розроблення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту Південнобузького мосту в м. Миколаєві через річку Південний Буг згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-2013 «Правила визначення вартості будівництва»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-15-000674-c
  • 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
  • Відмінена
Найменування замовника:
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Сапожник Артем Анатолійович, 380512537705 , Depgkh@i.ua
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54030, Миколаївська область, вул. Адмірала Макарова, 7
Очікувана вартість
19 300 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 27.05.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.04.2019 11:00

Оскарження умов:

до 22.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

26.04.2019 11:00

Початок аукціону:

20.05.2019 15:53

Очікувана вартість
19 300 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
96 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
198 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1.03 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
розроблення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту Південнобузького мосту в м. Миколаєві через річку Південний Буг згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-2013 «Правила визначення вартості будівництва»
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Термін виконання проектних робіт.

Дата подання: 03.04.2019 18:42
Дата відповіді: 04.04.2019 16:20
Згідно тендерної документації у термін до 31.10.2019р. виконавець повинен передати замовнику розроблену проектну документацію, після проходження експертизи. Згідно завдання на проектування проектна організація повинна самостійно зібрати технічні умови на перевлаштування великої кількості комунікацій. Отримання технічних умов на перевлаштування комунікацій є тривалим процесом . Зважаючи на вище викладене, зазначеного у тендерній документації, терміну виконання робіт не достатньо для своєчасного завершення проектних робіт. У зв’язку з вище викладеним, для встановлення реальних строків виконання проектних робіт пропонуємо збільшити термін виконання робіт до 12 місяців з моменту підписання договору. Також пропонуємо не включати строк проходження експертизи до терміну виконання робіт.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Південнобузький міст у м. Миколаєві є одним з найважливіших стратегічних і фундаментальних об’єктів, який має величезне значення не тільки для Миколаївської області, а й для усієї країни.
У 2017 році на замовлення департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської ради було розроблено звіт про технічний стан даного мосту та виявлено значні недоліки та дефекти механізмів розводки та систем автоматики і сигналізації розвідної прогонової будови мосту. Все це свідчить про аварійність мосту та гостру необхідність в невідкладному виконанні його ремонту.
З метою виконання капітального ремонту департаментом ЖКГ відповідно до вимог чинного законодавства оголошено процедуру закупівлі з проектування, метою якої є визначення вартості капітального ремонту Південнобузького мосту.
Саме тому, зволікання з проектуванням мосту призведе до відтягування строків початку його фактичного ремонту, тому Замовником визначені стислі терміни для закінчення строків проектування.
Крім того, ще однією важливою умовою найшвидшого проектування у строк до 31.10.2019 є те, що відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 196 від 18.03.2015 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» відбір на фінансування об’єктів з державного фонду регіонального розвитку формується завчасно, до настання року протягом якого відбуватиметься фінансування.
До того ж, отримання проекту в строк до 31.10.2019 року дозволить департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради направити бюджетний запит з фінансування капітального ремонту мосту на 2020 рік з дотриманням процедур передбачених бюджетним законодавством України.
Відтак, збільшення терміну виконання робіт до 12 місяців з моменту підписання договору фактично унеможливить здійснення капітального ремонту Південнобузького мосту у 2020 році.

Запит щодо внесення змiн до тендерноi документацii

Дата подання: 11.04.2019 13:48
Дата відповіді: 12.04.2019 09:42
Замовником проводяться закупівля послуг з проектування мосту. Разом з тим тендерна документація прописана таким чином, що в ній зможуть взяти участь виключно резиденти України в той час як законодавством передбачено рівні умови для участі в процедурі закупівлі як резидентів так і нерезидентів України. Просимо внести відповідні зміни до Тендерної документації для дотримання принципів закупівлі встановлених Законом України «Про публічні закупівлі». 1. Замовником встановлено вимоги згідно статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» Разом з тим, зважаючи, що ми є нерезидентом України ми не зможемо надати інформацію по ряду пунктів, що пов’язано з єдиними державними реєстрами України. Крім того умовами ТД передбачено зазначення ПІБ в той час як в нас по батькові не визначається ні в побуті, ні в документах. Крім того на нас не розповсюджується Закону України «Про запобігання корупції». 2. Учасник повинен надати підписаний проект договору. Разом з тим цей договір складено для резидентів України і тому договірні відносини не зможуть бути врегульовані цим договором, зважаючи на те, що договір з нерезидентами передбачає певні особливості. 3. Учасник повинен надати Статут. Проте в більш9ості країн світу такої форми документа не передбачено, оскільки діяльність підприємства здійснюється після внесення відомостей до відповідного реєстру і здійснюється згідно відповідного законодавства. 4. Відповідно до умов ТД встановлено можливість залучення субпідрядників в той час як договір встановлює імперативну норму щодо виконання проектних робіт лише власними силами. 5. Вимагається надання гарантії згідно додержання вимог Закону України “Про захист персональних даних” разом з тим нерезиденти не можуть керуватися даним Законом . 6. Учасник повинен надати гарантію видану згідно законодавства України. Разом з тим, нами планується надання гарантії виданої іноземним банком, який не керується законодавством України при видачі гарантій. 7. Відповідно до інформаційної довідки про виконання аналогічного договору необхідно зазначити код ЄДРПОУ контрагента. В той же час нерезиденти не мають коду ЄДРПОУ і тому не зможуть надати його в даній довідці, що стане підставою для відхилення тендерної пропозиції (існує відповідна практика АМКУ). 8. Подібна інформація і з надання довідки про учасника. Також не можливо зазначити код ЄДРПОУ і КВЕД. 9. Вимагається надання звіту про нарахування заробітної плати застрахованим особам згідно чинного законодавства. Разом з тим в нашій країні не передбачено подібних і навіть аналогічних звітів так як питання оплати праці це виключно договірні відносини між роботодавцем і працівником.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Ваші зауваження прийнято до відома. На найближчому засіданні тендерного комітету вони будуть розглянуті та при необхідності буде внесено відповідні зміни до тендерної документації.

Умови виконання отримання вихідних даних та виконання проектних робіт.

Дата подання: 12.04.2019 15:11
Дата відповіді: 12.04.2019 15:35
Доброго дня шановний Замовнику! Просимо розглянути наступні питання до даної закупівлі: 1) Умовами завдання на проектування проектна організація повинна самостійно зібрати технічні умови на перевлаштування комунікацій. Просимо внести зміни до завдання з метою передачі Замовнику функцій збору технічних умов. Це значно б спростило та пришвидшило процес проектування, оскільки на місцевому рівні Замовник має більше можливостей та важілів впливу на експлуатуючі організації, а отже і збір вихдіних даних будее відбуватись швидше. 2) Умовами завдання на проектування проект капітального ремонту мосту має розроблятись в одну стадію "Робочий проект", що дійсно не суперечить вимогам постанови Мінрегіонбуду. Однак, для пришвидшення процесу отримання фінансування на реалізацію зазначеного проекту, з врахуванням обсягу робіт, пропонується розробляти даний проект у дві стадії "Проект" та "Робоча документація". Стадія "Проект" дозволить розпочинати процедуру затвердження проекту та отримання фінансування, та паралельно розробляти стадію "Робоча документація" з подальшою реалізацією проекту. Сподіваємось на попрозуміння та Ваше сприяння при вирішенні зазначених питань.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Ваші зауваження прийнято до відома. На найближчому засіданні тендерного комітету вони будуть розглянуті та при необхідності буде внесено відповідні зміни до тендерної документації.

Розмір забезпечення

Дата подання: 15.04.2019 15:04
Дата відповіді: 16.04.2019 12:03
08.04.2019 Вами було внесено зміни до тендерної документації в частині очікуваної вартості закупівлі. Очікувана вартість становить 19 300 000 грн. з ПДВ. Відповідно до ст. 24 Закону України "Про публічні закупівлі" Розмір забезпечення В той же час 0,5 відсотка від 19 300 000 складає 96 500. Просимо внести зміни до тендерної документації зважаючи на викладені вище дані.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо за пильність, будуть внесені відповідні зміни.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-15-000674-c.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДОРСТРОЙ", Код ЄДРПОУ:40240532
Дата подання: 20.03.2019 11:23
Вимоги Замовника стосовно "наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору" а саме: Інформаційна довідка про виконання аналогічного договору (аналогічним вважається договір з розроблення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м або реконструкцію мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м або будівництво мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м, що виконаний Учасником в повному обсязі), яка повинна містити інформацію про організацію, із якою укладено договір, її адресу (місцезнаходження), ЄДРПОУ, контактний номер телефону, предмет, номер, дату укладання та суму договору. Довідка може містити іншу інформацію яку вважає за потрібне зазначити учасник" - є порушенням ст. 3 Закону України «Про здійснення публічних закупівель», а саме відкритості та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивного та неупередженого розгляду його пропозиції, запобіганні корупційним діям і зловживанням.
Мост і є споруда через водні перешкоди. Але прописувати в документації що досвід має бути саме в розробленні проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м є дискримінація до остальних участників.
Вимагаємо внести зміни в тендерну документацію щодо підтверджені досвіду виконання аналогічного договору з зазначенням досвіду в розробці проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мостів класу наслідків СС3
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.03.2019 13:47
Розглянувши подану вимогу щодо встановлення кваліфікаційного критерію про надання аналогічного договору з розроблення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м або реконструкцію мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м або будівництво мосту з протяжністю надводної частини такого мосту не менше 500 м, повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» одним з кваліфікаційних критеріїв, які може застосувати Замовник є наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Згідно ч. 3 цієї ж статті визначені Замовником кваліфікаційні критерії та перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, зазначаються в тендерній документації.
Специфіка Південнобузького мосту в м. Миколаєві та його технічна модель відрізняються від багатьох мостів, які відповідно до ГБН В.2.3-37641918-552:2015 також можуть належати до СС3, але суттєво за своїми технічними характеристиками відрізнятись.
З огляду на те, що для Замовника важливо мати впевненість у здатності учасників торгів здійснити проектування Південнобузького мосту, вимога щодо протяжності раніше спроектованих споруд має одне з суттєвих значень, які підтверджують досвід проектування аналогічних мостів з дамбою.

Номер вимоги: UA-2019-03-15-000674-c.a2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "УКРРЕМБУД КОМФОРТ", Код ЄДРПОУ:40553277
Дата подання: 05.04.2019 13:29
Доброго дня шановний замовнику! Ми, як потенційний учасник, уважно вивчили умови тендерної документації. Пунктом 1 Розділу 3 Тендерної документації передбачено, що учасники в складі своєї тендерної пропозиції повинні надати Статут зі змінами та доповненнями з відміткою державного реєстратора. Повідомляємо Вам, що не всі здійснюють свою діяльність на підставі Статуту. Також свою діяльність учасники можуть здійнювати на підставі Модульного Статуту, Положення та інше.
Просимо Вас внести зміни в тендерну документацію та доповнити даний пунк щодо можливості надання іншого документу ніж Статут.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

05.04.2019 14:30
доброго дня!
Будь ласка, будьте уважні під час вивчення вимог тендерної документації. Згідно із зазначеним Вами пунктом, учасник, у випадку законодавчо обумовленої відсутності Статуту, надає інший установчий документ зі змінами.
Отже, надання учасником Модульного Статуту, Положення або іншого установчого документу, буде сприйняте замовником як дотримання вимог тендерної документації.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-03-15-000674-c.c3

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: MOSTY GDANSK LIMITED LIABILITY COMPANY, Код ЄДРПОУ:0000321109
Пошук по цьому автору
Дата подання: 20.04.2019 12:09

Дискримінаційні умови

Дискримінаційні умови
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 24.04.2019 22:41
Дата: 16.05.2019 21:58

Аукціон

Початок:
20.05.2019 15:53
Завершення:
20.05.2019 16:20

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.05.2019 16:20

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Союзтранспроект
Пошук по цьому учаснику
19 100 000 UAH з ПДВ 14 900 000 UAH з ПДВ Документи
ФІЛІЯ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ
Пошук по цьому учаснику
19 120 690 UAH з ПДВ 16 500 000 UAH з ПДВ Документи
ДЕРЖАВНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОЕКТНО-ВИШУКУВАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ"ДНІПРОДІПРОВОДГОСП"
Пошук по цьому учаснику
19 100 000 UAH з ПДВ 19 100 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

26.04.2019 09:11
sign.p7s
25.04.2019 22:53
46. Таблиця _6.pdf
25.04.2019 22:53
26.Акти.pdf
25.04.2019 22:53
21. Дипломи.pdf
25.04.2019 22:53
31.Накладні.rar

Публічні документи

25.04.2019 16:39
sign.p7s
25.04.2019 16:35
Акти_compressed.pdf

Публічні документи

26.04.2019 10:14
СТАТУТ ДРПВІ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ Союзтранспроект
#32914141
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 14 900 000 UAH з ПДВ 20.05.2019 16:20

Документи

20.05.2019 16:26
edr_identification.yaml

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
27.05.2019 17:33
Причина відміни
Скасовано
Причина відміни
У звязку із неможливістю усунути порушення, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України "Про публічні закупівлі"

Ризик-індикатор

Чисельні завантаження документів - 4

Тендери, у яких документація (вкладені файли) оновлювалась (доповнювалась) замовником більше трьох разів

Технічний учасник - Так

У тендері є пропозиція учасника, чиї результати роботи в системі виглядають екстраординарно низькими. Приймаються до уваги наступні ознаки: А) середня конверсія менше 1%, Б) Кількість відмов від перемоги складає не менше 40% від кількості перемог

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання