ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт газової котельні №25/37 військового містечка №25 за адресою: вул. Шевченка,105, м.Чернігів» (ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-12-000419-c
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Завершена
Найменування замовника:
Квартирно-експлуатаційний відділ м. Чернігів
Код ЄДРПОУ:
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Карпенко Яна Андріївна, +380462253027 , KEV-MOU@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Чернігів, 14007, Чернігівська область, вул. Володимира Дрозда, 19
Дата укладення договору
14.06.19
Переможець (перевірити через opendatabot)
Очікувана вартість
11 944 841 UAH з ПДВ
Сума договору
11 125 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 14.06.19
  • Відгуки 0
  • Робота ГО 1
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 5
Жодного відгуку не залишено
Виявлені ознаки порушень Направлені звернення Відповіді
змова між учасниками закупівлі
лист до територіального відділення АМКУ щодо встановлення факту антиконкурентних узгоджених дій
04.02.2020

Інформація про процедуру

tender.period1:

до 24.03.2019 12:50

Оскарження умов:

до 29.03.2019 23:00

Подання пропозицій:

03.04.2019 13:50

Початок аукціону:

04.04.2019 12:33

Очікувана вартість
11 944 841 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
59 724 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Капітальний ремонт газової котельні №25/37 військового містечка №25 за адресою: вул. Шевченка,105, м.Чернігів» (ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо роз'яснень вимог тендерної документації

Дата подання: 13.03.2019 14:11
Дата відповіді: 20.03.2019 09:46
Шановний Замовнику! 1. Пунктом 7 розділу ІІІ ТД передбачено, що усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. Якщо документ, скан-копія якого подається у складі пропозиції, за своїм походженням викладений двома мовами - англійською та російською, чи потребує такий документ перекладу? Якщо так, то яким чином повинен бути перекладений даний документ? 2. Для підтвердження інформації про наявність обладнання Учасник повинен надати копії інвентарних карток обліку основних засобів або інші документи, які підтверджують наявність обладнання. Чи вважається оборотна-сальдова відомість документом, який підтверджує наявність обладнання? Також, у таблиці (Додаток 2 п. 1) про наявність обладнання та матеріально-технічної бази Учасник повинен зазначити ТИП обладнання та матеріально-технічної бази. Під поняттям «тип» мається на увазі марка/модель обладнання та матеріально-технічної бази? 3. Якщо Учасник на підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів надає у складі своєї тендерної пропозиції не менше двох договорів за період 2016-2018рр. (з додатками, відгуками, довідками КБ-3) на реконструкцію та/або капітальний ремонт. Чи буде Учасник відповідати кваліфікаційним критеріям визначеним тендерною документацією? Слід зазначити, що ТД не містить визначення «аналогічного договору», а також особливих вимог до таких договорів, контрагентів за договорами та стандартів, за якими вони мають бути виконані, Замовником передбачається лише надання копій будь-яких договорів (не менше двох). 4. Якщо Учасник виконував аналогічний договір у якості Субпідрядника, чи може такий Учасник надати відгук від Підрядника, а не Замовника? Також, у таблиці про виконання аналогічних договорів (Додаток 2 п. 3 до ТД) потрібно зазначити «Загальну вартість робіт, зі які відповідав Підрядник», якщо ж Учасник виконував роботи у якості Субпідрядника, то яку загальну вартість робіт повинен зазначити такий Учасник? Підрядника чи Субпідрядника? 5. Учасник має аналогічний договір на виконання будівельно-монтажних робіт, але умовами даного договору передбачено, що Учасник не може розголошувати: 1. будь-яку інформацію стосовно Уряду України, Замовника, Інженера, проекту, робіт, договору або пов'язаних з ним документів; 2. існування, зміст або деталі договору. Як правильно на вимогу ТД Учаснику надати копію аналогічного договору за таких умов? Чи може Учасник при скануванні закрити конфіденційну інформацію?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Уважно розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне:
1. Тендерним комітетом Замовника прийнято рішення внести зміни в Розділ І Загальні положення в пункт 7 «Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції» тендерної документації.
2. В Додатку 2 Тендерної документації зазначається, що для підтвердження інформації про наявність обладнання Учасник повинен надати копії інвентарних карток обліку основних засобів або копію договору (договорів) оренди обладнання або інші документи, які підтверджують наявність обладнання. Тому оборотна-сальдова відомість вважається документом, яка підтверджує наявність обладнання Учасника.
Також у таблиці (Додаток 2 Тендерної документації) зазначається, що Учасник повинен зазначити тип обладнання. Під ТИПОМ обладнання мається на увазі марка/модель обладнання та матеріально-технічної бази.
3. Тендерним комітетом Замовника прийнято рішення внести зміни в п.3 Додатку 2 Тендерної документації.
4. Відповідно до п.3 Додатку 2 Тендерної документації виконання аналогічного договору підтверджується оригіналами чи копіями відгуків завірених учасником від замовників відповідно до наданих копій договорів та довідками про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (форма КБ-3).
Також у таблиці (Додаток 2 Тендерної документації) зазначається, що Учасник повинен зазначити загальну вартість робіт, за які відповідав підрядник.
Отже, аналогічний договір, який учасник виконував у якості Субпідрядника, не відповідає вимогам Тендерної документації.
5. Закон України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Публічні закупівлі здійснюються за принципами, визначеними статтею 3 Закону, зокрема такими як відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, об'єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій.
Дотримання принципів закупівель забезпечується зокрема через вільний доступ до всієї інформації щодо публічних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до Закону.
Учасник при скануванні не може закрити конфіденційну інформацію, зазначену в аналогічному договорі так як відповідно до ч.2 ст.27 ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) - конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону. Тому Замовником пропонується надати Учаснику інший аналогічний договір зі всією інформацією, що зазначено у таблиці (Додаток 2 Тендерної документації).

Щодо тендорної документації

Дата подання: 18.03.2019 09:56
Дата відповіді: 20.03.2019 09:47
Розділом ІІІ. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" передачається, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з: • інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, встановлені замовником у Технічному завданні (ДОДАТОК 8 до тендерної документації), а саме: 1) зведений кошторисний розрахунок та договірна ціна; 2) розрахунки до договірної ціни: - заробітної плати; - вартості матеріальних ресурсів; - вартості експлуатації машин; - прибутку; - адміністративних витрат; - інших витрат; - податку; 3) локальні кошториси; 4) розрахунок загально-виробничих витрат до локальних кошторисів; 5) підсумкова відомість ресурсів; 6) розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін), з розрахунком вартості машино-години власної будівельної техніки, вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності); 7) розрахунок показників вартості загально-виробничих витрат (виходячи з структури будівельної організації) фактично за попередній рік; 8) розрахунок показників вартості на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій (виходячи з структури будівельної організації) фактично за попередній рік. ЗАПИТАННЯ: 1.Ці документи завантажує кожен учасник, чи тільки переможець з уточненою ціною згідно торгів? 2.Достатньо чи ні подати тільки наступні документи: 1)- договірну ціну; 2)- розрахунки до договірної ціни: - прибутку; - адміністративних витрат; - інших витрат; 3)-локальні кошториси; 4)- відомість ресурсів;
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Уважно розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне:
Пунктом 1 Розділом ІІІ. "Інструкція з підготовки тендерної пропозиції" передбачається, що тендерна пропозиція подається в електронному вигляді шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну та завантаження файлів з:
• інформацією про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, встановлені замовником у Технічному завданні (ДОДАТОК 8 до тендерної документації), а саме:
1) зведений кошторисний розрахунок та договірна ціна;
2) розрахунки до договірної ціни:
- заробітної плати;
- вартості матеріальних ресурсів;
- вартості експлуатації машин;
- прибутку;
- адміністративних витрат;
- інших витрат;
- податку;
3) локальні кошториси;
4) розрахунок загально-виробничих витрат до локальних кошторисів;
5) підсумкова відомість ресурсів;
6) розрахунок вартості експлуатації будівельних машин і механізмів (з економічним обґрунтуванням змін), з розрахунком вартості машино-години власної будівельної техніки, вартості оренди машино-години орендованої будівельної техніки, яка буде застосовуватися для виконання замовлення (за його наявності);
7) розрахунок показників вартості загально-виробничих витрат (виходячи з структури будівельної організації) фактично за попередній рік;
8) розрахунок показників вартості на покриття адміністративних витрат будівельно-монтажних організацій (виходячи з структури будівельної організації) фактично за попередній рік.
Отже, Замовником в Тендерній документації вимагається завантажити всі вищезазначені документи кожному Учаснику торгів, а не тільки Переможцю.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-12-000419-c.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕНЕРАЦІЯ ТЕПЛА", Код ЄДРПОУ:40366015
Дата подання: 14.03.2019 14:40
Прохання, викласти проектну документацію в електронному вигляді у вільному доступі, для ознаемлення.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.03.2019 09:39
Квартирно-експлуатаційний відділ м. Чернігів (далі – КЕВ м. Чернігів), розглянувши вимогу UA-2019-03-12-000419-c.c1 від 14.03.2019 року щодо прохання викласти проектну документацію в електронному вигляді у вільному доступі, для ознайомлення, повідомляє наступне.
Враховуючи те, що Тендерною документацією проектна документація не передбачена у електронному вигляді у повному об’ємі, а також її великий об’єм – можливим є подання у електронному вигляді (pdf-формат) матеріалів та кошторисної документації до проекту на Вашу електронну адресу.
Також, ознайомитись з оригіналом проектної документації можливо за адресою: 14007, м. Чернігів, вул. Володимира Дрозда, 19, відділення експлуатації фондів (каб. № 8), попередньо подавши письмове замовлення на е-mail: kev-mou@ukr.net або на тел. (04622) 5-30-27.

Номер вимоги: UA-2019-03-12-000419-c.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦСЕРВІС", Код ЄДРПОУ:24838096
Дата подання: 08.06.2019 16:23
Див. додаток

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.06.2019 15:49
Виходячи зі змісту частини першої статті 23 Закону, будь-яка фізична/юридична особа має право звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз'ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції – тобто учасник не може подавати вимогу щодо усунення порушень після оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Аукціон

Початок:
04.04.2019 12:33
Завершення:
04.04.2019 13:36

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.04.2019 13:36

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "СТАНКІНПРОМ"
YouControl
Профіль
10 698 266.40 UAH з ПДВ 8 000 000 UAH з ПДВ Документи
ПП "МІДУЕЙ"
YouControl
Профіль
10 423 786.76 UAH з ПДВ 8 999 999 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНІ СУЧАСНІ КОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
YouControl
Профіль
11 556 073.66 UAH з ПДВ 9 129 000 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернігівське РСУ"
YouControl
Профіль
10 171 187.58 UAH з ПДВ 9 200 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "РБК-СПЕЦМОНТАЖ"
YouControl
Профіль
11 307 714 UAH з ПДВ 9 220 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦСЕРВІС"
YouControl
Профіль
10 927 477.57 UAH з ПДВ 9 549 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Виробничо-торгове підприємство "ПЕРСПЕКТ"
YouControl
Профіль
11 131 549.55 UAH з ПДВ 9 550 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУД-АСПЕКТ"
YouControl
Профіль
10 522 095.82 UAH з ПДВ 10 040 275.78 UAH з ПДВ Документи
Дочірнє підприємство "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК"
YouControl
Профіль
11 771 655.88 UAH з ПДВ 11 125 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

03.04.2019 13:36
sign.p7s
03.04.2019 12:33
sign.p7s
03.04.2019 10:51
sign.p7s
02.04.2019 22:18
sign.p7s
02.04.2019 22:04
36 ДЦ.pdf
02.04.2019 22:04
22 ІПН.pdf
02.04.2019 22:04
21 Паспорт.pdf
02.04.2019 22:04
19. Статут.pdf

Публічні документи

12.04.2019 12:29
sign.p7s
03.04.2019 13:47
sign.p7s
03.04.2019 13:34
Дозвіл.pdf
03.04.2019 13:12
Статут.pdf

Публічні документи

03.04.2019 11:45
sign.p7s
03.04.2019 11:37
26) Дозвіл ISO.pdf
03.04.2019 11:37
14)лист-згода.pdf
03.04.2019 11:37
7.2) Ткалич Н.І.pdf
03.04.2019 11:37
4)Статут.pdf

Публічні документи

03.04.2019 10:06
sign.p7s
03.04.2019 10:04
Документи3.pdf
03.04.2019 10:02
Документи4.PDF
03.04.2019 10:02
Документи2.PDF
03.04.2019 10:02
Документи1.pdf

Публічні документи

13.05.2019 18:51
sign.p7s
06.05.2019 10:50
sign.p7s
03.04.2019 12:30
sign.p7s

Публічні документи

17.05.2019 13:48
sign.p7s
29.03.2019 18:03
sign.p7s
29.03.2019 17:57
ст. 17 Закону.pdf
29.03.2019 17:57
Статут.df.pdf

Публічні документи

21.05.2019 20:55
Пропозиція.pdf
01.04.2019 17:17
sign.p7s
01.04.2019 17:13
9. ЛIЦЕНЗIЯ.PDF
01.04.2019 17:13
7. Працівники.pdf
01.04.2019 17:13
4. СТАТУТ.PDF
01.04.2019 17:13
16. Кошторис.rar
01.04.2019 17:13
15. Витя з ЄДР.pdf
01.04.2019 17:13
14. ВИПИСКА.PDF

Публічні документи

03.06.2019 15:13
sign.p7s
03.06.2019 15:12
довідка.jpg
03.06.2019 09:22
sign.p7s
03.06.2019 09:21
довідки.pdf
24.05.2019 08:03
sign.p7s
24.05.2019 08:02
Пропозиція.pdf
03.04.2019 10:47
sign.p7s
03.04.2019 10:46
д(9).pdf
03.04.2019 10:46
д(10).pdf
03.04.2019 10:46
д(1).pdf
03.04.2019 10:46
д(2).pdf
03.04.2019 10:46
д(8).pdf
03.04.2019 10:45
д(3).pdf
03.04.2019 10:45
д(4).pdf
03.04.2019 10:45
д(11).pdf
03.04.2019 10:45
д(7).pdf
03.04.2019 10:45
д(6).pdf
03.04.2019 10:45
д(5).pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "СТАНКІНПРОМ"
#40665022
Профіль
Відхилено 8 000 000 UAH з ПДВ 11.04.2019 16:59
ПП "МІДУЕЙ"
#36430786
Профіль
Відхилено 8 999 999 UAH з ПДВ 18.04.2019 17:20
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРГЕТИЧНІ СУЧАСНІ КОМУНІКАЦІЙНІ СИСТЕМИ"
#39041154
Профіль
Відхилено 9 129 000 UAH з ПДВ 25.04.2019 17:12
Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернігівське РСУ"
#30648058
Профіль
Відхилено 9 200 000 UAH з ПДВ 03.05.2019 09:29
ТОВ "РБК-СПЕЦМОНТАЖ"
#40150242
Профіль
Відхилено 9 220 000 UAH з ПДВ 03.05.2019 13:28
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦСЕРВІС"
#24838096
Профіль
Рішення скасоване 9 549 000 UAH з ПДВ 14.05.2019 15:03
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРСПЕЦСЕРВІС"
#24838096
Профіль
Відхилено 9 549 000 UAH з ПДВ 16.05.2019 16:01
ТОВ "Виробничо-торгове підприємство "ПЕРСПЕКТ"
#22818416
Профіль
Відхилено 9 550 000 UAH з ПДВ 21.05.2019 12:20
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУД-АСПЕКТ"
#42320302
Профіль
Відхилено 10 040 275.78 UAH з ПДВ 23.05.2019 14:44
Дочірнє підприємство "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК"
#30042170
Профіль
tender.big_status_active 11 125 000 UAH з ПДВ 29.05.2019 16:45

Документи

04.04.2019 13:37
edr_identification.yaml
11.04.2019 16:59
sign.p7s

Документи

11.04.2019 16:59
edr_identification.yaml
18.04.2019 17:20
sign.p7s

Документи

18.04.2019 17:21
edr_identification.yaml
25.04.2019 17:12
sign.p7s

Документи

25.04.2019 17:13
edr_identification.yaml
25.04.2019 17:13
edr_identification.yaml
03.05.2019 09:29
sign.p7s

Документи

03.05.2019 09:29
edr_identification.yaml
03.05.2019 13:28
sign.p7s

Документи

03.05.2019 13:28
edr_identification.yaml
11.05.2019 12:16
sign.p7s

Документи

16.05.2019 16:02
edr_identification.yaml
21.05.2019 12:20
sign.p7s

Документи

21.05.2019 12:21
edr_identification.yaml
23.05.2019 14:44
sign.p7s

Документи

23.05.2019 14:45
edr_identification.yaml
29.05.2019 16:44
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 29.05.2019 16:45

Учасник Пропозиція Документи
Дочірнє підприємство "УкрСіверБуд" ЗАТ "ДСК"
YouControl
Профіль
#30042170
11 125 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

23.05.2019 14:45
edr_identification.yaml
29.05.2019 16:44
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 14.06.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер № 650
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 650 Укладений
11 125 000
14.06.2019 14:23
14.06.2019
sign.p7s Укладений
14.06.2019 14:37

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 25.07.2019 11:37
Опис змін: На підставі листа Північно-Східного територіального управління внутрішнього аудиту № 234/1/1615 від 03.06.2019 року
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 19.12.2019 15:09
Опис змін: В звязку із зміною обсягів та видів робот.
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 14.06.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 11 108 067.12
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Технічний учасник -

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

YouControl: зв'язки учасників - 1 Переглянути

Система Youcontrol ідентифікувала зв`язки між учасниками

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Масова дискваліфікація - 8

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

Покращення якості предмета закупівлі - 2

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors