Лот 1 – Наркотичні препарати: «Morphine, combinations», «Diazepam», «Fentanyl», «Ketamine», «sodium oxybate», «Tramadol»; Лот 2 – Медичні розчини: «Bupivacaine», «Glucose», «Dextran», «Potassium chloride», «Levofloxacin», «Mannitol», «Metronidazole», «Sodium chloride», «Ondansetron», «Ofloxacin», «Paracetamol», «Salbutamol», «Fluconazole»; Лот 3 – Лікарські засоби різні: «Amiodarone», «Amlodipine», «Atropine», «Bisoprolol», «Medicinal charcoal», «Heparin», «Hydrocortisone», «Hydrochlorothiazide», «Dexamethasone», «Digoxin», «Diclofenac», «Dopamine», «Drotaverine», «Enalapril», «Epinephrine», «Ibuprofen», «Isosorbide dinitrate», «Captopril», «Carvedilol», «Acetylsalicylic acid», «Clopidogrel», «Levothyroxine», «Lidocaine», «Losartan», «Loperamide», «Loratadine», «Magnesium sulfate», «Methyldopa», «Metoclopramide», «Metoprolol», «Thiosulfate», «Glyceryl trinitrate», «Nifedipine», «Omeprazole», «Paracetamol», «Prednisolone», «Propranolol», «Ranitidine», «Sevoflurane», «Simvastatin», «Spironolactone», «Tropicamide», «Multienzymes», «Fluconazole», «Furosemide», «Chlorhexidine», «Ciprofloxacin», «Enoxaparin», «Tranexamic acid»; Лот 4 – Антибіотики: «Azithromycin», «Amikacin», «Amoxicillin», «Amoxicillin and enzyme inhibitor», «Ethanol», «Clarithromycin», «Meropenem», «Cefepime», «Cefotaxime», «Ceftazidime», «Ceftriaxone», «Levofloxacin» Лот 5 – Наркозні препарати: «Atracurium», «Suxamethonium»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-06-002152-c
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр
Код ЄДРПОУ:
05484178
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Токарчук Олена Анатоліївна, +380432611738 , endo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21010, Вінницька область, вул. Мічуріна, 32
Дата укладення договору
11.03.19
Очікувана вартість
598 000 UAH з ПДВ
Сума договору
418 927.40 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.03.19
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено
Позиція ГО БО "БТ "Мережа" м. Львів
Ідентифікатор порушень III

Подано форм 521

DOZORRO ON-LINE
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
дискримінаційні вимоги документації
лист до замовника
15.02.2019
лист до органів управління чи контролю замовника
15.02.2019

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.02.2019 18:00

Оскарження умов:

до 19.02.2019 00:00

Подання пропозицій:

23.02.2019 18:00

Очікувана вартість
598 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-06-002152-c.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "БАДМ-Б", Код ЄДРПОУ:39273420
Дата подання: 08.02.2019 19:16
Вимоги у дродатках

Рішення замовника: Вимога задоволена

15.02.2019 15:29
1. Доброго дня, розглянувши вашу вимогу щодо поділу на окремі Лоти «Лоту 1– Наркотичні препарати: «Morphine, combinations», «Diazepam», «Fentanyl», «Atracurium», «Suxamethonium», «Ketamine», «sodium oxybate», «Tramadol»;» тендерний комітет Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру дійшов згоди щодо внесення змін до тендерної документації та поділу Лоту 1 на окремі лоти.
2. Щодо гарантійного листа
Дана вимога формується Замовником на підставі принципів публічних закупівель (ст. 3 Закону) та з метою:
1. Забезпечення безперебійної та своєчасної поставки життєво необхідних препаратів учасником торгів. Надання гарантійного листа від виробника або його представника є гарантією, що учасник є надійним постачальником та займає стабільну та вагому позицію на фармацевтичному ринку України, що дозволяє йому звернутися до виробника, а він в свою чергу від імені учасника гарантує якість та своєчасну поставку лікарського засобу Замовнику.
Внесенням такої вимоги до документації є соціально обґрунтованим, адже неналежне виконання або розірвання договору поставки життєво необхідних лікарських засобів з вини постачальника призведе до загрози здоров’ю та життю окремих груп пацієнтів, численних скарг з боку населення та соціальної напруги в цілому.
2. Забезпечення високої якості препаратів, адже лише безпосередньо виробник продукції може гарантувати Замовнику належну якість та високі показники терміну придатності медикаментів (принцип ефективності та раціональності закупівлі), тому підтвердження дотримання термінів придатності та якості підтверджується гарантійним листом виданого відповідним виробником лікарських засобів.
3. Забезпеченні мінімальної націнки на лікарські засоби, а як наслідок нижчих цінових пропозицій, адже учасник, що співпрацює безпосередньо з виробником за рахунок власних дисконтів по контракту як правило має можливість запропонувати найдешевші ціни. (принцип максимальної економії )
4. Надання гарантійного листа учасником мінімізує ризик того, що лікарські засоби які постачатимуться учасником отримані ним злочинним шляхом, таким як: контрабанда, крадіжка, незаконний бартер тощо. (принцип законності). Адже лист від виробника підтверджує офіційне походження товару – його виробництво, відповідну сертифікацію, ввезення та територію України, розмитнення, реєстрацію на території України тощо.
5. В разі виникнення конфліктних ситуацій під час виконання договору учасником переможцем пов’язаних з виконанням договору, замовник на виконання гарантійного листа виданого виробником має право звернутися до нього з метою вжиття заходів щодо його повного та всебічного виконання.
Крім того, звертаємо Вашу увагу, що гарантійний лист може бути виданий не лише виробником лікарських засобів але й представником, філією виробника.
«Представництво» - це право відношення, відповідно до якого одна сторона (представник) на підставі набутих нею повноважень виступає і діє від імені іншої особи, яку представляє, створюючи, змінюючи чи припиняючи безпосередньо для неї цивільні права та обов’язки.
Отже, представником вважається юридична особа, яка діє в інтересах іншої особи, тобто комерційним представництвом вважають розповсюдженням, реалізацію та рекламування продукції на користь третьої особи. Тобто, в кожного з виробників є декілька представництв, дистриб’юторів та інших осіб,що здійснюють комерційну діяльність та діють в його інтересах.
Одним з принципів здійснення державних закупівель відповідно до ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» є максимальна економія та ефективність.
Згідно з ч. 2 ст. 20 Закону під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи.
Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 43 ГК України, підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом.
Отже, діюче законодавство не містить обмежень щодо участі у відкритих торгах виробників, посередників, фізичних осіб підприємців, торговців товарами, в той же час виробники товарів не обмежені в можливості здійснювати торгівлю іншими товарами.
Разом з тим, повідомляємо Вас, що згідно пункту 8 листа – роз’яснення №3301-04/55905-03/01.7/33810 від 19.12.2018 року Мінекономрозвитку «Щодо закупівлі лікарських засобів», вказано, що Замовникам не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками гарантійного листа від виробника лікарського засобу про можливість постачання лікарського засобу у визначені строки, оскільки це не гарантує своєчасного постачання лікарського засобу та в окремих випадках може спричинити дискримінацію потенційних учасників
У листі від виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) має бути вказано, що такий суб’єкт підтверджує можливість поставки товару, який є предметом закупівлі торгів у кількості, визначеній цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.
Тобто Замовником торгів у повній мірі дотримано рекомендацій Мінекономрозвитку України та МОЗ України, які вказані у листі №3301-04/55905-03/01.7/33810 від 19.12.2018 року «Щодо закупівлі лікарських засобів».
Викладене вище свідчить про повне дотримання Вінницьким обласним клінічним високоспеціалізованим ендокринологічним центром вимог діючого законодавства.

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері