Послуги з розподілу електричної енергії

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-06-000010-c
  • 65310000-9 - Розподіл електричної енергії
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна організація Придніпровське міжрайонне управління водного господарства
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Науменко Сергій Григорович, +380617576342 , pmuvg1972@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Дніпрорудне, 71632, Запорізька область, вул. Нижня, 6
Дата укладення договору
14.03.19
Очікувана вартість
385 500 UAH з ПДВ
Сума договору
385 500 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 15.03.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
Жодного відгуку не залишено

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
cт. 35, п 2 Відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи
Обгрунтування
Про відсутність конкуренції на ринку серед суб’єктів господарювання, щодо постачання зазначеного вище предмету закупівлі, можна стверджувати з огляду на таке: ПАТ «Запоріжжяобленерго» зазначено в Зведеному переліку суб’єктів природних монополій (станом на 31.01.2019 р.), який розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України під номером 89. Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, затвердженого указом Президента України від 10.09.2014 р. № 715/2014 (далі – Положення) одним з основних завдань Національної комісії (далі - НКРЕКП), є державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на суміжних ринках, у сферах електроенергетики. Окрім цього, підпунктом 21 пункту 4 Положення передбачено формування та ведення НКРЕКП реєстрів суб’єктів природних монополій, діяльність яких регулюється нею. Таким чином, відповідно до відомостей офіційного веб-сайту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розділу «Ліцензування (Адмінпослуги)» - «Реєстри НКРЕКП» оприлюднені Реєстри суб’єктів природних монополій у сфері енергетики. Публічне акціонерне товариство «Запоріжжяобленерго» зазначено в Реєстрі суб’єктів природних монополій (станом на 28.02.2019 р.) під номером 53. Відповідно до статті 5 Закону України «Про природні монополії» до сфери діяльності суб’єктів природної монополії, у тому числі, віднесено послуги передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, розподілу електричної енергії (передача електричної енергії місцевими (локальними) електромережами. На сьогоднішній день, всі об’єкти Придніпровського МУВГ підключені до місцевих (локальних) електричних мереж Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго». Підключення до інших джерел постачання електроенергії не обґрунтовано технічними можливостями та призведе до значних не раціональних витрат бюджетних коштів.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Послуги з розподілу електричної енергії у Василівському районі Запорізької обл.; послуги з розподілу електричної енергії у Михайлівському районі Запорізької обл.; послуги з розподілу електричної енергії у Токмацькому районі Запорізької обл.

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors