, тому відсутня потреба встановлювати таку вимогу для окремого медичного устаткування.
8. Запропоновані зміни погіршують функціональні властивості електрокардіографа багатоканального з можливістю друку ЕКГ, вимоги до даного обладнання не є регламентовані жодним національним стандартом України, тому наш заклад не бачить причин штучно погіршувати якісні та функціональні властивості обладнання.
9. Дизельні двигуни об'ємом до 2200 см³ забезпечують оптимальні динамічні властивості та високу економію палива, а автомобілі обладнані дизельними двигунами об'ємом до 2200 см³ пропонують такі відомі світові виробники як Mercedes, Ford, Volkswagen, Man, Peugeot, Citroen, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.
10. Досвід експлуатації парку автомобілів швидкої медичної допомоги виявив, що передньопривідні автомобілі порівняно із задньопривідними мають ряд переваг: краща курсова стійкість на зимових нерозчищених дорожніх покриттях, краща прохідність по слизькому покриттю міждворових проїздів, краща паливна економічність. Передньоприводні автомобілі пропонує достатня кількість виробників, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.

Номер вимоги: UA-2019-01-24-000682-c.b2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 01.02.2019 16:35
Вимоги щодо внесення змін до тендерної документації по закупівлі оголошеної ТМО "ЦЕМД та МК у Кіровоградській області"
Лот 2
1. У п.1 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Вага нош не більше 40 кг." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що не відповідає встановленим національним стандартам України. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 встановлено вага нош до 45 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. Змінити вимогу та прописати в тендерній документації, що вага нош повинна бути "не більше 45 кг".

2. У п.2 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому i в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень." Вказана вимога не відповідає ДСТУ7032:2009 Зміна 3 п.4.4.6.1, оскільки для автомобілів типу В повинно бути забезпечено переміщення приймального пристрою (а не нош) у повздовжньому i в поперечному напрямках: "Приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати: ... для автомобілів швидкої медичної допомоги типу В та С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) - переміщення поверхні приймального пристрою у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення.". Просимо привести вимогу у відповідність до ДСТУ.

3. У п.3 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Вакуумний матрац) Замовник вимагає: "Вага не більше 7,5 кг.". Відповідно до п. 4.6.3 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, маса матрацу що включає насос не повинна перевищувати 15 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести документацію у відповідність до вимог національних стандартів.

4. У п.6 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Довга спинна дошка з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих) Замовник вимагає: "Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 45 см". Вказана вимога є дискримінаційною, оскільки згідно п. 4.7.1 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ, допустима ширина дошки не менше 40 см, але не більше 50 см. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимогу щодо ширини дошки згідно стандарту на: «Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 40 см».

5. У п.10 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Стаціонарний неручний прилад відсмоктування) Замовник вимагає: «Час роботи при максимальній зарядці до 45 хв при максимальній аспірації.» Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки: більшість світових виробників таких виробів працюють більше вказаного часу. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимогу щодо часу роботи приладу на "Час роботи при максимальній зарядці не менше 45 хв при максимальній аспірації".

6. У п.11 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників, тому що Замовник вимагає саме тип В з усіх видів USB роз’ємів. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно роз'єму USB та змінити вимогу стосовно розмірів на «Розміри не більше 170 х 70 х 30 мм».

7. У п.14 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. А панелі та кнопки маркіруються загальними медицинськими термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно типу акумуляторної батареї та маркіровки панелі, кнопок. Відповідно до ДСТУ 7032:2009 п.6.3.5. Фіксування устаткування , устаткування повинно бути закріплене засобами систем фіксації. Система фіксації, система підтримування або система збереження повинні утримувати устаткування під час протистояння прискоренню або гальмуванню 10G у повздовжньому, 10G у поперечному, 10G у вертикальному напрямках. Просимо доповнити п. 14 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації вимогу наступним змістом: (Настінне кріплення 10G для автомобіля швидкої допомоги у комплекті).

8. У п.15 таблиці 1 Лот №2 до тендерної документації (Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ) Замовник вимагає: «Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів. Роздільна здатність екрану, не менше 800х480», «Тип реєстратора 108 мм термальна голівка». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки дані параметри не впливають на функціональність пристрою та не регламентовані жодним національним стандартом. Отже, вказані вимоги є дискримінаційними до учасників, які поставляють електрокардіограф з розміром екрану від 3,5 дюймів та роздільна здатність 240х320. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо змінити вимоги на: «Розмір екрану не менше 3,5 дюймів. Тип реєстратора 80 мм термальна голівка. Роздільна здатність екрану, не менше 240х320».

9. Відповідно до п. 1.2 Технічних вимог тендерної документації Лот № 2 замовником встановлено, що робочий об'єм двигуна повинен становити не більше 2200 см3, Звертаємо увагу Замовника, що параметри об’єму двигуна не визначені жодним національним стандартом України, тому встановлена Замовником вимога про те, що об’єм двигуна повинен бути не більший 2200 см3 є необґрунтованою та дискримінаційною, щодо тих постачальників які поставляють автомобілі швидкої медичної допомоги з більшим об’ємом двигуна. Наше підприємство є виробником та системним постачальником автомобілів швидкої медичної допомоги на ринку, об’єм двигуна, автомобілів, які ми пропонуємо до постачання, становить 2500 см3, у зв’язку з чим його потужність більша, що є кращим показником в порівнянні з автомобілем із меншим об’ємом двигуна. Але ці всі кращі характеристики можуть бути формальним приводом для дискваліфікації нас, як участника, який запропонував більш вигідну пропозицію. Тому, просимо внести зміни до даного пункту тендерної документції, а саме: п. 1. 3 технічних вимог та встановити вимогу, що робочий об'єм двигуна повинен становити не менше 2200 см3 .
10. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Лот № 2 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати передній тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено тип приводу, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Отже, просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та встановити вимогу: «тип приводу автомобіля: передній або задній».


Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

06.02.2019 08:41
1. Згідно затвердженого у Україні стандарту EN 1865:2000 вага основних нош повинна бути якомога меншою, тому з врахуванням досвіду публічних закупівель встановлена оптимальна вага основних нош – не більше 40 кг., котра забезпечує участь у процедурі закупівлі не менше двох виробників.
2. Відповідно до п. 4.4.6.1. ДСТУ 7032:2009 – для спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги типів В і С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) приймальний пристрій має забезпечувати переміщення поверхні приймального пристрою у поздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення, тому вимога тендерної документації (п. 2 додатку 3) про те, що приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому і в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень, повністю відповідає вимогам ДСТУ 7032:2009.
3. Менша вага вакуумного матрацу дозволяє полегшити роботу бригад швидкої медичної допомоги за рахунок зменшення фізичного навантаження при транспортуванні хворих. Вакуумні матраци вага яких не перевищує 7,5 кг. виробляють щонайменше декілька виробників.
4. Ширина довгої дошки спинної з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих не менше 45 см. визначена з врахуванням досвіду надання екстреної медичної допомоги медичними працівниками Кіровоградської області. Таким параметрам відповідають вироби щонайменше двох виробників.
5. Час роботи до 45 хвилин стаціонарного неручного приладу відсмоктування, є достатнім для роботи в умовах перевезення пацієнта на території Кіровоградської області, проте чим більший час роботи запропонованого обладнання, тим краще, тому обладнання з часом роботи більше 45 хвилин буде прийняте до розгляду як таке, що відповідає вимогам замовника.
6. Більшість сучасних оксиметрів обладнані USB (тип В) роз'ємами, які дають можливість передавати інформацію на зовнішні пристрої, що забезпечує моніторинг стану пацієнта протягом тривалого часу та збереження необхідної інформації, тому відсутні підстави для відмови від згаданих переваг. Встановленим вимогам щодо розмірів та наявності USB (тип В) роз'єму відповідають пульсоксиметри щонайменше двох виробників.
7. Літійіонні акумуляторні батареї мають ряд переваг перед іншими акумуляторними батареями, до таким переваг відносяться: відсутність «ефекту пам'яті», висока ємність, мала вага, низький рівень саморозрядки. Ці батареї використовуються для забезпечення роботи ряду дефібриляторів. Вимога про викладення інтерфейсу дефібрилятора з ритмом та записувачем показників пацієнта/кардіомонітора на українській або російській мові покликана спростити роботу медичного персоналу, оскільки полегшить роботу медичного персоналу, котрий не володіє іноземними мовами. Фіксування устаткування засобами систем фіксації, передбачене п. 6.3.5. ДСТУ 7032:2009 та п. 8.7. особливих вимог додатку 3 тендерної документації, тому відсутня потреба встановлювати таку вимогу для окремого медичного устаткування.
8. Запропоновані зміни погіршують функціональні властивості електрокардіографа багатоканального з можливістю друку ЕКГ, вимоги до даного обладнання не є регламентовані жодним національним стандартом України, тому наш заклад не бачить причин штучно погіршувати якісні та функціональні властивості обладнання.
9. Дизельні двигуни об'ємом до 2200 см³ забезпечують оптимальні динамічні властивості та високу економію палива, а автомобілі обладнані дизельними двигунами об'ємом до 2200 см³ пропонують такі відомі світові виробники як Mercedes, Ford, Volkswagen, Man, Peugeot, Citroen, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.
10. Досвід експлуатації парку автомобілів швидкої медичної допомоги виявив, що передньопривідні автомобілі порівняно із задньопривідними мають ряд переваг: краща курсова стійкість на зимових нерозчищених дорожніх покриттях, краща прохідність по слизькому покриттю міждворових проїздів, краща паливна економічність. Передньоприводні автомобілі пропонує достатня кількість виробників, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-01-24-000682-c.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.02.2019 15:00

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації

24 січня 2019 року ТМО "ЦЕМД та МК у Кіровоградській області" (Далі — Замовник) оприлюднив Оголошення про заплановану закупівлю за предметом: ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 34110000-1 – Легкові автомобілі (Автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» та «С»). Ознайомившись з тендерною документацією затвердженою рішенням тендерного комітету (протокол засідання № 4 від 24.01.2019 року) (Далі — Документація), ми виявили в ній вимоги, які не відповідають чинному законодавству України та обмежують конкуренцію, а саме: 1. У п.1 таблиці 1 Лот 1, Лот 2 до тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Вага нош не більше 40 кг." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що не відповідає встановленим національним стандартам України. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 встановлено, що вага нош повинна бути до 45 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність до національних стандартів України. Змінити вимогу та прописати в тендерній документації, що вага нош повинна бути "не більше 45 кг". Крім того Замовник вимагає: «Основні частини каркасу повинні бути вироблені з нержавіючої сталі». Більшість виробників таких пристроїв виготовляють їх з міцних сплавів алюмінію, а також ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» може поставити ноші виготовлені з іншого міцного металу. Просимо зобов’язати Замовника усунути незаконні вимоги та внести відповідні зміни до тендерної документації, а саме: п. 1.9 до тендерної документації прописати наступним чином: «Ноші повинні бути виготовлені з міцного металу», а вага нош повинна бути «не більше 45 кг.» 2. У п.2 таблиці 1 Лот №1, Лот №2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому i в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень." Вказана вимога не відповідає ДСТУ7032:2009 Зміна 3 п.4.4.6.1, оскільки для автомобілів типу В повинно бути забезпечено переміщення приймального пристрою (а не нош) у повздовжньому i в поперечному напрямках: "Приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати: ... для автомобілів швидкої медичної допомоги типу В та С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) - переміщення поверхні приймального пристрою у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення.". Просимо зобовязати Замовника привести вимогу у відповідність до ДСТУ. 3. Відповідно до п.3 таблиці 1 Лот № 1, Лот №2 до тендерної документації (Вакуумний матрац) Замовник вимагає: "Вага не більше 7,5 кг.". Відповідно до п. 4.6.3 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, маса матрацу що включає насос не повинна перевищувати 15 кг. Більшість виробників виготовляють даний пристрій з вагою в діапозоні 8-10 кг. Наше підприємство може задовільнити потреби замовника з матрацом вагою 10 кг, який повністю задовільнять потреби замовника. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційну вимогу та привести документацію у відповідність до вимог національних стандартів. 4. У п.6 таблиці 1 Лот №1, Лот № 2 тендерної документації (Довга спинна дошка з пристроєм іммобілізації голови та ременями безпеки для дорослих) Замовник вимагає: “Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 42 см, але не більше 46 см; довжину не менше 185 см, максимальне навантаження не менше 200 кг.». Вказані параметри значно обмежують конкуренцію Такий параметр максимального навантаження сильно завищений, так як 4 чоловіка (штат повністю укомплектованої бригади швидкої допомоги (лікар, фельдшер, санітар, водій) не в змозі підійняти таке навантаження, оскільки максимальне навантаження на одну особу регламентоване ДСТУ 7032:2009 та становить 25 кг. ТОВ «»БРІОРСОН МОТОРС", як виробник автомобілів швидкої медичної допомоги бажає прийняти участь в даній процедурі закупівлі та спроможний задовільнити потреби Замовника з наступними параметрами: «Дошка для дорослих повинна мати ширину не менше 40 см, але не більше 46 см; довжину не менше 180 см, але не більше 187 см, максимальне навантаження не менше 155 кг.». Отже, просимо зобов’язати замовника внести відповідні зміни до тендерної документації та привести її у відповідність з національними стандартами України. 5. У п.8 таблиці 1 Додатку 1 Лот № 1, Лот № 2 до тендерної документації (Шийно-комірцевий набір) Замовник вимагає «…наявність отвору для інтубації». Вважаємо, що дану вимогу Замовник встановив помилково. Так як інкубація - це встановлення трубки через ніс або рот пацієнта і до шийних комірців відношення не має. А отвір в шийних комірцях призначений для трахеотомії, при потребі. Просимо зобов’язати замовника виправити помилку та внести відповідні зміни до тендерної документації, та прописати в цій частині наступним чином: « ..наявність отвору для трахеотомії». 6. У п.11 таблиці 1 Лот 1, Лот 2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників взяти участь в процедурі закупівлі в тому числі ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС», тому що Замовник вимагає саме тип В з усіх видів USB роз’ємів. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» та «Розміри (мм) 170 х 70 х 30 ± 5». Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» має можливість поставити товар з наступними характеристиками: «Розміри не більше 170 х 70 х 30 мм», що повністю задовільнить потреби Замовника, збільшить конкуренцію та надасть можливість ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо зобов’язати замовника внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині. 7. У п.13 таблиці 1 Лот №1, Лот№2 до тендерної документації (Пристрій для вливання під тиском) Замовник вимагає: Можливість застосування шприців різних виробників. Об’єм шприців: 5, 10, 20, 30, 50, 60 мл. Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,01 мл / год. Діапазон заданого об'єму інфузії повинен складати 0,01 - 9999 мл. Мінімальний заданий час інфузії не більше 1 хв. Максимальний заданий час інфузії не менш 999 хв. Можливість розрахунку швидкості введення через обсяг і час. Можливість зміни швидкості без переривання інфузії. Наявність контролю введеного об'єму. Наявність стиковки насосів в станції, за допомогою вбудованого пристрою і можливість взаємної заміни помп. Бібліотека препаратів повинна складати, не менш 300 назв, з протоколами введення. Можливість програмування інфузії в масових і підрахунок концентрації препарату. Наявність режиму відкритої вени і інтервал швидкості при цьому режимі не менше 0.1-9 ml/h. Інтервал програмування ваги пацієнта, не менш 0,1-300 кг. Наявність функції калібрування шприца по точності обсягу введення, здійсненне тільки використовуючи клавіатуру управління помпи, без додаткових пристосувань. Наявність функції «антіболюс». Вищевказані вимоги до пристрою для вливання під тиском виписані безпосередньо під Шприцевий насос DS-3000 виробництва Daiwa Corporation Ltd, Корея, відповідно параметри взяті з інструкції користувача вищевказаного шприцевого насосу, що суперечить ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» та частини 2 ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі», оскільки принципами публічних закупівель є добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, запобігання корупційним діянням та зловживанням. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» може поставити вказаний пристрій з наступними характеристиками: Можливість застосування шприців різних виробників. Об’єм шприців: 10, 20, 30, 50, 60 мл. Мінімальна швидкість інфузії не більше 0,1 мл / год. Діапазон заданого об'єму інфузії повинен складати 0,1 - 9999 мл. Оклюзійний тиск не менше 9 рівнів регулювання для всіх видів шприців за обсягом, вказані характеристики повністю зможуть задовільнити потреби Замовника. Просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні вимоги та внести відповідні зміни до тендерної документаціїв цій частині. 8. Відповідно до п.14 таблиці 1, Лот 1, Лот 2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна», «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 140 розрядів до 360 Дж» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: не менше 25» , «Діапозон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапозон, 2-360 Дж», Час набору заряду: Не менше 7с до 360 Дж». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї у більше ніж 140 розрядів 360 Дж, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. А панелі та кнопки маркіруються загальними медицинськими термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» може поставити пристрій з наступними характеристиками: «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 100 розрядів з максимальною енергією», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 20»., який повністю задовільнить потреби Замовника. Просимо зобов’язати Замовника внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині. 9. Відповідно до п.15 таблиці 1 Лот№1, Лот№2 до тендерної документації (Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ) Замовник вимагає: «габаритні розміри, не більше 290 мм х 210 мм х 70мм. Робота від повністю зарядженого акумулятору, не менше 500 ЕКГ. Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів. Відображення даних на дисплеї: Інформація про пацієнта (ідентифікаційний номер, ім’я, прізвище, дата народження, стать, вага, артеріальний тиск, ліки). Стан електродів. Тип реєстратора: 108 мм термальна голівка. Можливість використання пачок та рулонного паперу для рук – наявність. Папір в пачках з Z укладкою 100х150 мм. Діапозон частот не гірше 0,05-300Гц. Вихідний імпеданс, не менше 100 МОм. Можливість запису ЕКГ автоматично через інтервали часу задані користувачем. Амплітуда хвиль Р,QT, QTc, PT, QRS та QTr. Осі координат. Можливість підключення кабелю на 5, чи 10. Термопапір в пачці 1 шт.» Вищевказані параметри взяті з інструкції користувача одного з виробників ЕКГ. До того ж більшість параметрів Замовник не вказував у закупівлях проведених у минулих роках. Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки дані параметри не впливають на функціональність пристрою та не регламентовані жодним національним стандартом. Отже, вказані вимоги є дискримінаційними до ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС», який є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, та поставляють електрокардіограф з іншими характеристиками, які повністю задовільнять потреби замовника, а саме: «Габаритні розміри, не більше 330 мм х 230 мм х 100 мм. Робота від повністю зарядженого акумулятору, не менше 4 годин. Відображення даних на дисплеї: Інформація про пацієнта… Тип реєстратора: не менше 63 мм термальна голівка. Можливість використання пачок або рулонного паперу для рук. Діапозон частот не гірше 0,05 -150 Гц. Вхідний імпеданс, не менше 50 МОм. Амплітуда хвиль Р,QT, QTc, QRS. Можливість підключення кабелю 10. Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів.» Просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні вимоги та внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині. 10. Відповідно до таблиці 1 Лот№2 до тендерної документації (Монітор пацієнта з функцією капнографії) Замовник вимагає: «Менжета 22-32 см» Вважаємо, що дану вимогу Замовник встановив помилково, оскільки обмеження манжети до діапазону значень 22-32 см обмежує її функціональність, просимо зобов’язати замовника виправити помилку на «Манжета доросла». Так як ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС», як виробники автомобілів швидкої допомоги може поставити пристрій з наступною характеристикою: «Манжета доросла», яка повністю задовільнить потреби замовника. Отже просимо зобов’язати замовника внести зміни до тендерної документації в цій частині.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 21.02.2019 18:09

автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу "С"

Інформація про лот

Предмет закупівлі:
автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу "С"
Очікувана вартість:
3 000 000 UAH з ПДВ
Мінімальний крок:
3 000 UAH з ПДВ
Загальний:
Завершений
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
90 000 UAH

Номенклатура

автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу "С"

Кількість:
1 шт.
ДК 021:2015:
34110000-1 — Легкові автомобілі
Відсутній:
Місце доставки:
25009, Кiровоградська область, КРОПИВНИЦЬКИЙ, вул. Комарова,56
Дата доставки:
до 31.12.2019 00:00

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Відсутня

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром» Документи
Опубліковано
Документи

Документи

26.03.2019 10:02
edr_identification.yaml
26.03.2019 10:02
edr_identification.yaml
27.03.2019 08:37
лот № 2.PDF
27.03.2019 08:37
sign.p7s

Публічні документи

22.02.2019 19:10
sign.p7s
22.02.2019 19:10
sign.p7s
22.02.2019 19:10
sign.p7s
22.02.2019 19:10
sign.p7s

Документи

26.03.2019 10:03
edr_identification.yaml
27.03.2019 08:38
лот № 2.PDF
27.03.2019 08:39
sign.p7s

Аукціон

Початок:
02.04.2019 15:25
Завершення:
02.04.2019 15:46

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.04.2019 15:46

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Пошук по цьому учаснику
2 999 950 UAH з ПДВ 2 999 950 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому учаснику
2 998 500 UAH з ПДВ 2 998 500 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.03.2019 17:34
sign.p7s
25.03.2019 17:34
sign.p7s
22.02.2019 19:10
sign.p7s
22.02.2019 19:10
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 998 500 UAH з ПДВ 03.04.2019 08:34

Документи

02.04.2019 16:04
edr_identification.yaml
03.04.2019 08:33
протокол № 21.PDF
03.04.2019 08:34
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 03.04.2019 08:34

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому переможцю
#38183310
2 998 500 UAH з ПДВ Документи

Документи

02.04.2019 16:04
edr_identification.yaml
03.04.2019 08:33
протокол № 21.PDF
03.04.2019 08:34
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 15.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 22
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір № 22.PDF Укладений
2 998 500
15.04.2019 08:09
15.04.2019
sign.p7s Укладений
15.04.2019 08:09

Виконання договору

Строк дії за договором: 15.04.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 2 998 500
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу "В"

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Лоти

автомобілі екстреної (швидкої) медичної допомоги типу "С"

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання