Автомобіль швидкої медичної допомоги типу «B» з обладнанням

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-06-002410-a
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Завершена
Найменування замовника:
Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Донюк Юрій Володимирович, +380978399550 , km_ambulance@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Хмельницький, 29000, Хмельницька область, вул. Пілотська 1
Дата укладення договору
8.05.19
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Очікувана вартість
2 600 000 UAH з ПДВ
Сума договору
2 595 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 8.05.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.04.2019 18:00

Оскарження умов:

до 17.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

21.04.2019 18:00

Початок аукціону:

22.04.2019 15:44

Очікувана вартість
2 600 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 600 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.10 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 шт
Автомобіль швидкої медичної допомоги типу «B» з обладнанням
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-06-002410-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Дата подання: 11.03.2019 12:56
1. Відповідно до п. 1.3 Таблиці Технічних вимог тендерної документації замовником встановлено вимогу, що робочий об’єм двигуна автомобіля не більше, не більше 2200 см3. Встановлена замовником вимога, щодо робочого об’єму двигуна автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із більшим робочим об’ємом. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо робочого об’єму двигуна, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Ми, як виробник автомобілів швидкої медичної допомоги які відповідають ДСТУ 7032:2009 та пройшли клінічні випробування на відповідність технічному регламенту бажаємо прийняти участь в даній процедурі закупівлі та спроможні задовільнити потреби Замовника з наступними параметрами: робочий об’єм 2494 см3, що має перевагу по зрівнянню з автомобілями з робочим об’ємом двигуна 2200 см3. Враховуючи вище викладене просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та встановити вимогу: робочий об’єм не більше, см3 не більше 2500 см3.
2. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Додаток № 2 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати повний тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, ДСТУ 7032:2009 встановлено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати передній або задній або повний привід. Отже, просимо внести зміни до тендерної документації в цій частині та привести вимогу у відповідність до національних стандартів України.
3. У п.1 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Вага нош не більше 40 кг." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що не відповідає встановленим національним стандартам України. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 встановлено, що вага нош повинна бути до 45 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести її у відповідність. Змінити вимогу та прописати в тендерній документації, що вага нош повинна бути "не більше 45 кг".
4. У п.2 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому i в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень." Вказана вимога не відповідає ДСТУ7032:2009 Зміна 3 п.4.4.6.1, оскільки для автомобілів типу C повинно бути забезпечено переміщення приймального пристрою (а не нош) у повздовжньому i в поперечному напрямках: "Приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати: ... для автомобілів швидкої медичної допомоги типу В та С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) - переміщення поверхні приймального пристрою у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення.". Просимо привести вимогу у відповідність до ДСТУ.
5. Відповідно до п.3 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Вакуумний матрац) встановлено вимогу щодо вакуумного матрацу, а саме: "Вага не більше 5,5 кг.". Відповідно до п. 4.6.3 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, маса матрацу що включає насос не повинна перевищувати 15 кг. Більшість виробників виготовляють даний пристрій з вагою в діапазоні 8-10 кг. Наше підприємство може задовільнити Ваші потреби з матрацом вагою 9 кг. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо усунути дискримінаційну вимогу та привести документацію у відповідність до вимог національних стандартів.
6. У п.13 таблиці 1, Додатку 2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму». Вказана вимога є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників взяти участь в процедурі закупівлі. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо видалити вимогу стосовно роз'єму USB, що повністю задовільнить потреби Замовника, збільшить конкуренцію.
7. Відповідно до п.15 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна», «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 140 розрядів до 360 Дж» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: не менше 23», «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-360 Дж», Час набору заряду: Не менше 8с до 360 Дж». Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї у більше ніж 140 розрядів 360 Дж, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. А панелі та кнопки маркіруються загальними медичними термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі пристрою, не функціональні і призначені обмежити конкуренцію та відсікти від участі в торгах інших учасників. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Можемо поставити пристрій з наступними характеристиками: «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 100 розрядів з максимальною енергією», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 20» «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-200 Дж., Час набору заряду: Не менше 8с до 200 Дж» який повністю задовільнить потреби Замовника і буде набагато дешевшим ніж запропонують конкуренти. Просимо Вас внести зміни до тендерної документації в цій частині.
8. Відповідно до п.16 таблиці 1 Додаток 2 до тендерної документації (Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ) Замовник вимагає: Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів, Розподільча здатність друку термопринтера не менше 16 крапок/мм, Можливість передачі сигналу методом телеметрії, сумісний з програмою UNET. Вищевказані параметри взяті з інструкції користувача одного з виробників ЕКГ. До того ж більшість параметрів Замовник не вказував у закупівлях проведених у минулих роках. Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки дані параметри не впливають на функціональність пристрою та не регламентовані жодним національним стандартом. Отже, вказані вимоги є дискримінаційними до виробників, які поставляють електрокардіограф з іншими характеристиками, які повністю задовільнять потреби замовника та буде набагато дешевшим за конкурентів, а саме: Розмір екрану, не менше 3,9 дюймів., Розподільча здатність друку термопринтера не менше 8 крапок/мм Просимо Вас усунути дискримінаційні вимоги «Можливість передачі сигналу методом телеметрії, сумісний з програмою UNET.» та внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині Розмір екрану, не менше 3,9 дюймів., Розподільча здатність друку термопринтера не менше 8 крапок/мм.
Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з вищевикладеного, з метою дотримання принципів добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, недискримінації учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням вимагаємо привести документацію у відповідність з чинним законодавством України. В інакшому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою до Антимонопольного комітету України щодо порушення законодавства та встановлення Замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

14.03.2019 17:27
1. Дизельні двигуни об'ємом до 2200 см³ забезпечують оптимальні динамічні властивості та високу економію палива. Автомобілі обладнані дизельними двигунами об'ємом до 2200 см³ пропонують такі відомі світові виробники як Mercedes, Ford, Volkswagen, Man, Peugeot, Citroen, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.
2. Законом України «Про публічні закупівлі» передбачене право Замовника визначати технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. З врахуванням положень даного Закону та для задоволення потреб у сучасних транспортних засобах, визначено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати повний тип приводу, що забезпечить високий показник прохідності автомобіля, високий рівень курсової стійкості та має ряд інших переваг. Автомобілі обладнані повним типом приводу пропонують такі відомі світові виробники як Mercedes, Ford, Volkswagen, що забезпечує належну конкуренцію серед потенційних учасників торгів.
3. Відповідно до стандарту EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, вага основних нош повинна бути якомога меншою, тому встановлена оптимальна вага основних нош – не більше 40 кг., котра забезпечує участь у процедурі закупівлі не менше двох виробників.
4. ДСТУ 7032:2009 визначено, що для спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги типів В і С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) приймальний пристрій має забезпечувати переміщення поверхні приймального пристрою у поздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення, тому вимога тендерної документації про те, що приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому і в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень, повністю відповідає вимогам п. 4.4.6.1.ДСТУ 7032:2009.
5. Менша вага вакуумного матрацу дозволяє полегшити роботу бригад швидкої медичної допомоги за рахунок зменшення фізичного навантаження при транспортуванні хворих. Вакуумні матраци вага яких не перевищує 5,5 кг. виробляють щонайменше декілька виробників.
6. Законом України «Про публічні закупівлі» передбачене право Замовника визначати технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. З врахуванням положень даного Закону та для задоволення потреб у сучасних транспортних засобах, визначено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати наявність USB (тип В) роз’єму. Транспорті засоби, що мають наявність USB (тип В) роз’єму є у не менше ніж двох виробників.
7. Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі – код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Автомобіль швидкої медичної допомоги типу «B» з обладнанням) встановлені у повній відповідності до вимог ДСТУ. Згідно інформації, що розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу, встановленим медико-технічним вимогам відповідає продукція щонайменше декількох виробників автомобілів швидкої медичної допомоги, тому відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації. Окрім того, Ви маєте можливість звернутись до виробника з проханням підтвердити можливість використання пристрою для витягання з кардіомонітором та дефібрилятором, лист виробника з відповідними роз'ясненнями свідчитиме про відповідність вимогам тендерної документації.
8. Медико-технічні вимоги до предмету закупівлі – код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Автомобіль швидкої медичної допомоги типу «B» з обладнанням) встановлені у повній відповідності до вимог ДСТУ. Згідно інформації, що розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу, встановленим медико-технічним вимогам відповідає продукція щонайменше декількох виробників автомобілів швидкої медичної допомоги, тому відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації. Окрім того, Ви маєте можливість звернутись до виробника з проханням підтвердити можливість використання пристрою, лист виробника з відповідними роз'ясненнями свідчитиме про відповідність вимогам тендерної документації.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-03-06-002410-a.a2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ "БРІОРСОН МОТОРC", Код ЄДРПОУ:41722484
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.03.2019 17:00

Скарга щодо порушення законодавства та встановлення замовником дискримінаційних вимог у тендерній документації

06 березня 2019 року Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Далі — Замовник) оприлюднив Оголошення про заплановану закупівлю товарів: код ДК 021:2015 - 34110000-1 «Легкові автомобілі» (Автомобіль швидкої медичної допомоги типу «B» з обладнанням). Ознайомившись з тендерною документацією затвердженою рішенням тендерного комітету (протокол засідання № 4 від 06.03.2019 року) (Далі — Документація), ми виявили в ній вимоги, які не відповідають чинному законодавству України та обмежують конкуренцію, а саме: 1. Відповідно до п. 1.3 Таблиці Технічних вимог тендерної документації замовником встановлено вимогу, що робочий об’єм двигуна автомобіля не більше, не більше 2200 см3. Встановлена замовником вимога, щодо робочого об’єму двигуна автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників, які поставляють автомобілі із більшим робочим об’ємом. Крім того, жодним національним стандартом не встановлено обмеження щодо робочого об’єму двигуна, який повинен мати автомобіль швидкої медичної допомоги. Ми, як виробник автомобілів швидкої медичної допомоги які відповідають ДСТУ 7032:2009 та пройшли клінічні випробування на відповідність технічному регламенту бажаємо прийняти участь в даній процедурі закупівлі та спроможні задовільнити потреби Замовника з наступними параметрами: робочий об’єм 2494 см3, що має перевагу по зрівнянню з автомобілями з робочим об’ємом двигуна 2200 см3. Враховуючи вище викладене просимо зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації в цій частині. 2. Відповідно до п. 1.6 Технічних вимог тендерної документації Додаток № 2 замовником встановлено вимогу, що автомобіль повинен мати повний тип приводу. Встановлена замовником вимога, щодо типу приводу автомобіля є необґрунтованою та дискримінаційною щодо учасників в тому числі ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС», які поставляють автомобілі із заднім типом приводу. Крім того, ДСТУ 7032:2009 встановлено, що автомобіль швидкої медичної допомоги повинен мати передній або задній або повний привід. У зв’язку з тим, що ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. З метою економії державних коштів та збільшення конкуренції просимо зобов’язати Замовника привести вимогу у відповідність до національних стандартів України та внести зміни до тендерної документації в цій частині. 3. У п.1 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Основні ноші/ноші-каталка) Замовник вимагає: "Вага нош не більше 40 кг." Дана вимога є дискримінаційною та такою, що не відповідає встановленим національним стандартам України. Відповідно до EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009 встановлено, що вага нош повинна бути до 45 кг. У зв’язку з тим, що ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» має можливість поставити основні ноші/ноші каталка вагою 43 кг, що повністю відповідає EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009. З метою економії державних коштів та збільшення конкуренції просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційну вимогу та привести тендерну у відповідність до національних стандартів України. 4. У п.2 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Приймальний пристрій для нош) Замовник вимагає: "Приймальний пристрій повинен забезпечувати переміщення нош у повздовжньому i в поперечному напрямках з забезпеченням надійного фіксування положень." Вказана вимога не відповідає ДСТУ7032:2009 Зміна 3 п.4.4.6.1, оскільки для автомобілів типу C повинно бути забезпечено переміщення приймального пристрою (а не нош) у повздовжньому i в поперечному напрямках: "Приймальний пристрій для нош повинен забезпечувати: ... для автомобілів швидкої медичної допомоги типу В та С (з установленими та завантаженими ношами на приймальному пристрої) - переміщення поверхні приймального пристрою у повздовжньому та поперечному напрямках з надійним фіксуванням установленого положення.". Просимо зобов’язати Замовника привести вимогу у відповідність до ДСТУ. 5. Відповідно до п.3 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Вакуумний матрац) Замовником встановлено вимогу щодо вакуумного матрацу, а саме: "Вага не більше 5,5 кг.", що суперечить EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009. Відповідно до п. 4.6.3 EN 1865:2000, на який посилається ДСТУ 7032:2009, маса матрацу що включає насос не повинна перевищувати 15 кг. Більшість виробників виготовляють даний пристрій з вагою в діапазоні 8-10 кг. Наше підприємство може задовільнити потреби Замовника з матрацом вагою 9 кг. У зв’язку з тим, що ТОВ «БРІОРСОН-МОТОРС» є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. З метою посилення конкуренції з боку учасників, що призведе до економії державних коштів просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційну вимогу та привести документацію у відповідність до вимог національних стандартів. 6. У п.13 таблиці 1, Додатку 2 до тендерної документації (Оксиметр) Замовник вимагає: «Наявність USB (тип В) роз’єму». Вказані вимоги виписані під окремий пристрій, а саме пульсоксиметр SpO2 monitor vsign 10 Виробник: Cardioline S.p.A. Італія, і є необґрунтованою та дискримінаційною, оскільки дані параметри не впливають на функціональність оксиметру, а також звужує коло учасників взяти участь в процедурі закупівлі. Жодним національним стандартом не встановлено наявність USB (тип В) роз’єму» Також у комплектації автомобіля відсутні прилади та комп'ютери, до яких може бути під’єднаний оксиметр через порт USВ, більш того для передачі інформації на інші комп’ютери обов’язково має бути встановлено спеціальне програмне забезпечення. У більшості виробників застосовуються інші способи передачі даних на зовнішні пристрої, виробники таких виробів постійно удосконалюють оксиметри, роблячи їх більш функціональними i більш портативними, використовуючи сучасні технологічні рішення. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Просимо зобов’язати видалити вимогу стосовно роз'єму USB, що повністю задовільнить потреби Замовника, збільшить конкуренцію. 7. Відповідно до п.15 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації (Дефібрилятор з ритмом та записувачем показників пацієнта/Кардіомонітор) Замовник вимагає: «Тип акумуляторної батареї: Лiтiйіонна», «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 140 розрядів до 360 Дж» та «Інтерфейс приладу, включаючи маркіровку панелей, кнопки, меню екрану, графічні і голосові підказки, інструкції з експлуатації має бути на український, або російський мові», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду: не менше 23», «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-360 Дж», Час набору заряду: Не менше 8с до 360 Дж». Вказані вимоги виписані під окремий пристрій LIFEPAK 20e Дефібрилятор/монітор Виробник: Physio-Control Inc. США, і є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки матеріал батареї не впливає на кількість розрядів, на час набору енергії та зарядки. Кількість рівнів енергії, максимальна енергія залежать від форми хвилі, яку використовують у своїх приладах різні виробники. А при використанні біфазної форми імпульса максимальна енергія може бути як 360 Дж так і 200 Дж у різних дефібриляторах. Стосовно ємності нової зарядженої батареї у більше ніж 140 розрядів 360 Дж, то вона значно завищена, так як у середньому при використанні дефібрилятору застосовується максимум декілька десятків розрядів одному пацієнту. А панелі та кнопки маркіруються загальними медичними термінами на латині. Внесення типу акумуляторної батареї, а також маркіровку панелі, кнопок у медико-технічні вимоги штучно обмежує конкуренцію, чим порушує наші права. Кількість встановлюємих рівнів енергії не регламентована жодним національним стандартом України. З вище наведеного можна прийти до висновку, що зазначені Замовником вимоги до пристрою не суттєві в роботі пристрою, не функціональні і призначені обмежити конкуренцію та відсікти від участі в торгах інших учасників. У зв’язку з тим, що ми є виробником автомобілів швидкої допомоги, які обладнані медичним устаткуванням відповідно до національних стандартів України, через встановлені замовником дискримінаційні вимоги в тендерній документації не маємо можливості взяти участь в даній процедурі закупівлі. Можемо поставити пристрій з наступними характеристиками: «Нова повністю заряджена батарея повинна забезпечувати не менше 100 розрядів з максимальною енергією», «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 20» «Діапазон енергій розряду для режиму ручної дефібриляції: Повний діапазон, 2-200 Дж., Час набору заряду: Не менше 8с до 200 Дж» який повністю задовільнить потреби Замовника і буде набагато дешевшим ніж запропонують конкуренти. Просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні вимоги та внести зміни до тендерної документації в цій частині. 8. Відповідно до п.16 таблиці 1 Додаток 2 до тендерної документації (Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ) Замовник вимагає: Розмір екрану, не менше 4,3 дюймів, Розподільча здатність друку термопринтера не менше 16 крапок/мм, Можливість передачі сигналу методом телеметрії, сумісний з програмою UNET. Вищевказані параметри взяті з інструкції користувача одного з виробників ЕКГ. До того ж більшість параметрів Замовник не вказував у закупівлях проведених у минулих роках. Вказані вимоги є необґрунтованими та дискримінаційними, оскільки дані параметри не впливають на функціональність пристрою та не регламентовані жодним національним стандартом. Отже, вказані вимоги є дискримінаційними до виробників, які поставляють електрокардіограф з іншими характеристиками, які повністю задовільнять потреби замовника та буде набагато дешевшим за конкурентів, а саме: Розмір екрану, не менше 3,9 дюймів., Розподільча здатність друку термопринтера не менше 8 крапок/мм Просимо зобов’язати Замовника усунути дискримінаційні вимоги «Можливість передачі сигналу методом телеметрії, сумісний з програмою UNET.» та внести відповідні зміни до тендерної документації в цій частині Розмір екрану, не менше 3,9 дюймів., Розподільча здатність друку термопринтера не менше 8 крапок/мм. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують ч. 3 ст. 5 та ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що Скаржник бажає взяти участь у відповідній процедурі та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому, крім того Скаржник є реальним учасником відповідного ринку автомобілів швидкої медичної допомоги. Проте, через дискримінаційні та незаконні вимоги Замовника до предмета закупівлі, ТОВ «БРІОРСОН МОТОРС» не може прийняти участь у закупівлі. Відповідно до Документації кінцевий строк для подання пропозицій встановлено «21» березня 2019 року. Відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» мета тендерних процедур полягає в забезпеченні рівних та недискримінаційних умов для кожного потенційного учасника, а також досягнення найбільшої економічної ефективності та економії витрачання державних коштів. Згідно ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» принципами публічних закупівель є добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій, запобігання корупційним діянням та зловживанням. Частино 2 ст. 5 зазначеного Закону визначено, що Замовник не може встановити дискримінаційні вимоги до учасників процедури закупівлі. Виходячи з вищевикладеного та керуючись ст. 18 ЗУ «Про публічні закупівлі» та Конституцією України, ПРОСИМО: 1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Зобов’язати замовника Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (код ЄДРПОУ 02004522) усунути дискримінаційні умови зазначені вище та привести тендерну документацію у відповідність із вимогами чинного законодавства України. Додатки: 1. Платіжне доручення з відміткою про зарахування коштів до державного бюджета.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 20.03.2019 21:05

Аукціон

Початок:
22.04.2019 15:44
Завершення:
22.04.2019 16:05

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.04.2019 16:05

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому учаснику
2 595 000 UAH з ПДВ 2 595 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Пошук по цьому учаснику
2 599 500 UAH з ПДВ 2 596 900 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

18.04.2019 12:47
sign.p7s
21.03.2019 09:56
sign.p7s
21.03.2019 09:53
Пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
#38183310
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 595 000 UAH з ПДВ 24.04.2019 15:26

Документи

22.04.2019 16:06
edr_identification.yaml
24.04.2019 15:26
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 24.04.2019 15:26

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому переможцю
#38183310
2 595 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

22.04.2019 16:06
edr_identification.yaml
24.04.2019 15:26
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 08.05.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 9
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір з ТОВ АВТОСПЕЦПРОМ - _ 9.pdf Укладений
2 595 000
08.05.2019 15:17
08.05.2019
sign.p7s Укладений
08.05.2019 15:18

Виконання договору

Строк дії за договором: 08.05.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 2 595 000
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

"Чемпіон" - переможець - Так

Учасник, позначений як екстраординарний, переміг в тендері. Ознаки екстраординарності: А) середня конверсія учасника вище за 60% або Б) з цим замовником учасник підписав більше 75% договорів від свого загального числа.

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання