Навчальні послуги для потреб Краматорського, Бахмутського, Покровського та Слов’янського відділень.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-25-001063-b
  • 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки
  • Завершена
Найменування замовника:
Маріупольський міжрайонний відділ Управління поліції охорони в Донецькій області
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Віктор Підопригора, +380629470397 , 40109084@mail.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Маріуполь, 87515, Донецька область, вул. ІТАЛІЙСЬКА,84
Дата укладення договору
11.03.19
Очікувана вартість
982 600 UAH з ПДВ
Сума договору
982 600 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 11.03.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Згідно ч. 1 ст. 35 Закону «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі – це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.
П. 2 ч. 2 ст. 35 Закону встановлено, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема, відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
П. 5 ч. 2 ст. 35 Закону встановлено, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, зокрема, потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням.
Відповідно до ст. 72 Закону України «Про Нацполіцію» професійне навчання поліцейських складається з: первинної професійної підготовки; підготовки у вищих навчальних закладах із специфічними умовами навчання; післядипломної освіти; службової підготовки - системи заходів, спрямованих на закріплення та оновлення необхідних знань, умінь та навичок працівника поліції з урахуванням оперативної обстановки, специфіки та профілю його оперативно-службової діяльності.
Порядок організації професійної підготовки поліцейських визначається Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України, затвердженим наказом МВС України від 19.02.2016 № 50, Положенням про організацію первинної професійної підготовки поліцейських, яких вперше прийнято на службу в поліції, затвердженого наказом МВС України від 16.02.2016 № 105, а також Єдиною системою професійного навчання працівників поліції охорони, затвердженою наказом Департаменту поліції охорони від 29.07.2016 № 109 (далі – Єдина система навчання), згідно з якою, такі види професійного навчання, як первинна професійна підготовка поліцейських, професійно-технічне навчання вільнонайманих працівників (цивільного персоналу охорони), перепідготовка (без зміни освітнього рівня), підвищення кваліфікації (у тому числі без зміни освітнього рівня), стажування та службова підготовка проводяться на базі Навчальних закладів Департаменту поліції охорони.
Пунктом 4 Розділу I Положення про Департамент поліції охорони, затвердженого наказом Національної поліції України від 06.11.2015 № 43, визначено, що одним із повноважень Департаменту є створення навчальних закладів поліції охорони, як юридичних осіб, для забезпечення діяльності поліції охорони.
Пунктом 25 Розділу III Положення про Департамент поліції охорони визначено, що Департамент розробляє та організовує виконання програм кадрового забезпечення територіальних органів поліції охорони, організовує роботу в навчальних закладах, що належать до сфери його управління, підготовку та перепідготовку в них особового складу.
На теперішній час Департамент поліції охорони є засновником Вінницького та Рівненського вищих професійних училищ Департаменту поліції охорони.
Відповідно п.п. 2 - 3 розділу ІІІ Єдиної системи навчання Управління напряму кадрового забезпечення (відділ професійного навчання) ДПО розробляє плани-графіки та рознарядки на відповідний календарний рік, які затверджуються наказами ДПО, в яких зазначаються перелік навчальних закладів, категорії працівників поліції охорони, кількість осіб та строки навчання. Зазначені рознарядки про направлення на навчання підлягають обов’язковому виконанню.
Таким чином, Відділу необхідно провести переговорну процедуру закупівлі навчальних послуг на 2019 рік з Вінницьким та Рівненським вищими професійними училищами Департаменту поліції охорони, в зв’язку з відсутністю конкуренції на відповідному ринку, за відсутності при цьому альтернативи та із наявною потребою здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою забезпечення сумісності з наявними послугами, так як заміна попереднього надавача послуг може призвести до несумісності зазначених послуг.
У зв’язку із оптимізацією УПО в Донецькій області та приєднанням до Маріупольського МВПО Краматорського, Бахмутського, Покровського та Слов’янського відділень виникла необхідність у дозакупівлі навчальних послуг.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Ризик-індикатор

Навчальні послуги для потреб Краматорського, Бахмутського, Покровського та Слов’янського відділень.

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання