(витратні матеріали одноразового використання - 4 лоти: витратні матеріали одноразового використання різні - лот №1; витратні матеріали одноразового використання різні- лот № 2; перевязувальний матеріал різний -лот №3; шовний матеріал різний - лот № 4)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-19-002474-b
  • 33140000-3 - Медичні матеріали
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальний заклад "Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва" Дніпропетровської обласної ради"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ольга Браславець, +380567264041,+380567708580 , tkrudnev@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49006, Дніпропетровська область, проспект Пушкіна, буд. 26.
Дата укладення договору
26.03.19
Очікувана вартість
3 308 774.97 UAH з ПДВ
Сума договору
2 152 977.10 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 14.05.19
  • Відгуки 1
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 4

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Так

Згідно протоколу засідання тендерного комітету Комунального закладу «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради» від 19 березня 2019 року, де слухали провізора Толкаченко О.В. як члена тендерного комітету, яка розглянула медико-технічну документацію тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л та доповіла, що тендерна пропозиція учасника ВІДПОВІДАЄ вимогам тендерної документації Замовника та запропонувала визначити переможцем торгів та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю з учасником ТОВ Пріоритет-Л.

Звертаємо увагу Замовника на наступні положення чинного законодавства України:
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У разі вчинення від імені та в інтересах юридичної особи її уповноваженою особою злочину самостійно або у співучасті до юридичної особи у випадках, визначених Кримінальним кодексом України, застосовуються заходи кримінально-правового характеру.
Відповідно до пункту 13 частини 1 статті 11 Закону України «Про запобігання корупції», до повноважень Національного агентства належать в тому числі і здійснення співпраці із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону (викривачі), вжиття заходів щодо їх правового та іншого захисту, притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні їх прав, у зв’язку з таким інформуванням
Частиною 1 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.
Згідно із положеннями частини 1 статті 38 Закону України «Про публічні закупівлі» за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України.
Окрім того, додатково повідомляємо, що 23 січня 2018 року, були підписані зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема запроваджено автоматичний ризик – менеджмент у закупівлях. Зокрема, моніторинг закупівлі здійснюється посадовою особою Держаудитслужбою та Рахунковою Палатою за ініціативою фізичної чи юридичної основи.

Згідно Додатку 2 до тендерної документації, ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче:
- Термін придатності товару на момент постачання замовнику повинен складати не
менш ніж 75% від терміну його придатності, закладеного виробником ( надається гарантійний лист від учасника);
- На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством.
- Постачання і транспортування товару здійснюється за рахунок постачальника та відвантаження товару на склад центру здійснюється силами постачальника.
- Постачальник повинен надавати видаткові накладні в електронному виді (в форматі ММО, або інше за згодою) та на паперових носіях з додатковим вказанням інформації на товар, а саме серія (партія) та термін придатності.
- …….та інше.

Учасником ТОВ Пріоритет-Л у складі пропозиції до Лоту №3 не надано жодної інструкції з використання на запропонований товар. Згідно пункту 47 додатку 1 Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753, інструкції із застосування медичних виробів повинні містити відомості, що дають можливість медичному персоналу попереджати споживача про будь-які протипоказання та запобіжні заходи, зокрема інформацію про дату випуску або останнього перегляду інструкції із застосування.
Крім того, згідно пункту 44 вищевказаного Технічного регламенту щодо медичних виробів, на інструкцію із застосування медичного виробу повинно бути нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам.
Таким чином, Замовник зобов'язаний був відхилити тендерну пропозицію ТОВ Пріоритет-Л на підставі п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.


Згідно протоколу розгляду тендерної пропозиції ПП «Гермесфарм», після розгляду медико-технічної документації провізором Толкаченко О.В., яка доповіла, що учасник не відповідає умовам тендерної документації Замовника, а саме: - не надано в складі тенденої пропозиції скан гарантійного листа від виробника, тому тендерним комітетом було вирішено відхилити тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм», як така що не відповідає технічним та якісним характеристикам предмету закупівлі, які прописані замовником в тендерній документації. Дивно, але наступного дня, провізор Толкаченко О.В., не помічає, що у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л, відсутні 11 (одинадцять) !!! інструкції з використання на запропонований товар згідно переліку, чим порушила принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Відхиливши тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм» з ціною 587 347,20 грн, та визначивши переможцем ТОВ Пріоритет-Л з більшою ціною – 625 743,20 грн, де різниця складає 38 396,00 грн, та також відсутні необхідні документи в складі тендерної пропозиції, має всі підстави вважати про вчинення корупційних правопорушень уповноваженою особою Замовника.

ПП «Гермесфарм» вважає, що було допущено порушення процедури торгів, неправомірно прийняте рішення щодо визначення переможця та вказаним рішенням було порушено законні права та інтереси ПП «Гермесфарм», що охороняються законом, де одними з основних принципів здійснення закупівель за державні кошти згідно із Законом є принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.

Позиція ГО Громадський Контроль Перемога!
Ідентифікатор порушень I

Подано форм 5780

Кращий інформатор I

Подано форм 6849

Борець за перемогу II

Подано форм 2166

DOZORRO XXL
DOZORRO LOBBY
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
необґрунтований вибір переможця
лист до Державної аудиторської служби (Держаудитслужби)
03.05.2019
- розпочато моніторинг Держаудитслужбою
необґрунтований вибір переможця
лист до замовника
03.05.2019
- порушення не підтверджено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 27.02.2019 12:00

Оскарження умов:

до 05.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

09.03.2019 12:00

Очікувана вартість
3 308 775 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Форма тендерной пропозиции

Дата подання: 25.02.2019 09:20
Дата відповіді: 27.02.2019 15:04
Добрый день. Согласно Додатка,1 - Форма тендерной пропозиции, есть столбец - "Серийный номер, термин придатности" - это что он подразумевает? Номер чего и срок хранения чего? Если это нужно вписать номер сертификата качества и срок хранения товара, то не факт что по этому сертификату будет поставка товара, если это номер декларации, то тогда это срок действия декларации, и опять же зачем вам этот пункт, если и так понятно что она должна действовать до конца 2019 года. Поэтому требуем убрать этот пункт из Формы пропозиции, либо дать чёткие инструкции что вписывать в этот столбец и его обоснование.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня.
Повідомляємо, що тендерний комітет йде на зустріч учаснику та шляхом внесення змін до ТД убере колонку «Серійний номер, термін придатності» в «Тендерній пропозиції» додатку № 1 ТД, але внесе додаткову вимогу в ТД, яка стосується заповнення видаткової накладної на товар, а саме:
«Постачальник повинен надавати видаткові накладні в електронному виді (в форматі ММО, або інше за згодою Сторін) та на паперових носіях з додатковим вказанням інформації на товар, а саме серія (партія) та термін придатності.»


Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-19-002474-b.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Дата подання: 20.03.2019 16:19
ВИМОГА

Шановний Замовник. Згідно Додатку 2 до тендерної документації, ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче:
- Термін придатності товару на момент постачання замовнику повинен складати не
менш ніж 75% від терміну його придатності, закладеного виробником ( надається гарантійний лист від учасника);
- На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством.
- Постачання і транспортування товару здійснюється за рахунок постачальника та відвантаження товару на склад центру здійснюється силами постачальника.
- Постачальник повинен надавати видаткові накладні в електронному виді (в форматі ММО, або інше за згодою) та на паперових носіях з додатковим вказанням інформації на товар, а саме серія (партія) та термін придатності.
- …….та інше.

Інструкції на медичні вироби, що були надані учасником ТОВ Пріоритет-Л не відповідають вимогам чинного законодавства.
А саме, згідно пункту 47 додатку 1 Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753, інструкції із застосування медичних виробів повинні містити відомості, що дають можливість медичному персоналу попереджати споживача про будь-які протипоказання та запобіжні заходи, зокрема інформацію про дату випуску або останнього перегляду інструкції із застосування.
Крім того, згідно пункту 44 вищевказаного Технічного регламенту щодо медичних виробів, на інструкцію із застосування медичного виробу повинно бути нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам.
Таким чином, надані інструкції не відповідають вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, тому що не мають інформації про дату випуску або останнього перегляду інструкції із застосування та на них не нанесений знак відповідності вимогам технічним регламентам.
Таким чином, Замовник зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію ТОВ Пріоритет-Л та ФОП Мушинський на підставі п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо скасувати процедуру закупівлі в цілому, згідно вимог чинного законодавства. В іншому випадку ми будемо змушені звернутися до Антимонопольного Комітету України та Державної Аудиторської Служби України, громадських організацій та опублікуємо інформацію стосовно даної закупівлі в “Спільноті реформаторів”.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

25.03.2019 09:35
Доброго дня.
Вимогу відхилено, роз'яснення детально в прикріпленому файлі (протокол).

Номер вимоги: UA-2019-02-19-002474-b.a2

Статус:
відкликано

Учасник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Дата подання: 21.03.2019 07:55
Шановний Замовник.
Згідно протоколу засідання тендерного комітету Комунального закладу «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради» від 19 березня 2019 року, де слухали провізора Толкаченко О.В. як члена тендерного комітету, яка розглянула медико-технічну документацію тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л та доповіла, що тендерна пропозиція учасника ВІДПОВІДАЄ вимогам тендерної документації Замовника та запропонувала визначити переможцем торгів та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю з учасником ТОВ Пріоритет-Л.

Звертаємо увагу Замовника на наступні положення чинного законодавства України:
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У разі вчинення від імені та в інтересах юридичної особи її уповноваженою особою злочину самостійно або у співучасті до юридичної особи у випадках, визначених Кримінальним кодексом України, застосовуються заходи кримінально-правового характеру.
Відповідно до пункту 13 частини 1 статті 11 Закону України «Про запобігання корупції», до повноважень Національного агентства належать в тому числі і здійснення співпраці із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону (викривачі), вжиття заходів щодо їх правового та іншого захисту, притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні їх прав, у зв’язку з таким інформуванням
Частиною 1 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.
Згідно із положеннями частини 1 статті 38 Закону України «Про публічні закупівлі» за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України.
Окрім того, додатково повідомляємо, що 23 січня 2018 року, були підписані зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема запроваджено автоматичний ризик – менеджмент у закупівлях. Зокрема, моніторинг закупівлі здійснюється посадовою особою Держаудитслужбою та Рахунковою Палатою за ініціативою фізичної чи юридичної основи.

Згідно Додатку 2 до тендерної документації, ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче:
- Термін придатності товару на момент постачання замовнику повинен складати не
менш ніж 75% від терміну його придатності, закладеного виробником ( надається гарантійний лист від учасника);
- На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством.
- Постачання і транспортування товару здійснюється за рахунок постачальника та відвантаження товару на склад центру здійснюється силами постачальника.
- Постачальник повинен надавати видаткові накладні в електронному виді (в форматі ММО, або інше за згодою) та на паперових носіях з додатковим вказанням інформації на товар, а саме серія (партія) та термін придатності.
- …….та інше.

Учасником ТОВ Пріоритет-Л у складі пропозиції до Лоту №3 не надано жодної інструкції з використання на запропонований товар. Згідно пункту 47 додатку 1 Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753, інструкції із застосування медичних виробів повинні містити відомості, що дають можливість медичному персоналу попереджати споживача про будь-які протипоказання та запобіжні заходи, зокрема інформацію про дату випуску або останнього перегляду інструкції із застосування.
Крім того, згідно пункту 44 вищевказаного Технічного регламенту щодо медичних виробів, на інструкцію із застосування медичного виробу повинно бути нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам.
Таким чином, Замовник зобов'язаний був відхилити тендерну пропозицію ТОВ Пріоритет-Л на підставі п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.


Згідно протоколу розгляду тендерної пропозиції ПП «Гермесфарм», після розгляду медико-технічної документації провізором Толкаченко О.В., яка доповіла, що учасник не відповідає умовам тендерної документації Замовника, а саме: - не надано в складі тенденої пропозиції скан гарантійного листа від виробника, тому тендерним комітетом було вирішено відхилити тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм», як така що не відповідає технічним та якісним характеристикам предмету закупівлі, які прописані замовником в тендерній документації. Дивно, але наступного дня, провізор Толкаченко О.В., не помічає, що у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л, відсутні 11 (одинадцять) !!! інструкції з використання на запропонований товар згідно переліку, чим порушила принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Відхиливши тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм» з ціною 587 347,20 грн, та визначивши переможцем ТОВ Пріоритет-Л з більшою ціною – 625 743,20 грн, де різниця складає 38 396,00 грн, та також відсутні необхідні документи в складі тендерної пропозиції, має всі підстави вважати про вчинення корупційних правопорушень уповноваженою особою Замовника.

ПП «Гермесфарм» вважає, що було допущено порушення процедури торгів, неправомірно прийняте рішення щодо визначення переможця та вказаним рішенням було порушено законні права та інтереси ПП «Гермесфарм», що охороняються законом, де одними з основних принципів здійснення закупівель за державні кошти згідно із Законом є принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо скасувати процедуру закупівлі, згідно вимог чинного законодавства. В іншому випадку ми будемо змушені звернутися до Антимонопольного Комітету України, Державної Аудиторської Служби України, Правоохоронних органів та громадських організацій.
Окрім того, ПП «Гермесфарм» буде подано скаргу до Правоохоронних органів та Прокуратури Дніпропетровської області, на дії уповноваженої особи Замовника - провізора Толкаченко О.В. з ознаками злочину про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 21.03.2019 08:00
Причина: Неточності

Номер вимоги: UA-2019-02-19-002474-b.a3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Дата подання: 21.03.2019 08:02
Шановний Замовник.
Згідно протоколу засідання тендерного комітету Комунального закладу «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради» від 19 березня 2019 року, де слухали провізора Толкаченко О.В. як члена тендерного комітету, яка розглянула медико-технічну документацію тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л та доповіла, що тендерна пропозиція учасника ВІДПОВІДАЄ вимогам тендерної документації Замовника та запропонувала визначити переможцем торгів та прийняти рішення про намір укласти договір про закупівлю з учасником ТОВ Пріоритет-Л.

Звертаємо увагу Замовника на наступні положення чинного законодавства України:
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У разі вчинення від імені та в інтересах юридичної особи її уповноваженою особою злочину самостійно або у співучасті до юридичної особи у випадках, визначених Кримінальним кодексом України, застосовуються заходи кримінально-правового характеру.
Відповідно до пункту 13 частини 1 статті 11 Закону України «Про запобігання корупції», до повноважень Національного агентства належать в тому числі і здійснення співпраці із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону (викривачі), вжиття заходів щодо їх правового та іншого захисту, притягнення до відповідальності осіб, винних у порушенні їх прав, у зв’язку з таким інформуванням
Частиною 1 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.
Згідно із положеннями частини 1 статті 38 Закону України «Про публічні закупівлі» за порушення вимог, установлених цим Законом та нормативно-правовими актами, розробленими відповідно до цього Закону, члени тендерного комітету замовника, уповноважена особа (особи), члени органу оскарження, службові (посадові) особи Уповноваженого органу, службові (посадові) особи органів, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів (обслуговуючого банку), несуть відповідальність згідно із законами України.
Окрім того, додатково повідомляємо, що 23 січня 2018 року, були підписані зміни до Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема запроваджено автоматичний ризик – менеджмент у закупівлях. Зокрема, моніторинг закупівлі здійснюється посадовою особою Держаудитслужбою та Рахунковою Палатою за ініціативою фізичної чи юридичної основи.

Згідно Додатку 2 до тендерної документації, ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ МЕДИКО-ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче:
- Термін придатності товару на момент постачання замовнику повинен складати не
менш ніж 75% від терміну його придатності, закладеного виробником ( надається гарантійний лист від учасника);
- На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством.
- Постачання і транспортування товару здійснюється за рахунок постачальника та відвантаження товару на склад центру здійснюється силами постачальника.
- Постачальник повинен надавати видаткові накладні в електронному виді (в форматі ММО, або інше за згодою) та на паперових носіях з додатковим вказанням інформації на товар, а саме серія (партія) та термін придатності.
- …….та інше.

Учасником ТОВ Пріоритет-Л у складі пропозиції до Лоту №3 не надано жодної інструкції з використання на запропонований товар. Згідно пункту 47 додатку 1 Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753, інструкції із застосування медичних виробів повинні містити відомості, що дають можливість медичному персоналу попереджати споживача про будь-які протипоказання та запобіжні заходи, зокрема інформацію про дату випуску або останнього перегляду інструкції із застосування.
Крім того, згідно пункту 44 вищевказаного Технічного регламенту щодо медичних виробів, на інструкцію із застосування медичного виробу повинно бути нанесено маркування знаком відповідності технічним регламентам.
Таким чином, Замовник зобов'язаний був відхилити тендерну пропозицію ТОВ Пріоритет-Л на підставі п. 4 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» - тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.


Згідно протоколу розгляду тендерної пропозиції ПП «Гермесфарм», після розгляду медико-технічної документації провізором Толкаченко О.В., яка доповіла, що учасник не відповідає умовам тендерної документації Замовника, а саме: - не надано в складі тенденої пропозиції скан гарантійного листа від виробника, тому тендерним комітетом було вирішено відхилити тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм», як така що не відповідає технічним та якісним характеристикам предмету закупівлі, які прописані замовником в тендерній документації. Дивно, але наступного дня, провізор Толкаченко О.В., не помічає, що у складі тендерної пропозиції учасника ТОВ Пріоритет-Л, відсутні 11 (одинадцять) !!! інструкції з використання на запропонований товар згідно переліку, чим порушила принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій. Відхиливши тендерну пропозицію ПП «Гермесфарм» з ціною 587 347,20 грн, та визначивши переможцем ТОВ Пріоритет-Л з більшою ціною – 625 743,20 грн, де різниця складає 38 396,00 грн, та також відсутні необхідні документи в складі тендерної пропозиції, має всі підстави вважати про вчинення корупційних правопорушень уповноваженою особою Замовника.

ПП «Гермесфарм» вважає, що було допущено порушення процедури торгів, неправомірно прийняте рішення щодо визначення переможця та вказаним рішенням було порушено законні права та інтереси ПП «Гермесфарм», що охороняються законом, де одними з основних принципів здійснення закупівель за державні кошти згідно із Законом є принцип об'єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій.
Враховуючи вищенаведене, вимагаємо скасувати процедуру закупівлі, згідно вимог чинного законодавства. В іншому випадку ми будемо змушені звернутися до Антимонопольного Комітету України, Державної Аудиторської Служби України, Правоохоронних органів та громадських організацій.
Окрім того, ПП «Гермесфарм» буде подано скаргу до Правоохоронних органів та Прокуратури Дніпропетровської області, на дії уповноваженої особи Замовника - провізора Толкаченко О.В. з ознаками злочину про вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

25.03.2019 09:38
Доброго дня.
Вимоги відхилено, роз'яснення детально в прикріпленому файлі (протокол).

Номер вимоги: UA-2019-02-19-002474-b.b4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Дата подання: 25.03.2019 10:14
Опис вимогу у вкладені

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.03.2019 13:42
Доброго дня.
Вимогу відхилено, роз'яснення надано в прікріпленому файлі (протокол).

Документи подані скаржником

20.03.2019 16:19
ВИМОГА лот 2.pdf

Документи

Документи подані скаржником

21.03.2019 08:02
ВИМОГА ЛОТ№3.pdf

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-02-19-002474-b.b5

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.03.2019 23:14

Скарга на дії Замовника

Комунальним закладом «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва» Дніпропетровської обласної ради» (далі - Замовник) оголошені відкриті торги на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 –33140000-3 «Медичні матеріали» (витратні матеріали одноразового використання - 4 лоти: витратні матеріали одноразового використання різні - лот №1; витратні матеріали одноразового використання різні- лот № 2; перевязувальний матеріал різний -лот №3; шовний матеріал різний - лот № 4 )), оголошення № UA-2019-02-19-002474-b, опубліковане на електронному майданчику 19 лютого 2019 року. Приватне підприємство «Гермесфарм» (далі – Скаржник) надало свою пропозицію конкурсних торгів у встановленому законодавством порядку та у відповідності до затвердженої Замовником документації конкурсних торгів. 11 березня 2019 р. о 14:10 закінчився аукціон на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 „Медичні матеріали” Лот №1 – витратні матеріали одноразового використання різні; о 14:44 закінчився аукціон на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 „Медичні матеріали” Лот №2 – витратні матеріали одноразового використання різні; о 15:24 закінчився аукціон на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 „Медичні матеріали” Лот №3 - перевязувальний матеріал різний; о 15:44 закінчився аукціон на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015 – 33140000-3 „Медичні матеріали” Лот №4 - шовний матеріал різний. У даному аукціоні Скаржник приймав участь у трьох лотах – Лот №2, Лот №3 та Лот №4, результати аукціону наступні: Лот №2 – витратні матеріали одноразового використання різні У даному лоті приймали участь 3 (три) учасника, який закінчився з таким результатом: 1. Скаржник - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЕРМЕСФАРМ", Код ЄДРПОУ: 39882504, з остаточною ціною 1 181 614,90 грн 2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Пріоритет-Л», Код ЄДРПОУ: 40717358, з остаточною ціною 1 625 811,00 грн 3. ФОП Мушинський Владислав Віталійович, Код ІПН 3453506899, з остаточною ціною 1 637 569,50 грн Лот №3 – перевязувальний матеріал різний У даному лоті приймали участь 3 (три) учасника, який закінчився з таким результатом: 1. Скаржник - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЕРМЕСФАРМ", Код ЄДРПОУ: 39882504, з остаточною ціною 587 347,20 грн 2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Пріоритет-Л», Код ЄДРПОУ: 40717358, з остаточною ціною 625 743,20 грн 3. ФОП Кухарська К.І., Код ІПН 3130700943, з остаточною ціною 627 259, 50 грн Лот №4 - шовний матеріал різний У даному лоті приймали участь 3 (три) учасника, який закінчився з таким результатом: 1. ФОП Мушинський Владислав Віталійович, Код ІПН 3453506899, з остаточною ціною 409 990,00 грн 2. Скаржник - ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЕРМЕСФАРМ", Код ЄДРПОУ: 39882504, з остаточною ціною 410 000,00 грн 3. ФОП Ясинська Анастасія Анатоліївна, Код ІПН 3020302267, з остаточною ціною 471 537,90 грн Згідно протоколів розгляду тендерних пропозицій тендерним комітетом Комунальний заклад «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради» щодо розгляду пропозицій конкурсних торгів, поданих для участі у відкритих торгах за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 33140000-3 „Медичні матеріали”: Лот №2 – витратні матеріали одноразового використання різні, Замовник визначив переможцем - 2. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Пріоритет-Л», Код ЄДРПОУ: 40717358, з остаточною ціною 1 625 811,00 грн., шляхом оприлюднення інформації на уповноважених електроних майданчиках; Лот №3 – перевязувальний матеріал різний, Замовник визначив переможцем -ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Пріоритет-Л», Код ЄДРПОУ: 40717358, з остаточною ціною 625 743,20 грн шляхом оприлюднення інформації на уповноважених електроних майданчиках; Лот №3 - шовний матеріал різний Замовник визначив переможцем - ФОП Мушинський Владислав Віталійович, Код ІПН 3453506899, з остаточною ціною 409 990,00 грн, шляхом оприлюднення інформації на уповноважених електроних майданчиках. ПП Гермесфарм не погоджується з рішеннями тендерного комітету Комунальний заклад «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф.Руднєва» Дніпропетровської обласної ради», оскільки наявні підстави пункту 4 частини 1 статті 30 Закону України «Про публічні закупвлі», як така що не відповідає умовам тендерної документації, а саме: Лот №2 – витратні матеріали одноразового використання різні 1. Згідно протоколу засідання тендерного комітету КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва», від 18 березня 2019 року, де провізор Толкаченко О.В. доповіла, що СКАРЖНИК не відповідає умовам тендерної документації замовника, а саме: - не надано в складі пропозиції скан документу – сертифікат ISO 13485:2013 на медичні вироби (шприці), яким підтверджується відповідність у виробника впровадженої системи менеджменту якості (СМЯ) відповідно до технічного регламенту України та є обов’язковою вимогою в Додатку №2 ТД Замовника…. СКАРЖНИК, ПП Гермесфарм, не погоджується з тлумаченням провізора Толкаченко О.В, щодо обов’язкової вимоги в Додатку №2 ТД Замовника. Так, згідно Додатку №2 ТД Замовника, наявна Таблиця, в якій є стовбець - Медико-технічні вимоги до виробів медичного призначення. Згідно ЛОТ №2 - Витратні матеріали одноразового використання різні, пункти 28-31 містять наступні вимоги: «Шприц двухкомпонентний 2мл (5 мл, 10 мл, 20 мл). Прозорий циліндр шприца для чудовою візуалізації вмісту. Плавне ковзання поршня за рахунок зменшеної сили ковзання. Якість шприців підтверджена сертифікатом ISO 13485:2013. Точне градуювання шкали. Стопорное кільце: перешкоджає випадковому вислизанню поршня з циліндра. Матеріал виготовлення Циліндр: поліпропілен. Поршень: поліетилен. Одноразового використання». Вищенаведене свідчить про те, що «Якість шприців підтверджена сертифікатом ISO 13485:2013», не можна тлумачити як «обов’язкове надання в складі пропозиції скану документу – сертифікат ISO 13485:2013». Тим більше, що згідно Додатку 2, Замовником вимагалося, що Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче: де одним з пунктів є – «На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством». Учасником ПП Гермесфарм у складі тендерної документації були надані необхідні скановані копії Декларацій про відповідність та інструкції із застосування, які підтверджують якість та реєстрацію товару на території України, що унеможливлює закупівлю неякісного та фальсифікованого товару. Більш того, тендерна пропозиція СКАРЖНИКА містить файл 4. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі. pdf в якому учасник ПП Гермесфарм підтвердив відповідність запропонованого товару вимогам Замовника. 2. Не надано в складі тендерної пропозиції скан документу, згідно Додатку №2 « …гарантійного листа від виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, офіційного дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією цих торгів та пропозицією учасника торгів». СКАРЖНИК, ПП Гермесфарм, не погоджується з рішенням Замовника, бо у складі пропозиції учасника, міститься файл 4.4. ГЛ від виробника (представництва, філії виробника, тощо), Лот №2. Pdf , в якому чітко, та згідно законодавства України доведено, що «саме Учасник (далі - Постачальник) несе повну відповідальність за договором щодо поставки якісного товару та в терміни визначені договором про закупівлю. Жодна із статей Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України не передбачає відповідальності (третіх осіб) виробника або представника виробника, щодо неякісного та несвоєчасного постачання товару, або дотримання будь яких інших гарантій. Відповідно до ч.1 ст. 629 Цивільного кодексу України договір є обов'язковим для виконання сторонами. Відповідно до ч.1 ст.712 ЦКУ за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін (ч.2 ст.712 ЦКУ). Згідно ч.1 ст.662 ЦКУ саме Продавець (Постачальник) зобов'язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу (поставки), а отже відповідальність та правові наслідки невиконання обов’язків, передбачених договором купівлі-продажу (поставки), будуть адресовані саме Продавцю (Постачальнику). Отже, виробник (представництво, філія виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), у разу, якщо не виступає жодною із сторін при підписанні договору, не несе жодної відповідальності перед Замовником щодо кількості, якості та строків придатності Товару». Більш того, згідно Додатку 2, Замовником вимагалося, що Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче: де одним з пунктів є – «На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством». Учасником ПП Гермесфарм у складі тендерної документації були надані необхідні скановані копії Декларацій про відповідність та інструкції із застосування, які підтверджують якість та реєстрацію товару на території України, що унеможливлює закупівлю неякісного та фальсифікованого товару. Замовником у Тендерній документації, згідно розділу V. Оцінка тендерної пропозиції, зазначено, що «Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ». ПП Гермесфарм надало найнижчу ціну у своєї Тендерній пропозиції, яка на 37% нижче (а саме на 444 196,10 грн) за пропозицію Переможця, згідно протоколу розгляду про визначення переможця, що є грошима платників податків нашої держави.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 03.04.2019 22:47

Кількість скарг: UA-2019-02-19-002474-b.b6

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ПП "Гермесфарм", Код ЄДРПОУ:39882504
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.03.2019 23:17

Скарга на дії Замовника

1. Згідно протоколу засідання тендерного комітету КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва», від 18 березня 2019 року, де провізор Толкаченко О.В. доповіла, що СКАРЖНИК не відповідає умовам тендерної документації замовника, а саме: Не надано в складі тендерної пропозиції скан документу, згідно Додатку №2 « …гарантійного листа від виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, офіційного дистриб’ютора уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Товару, який є предметом закупівлі цих торгів та пропонується учасником, у кількості, зі строками придатності та в терміни, визначені документацією цих торгів та пропозицією учасника торгів». СКАРЖНИК, ПП Гермесфарм, не погоджується з рішенням Замовника, бо у складі пропозиції учасника, міститься файл 4.4. ГЛ від виробника (представництва, філії виробника, тощо), Лот №2. Pdf , в якому чітко, та згідно законодавства України доведено, що «саме Учасник (далі - Постачальник) несе повну відповідальність за договором щодо поставки якісного товару та в терміни визначені договором про закупівлю. Жодна із статей Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України не передбачає відповідальності (третіх осіб) виробника або представника виробника, щодо неякісного та несвоєчасного постачання товару, або дотримання будь яких інших гарантій. Відповідно до ч.1 ст. 629 Цивільного кодексу України договір є обов'язковим для виконання сторонами. Відповідно до ч.1 ст.712 ЦКУ за договором поставки продавець (постачальник), який здійснює підприємницьку діяльність, зобов'язується передати у встановлений строк (строки) товар у власність покупця для використання його у підприємницькій діяльності або в інших цілях, не пов'язаних з особистим, сімейним, домашнім або іншим подібним використанням, а покупець зобов'язується прийняти товар і сплатити за нього певну грошову суму. До договору поставки застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає з характеру відносин сторін (ч.2 ст.712 ЦКУ). Згідно ч.1 ст.662 ЦКУ саме Продавець (Постачальник) зобов'язаний передати покупцеві товар, визначений договором купівлі-продажу (поставки), а отже відповідальність та правові наслідки невиконання обов’язків, передбачених договором купівлі-продажу (поставки), будуть адресовані саме Продавцю (Постачальнику). Отже, виробник (представництво, філія виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), у разу, якщо не виступає жодною із сторін при підписанні договору, не несе жодної відповідальності перед Замовником щодо кількості, якості та строків придатності Товару». Більш того, згідно Додатку 2, Замовником вимагалося, що Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче: де одним з пунктів є – «На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством». Учасником ПП Гермесфарм у складі тендерної документації були надані необхідні скановані копії Декларацій про відповідність та інструкції із застосування, які підтверджують якість та реєстрацію товару на території України, що унеможливлює закупівлю неякісного та фальсифікованого товару. Замовником у Тендерній документації, згідно розділу V. Оцінка тендерної пропозиції, зазначено, що «Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ». ПП Гермесфарм надало найнижчу ціну у своєї Тендерній пропозиції, яка нижче на 38 396,00 грн за пропозицію Переможця, згідно протоколу розгляду про визначення переможця, що є грошима платників податків нашої держави. 2. Згідно протоколу засідання тендерного комітету КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва», від 19 березня 2019 року, щодо визначення переможця та прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем, де було визначено економічно вигідною тендерна пропозиція учасника ТОВ «Пріоритет-Л» на суму 625 743,20 грн з ПДВ. Також, згідно протоколу розгляду тендерної пропозиції учасника, де було наголошено, що провізор Толкаченко О.В. розглянула медико-технічну документацію учасника ТОВ «Пріоритет-Л», та доповіла, що тендерна пропозиція відповідає вимогам тендерної документації замовника. ПП Гермесфарм не погоджується з рішенням тендерного комітету КЗ «Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М.Ф. Руднєва», та вимагає скасувати рішення тендерного комітету з наведених нижче причин: 1) Згідно п. ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, міститься вимога - Усі документи та інформаційні матеріали, які вимагаються тендерною документацією, Учасник шляхом сканування переводить в електронний вигляд у графічному форматі (у форматі “.pdf“ або ".jpg") у відповідності до наступних вимог:…. Учасником, ТОВ «Пріоритет-Л», у складі тендерної пропозиції подані документи – КЧ.zip , ГП_ЛОТ3.zip та щодо якості лот3.zip , які надані у форматі .zip, що не відповідає умовам тендерної документації, та пропозиція повинна була бути відхилена. 2) Згідно Додатку 2, до тендерної документації - Учасники повинні підтвердити медико-технічні, якісні, кількісні та інші вимоги до предмету закупівлі та надати в складі своєї пропозиції скани документів які зазначені нижче: - ……. - На момент подання своїх пропозицій Учасники надають скановані декларації про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів, або/та сертифікати про відповідність медичного виробу, або інші реєстраційні документи згідно чинного законодавства. Скановані копії інструкцій з використання на запропонований товар. При постачанні товару надавати сертифікати якості, та/або паспорта якості, та/або санітарно-гігієнічні висновки, або/та інші нормативні документи регламентовані діючим законодавством. Учасником, ТОВ «Пріоритет-Л», у складі тендерної пропозиції не надано жодної інструкції з використання, як того вимагала тендерна документація Замовника, Тендерна пропозиція учасника повинна була бути відхилена. Відхиливши тендерну пропозицію ПП Гермесфарм, та не відхиливши пропозицію ТОВ «Пріоритет-Л», було порушено законні права та інтереси ПП «Гермесфарм», що охороняються законом, де одними з основними принципами здійснення закупівель за державні кошти згідно із Законом є добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням. Відповідно до Закону Антимонопольний комітет України є органом оскарження у сфері державних закупівель. Згідно ст. 18 Закону орган оскарження має право за власною ініціативою або за заявою суб'єкта оскарження прийняти рішення про призупинення процедури закупівлі на строк до винесення рішення за скаргою.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Ризик-індикатор

витратні матеріали одноразового використання

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 3
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2
Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Покращення якості предмета закупівлі - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання