Будівництво мережі водопроводу, для забезпечення водою Бугаської ЗОШ, КДНЗ (Дитячий садок №67 "Колосок"), сільського будинку культури, Бугаської сімейної амбулаторії та мешканців вулиць Василя Хара, Гагаріна, Перемоги, Шкільна с.Бугас Волноваського району, Донецької області

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-26-001056-b
  • 45000000-7 - Будівельні роботи та поточний ремонт
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРАНІТНЕНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Анна Олександрівна Чорман, +380509271070 , kpgranitnenskeukb@gmail.com
Адреса замовника
Україна, с. Гранітне, 87123, Донецька область, ВУЛ. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, буд. 42
Дата укладення договору
3.04.19
Переможець
ТОВ "СЛАВЕНЕРГО"
Очікувана вартість
5 095 884 UAH з ПДВ
Сума договору
4 274 862 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.04.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.03.2019 10:00

Оскарження умов:

до 10.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

14.03.2019 10:00

Початок аукціону:

15.03.2019 15:23

Очікувана вартість
5 095 884 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
25 479 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Будівництво мережі водопроводу, для забезпечення водою Бугаської ЗОШ, КДНЗ (Дитячий садок №67 "Колосок"), сільського будинку культури, Бугаської сімейної амбулаторії та мешканців вулиць Василя Хара, Гагаріна, Перемоги, Шкільна с.Бугас Волноваського району, Донецької області
ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Зарплата

Дата подання: 04.03.2019 09:04
Дата відповіді: 05.03.2019 07:59
Яка зарплата передбачена у зведеному кошторисному розрахунку?

відповідь:

7735,81 грн.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-26-001056-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС", Код ЄДРПОУ:24157485
Дата подання: 27.03.2019 14:22
ТОВ «Хозхімсервіс» брало участь у закупівлі «будівництво мережі водопроводу, для забезпечення водою Бугаської ЗОШ, КДНЗ (Дитячий садок №67 "Колосок"), сільського будинку культури, Бугаської сімейної амбулаторії та мешканців вулиць Василя Хара, Гагаріна, Перемоги, Шкільна с.Бугас Волноваського району, Донецької області» (UA-2019-02-26-001056-b).
Протоколом (рішенням) уповноваженої особи КП «Гранітненське управління капітального будівництва» від 19.03.2019 р. пропозиція ТОВ «Хозхімсервіс» була відхилена на підставі п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
- У складі тендерної пропозиції учасника: ТОВ «Хозхімсервіс» наявна довідка в довільній формі щодо відсутності кримінальних впроваджень стосовно учасника, але під час перевірки учасника у відкритих єдиних державних реєстрах доступ до яких є вільним замовником встановлено, що в учасника наявні кримінальні впровадження за період функціонування юридичної особи;
- У складі тендерної пропозиції учасника: ТОВ «Хозхімсервіс» відсутній оригінал відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій, виданих не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цих відкритих торгів.
- Не всі документи учасника: ТОВ «Хозхімсервіс» містять вихідний номер та дату затвердження (не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення (реєстр не містить зазначеної вимоги)».

Вважаємо, що уповноважена особа необґрунтовано прийняла рішення щодо відхилення пропозиції ТОВ «Хозхімсервіс» з наступних підстав:
По-перше: П. 1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції Інструкції з підготовки тендерної пропозиції тердерної документації замовника встановлено, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником) та завантаження файлів з: - -довідкою в довільній формі щодо відсутності кримінальних впроваджень стосовно учасника.
В складі тендерної пропозиції учасника ТОВ «Хозхімсервіс» наявна довідка щодо відсутності кримінальних проваджень стосовно учасника від 11.03.2019 р. № 286, в якій зазначено що стосовно учасника закупівлі – юридичної особи ТОВ «Хозхімсервіс» відсутні кримінальні провадження. При цьому слід зазначити, що в тендерній документації не було встановлено за який період повинна бути надана довідка.
Таким чином, вимогу терндерної документації щодо надання зазначеної довідки ТОВ «Хозхімсервіс» виконано в повному обсязі.
Уповноваженою особою стверджується що була здійснена перевірка у відкритих державних реєстрах, доступ до яких є вільним, та встановлено, що в учасника наявні кримінальні впровадження за період функціонування юридичної особи.
Незрозуміло з яких підстав уповноваженою особою зроблено такий висновок.
У провадженні правоохоронних органів наявні досудові розслідування відносно контрагентів або деяких посадових осіб ТОВ «Хозхімсервіс», назва підприємства зустрічається у документах кримінальних проваджень, які відкрито стосовно контрагентів нашого підприємства, але даний факт ніяким чином не перешкоджає здійсненню фінансово-господарської діяльності ТОВ «Хозхімсервіс» та виконанню зобов’язань по договорах підряду.
Стосовно юридичної особи, яка є учасником закупівлі – ТОВ «Хозхімсервіс» - відсутні кримінальні провадження.
Кримінально-процесуальним кодексом України (ст. 3) визначені основні терміни кодексу, такі як «кримінальне провадження», «сторони кримінального провадження», «учасники кримінального провадження», «інша особа», тощо.
Поняття «наявність кримінальних проваджень стосовно учасника» взагалі суперечить вимогам КПК України. Учасник закупівлі – юридична особа згідно вимог кодексу може бути лише стороною, учасником або іншою особою.
Враховуючи викладене вважаємо, що висновок уповноваженої особи про те, що в учасника наявні кримінальні провадження за період функціонування юридичної особи є безпідставним та таким, що суперечить вимогам діючого законодавства України.
Одночасно зазначаємо, що законом України «Про публічні закупівлі» не передбачене обмеження участі в публічних закупівлях, в зв’язку з «відкриттям кримінальних проваджень» відносно Учасників або їх працівників, як і не передбачене право Замовника на встановлення таких обмежень.

По-друге: ТОВ «Хозхімсервіс» в складі тендерної пропозиції завантажено витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 12.03.2019 р. № 1005106758. Цей реєстр було отримано на сайті кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції України https://kap.minjust.gov.ua.
Відповідно до п. 2 наказу Міністерства юстиції України від 31.03.2015 № 466/5 "Про деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" виписки, витяги та довідки в паперовій та електронній формах відповідно до Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг", мають однакову юридичну силу, автентичність цього документу може бути перевірена на сайті Міністерства юстиції України за адресою: https://usr.minjust.gov.ua/.

По-третє: Додатком 2 тендерної документації замовника (п. г) примітки) визначено, що довідки, які учасник подає у складі тендерної пропозиції повинні містити фірмовий бланк учасника (у разі наявності), вихідний номер та дату затвердження (не раніше дати оприлюднення цього оголошення про проведення), підпис уповноваженої особи та печатку (у разі наявності) учасника.
Реєстр, який завантажено в складі тендерної пропозиції ТОВ «Хозхімсервіс» не є довідкою, а є переліком документів та довідок, які надано в складі зазначеної пропозиції. Крім того цей документ взагалі не вимагався у тендерній документації замовника. Тому вважаємо, що відсутність дати та номеру на реєстрі жодним чином не може вважатися порушенням вимог тендерної документації.

Враховуючи викладене вважаємо, що тендерна пропозиція ТОВ «Хозхімсервіс» відповідає умовам тендерної документації, уповноваженою особою необґрунтовано відхилено пропозицію ТОВ «Хозхімсервіс».

Протоколом (рішенням) уповноваженої особи КП «Гранітненське управління капітального будівництва» від 19.03.2019 р. була прийнята пропозиція ТОВ «Славенерго» з найвищою ціновою пропозицією серед учасників закупівлі – 4274862 грн.
Вважаємо, що тендерна пропозиція ТОВ «Славенерго» не відповідає умовам тендерної документації закупівлі та підлягає відхиленню на підставі п.4 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі» з наступних підстав:
В довідці ТОВ "Славенерго" про наявність обладнання та матеріально - технічної бази перелік обладнання та транспортних засобів, які потрібні для виконання робіт не відповідають переліку, зазначеному у Підсумковій відомості ресурсів вказаного Учасника. В довідці відсутні: котки дорожні самохідні, електростанції пересувні потужністю 4 кВт., агрегат наповнювально-опресовувальний, апарат для стикового зварювання поліетиленових труб, молоток відбійний пневматичний.
Довідка щодо працівників не містить водіїв автотранспортних засобів, які планується залучати для виконання робіт (автомобілів бортових, трактора, котків дорожніх). Вказані працівники відсутні і в штатному розпису учасника.

Враховуючи викладене пропонуємо уважно розглянути факти, викладені в цій вимогі та прийняти рішення згідно діючого законодавства України.
Водночас замовнику слід ураховувати, що відповідальність в частині прийнятих рішень і застосування процедур закупівлі несуть члени тендерного комітету або уповноважена особа персонально (частина друга статті 38 Закону).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.03.2019 10:57
Уповноважена особа КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ГРАНІТНЕНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА" щодо вимоги про відхилення тендерної пропозиції учасника: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС" при закупівлі: “Будівництво мережі водопроводу, для забезпечення водою Бугаської ЗОШ, КДНЗ (Дитячий садок №67 "Колосок"), сільського будинку культури, Бугаської сімейної амбулаторії та мешканців вулиць Василя Хара, Гагаріна, Перемоги, Шкільна с.Бугас Волноваського району, Донецької області (ДК 021:2015 - 45000000-7 - будівельні роботи та поточний ремонт)” (ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-26-001056-b) відповідно до норм Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 року №922-VIІІ (надалі - Закон): у складі тендерної пропозиції учасника: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС" наявна довідка в довільній формі щодо відсутності кримінальних впроваджень стосовно учасника, але під час перевірки учасника у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним замовником встановлено, що в учасника наявні кримінальні впровадження за період функціонування юридичної особи.
А також у складі тендерної пропозиції учасника: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС" відсутній оригінал відомостей з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, виданих не раніше дати оприлюднення оголошення про проведення цих відкритих торгів. Не всі документи учасника: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС" містять вихідний номер та дату затвердження (не раніше дати оприлюднення цього оголошення про проведення (реєстр не містить зазначеної вимоги).
В зв’язку з вищезазначеним тендерну пропозицію учасника: ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС" відхилено на підставі п.4 ч.1 статті 30 Закону, як таку, що не відповідає умовам тендерної документації.

Документи подані скаржником

Документи

29.03.2019 10:57
img20190329_10540658.pdf

Аукціон

Початок:
15.03.2019 15:23
Завершення:
15.03.2019 15:56

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.03.2019 15:56

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
4 429 575.32 UAH з ПДВ 3 849 999 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
4 630 861 UAH з ПДВ 3 850 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "АЗОВ-ТРЕЙДИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
Пошук по цьому учаснику
4 884 210 UAH з ПДВ 4 184 210 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СЛАВЕНЕРГО"
Пошук по цьому учаснику
4 274 862 UAH з ПДВ 4 274 862 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

13.03.2019 17:07
лист згода.pdf
13.03.2019 17:07
працівники.pdf
13.03.2019 15:25
гарантия.pdf
13.03.2019 15:25
гарант лист.pdf
13.03.2019 15:25
про ЦПУ.pdf
13.03.2019 15:25
штат.pdf
13.03.2019 15:25
кошторис.pdf
13.03.2019 15:25
договорна ц.pdf
13.03.2019 15:25
статут.pdf
13.03.2019 15:25
про довкил.pdf
13.03.2019 15:25
реквизити.pdf
13.03.2019 15:25
мат-тех база.pdf
13.03.2019 15:25
св-во ПДВ.pdf

Публічні документи

14.03.2019 01:47
sign.p7s
14.03.2019 01:45
333.imd
14.03.2019 01:45
0 Рєєстр.pdf

Публічні документи

13.03.2019 20:30
Dovidki_tender_.pdf
13.03.2019 20:29
Dovidki_tender_.pdf
13.03.2019 20:05
vidomist_resurs.pdf
13.03.2019 20:05
koshtoris_local.pdf
13.03.2019 20:04
koshtoris_local.pdf
13.03.2019 20:04
Dog_zena_.pdf
13.03.2019 19:47
Dovidki_tender.pdf
13.03.2019 19:25
document_ustavni.pdf

Публічні документи

12.03.2019 11:46
ліцензія.pdf
12.03.2019 11:17
EPSON014.PDF
12.03.2019 11:17
img20190312_11073079.pdf
12.03.2019 11:17
img20190312_11005379.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ІРІТА"
#30341853
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 849 999 UAH з ПДВ 19.03.2019 16:45
ТОВ "ХОЗХІМСЕРВІС"
#24157485
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 850 000 UAH з ПДВ 19.03.2019 16:48
ТОВ "АЗОВ-ТРЕЙДИНГ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ"
#41316981
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 4 184 210 UAH з ПДВ 19.03.2019 16:50
ТОВ "СЛАВЕНЕРГО"
#39652298
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 274 862 UAH з ПДВ 19.03.2019 16:52

Документи

15.03.2019 15:56
edr_identification.yaml
19.03.2019 16:45
sign.p7s

Документи

19.03.2019 16:45
edr_identification.yaml
19.03.2019 16:48
sign.p7s

Документи

19.03.2019 16:50
sign.p7s

Документи

19.03.2019 16:52
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 19.03.2019 16:52

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СЛАВЕНЕРГО"
Пошук по цьому переможцю
#39652298
4 274 862 UAH з ПДВ Документи

Документи

19.03.2019 16:52
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 03.04.2019 00:00 - 31.12.2020 00:00
Номер 03/19
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
img20190403_16431028.pdf Укладений
4 274 862
03.04.2019 16:45
03.04.2019
sign.p7s Укладений
03.04.2019 16:47

Ризик-індикатор

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Недетальний код класифікатору - Так

Тендери, у яких вибраний класифікатор занадто високого рівня, тобто третій або третій і четвертий символи класифікатору є нулем

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання