Послуги з поводження з медичними відходами

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-15-002207-a
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Дніпропетровська обласна станція переливання крові"
Код ЄДРПОУ:
01985434
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Ліна Гужва, +380567209077 , lina-guzhva-1962@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49069, Дніпропетровська область, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 17
Дата укладення договору
5.04.19
Очікувана вартість
195 000 UAH з ПДВ
Сума договору
94 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 5.04.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1
Жодного відгуку не залишено

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.03.2019 09:00

Подання пропозицій:

27.03.2019 09:00

Початок аукціону:

28.03.2019 12:34

Очікувана вартість
195 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
975 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
За рахунок додаткових коштів,що надійшли до підприємства та не були передбачені у плані використання бюджетних коштів на 2019 рік

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

5000 кг
Послуги з поводження з медичними відходами
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дескримінаційні умови проведення процедури закупівлі

Дата подання: 15.03.2019 16:21
Дата відповіді: 18.03.2019 10:29
Доброго дня, шановний Замовнику. У відповідності до змін законодавства в сфері перевезення небезпечних вантажів, що викладені в наказі МВС України від 04.08.2018 р. №656, отримання дозвільних документів щодо перевезення небезпечних вантажів класів 2-6, 8-9, а саме ДОПНВ-свідоцтва не передбачене.Також звертаємо Вашу увагу, що Міністерство екології та природних ресурсів України не ліцензує такий вид діяльності як перевезення небезпечних відходів. Укладення договору про закупівлю про закупівлю регулюється нормами Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Пунктом 2 Статті 902 ЦКУ передбачено, що у випадках, встановлених договором, виконавець має право покласти виконання договору про надання послуг на іншу особу, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за порушення договору. Статтею 194 Господарського кодексу України також передбачено наступне: Стаття 194. Виконання господарського зобов'язання третьою особою. 1. Виконання господарського зобов'язання може бути покладено в цілому або в частині на третю особу, що не є стороною в зобов'язанні. Управнена сторона зобов'язана прийняти виконання, запропоноване третьою особою - безпосереднім виконавцем, якщо із закону, господарського договору або характеру зобов'язання не випливає обов'язок сторони виконати зобов'язання особисто. 2. Неналежне виконання зобов'язання третьою особою не звільняє сторони від обов'язку виконати зобов'язання в натурі, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 193 цього Кодексу. Просимо змінити Вимогу "Пропозиції на виконання робіт з Залучення третіх осіб до виконання послуг з перевезення та знешкодження небезпечних медичних відходів категорії В розглядатися не будуть." та вилучити вимогу, щодо виконання послуг з перевезення відходів з умов тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Доброго дня! Дякуємо за запитання та надаємо Вам відповідь!
Питання:
У відповідності до змін законодавства в сфері перевезення небезпечних вантажів, що викладені в наказі МВС України від 04.08.2018 р. №656, отримання дозвільних документів щодо перевезення небезпечних вантажів класів 2-6, 8-9, а саме ДОПНВ-свідоцтва не передбачене.

Відповідь:
Учасник може надати пояснення в складі пропозиції, а Замовник розгляне надану інформацію у відповідності до чинного законодавства та переліку відходів.

Питання:
Також звертаємо Вашу увагу, що Міністерство екології та природних ресурсів України не ліцензує такий вид діяльності як перевезення небезпечних відходів.

Відповідь:
Звертаємо вашу увагу, що замовник вимагає наявність Ліцензії Міністерства екології та природніх ресурсів України на поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, знешкодження), про перевезення в даній вимозі не йдеться. На перевезення замовник вимагає, керуючись нормативними актами чинного законодавства, наявність Ліцензії Державної служби України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів, тому що ліцензування даного виду діяльності покладено на Державну службу України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) (Постанова КМУ від 11 лютого 2015 р. № 103 «Про затвердження Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті»).

Питання:
Укладення договору про закупівлю про закупівлю регулюється нормами Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України. Пунктом 2 Статті 902 ЦКУ передбачено, що у випадках, встановлених договором, виконавець має право покласти виконання договору про надання послуг на іншу особу, залишаючись відповідальним в повному обсязі перед замовником за порушення договору. Статтею 194 Господарського кодексу України також передбачено наступне: Стаття 194. Виконання господарського зобов'язання третьою особою. 1. Виконання господарського зобов'язання може бути покладено в цілому або в частині на третю особу, що не є стороною в зобов'язанні. Управнена сторона зобов'язана прийняти виконання, запропоноване третьою особою - безпосереднім виконавцем, якщо із закону, господарського договору або характеру зобов'язання не випливає обов'язок сторони виконати зобов'язання особисто. 2. Неналежне виконання зобов'язання третьою особою не звільняє сторони від обов'язку виконати зобов'язання в натурі, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 193 цього Кодексу. Просимо змінити Вимогу "Пропозиції на виконання робіт з Залучення третіх осіб до виконання послуг з перевезення та знешкодження небезпечних медичних відходів категорії В розглядатися не будуть." та вилучити вимогу, щодо виконання послуг з перевезення відходів з умов тендерної документації.

Відповідь:
Предметом закупівлі є Послуги з поводження з медичними відходами, що включають в себе послуги по завантаженню, перевезенню, для подальшого знешкодження відходів, що утворюються в результаті медичної практики у лікарняних закладах (крім відходів від інфекційних лікарень, клінік, тощо).
Даний вид діяльності є ліцензійним.
Відповідно, учасник повинен відповідати ліцензійним вимогам для надання послуг, що визначені предметом закупівлі.
Ст.17 та 34 ЗУ «Про відходи» передбачено, що суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані мати ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами і/або дозвіл на транскордонне перевезення небезпечних відходів. Перевезення небезпечних відходів дозволяється лише за наявності їх паспорта та ліцензії на поводження з ними і в порядку, визначеному законодавством про перевезення небезпечних вантажів.

Пунктом 14 та 24 ст.7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що ліцензуванню підлягає господарська діяльність з поводження з небезпечними відходами (п.14) та діяльність з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом (п.24).

Пунктом 27 Постанови КМУ від 02 грудня 2015 р. № 1001 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом» передбачено, що до використання під час провадження господарської діяльності допускаються транспортні засоби, які: … 2) є власністю ліцензіата та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або надані ліцензіату в оренду, кредит, лізинг і мають свідоцтво про реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон, якщо передбачено їх оформлення;

Відповідно вищеназваних нормативних документів та предмету закупівлі замовник визначив кваліфікаційні вимоги, які не є дискримінаційними, а відповідають вимогам чинного законодавства.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 18.03.2019 10:38
Дата відповіді: 18.03.2019 10:50
Згідно чинного законодавства перевезення небезпечних відходів є ліцензійним видом діяльності. Суб'єкт підприємницької діяльності який здійснює перевезення небезпечних відходів має всі дозвільні документи для здійснення діяльності. наше питання стосується лише вашої вимоги та прямої заборони залучення третіх осіб для перевезення відходів, а не знешкодження. Просимо Вас розглянути питання та вилучити вимогу про заборону перевезення відходів третіми особами, які мають дозвільні документи
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Предметом закупівлі є Послуги з поводження з медичними відходами, що включають в себе послуги по завантаженню, перевезенню, для подальшого знешкодження відходів, що утворюються в результаті медичної практики у лікарняних закладах (крім відходів від інфекційних лікарень, клінік, тощо).
Даний вид діяльності є ліцензійним.
Відповідно, учасник повинен відповідати ліцензійним вимогам для надання послуг, що визначені предметом закупівлі.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 18.03.2019 11:01
Дата відповіді: 18.03.2019 14:31
Шановний Замовник послуг!!!!!! Підприємство яке здійснює свою діяльність у сфері поводження з відходами, не повинно мати власний або арендований транспорт для здійснення своєї діяльності!!!!! Ліцензійними умовами щодо поводження з небезпечними відходами чітко зазщначено, что Міністерство екології та природних ресурсів не ліцензує такий вид діяльності як перевезення небезпечних відходів, тому підприємство може залучати третіх осіб для виконання саме таких видів робіт та надання послуг!!!! Перевезення небезпечних відходів не входить до переліку операцій з небезпечними відходами.Ст. 34 ЗУ "Про відходи" - Перевезення небезпечних відходів дозволяється лише за наявності їх паспорта та ліцензії на поводження з ними і в порядку, визначеному законодавством про перевезення небезпечних вантажів.- тобто, саме Ви як Замовник послуг повинні надати Виконавцю паспорти відходів, а Виконавець послуги надати всі підтверджуючі документи для здійснення саме цієї діяльності. У жодному Законодавчому документі , що регулює діяльність з поводження з відходами не сказано, що суб'єкт підприємницької діяльності у сфері з поводження з небезпечними відходами повинен мати ВЛАСНИЙ автотранспорт, це різні види діяльності.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Ще раз звертаємо вашу увагу, що предмет закупівлі включає послуги по завантаженню, перевезенню для подальшого знешкодження відходів, що утворюються в результаті медичної практики у лікарняних закладах.
Статтею7 ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено наступні види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню:
14) виробництво особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, поводження з небезпечними відходами. Не підлягає ліцензуванню зберігання (накопичення) суб’єктом господарювання утворених ним небезпечних відходів, якщо протягом року з дня утворення небезпечні відходи передаються суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на поводження з небезпечними відходами;
24) перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів річковим, морським, автомобільним, залізничним та повітряним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом.
Хочемо повідомити Вам, що медичні відходи відносяться до класу небезпечних вантажів 6.1 – токсичні речовини, тому згідно норм чинного законодавства має бути відповідна ліцензія, під час здійснення перевезення небезпечних відходів.
Постанова КМУ від 02 грудня 2015 р. № 1001 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом» (п.21) передбачає:
«У разі провадження господарської діяльності з внутрішніх та (або) міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями ліцензіат повинен:
взяти на роботу уповноваженого (консультанта) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів або призначити за договором фізичну особу, що має право на виконання таких обов’язків;
допускати до перевезення транспортні засоби, що відповідають вимогам пункту 34 цих Ліцензійних умов;
допускати до перевезення небезпечних вантажів водіїв транспортних засобів, що відповідають вимогам підпункту 4 пункту 11 цих Ліцензійних умов;
здійснювати перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів за маршрутами, погодженими з уповноваженим органом, крім міжнародних перевезень вантажів дорогами, що включені до переліку маршрутів міжнародного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, рух за якими здійснюється без погодження;
здійснити страхування відповідальності на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів та (або) небезпечних відходів».
Окрім того, пунктом 27 Ліцензійних умов передбачено «До використання під час провадження господарської діяльності допускаються транспортні засоби, які:
1) зареєстровані відповідно до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1327; 2009 р., № 101, ст. 3521);
2) є власністю ліцензіата та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або надані ліцензіату в оренду, кредит, лізинг і мають свідоцтво про реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон, якщо передбачено їх оформлення».
У відповідності до вищенаведених норм, Замовник і вимагає, наявність Ліцензії Державної служби України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів, тому що ліцензування даного виду діяльності покладено на Державну службу України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) (Постанова КМУ від 11 лютого 2015 р. № 103 «Про затвердження Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті»).
Доводимо до відома, що вимога Замовника «Пропозиції на виконання робіт із Залучення третіх осіб до виконання послуг з перевезення та знешкодження небезпечних медичних відходів категорії В розглядатися не будуть» є його правом, що не забороняється нормами чинного законодавства.
Так як перевезення небезпечних відходів, є одним із етапів послуги, який знаходиться між етапами збиранням та знешкодження небезпечних відходів, тому Замовник має намір залучити виконавців, які надають комплексні послуги, що є предметом закупівлі.
З огляду на вищевикладене, у відповідності до предмету закупівлі, Замовник чітко скористався своїм правом, щодо наявності у Учасника ліцензії на поводження у сфері із небезпечними відходами та на перевезення небезпечних вантажів, без можливості залучення до надання послуги третіх осіб.

Дискримінаційні умови

Дата подання: 18.03.2019 14:40
Дата відповіді: 18.03.2019 16:13
Шановний замовник послуг, залучення третіх осіб для перевезення небезпечних відходів не суперечить чинному законодавству. Замовник свідомо ставить умову яке звужує коло учасників, що є ознакою корупційних діянь та суперечить Законодпвству у сфері державних закупівель.

відповідь:

Вашу вимогу прийнято до уваги. Читайте зміни.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-15-002207-a.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "А-ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:40277858
Дата подання: 29.03.2019 10:33
ТОВ "А-ЕНЕРГО" відповідає всім умовам закупівлі

Рішення замовника: Вимога не задоволена

29.03.2019 15:49
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2 грудня 2015 р. № 1001

ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ
провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом :
П. 21. У разі провадження господарської діяльності з внутрішніх та (або) міжнародних перевезень небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями ліцензіат повинен:

взяти на роботу уповноваженого (консультанта) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів або призначити за договором фізичну особу, що має право на виконання таких обов’язків;

допускати до перевезення транспортні засоби, що відповідають вимогам пункту 34 цих Ліцензійних умов;

допускати до перевезення небезпечних вантажів водіїв транспортних засобів, що відповідають вимогам підпункту 4 пункту 11 цих Ліцензійних умов;

здійснювати перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів за маршрутами, погодженими з уповноваженим органом, крім міжнародних перевезень вантажів дорогами, що включені до переліку маршрутів міжнародного дорожнього перевезення небезпечних вантажів, рух за якими здійснюється без погодження;

здійснити страхування відповідальності на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів та (або) небезпечних відходів.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2019-03-15-002207-a.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "А-ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:40277858
Дата подання: 29.03.2019 16:10
ТОВ "А-ЕНЕРГО" надало усі необхідні документи та обгрунтувало на підставі підзаконих актів відсутність документів які вимагає Замовник

Рішення замовника: Вимога не задоволена

01.04.2019 11:33


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 25 лютого 2009 р. N 207
Київ

Про затвердження Переліку документів,
необхідних для здійснення перевезення
вантажу автомобільним транспортом
у внутрішньому сполученні

{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009
N 620 ( 620-2011-п ) від 09.06.2011
N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }


Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Перелік документів, необхідних для здійснення
перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому
сполученні (додається).
{ Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 515
( 515-2009-п ) від 21.05.2009 }

2. Особам, які уповноважені здійснювати контроль на
автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху,
забороняється вимагати у водія юридичної особи або фізичної
особи-підприємця документи, не передбачені Переліком, затвердженим
цією постановою.
{ Постанову доповнено пунктом 2 згідно з Постановою КМ N 515
( 515-2009-п ) від 21.05.2009 }


Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО

Інд. 21


Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 25 лютого 2009 р. N 207

ПЕРЕЛІК
документів, необхідних для здійснення
перевезення вантажу автомобільним
транспортом у внутрішньому сполученні


1. Для водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця,
що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах:

- фотокопія ліцензії, засвідчена автомобільним перевізником,
або ліцензійна картка;

- товарно-транспортна накладна; { Абзац третій пункту 1 в
редакції Постанови КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 }

- посвідчення на право керування транспортним засобом
відповідної категорії; { Абзац четвертий пункту 1 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 620 ( 620-2011-п ) від
09.06.2011 }

- реєстраційний документ на транспортний засіб або інший
засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право
керування, користування чи розпорядження транспортним засобом;

- талон про проходження державного технічного огляду;

- поліс (сертифікат) обов'язкового страхування
цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних
засобів.

Для водія юридичної особи необхідним є також дорожній лист з
відмітками про проведення передрейсових медичного огляду водія та
огляду технічного стану транспортного засобу.

2. Для водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця,
що здійснює вантажні перевезення для власних потреб:

- накладна або інший документ, який підтверджує право
власності на вантаж; { Абзац другий пункту 2 в редакції Постанови
КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 }

- посвідчення на право керування транспортним засобом
відповідної категорії; { Абзац третій пункту 2 із змінами,
внесеними згідно з Постановою КМ N 620 ( 620-2011-п ) від
09.06.2011 }

- реєстраційний документ на транспортний засіб або інший
засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право
керування, користування чи розпорядження транспортним засобом;

- талон про проходження державного технічного огляду;

- поліс (сертифікат) обов'язкового страхування
цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних
засобів.

Для водія юридичної особи необхідним є також дорожній лист з
відмітками про проведення передрейсових медичного огляду водія та
огляду технічного стану транспортного засобу.

3. Крім документів, зазначених у пунктах 1 і 2 цього
переліку, є необхідними у разі перевезення:

- небезпечних вантажів:

свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення
визначених небезпечних вантажів;

ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів,
що перевозять небезпечні вантажі;

інструкція на випадок аварії або надзвичайної ситуації;

узгодження маршруту руху транспортних засобів під час
дорожнього перевезення небезпечних вантажів, видане уповноваженим
підрозділом Національної поліції; { Абзац шостий пункту 3 в
редакції Постанови КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }

- вантажів з перевищенням вагових або габаритних параметрів -
дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові
або габаритні параметри яких перевищують нормативні, виданий
уповноваженим підрозділом Національної поліції. { Абзац сьомий
пункту 3 в редакції Постанови КМ N 161 ( 161-2017-п ) від
22.03.2017 }

Номер вимоги: UA-2019-03-15-002207-a.b3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "А-ЕНЕРГО", Код ЄДРПОУ:40277858
Дата подання: 01.04.2019 12:22
Замовник умисно та всупереч законодавству про державні закупівлі дискваліфікує Учасника

Рішення замовника: Вимога не задоволена

04.04.2019 13:28
Шановний Скаржнику! КП "Дніпропетровська обласна станція переливання крові" має право вимагати узгоджений з уповноваженим органом маршрут перевезення небезпечних відходів. Ми маємо мати повну гарантію, того ,що небезпечні відходи ,що вивезені з території нашого підприємства не знайдуться на несанкційних смітниках .КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ П О С Т А Н О В А від 25 лютого 2009 р. N 207 Київ Про затвердження Переліку документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні { Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 N 620 ( 620-2011-п ) від 09.06.2011 N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 } Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є: 1. Затвердити Перелік документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні (додається). { Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 } 2. Особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, забороняється вимагати у водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця документи, не передбачені Переліком, затвердженим цією постановою. { Постанову доповнено пунктом 2 згідно з Постановою КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 } Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО Інд. 21 Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 лютого 2009 р. N 207 ПЕРЕЛІК документів, необхідних для здійснення перевезення вантажу автомобільним транспортом у внутрішньому сполученні 1. Для водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах: - фотокопія ліцензії, засвідчена автомобільним перевізником, або ліцензійна картка; - товарно-транспортна накладна; { Абзац третій пункту 1 в редакції Постанови КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 } - посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії; { Абзац четвертий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 620 ( 620-2011-п ) від 09.06.2011 } - реєстраційний документ на транспортний засіб або інший засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право керування, користування чи розпорядження транспортним засобом; - талон про проходження державного технічного огляду; - поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Для водія юридичної особи необхідним є також дорожній лист з відмітками про проведення передрейсових медичного огляду водія та огляду технічного стану транспортного засобу. 2. Для водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця, що здійснює вантажні перевезення для власних потреб: - накладна або інший документ, який підтверджує право власності на вантаж; { Абзац другий пункту 2 в редакції Постанови КМ N 515 ( 515-2009-п ) від 21.05.2009 } - посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії; { Абзац третій пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 620 ( 620-2011-п ) від 09.06.2011 } - реєстраційний документ на транспортний засіб або інший засвідчений в установленому порядку документ, що підтверджує право керування, користування чи розпорядження транспортним засобом; - талон про проходження державного технічного огляду; - поліс (сертифікат) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Для водія юридичної особи необхідним є також дорожній лист з відмітками про проведення передрейсових медичного огляду водія та огляду технічного стану транспортного засобу. 3. Крім документів, зазначених у пунктах 1 і 2 цього переліку, є необхідними у разі перевезення: - небезпечних вантажів: свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів; ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі; інструкція на випадок аварії або надзвичайної ситуації; узгодження маршруту руху транспортних засобів під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів, видане уповноваженим підрозділом Національної поліції; { Абзац шостий пункту 3 в редакції Постанови КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 } - вантажів з перевищенням вагових або габаритних параметрів - дозвіл на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, виданий уповноваженим підрозділом Національної поліції. { Абзац сьомий пункту 3 в редакції Постанови КМ N 161 ( 161-2017-п ) від 22.03.2017 }
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
28.03.2019 12:34
Завершення:
28.03.2019 13:01

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 28.03.2019 13:01

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "А-ЕНЕРГО"
YouControl
100 000 UAH з ПДВ 92 500 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
YouControl
156 000 UAH з ПДВ 94 800 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "УКРЕКОПРОМ"
YouControl
180 000 UAH з ПДВ 96 900 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

26.03.2019 18:25
Договр 9 гб.pdf
26.03.2019 18:25
довідка мтб.pdf
26.03.2019 18:25
Висновок СЕС.pdf
26.03.2019 18:25
Акт 3 рд (1).jpg
26.03.2019 18:25
пропозиція 001.jpg

Публічні документи

28.03.2019 17:02
sign.p7s
28.03.2019 17:02
sign.p7s
26.03.2019 17:57
sign.p7s

Публічні документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "А-ЕНЕРГО"
#40277858
Відхилено 92 500 UAH з ПДВ 28.03.2019 16:51
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
#37797799
Рішення скасоване 94 800 UAH з ПДВ 01.04.2019 16:26
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ"
#37797799
Переможець 94 800 UAH з ПДВ 01.04.2019 16:33

Документи

28.03.2019 16:50
А Енерго.docx
28.03.2019 16:51
sign.p7s

Документи

01.04.2019 13:45
ТОВ ЕКО.docx
01.04.2019 13:47
sign.p7s

Документи

01.04.2019 16:32
ТОВ ЕКО.docx
01.04.2019 16:33
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 01.04.2019 16:33

Документи

01.04.2019 16:32
ТОВ ЕКО.docx
01.04.2019 16:33
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 05.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 220/19-НВ
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір1.jpg Укладений
94 800
05.04.2019 10:26
05.04.2019
Договір5.jpg Укладений
94 800
05.04.2019 10:26
05.04.2019
Договір3.jpg Укладений
94 800
05.04.2019 10:26
05.04.2019
Договір4.jpg Укладений
94 800
05.04.2019 10:26
05.04.2019
Договір2.jpg Укладений
94 800
05.04.2019 10:26
05.04.2019
sign.p7s Укладений
05.04.2019 10:27

Виконання договору

Строк дії за договором: 05.04.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 94 800
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Закупівля близька до порогів - Так

Оголошена "Допорогова процедура" або опублікований "Звіт про укладений договір" із сумами, близькими до порогів. Для звичайних замовників: від 190 тис до 200 тис та від 1,49М до 1,5М. Для "окремих сфер діяльності": від 990 тис до 1М та від 4.9М до 5М

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors