CPV за ДК 021:2015-09320000-8 Пара, гаряча вода та пов'язана продукція

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-20-000931-b
  • 09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Територіальне управління ДСА України в Сумській області
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Андрій Підопригора, +380542624643 , inbox@su.court.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Суми,, 40002, Сумська область, вул. Перемоги, 4
Дата укладення договору
27.02.19
Очікувана вартість
3 191 388.31 UAH з ПДВ
Сума договору
3 191 388.31 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.02.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Ст. 19 ЗУ «Про теплопостачання» від 02.06.2005 № 2633-4 передбачено, що діяльність у сфері теплопостачання може здійснюватись суб»єктами господарської діяльності у сфері теплопостачання всіх організаційно-правових форм та форм власності. Споживач або суб»єкт тепло споживання має право вибирати змінювати теплопостачальну організацію, якщо це технічно можливо. Постачальниками послуги з централізованого теплопостачання можуть бути тільки учасники даної процедури закупівлі, тому що відсутні технічні можливості вибору інших теплопостачальних організацій. Учасники займають монопольне становище на ринку централізованого постачання теплової енергії в Сумській області(згідно зведеного переліку суб»єктів природних монополій розміщеному на офіційному сайті Антимонопольного комітету України), була обрана переговорна процедура закупівлі.
Дана закупівля необхідна для забезпечення безперебійного та якісного забезпечення тепловою енергією загальних місцевих судів Сумської області протягом 2019 року. Підпунктом 4 пункту 3 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв’язку» внесено зміни до частини другої статті 5 Закону України «Про природні монополії». Відповідно до зазначених змін на Антимонопольний комітет України покладені функції ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій на підставі реєстрів суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, що формуються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, а в інших сферах, в яких діють суб’єкти природних монополій, національними комісіями регулювання природних монополій у відповідній сфері або органами виконавчої влади, що здійснюють функції такого регулювання до створення зазначеної комісії. З метою запровадження механізму реалізації частини другої статті 5 Закону України «Про природні монополії», який набрав чинності з 8 січня 2013 року, та відповідно до пункту 11 частини третьої статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», було прийнято розпорядження Антимонопольного комітету України від 28 листопада 2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 19.12.2012 за №2119/22431. Відповідно до зазначеного порядку до Зведеного переліку включаються суб'єкти господарювання (юридичні особи), які виробляють (реалізують) товари на ринках, що перебувають у стані природної монополії та включені до реєстрів суб'єктів природних монополій у відповідних сферах органами, що здійснюють державне регулювання у сфері природних монополій. Зведений перелік суб'єктів природних монополій розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua). Крім того були визначені виробниками та виконавцями послуг з централізованого опалення: Комунальне підприємство «Лебединтеплоенерго» згідно рішення Лебединської міської ради № 6 від 11.01.2008р.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: ЗУ "Про Антимонопольний комітет України", ЗУ "Про природні монополії", розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 № 874-р "Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій", зареєстроване в Міністерстві юстиції України від 19 грудня 2012 р. за № 2119/22431, Зведений перелік суб’єктів природних монополій та інші документи.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання