«Thiopental», «Suxamethonium», «Propofol», «Atracurium», «Fentanyl», «Morphine», «Ketamine», «Diazepam», «Naloxone», «Hydroxyethylstarch», «Electrolytes», «Glucose, «Glucose», «Paracetamol», «Potassium chloride», «Aminocaproic acid», «Levofloxacin», «Bupivacaine», «Metronidazole», «Sodium chloride», «Sodium chloride», «Dextran», «Electrolytes in combination with other drugs», «Electrolytes in combination with other drugs», «Electrolytes in combination with other drugs», «Sodium bicarbonate», «Electrolytes in combination with other drugs», «Epinephrine», «Ammonia», «Chlorpromazine», «Metamizole sodium», «Amiodarone», «Atropine», «Heparin», «Hydrocortisone», «Sodium chloride», «Dexamethasone», «Cefepime», «Diclofenac», «Fluconazole», «Ceftriaxone», «Dopamine», «Theophylline», «Ceftriaxone», «Levofloxacin», «Lidocaine», «Loratadine», «Magnesiumsulfate», «Phenylephrine», «Metoclopramide», «Drotaverine», «Omeprazole», «Multienzymes», «Prednisolone», «Neostigmine», «Hydroxyethylstarch», «Hydroxyethylstarch», «Ethanol», «Tranexamic acid», «Furosemide», «Ceftazidime», «Ceftriaxone», «Ciprofloxacin», «Calcium gluconate», «Gentamicin», «Amikacin», «Fluconazole», «Ondansetron», «Cyanocobalamin», «Enoxaparin», «Enoxaparin», «Enoxaparin» «Fosfomycin», «Fosfomycin», «Cefepime», «Meropenem», «Levofloxacin» (4 лота)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-02-27-000712-a
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Робак Галина Василівна, +380352254687 , olena_zolotnyk@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Тернопіль, 46008, Тернопільська область, Шпитальна 2
Дата укладення договору
1.04.19
Очікувана вартість
1 958 200 UAH з ПДВ
Сума договору
1 374 872.32 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.04.19
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 7
Позиція ГО Центр громадського моніторингу та досліджень
Ідентифікатор порушень I

Подано форм 8674

Кращий інформатор I

Подано форм 8545

Борець за перемогу II

Подано форм 2959

DOZORRO PROFI
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
дискримінаційні вимоги документації
лист до замовника
08.03.2019

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.03.2019 16:00

Оскарження умов:

до 10.03.2019 00:00

Подання пропозицій:

14.03.2019 16:00

Очікувана вартість
1 958 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-02-27-000712-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "БАДМ-Б", Код ЄДРПОУ:39273420
Дата подання: 28.02.2019 18:21
Вимога у додатку

Рішення замовника: Вимога відхилена

04.03.2019 14:32
Тендерним комітетом розглянуто вашу вимогу та можемо повідомити наступне:
Згідно вимог п.7 Додатку 2 Тендерної документації Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним товару у кількості, визначеній цією тендерною документацією та пропозицією Учасника. На підтвердження Учасник повинен надати оригінал або копію листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) АБО офіційного дистриб’ютора (для підтвердження такого статусу Учасник у складі пропозиції надає додатково копію договору між виробником запропонованих лікарських засобів та компанією, яка є офіційним дистриб’ютором), яким підтверджуються можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів у кількості, визначеній цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.
Дана вимога формується Замовником на підставі принципів публічних закупівель (ст. 3 Закону) та з метою:
1. Забезпечення безперебійної та своєчасної поставки товару учасником торгів. Надання гарантійного листа від виробника або його представника є гарантією, що учасник є надійним постачальником та займає стабільну та вагому позицію на ринку України, що дозволяє йому звернутися до виробника, а він в свою чергу від імені учасника гарантує якість та своєчасну поставку товару Замовнику.
Внесенням такої вимоги до документації є соціально обґрунтованим, адже неналежне виконання або розірвання договору поставки даного товару з вини постачальника призведе до загрози здоров’ю та життю окремих груп пацієнтів, численних скарг з боку населення та соціальної напруги в цілому.
2. Забезпечення високої якості, адже лише безпосередньо виробник продукції може гарантувати Замовнику належну якість та високі показники терміну придатності, тому підтвердження дотримання термінів придатності та якості підтверджується гарантійним листом виданого відповідним виробником.
3. Забезпеченні мінімальної націнки, а як наслідок нижчих цінових пропозицій, адже учасник, що співпрацює безпосередньо з виробником за рахунок власних дисконтів по контракту як правило має можливість запропонувати найдешевші ціни. (принцип максимальної економії )
4. Надання гарантійного листа учасником мінімізує ризик того, що товар який постачатимуться учасником отриманий ним злочинним шляхом, таким як: контрабанда, крадіжка, незаконний бартер тощо. (принцип законності). Адже лист від виробника підтверджує офіційне походження товару – його виробництво, відповідну сертифікацію, ввезення та територію України, розмитнення, реєстрацію на території України тощо.
5. В разі виникнення конфліктних ситуацій під час виконання договору учасником переможцем пов’язаних з виконанням договору, замовник на виконання гарантійного листа виданого виробником має право звернутися до нього з метою вжиття заходів щодо його повного та всебічного виконання.
Крім того, звертаємо Вашу увагу, що гарантійний лист може бути виданий не лише виробником лікарських засобів але й представником, філією виробника, офіційним дистриб’ютором.
«Представництво» - це право відношення, відповідно до якого одна сторона (представник) на підставі набутих нею повноважень виступає і діє від імені іншої особи, яку представляє, створюючи, змінюючи чи припиняючи безпосередньо для неї цивільні права та обов’язки.
Отже, представником вважається юридична особа, яка діє в інтересах іншої особи, тобто комерційним представництвом вважають розповсюдженням, реалізацію та рекламування продукції на користь третьої особи. Тобто, в кожного з виробників є декілька представництв, дистриб’юторів та інших осіб,що здійснюють комерційну діяльність та діють в його інтересах.
Одним з принципів здійснення державних закупівель відповідно до ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» є максимальна економія та ефективність.
Згідно з ч. 2 ст. 20 Закону під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи.
Крім того, відповідно до ч. 1 ст. 43 ГК України, підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом.
Отже, діюче законодавство не містить обмежень щодо участі у відкритих торгах виробників, посередників, фізичних осіб підприємців, торговців товарами, в той же час виробники товарів не обмежені в можливості здійснювати торгівлю іншими товарами.
Разом з тим, повідомляємо Вас, що згідно пункту 8 листа – роз’яснення №3301-04/55905-03/01.7/33810 від 19.12.2018 року Мінекономрозвитку «Щодо закупівлі лікарських засобів», вказано, що Замовникам не рекомендується висувати вимоги щодо надання постачальниками гарантійного листа від виробника лікарського засобу про можливість постачання лікарського засобу у визначені строки, оскільки це не гарантує своєчасного постачання лікарського засобу та в окремих випадках може спричинити дискримінацію потенційних учасників
У листі від виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або офіційного дистриб’ютора має бути вказано, що такий суб’єкт підтверджує можливість поставки товару, який є предметом закупівлі торгів у кількості, визначеній цією тендерною документацією та пропозицією Учасника.
Тобто Замовником торгів у повній мірі дотримано рекомендацій Мінекономрозвитку України та МОЗ України, які вказані у листі №3301-04/55905-03/01.7/33810 від 19.12.2018 року «Щодо закупівлі лікарських засобів».
Викладене вище свідчить про повне дотримання Комунальним некомерційним підприємством «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» вимог діючого законодавства.

Документи подані скаржником

Лоти

Ризик-індикатор

Лот 1 - «Thiopental», «Suxamethonium», «Propofol», «Atracurium»

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Узгоджена зменшення ціни - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 1
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Лоти

Лот 2 - «Fentanyl», «Morphine», «Ketamine», «Diazepam», «Naloxone»

Узгоджена зменшення ціни - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 1
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Лот 3 - «Hydroxyethylstarch», «Electrolytes», «Glucose, «Glucose», «Paracetamol», «Potassium chloride», «Aminocaproic acid», «Levofloxacin», «Bupivacaine», «Metronidazole», «Sodium chloride», «Sodium chloride», «Dextran», «Electrolytes in combination with other drugs», «Electrolytes in combination with other drugs», «Electrolytes in combination with other drugs», «Sodium bicarbonate», «Electrolytes in combination with other drugs»

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Узгоджена зменшення ціни - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 1
Продовження строку договору - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Лот 4 – «Epinephrine», «Ammonia», «Chlorpromazine», «Metamizole sodium», «Amiodarone», «Atropine», «Heparin», «Hydrocortisone», «Sodium chloride», «Dexamethasone», «Diclofenac», «Fluconazole», «Ceftriaxone», «Dopamine», «Theophylline», «Ceftriaxone», «Levofloxacin», «Lidocaine», «Loratadine», «Magnesiumsulfate», «Phenylephrine», «Metoclopramide», «Drotaverine», «Omeprazole», «Multienzymes», «Prednisolone», «Neostigmine», «Hydroxyethylstarch», «Hydroxyethylstarch», «Ethanol», «Tranexamic acid», «Furosemide», «Cefepime», «Ceftazidime», «Ceftriaxone», «Ciprofloxacin», «Calcium gluconate», «Gentamicin», «Amikacin», «Fluconazole», «Ondansetron», «Cyanocobalamin», «Enoxaparin», «Enoxaparin», «Enoxaparin» «Fosfomycin», «Fosfomycin», «Cefepime», «Meropenem», «Levofloxacin»

Системний учасник був дискваліфікований - Так

Був дискваліфікований досвідчений учасник. Його характеристики: за останні 6 місяців взяв участь не менше, ніж в 30 закупівлях, мав як мінімум по дві перемоги (за наявності конкуренції) як мінімум у 3 різних замовників. Із тих пропозицій, що дійшли до оцінки - як мінімум 70% були визнані переможними

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання