ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення Волинської області. Влаштування захисних шарів покриття емульсійно-мінеральними сумішами. (45233142-6 Ремонт доріг). GBN G.1-218-182: 2011 Services for the current minor repair public road of national importance of the Volyn region. Arrangement of protective coating layers with emulsion-mineral mixtures (45233142-6 road repairs)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-15-001449-a
  • 45233142-6 - Ремонт доріг
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Волинській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Пилипчук Руслан Володимирович, 380507833341 , sadtender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Луцьк, 43000, Волинська область, Вул. Рівненська, будинок 52-Б
Дата укладення договору
17.04.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс"
Очікувана вартість
23 185 610 UAH з ПДВ
Сума договору
23 180 082 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 17.04.19
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Умови закупівлі:

Шановний Замовнику!
Нашою громадською організацією було здійснено моніторинг оголошеної Вами закупівлі № UA-2019-02-15-001449-a та виявлено наступне.
П.6 розділу І тендерної документації передбачено надання учасниками оригіналів або завірених учасником копій документів, які підтверджують наявність власної або орендованої атестованої/акредитованої служби контролю якості (лабораторії).
Звертаємо Вашу увагу, що технічний нагляд та приймання робіт забезпечуються Замовником - у кожній обласній службі автомобільних доріг є відділ якості, технічного контролю і нових технологій (укомплектований сертифікованими інженерами з технічного нагляду) та лабораторія (акредитована на проведення необхідних вимірювань, у переважній більшості служб), які слідкують за якістю ремонтних робіт та експлуатаційного утримання.
Відповідно до Положення про Державне агентство автомобільних доріг України, "Укравтодор" забезпечує належну якість робіт з проектування, будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування, а також проводить моніторинг будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг. Крім того, існує ДП "Науково-технічний центр "Дорожній контроль якості" (до 04.07.2017 - ДП "Дорцентр"), яке підпорядковане "Укравтодору" і з 2002 виконує на його замовлення та на замовлення обласних служб, контроль і моніторинг якості.
Відповідно до п.4, 5, 11 Вимог щодо проведення контролю якості робіт з нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1065, Замовник забезпечує здійснення технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування. Для здійснення технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування та розроблення вимог і рекомендацій щодо вдосконалення організаційних і технологічних підходів до виконання дорожніх робіт замовник має право залучати інженера-консультанта. Інженер-консультант зобов’язаний: здійснювати контроль за якістю та обсягами виконаних підрядником дорожніх робіт; проводити нагляд за здійсненням підрядником вхідного та операційного контролю, зокрема перевіряти наявність документів, що засвідчують якість дорожньо-будівельних матеріалів, виробів та конструкцій, які надходять до місця виконання дорожніх робіт (технічних паспортів, сертифікатів відповідності, результатів лабораторних випробувань); здійснювати в рамках технічного нагляду за будівництвом автомобільних доріг загального користування суцільний або вибірковий контроль за якістю та обсягами виконаних дорожніх робіт з використанням візуального та інструментальних методів контролю; та ін.
Враховуючи вищенаведене, вимога про наявність у підрядника акредитованої служби контролю якості вбачається недоцільною.
Згідно п.2 розділу тендерної документації «Оцінка тендерної пропозиції», у випадку відхилення тендерної пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, та розгляду наступної тендерної пропозиції учасник, пропозиція якого є найбільш економічно вигідною, свою договірну ціну у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу та розрахунки договірної ціни у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу, приведені у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону*, надає (завантажує в Систему) протягом 2 (двох) робочих днів з дня оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника у разі, якщо учасник не надав (не завантажив в Систему) протягом 2 (двох) робочих днів з дня проведення Аукціону/оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника/ свою договірну ціну у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу та розрахунки договірної ціни у вигляді сканованої копії в форматі PDF і в електронному вигляді в форматі програмного комплексу, приведені у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону*.
Звертаємо Вашу увагу, що згідно ч.3 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі» відлік строків для надання учасником (переможцем) документів розпочинається з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, а не з дати відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Вказана Вами вимога змушує учасників, яких ще не визначено переможцями (і, можливо, не буде визначено переможцями), в оперативному порядку отримувати довідки та готувати інші документи, що є додатковим технічним та фінансовим навантаженням на учасників і не відповідає чинному законодавству про закупівлі.
Крім того, статтею 30 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено вичерпний перелік підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника/переможця, серед яких відсутня така підстава, як ненадання договірної ціни протягом 2 (двох) робочих днів з дня проведення Аукціону/оприлюднення інформації про відхилення тендерної пропозиції попереднього учасника.
Встановлення додаткових підстав для відхилення тендерних пропозицій є порушенням Закону України «Про публічні закупівлі».
Згідно Додатку 2 до тендерної документації, для підтвердження відсутності підстав для відмови в участі у торгах, учасник у складі своєї пропозиції надає наступні документи:
1. Оригінал або копію Виписки, або Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
2. Оригінал або копію відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) (для юридичних осіб).
Звертаємо Вашу увагу, що згідно ч.3 ст.17 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу.
17.01.2019 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі оприлюднило лист «Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним» № 3304-04/1983-06. У цьому листі МЕРТ посилається на роз’яснення Міністерства юстиції №50858/23866-26-18/8.4.4 від 19.12.2018 року, в яких зазначено, що частиною першою статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – Закон про реєстрацію)» встановлено, що відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР), є відкритими та загальнодоступними (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних). Відповідно до абзацу першого частини другої статті 11 Закону про реєстрацію відомості, що містяться в ЄДР, надаються, зокрема, у вигляді безоплатного доступу через портал електронних сервісів до відомостей з ЄДР, які є актуальні на момент запиту (у тому числі, про відокремлені підрозділи юридичної особи), - шляхом їх пошуку за повним чи скороченим найменуванням, іменем, ідентифікаційним кодом, реєстраційним номером облікової картки платника податків, серією та номером паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), перегляду, копіювання та роздруковування.
Отже, ваша вимога про надання учасниками сканованої копії відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України не відповідає чинному законодавству.
Враховуючи наведене, з метою усунення порушень, просимо Вас внести зміни в тендерну документацію, усунувши вимоги, які не відповідають законодавству про публічні закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.03.2019 09:00

Оскарження умов:

до 16.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

20.03.2019 09:00

Початок аукціону:

02.04.2019 12:55

Очікувана вартість
23 185 610 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
231 856 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
ГБН Г.1-218-182:2011 Послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення Волинської області. Влаштування захисних шарів покриття емульсійно-мінеральними сумішами. (45233142-6 Ремонт доріг).
ДК 021:2015: 45233142-6 — Ремонт доріг

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
Дочірнє Підприємство "Волинський Облавтодор" Відкритого Акціонерного Товариства "Державна Акціонерна Компанія "Автомобільні Дороги України" Документи
Опубліковано
Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

20.03.2019 09:01
edr_identification.yaml
27.03.2019 11:12
sign.p7s

Документи

20.03.2019 09:01
edr_identification.yaml
27.03.2019 11:17
sign.p7s

Публічні документи

19.03.2019 16:01
Довідки.pdf
19.03.2019 16:01
Аналог догов.pdf
19.03.2019 16:01
ТЕХПАСПОРТИ.pdf
19.03.2019 16:06
sign.p7s
19.03.2019 16:01
564.rar
19.03.2019 16:01
ДЦ 2019.pdf
19.03.2019 16:06
sign.p7s
19.03.2019 16:06
sign.p7s

Аукціон

Початок:
02.04.2019 12:55
Завершення:
02.04.2019 13:16

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.04.2019 13:16

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс"
Пошук по цьому учаснику
23 180 082 UAH з ПДВ 23 180 082 UAH з ПДВ Документи
Дочірнє Підприємство "Волинський Облавтодор" Відкритого Акціонерного Товариства "Державна Акціонерна Компанія "Автомобільні Дороги України"
Пошук по цьому учаснику
23 184 446 UAH з ПДВ 23 184 446 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.04.2019 17:54
sign.p7s
19.03.2019 16:06
sign.p7s
19.03.2019 16:06
sign.p7s
19.03.2019 16:01
ДЦ 2019.pdf
19.03.2019 16:01
564.rar
19.03.2019 16:01
ТЕХПАСПОРТИ.pdf
19.03.2019 16:01
Аналог догов.pdf
19.03.2019 16:01
Довідки.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс"
#38143539
Пошук по цьому переможцю
Переможець 23 180 082 UAH з ПДВ 03.04.2019 15:14

Переможець

Дата і час публікації: 03.04.2019 15:14

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Унідор Сервіс"
Пошук по цьому переможцю
#38143539
23 180 082 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 17.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер №01.4/6/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №01.4-6-19.pdf Укладений
23 180 082
17.04.2019 10:44
17.04.2019
sign.p7s Укладений
17.04.2019 10:45

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 17.04.2019 11:58
Опис змін: Конкретизація Додатку 3 до договору "Календарний графік виконання робіт (послуг) на 2019 рік.
Номер договору: №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.04.2019 11:29
Опис змін: Зміна реквізитів. Внесення змін в Додаток 3 "Календарний графік виконання робіт (послуг).
Номер договору: Додаткова угода №26/19, договір №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 27.05.2019 11:48
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 30.05.2019 09:47
Опис змін: Внесення змін в додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 14.06.2019 12:45
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 План фінансування.
Номер договору: №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 04.07.2019 11:48
Опис змін: зміна Додатку 2 до Договору План фінансування
Номер договору: 37/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 01.08.2019 09:15
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: Додаткова угода №41/19, договір №01.4/6/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 15.08.2019 10:08
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: №43/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 11.10.2019 14:50
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 57/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 29.10.2019 14:25
Опис змін: Внесення змін в Додаток 2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 69/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 12.11.2019 10:41
Опис змін: Внесення змін в Додаток №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 76/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 12.11.2019 12:21
Опис змін: Конкретизація Додатку №2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 76/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 17.12.2019 13:49
Опис змін: Внесення змін в Додаток 2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 99/19
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини)
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 16.06.2020 10:31
Опис змін: Продовження терміну надання послуг. Внесення змін в Додаток 3 до договору "Календарний графік виконання робіт (послуг)".
Номер договору: 134/19
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 16.06.2020 10:40
Опис змін: Внесення змін в Додаток 2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 42/20
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 02.07.2020 15:19
Опис змін: Внесення змін в Додаток 2 до договору "План фінансування".
Номер договору: 61/20
Контракт:
Узгоджене зменшення ціни
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 28.08.2020 16:14
Опис змін: Узгоджене зменшення ціни договору. Внесення змін в Додатки 1, та 2 до договору.
Номер договору: 104/20
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 03.09.2020 16:08
Опис змін: Внесення змін у п. 3.1 Договору. Внесення змін у додатки 1 та 2 договору.
Номер договору: 112/20
Контракт:

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Узгоджена зменшення ціни - 1
Зміна сторонніх показників - 16
Продовження строку договору - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання