(м’ясопродукти)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-14-001687-a
  • 15130000-8 - М’ясопродукти
  • Завершена
Найменування замовника:
Національний авіаційний університет
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Скаредіна Ірина Володимирівна, +380444067776 , sv@nau.edu.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 03058, м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1
Дата укладення договору
23.04.19
Переможець
ТОВ "РУМИТ"
Очікувана вартість
700 000 UAH з ПДВ
Сума договору
399 998 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 23.04.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.03.2019 09:00

Оскарження умов:

до 27.03.2019 23:00

Подання пропозицій:

01.04.2019 10:00

Початок аукціону:

02.04.2019 13:13

Очікувана вартість
700 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
згідно Додатку № 1 та згідно технічних вимог Додаток № 5 до ТД

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

10 найменувань
(м’ясопродукти)
ДК 021:2015: 15130000-8 — М’ясопродукти

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-14-001687-a.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ Алан, Код ЄДРПОУ:24447183
Дата подання: 07.04.2019 10:56
Пропозиція ТОВ "РУМИТ" не відповідає вимогам тендерної пропозиції, а саме:
учасником згідно із тендерної пропозиції пропонується
п.3 Сосики філейні індичі варені вищого гатунку проте не надано декларацію виробника на дану продукцію
п.4 Шинка СОРОЧИНСЬКА (філе індиче) п. 10 шинка СОРОЧИНСЬКА (свинина , філе курча) проте у декларації виробника зазначено лише одна шинка

вимагаємо дискваліфікувати учасника
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

09.04.2019 09:47
Шановний скаржник!
За результатом розгляду Вашої вимоги тендерний комітет повідомляє таке.
Подана ТОВ «Румит» документація містить посилання на технічні умови для закупівлі з посиланням на відповідні ТУ (ДСТУ) до предмету закупівлі.
Крім того, тендерна пропозиція ТОВ «Румит» містить погодження з умовами договору, розділом ІІ якого визначено обов’язок продавця передати (поставити) покупцеві товар (товари), якість яких відповідає вимогах діючих стандартів встановлених для такого виду товару у супроводі належних товаросупровідних документів. Товар має бути придатний для мети, з якою товар такого роду звичайно використовується. Положеннями підпункту 6.3.3. договору встановлено обов’язок продавця надавати покупцю сертифікати відповідності, паспорти якості тощо на кожну партію товару.
З огляду на зазначені фактори, тендерна пропозиція ТОВ «Румит» не містить помилок, які впливають на зміст пропозиції і лише за Вашими припущеннями мають бути визначені Замовником закупівлі у якості підстави для дискваліфікації учасника. Водночас, припущення не можуть вважатися аргументами на підтвердження невідповідності тендерної пропозиції вимогам тендерної документації.
Крім того, положеннями Закону України «Про публічні закупівлі» не передбачено такого виду дії як дискваліфікація учасника.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
З огляду на викладене, Ваше обґрунтування не може бути прийнятим до виконання і, відповідно, тендерний комітет відмовляє Вам в задоволенні Вашої вимоги.

Номер вимоги: UA-2019-03-14-001687-a.a2

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ Алан, Код ЄДРПОУ:24447183
Дата подання: 09.04.2019 09:53
Документацією чітко прописано, що учасник повинен надати
2.5. Учасник повинен надати (завірені ним копії) посвідчення якості на продукцію (свідоцтво, довідка, сертифікат, декларація тощо).!!! проте надана декларація не на всю продукцію ,яка пропонується учасником - це порушує вимоги тендерної документації

погодження з умовами договору жодним чином не впливає на відсутність документів, які передбачені документацією
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 09.04.2019 10:07
Причина: ПОМИЛКА

Номер вимоги: UA-2019-03-14-001687-a.b3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ", Код ЄДРПОУ:39787081
Дата подання: 09.04.2019 12:23
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТК Світ Продуктів» не погоджується з рішенням тендерного комітету Національного авіаційного університету у частині визначенні переможцем учасника ТОВ "РУМИТ" , а саме:
По-перше: Відповідно до Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції пункту 1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції: Повноваження щодо підпису документів у складі тендерної пропозиції, а так само інші повноваження на представництво інтересів учасника під час проведення процедури закупівлі, підтверджуються: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів (в тому числі підписувати договір про закупівлю за результатами торгів) – копії розпорядчих документів, про призначення (обрання) на посаду відповідної особи - копія наказу про призначення та/ або протоколу зборів засновників, тощо, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу уповноваженого згідно чинного законодавства, а так само разом із витягом з установчих документів учасника, що містить інформацію щодо повноважень (функцій, тощо) такої особи; для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, зі строком дії не менше ніж до завершення строку дійсності тендерної пропозиції, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу повіреного згідно чинного законодавства.
Учасник ТОВ "РУМИТ" у складі пропозиції не надає копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу, якій уповноважено підписувати документи тендерної пропозиції. Цим самим не виконує вимогу Замовника та не підтверджує повноваження щодо підпису документів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

12.04.2019 15:08
Шановний скаржник!
За результатом розгляду Вашої вимоги тендерний комітет повідомляє таке.
За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch Котов Антон Олександрович є керівником товариства з обмеженою відповідальністю "РУМИТ" (ТОВ "РУМИТ"). Зазначена інформація узгоджується зі змістом тендерної пропозиції Учасника.
Під час розгляду тендерним комітетом даної скарги Учасником, відповідно до статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі», надано низку документів, зокрема засвідчену Учасником копію паспорту.
Принципами здійснення закупівлі є добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій; запобігання корупційним діям і зловживанням.
За об’єктивною та неупередженою оцінкою цінова пропозиція ТОВ "РУМИТ": - на 30 002,00 грн. дешевша за пропозицію ФОП Пономаренко Вікторія Олександрівна;
- на 174 736,00 грн. дешевша за пропозицію ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ";
- на 259 342,00 грн. дешевша за пропозицію ТОВ Алан, тобто відповідає критерію максимальної економії та ефективності.
Зазначене у скарзі зауваження не впливає на зміст цінової пропозиції і, станом на момент розгляду скарги, підтверджене наданими відповідно до статті 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» документами.
З огляду на зазначені фактори, тендерний комітет не вважає наведені у скарзі обґрунтування прийнятними. Зважаючи на те, що скарга не містить вимог додаткові дії тендерним комітетом не вживаються.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-03-14-001687-a.b4

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ", Код ЄДРПОУ:39787081
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.04.2019 19:21

неправомірне визначення переможця

05.04.2019 Замовником визначено переможцем ТОВ "РУМИТ" та направлено повідомлення про намір укласти договір. Проте Замовник визначивши переможцем ТОВ "РУМИТ" порушив наші права як учасника процедури на неупереджену та справедливу оцінку тендерних пропозицій, недискримінації учасників, адже пропозиція переможця не відповідає вимогам тендерної документації та Закону України «Про публічні закупівлі». Наприклад: Відповідно до Розділ ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції пункту 1 Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції: Повноваження щодо підпису документів у складі тендерної пропозиції, а так само інші повноваження на представництво інтересів учасника під час проведення процедури закупівлі, підтверджуються: для посадових (службових) осіб учасника, які уповноважені підписувати документи пропозиції та вчиняти інші юридично значущі дії від імені учасника на підставі положень установчих документів (в тому числі підписувати договір про закупівлю за результатами торгів) – копії розпорядчих документів, про призначення (обрання) на посаду відповідної особи - копія наказу про призначення та/ або протоколу зборів засновників, тощо, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу уповноваженого згідно чинного законодавства, а так само разом із витягом з установчих документів учасника, що містить інформацію щодо повноважень (функцій, тощо) такої особи; для осіб, що уповноважені представляти інтереси учасника під час проведення процедури закупівлі, та які не входять до кола осіб, які представляють інтереси учасника без довіреності – довіреність, оформлена у відповідності до вимог чинного законодавства, зі строком дії не менше ніж до завершення строку дійсності тендерної пропозиції, разом з копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу повіреного згідно чинного законодавства. Переможець ТОВ "РУМИТ" у складі пропозиції не надає копіями паспорту або іншого документу, що посвідчує особу, якій уповноважено підписувати документи тендерної пропозиції. Цим самим не виконує вимогу Замовника та не підтверджує повноваження щодо підпису документів. Також переможцем після проведення аукціону, а саме 09.04.2019 року було завантажено у систему файл «Паспорт.PDF», який містить паспорт громадянина України (ID – картка). Але переможець не виконує вимогу Замовника, так як даний документ повинен бути завантажений до кінцевого строку подання тендерних пропозиції.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Документи подані скаржником

Апеляція

Аукціон

Початок:
02.04.2019 13:13
Завершення:
02.04.2019 13:52

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.04.2019 13:52

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
593 232 UAH з ПДВ 399 998 UAH з ПДВ Документи
ФОП Киюк Станіслав Михайлович
Пошук по цьому учаснику
700 000 UAH з ПДВ 400 000 UAH з ПДВ Відсутня
ФОП Пономаренко Вікторія Олександрівна
Пошук по цьому учаснику
671 545 UAH з ПДВ 430 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ТОРГОВА КОМПАНІЯ "СВІТ ПРОДУКТІВ"
Пошук по цьому учаснику
574 734 UAH з ПДВ 574 734 UAH з ПДВ Документи
682 404 UAH з ПДВ 659 340 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

10.04.2019 09:46
Корупція.pdf
10.04.2019 09:31
Корупція.pdf
09.04.2019 17:06
Корупція.pdf
09.04.2019 17:06
Податкова.pdf
09.04.2019 17:06
Довідка з МВС.pdf
09.04.2019 17:06
Якісне 2.jpg
09.04.2019 17:06
Якісне 1.jpg
09.04.2019 17:06
Паспорт.pdf
31.03.2019 17:00
Ціннова.pdf

Публічні документи

27.03.2019 17:06
sign.p7s
27.03.2019 17:05
ПУБЛИКАЦИЯ.zip

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "РУМИТ"
#42289886
Пошук по цьому переможцю
Переможець 399 998 UAH з ПДВ 05.04.2019 14:21

Документи

02.04.2019 13:52
edr_identification.yaml
05.04.2019 14:17
15 РОЗ 0504.PDF
05.04.2019 14:17
15 ВТ НУД.PDF
05.04.2019 14:20
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 05.04.2019 14:21

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "РУМИТ"
Пошук по цьому переможцю
#42289886
399 998 UAH з ПДВ Документи

Документи

02.04.2019 13:52
edr_identification.yaml
05.04.2019 14:17
15 РОЗ 0504.PDF
05.04.2019 14:17
15 ВТ НУД.PDF
05.04.2019 14:20
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 23.04.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Номер 381
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 381.pdf Укладений
399 998
23.04.2019 11:19
23.04.2019
sign.p7s Укладений
23.04.2019 11:22

Зміни до договору

Зменшення обсягів закупівлі 23.12.2019 17:49
Опис змін: Зменшення обсягів закупівлі
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 23.04.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 258 894.40
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

Звернення за роз'ясненнями - 3

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Зменшення обсягів закупівлі - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання