Штормовий одяг (куртка зимова типу А) (3 лоти) Storm clothing (winter jacket of type A)( 3 lots)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-21-000839-b
  • 18220000-7 - Штормовий одяг
  • Завершена
Найменування замовника:
Національна поліція України
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Вячеслав Жук, +380442547937,+380442547963 , zhuk@police.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м.Київ, 01601, Київська область, ВУЛИЦЯ БОГОМОЛЬЦЯ, будинок 10
Дата укладення договору
11.06.19
Очікувана вартість
54 404 707.37 UAH з ПДВ
Сума договору
54 033 288.44 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 12.06.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.04.2019 19:00

Оскарження умов:

до 18.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

22.04.2019 19:00

Очікувана вартість
54 404 707 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
544 055 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

підтверджуючі документи

Дата подання: 28.03.2019 13:36
Дата відповіді: 29.03.2019 11:44
Доброго дня, для підтвердження наявності досвіду виконання аналогічного договору необхідно надати разом з копією такого договору (не менше одного), який укладено у 2017 – 2019 роках і документальним підтвердженням його виконання (копії актів, видаткових накладних тощо або ж листи (відгуки, довідки) від замовника такого договору щодо належного виконання з боку Учасника зобов’язань за цим договором). Чи можливо надати тільки накладні, або тільки акти, або тільки відгук?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Пунктом 4 розділу 1 додатку 1 до документації передбачено надання Учасником у тому числі довідки про наявність досвіду виконання аналогічного договору разом з копією такого договору (не менше одного), який укладено у 2017 – 2019 роках і документальним підтвердженням його виконання (копії актів, видаткових накладних тощо або ж листи (відгуки, довідки) від замовника такого договору щодо належного виконання з боку Учасника зобов’язань за цим договором).
Тобто, Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати Замовнику довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору разом з копією такого договору, який укладено у 2017 – 2019 роках, із документальним підтвердженням його виконання. Документальним підтвердженням виконання договору можуть бути наступні документи: копії актів та/або видаткових накладних та/або листи (відгуки, довідки) тощо. При цьому листи (відгуки) від Замовників таких договорів мають вказувати на належне виконання (найменування товару, строки поставки та якість товару) конкретного договору і містити його реквізити (дата та номер договору).

копія документу

Дата подання: 28.03.2019 13:36
Дата відповіді: 28.03.2019 16:27
Скажіть будь ласка ,під словом "копія" мається на увазі сканована копія знята з оригіналу документа, чи копія знята з оригіналу та завірена учасником? Дякуємо

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Під «Копією» розуміється копія оригіналу відповідного документу у сканованому форматі. Електронним цифровим підписом уповноважена особа Учасника має завірити (підписати) тендерну пропозицію в цілому відповідно до пункту 1 розділу 3 Документації.

документи для підтвердження правовідносин

Дата подання: 28.03.2019 13:38
Дата відповіді: 29.03.2019 11:47
Добрий день. В тендерній документації зазначено, що у разі, якщо Учасник у складі своєї пропозиції подає скановані копії протоколів випробувань виданих іншій юридичній або фізичній особі, у такому випадку Учаснику необхідно надати документальне підтвердження наявності правовідносин в Учасника з такою особою (копія договору, гарантійного листа або іншого документу) стосовно отримання (придбання, використання тощо) текстильних матеріалів, що є предметом проведення таких випробувань. Надайте уточнення для підтвердження треба надати і копії договорів,і гарантійні листи, чи або договори, або листи? Дякуємо
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог абзацу 3 підпункту 3 пункту 6 розділу 3 тендерної документації уразі, якщо Учасник у складі своєї пропозиції подає скановані копії протоколів випробувань, виданих незалежними акредитованими лабораторіями (або акредитованого органу з підтвердження відповідності), що засвідчують відповідність основних матеріалів технічним вимогам Документації виданих іншій юридичній або фізичній особі, у такому випадку Учаснику необхідно надати документальне підтвердження наявності правовідносин в Учасника з такою особою (копія договору, гарантійного листа або іншого документу) стосовно отримання (придбання, використання тощо) текстильних матеріалів, що є предметом проведення таких випробувань.
Тобто, достатньо надати хоча б один із перелічених документів, який свідчитиме про наявність правовідносин між Учасником та іншою юридичною або фізичною особою щодо отримання (придбання, використання тощо) матеріалів, що є предметом проведення випробувань.

Зразки

Дата подання: 28.03.2019 13:38
Дата відповіді: 29.03.2019 11:52
Скажіть будь ласка, чи правильно ми розуміємо про кількість зразків: Учасник для участі у тендері повинен виготовити всього 2 зразки товару? Перший йде на отримання висновку в ДНДІ , а другий ,також завірений в ДНДІ , надається учасником переможцем протягом 10 робочих днів з дати укладання договору, але в будь-якому випадку до початку поставки Товару + конфекційна карта, вірно ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Надання зразка товару Замовнику передбачено пунктом 2.2 проекту договору про закупівлю. Відповідно до вищезазначеного пункту Учасник (переможець процедури закупівлі) зобов’язаний протягом 10 робочих днів з дати укладання договору, але в будь-якому випадку до початку поставки товару, строк поставки якого зазначений в пункті 5.1. проектідоговору, надати Замовнику (м. Київ, вул. Інститутська, буд. 29/3, кабінет № 61) зразок товару скріплений ярликом ДНДІ МВС України, який містить посилання на експертний висновок про відповідність Товару ТУ ________ (Додаток № 3 до проекту Договору) та конфекційну карту (додаток № 4 до проекту договору) із зазначенням усіх матеріалів із яких виготовлений зразок Товару.
Кількість зразків товару необхідних для отримання експертного висновку (сертифікату, деклараціїтощо) визначається Учасником та відповідною установою (ДНДІ МВС України або уповноваженим акредитованим органом з оцінки відповідності (згідно з реєстрами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та/або Національного агентства з акредитації України)).

Експертний висновок ДНДІ

Дата подання: 28.03.2019 13:39
Дата відповіді: 29.03.2019 11:54
Скажіть будь ласка, в тендерній документації вимагається надання Сканованої копії документу (експертного висновку, сертифікату, декларації тощо) (надалі – експертний висновок) виданого ДНДІ МВС України або уповноваженим акредитованим органом з оцінки відповідності (згідно з реєстрами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та/або Національного агентства з акредитації України) (далі – акредитований орган) у поточному році про відповідність запропонованого Товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі. Що означає фраза "у поточном році"? Тільки ті висновки котрі отримані 2019 році, чи дійсні на момент приймання участі у тендері? Якщо учасники отримали висновки в минулому році , а в них зазначено що він набирає чинність з моменту підписання та діє протягом 12 місяців., тобто вони є дійсними , нормативні документи яким вони відповідають, є чинними , чи можна приймати участь з такими експертними висновками?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог підпункту 2 пункту 6 розділу 3 тендерної документації Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати скановану копію документу (експертного висновку, сертифікату, декларації тощо) (надалі – експертний висновок) виданого ДНДІ МВС України або уповноваженим акредитованим органом з оцінки відповідності (згідно з реєстрами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та/або Національного агентства з акредитації України) (далі – акредитований орган) у поточному році про відповідність запропонованого Товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі.
Під фразою «експертний висновок виданий у поточному році» мається на увазі, що дата видачі даного експертного висновку повинна бути не раніше
01 січня 2019 року.


Копія

Дата подання: 01.04.2019 16:48
Дата відповіді: 03.04.2019 15:21
Добрий день, чи буде вважатися за порушення надання замість "копії" документу у сканованому вигляді, як вимагається у тенедерній документації, надання сканованого оригіналу документу?! Якщо потрібно надавати лише копію, то як саме вона повинна бути завірена. З попередньої відповіді не досить зрозуміло, що саме потрібно надавати.

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
У доповнення до попереднього роз’яснення щодо завантаження до електронної системи закупівель копій документів, повідомляємо, що надання сканованої копії оригіналу документу чи завіреної копії документу, але у будь-якому випадку у складі підписаної електронним цифровим підписом уповноваженої особи Учасника тендерної пропозиції відповіднодо пункту 1 розділу 3 Документації не вважатиметься порушенням вимог тендерної документації.

зразок

Дата подання: 01.04.2019 16:56
Дата відповіді: 03.04.2019 15:26
Доброго дня, просимо надати роз'яснення, яким чином визначається відповідність кольору та допустимі відхилення за кольором на тканину для зразків?

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до ч.1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог підпункту 2 пункту 6 розділу ІІІ Документації для підтвердження відповідності запропонованого Товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен подати скановану копію документу (експертного висновку, сертифікату, декларації тощо) (надалі – експертний висновок) виданого ДНДІ МВС України або уповноваженим акредитованим органом з оцінки відповідності (згідно з реєстрами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та/або Національного агентства з акредитації України) (далі – акредитований орган) у поточному році про відповідність запропонованого Товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі.
Спосіб встановлення відповідності запропонованого Товару технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі, у тому числі кольору тканини, визначається відповідною установою (ДНДІ МВС України або уповноваженим акредитованим органом з оцінки відповідності), яка надає експертний висновок.

Щодо невідповідності ТУ та зразка-еталону

Дата подання: 09.04.2019 12:44
Дата відповіді: 12.04.2019 17:15
Просимо надати роз`яснення щодо невідповідності між тендерною документацію та зразком еталоном: в ТД вказано, що вітровка має двохшовні рукава, в зразку-еталоні рукава одношовні,

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог пункту 6 розділу ІІІ Документації товар, що пропонується Учасником за цими торгами повинен відповідати зразку-еталону, зразку кольору основного матеріалу, затвердженого в установленому порядку, технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі указаним в Додатку 3 і умовам цього пункту Документації.
У додатку 3 тендерної документації зазначено, що товар повинен відповідати
ТУ У 14.1-34045600-018:2016 (зі змінами).
Відповідно до вимог пункту 1.3.3.4 вищезазначених ТУ рукави вітровки одношовні, знімні, пристібаються за допомогою застібки-блискавки.
Відповідні зміни внесені у додаток 3 (загальний опис куртки зимової типу А) тендерної документації згідно з ч.2 ст. 23 Закону.

Щодо невідповідності

Дата подання: 09.04.2019 12:45
Дата відповіді: 12.04.2019 17:17
Просимо надати роз`яснення щодо невідповідності між тендерною документацію та зразком еталоном: в ТД вказано, що в верхній частині коміра-стояка є куліска із еластичним шнуром та фіксатором, в зразку- еталоні куліси немає.

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо за запитання та відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог пункту 6 розділу ІІІ Документації товар, що пропонується Учасником за цими торгами повинен відповідати зразку-еталону, зразку кольору основного матеріалу, затвердженого в установленому порядку, технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі указаним в Додатку 3 і умовам цього пункту Документації.
У додатку 3 тендерної документації зазначено, що товар повинен відповідати
ТУ У 14.1-34045600-018:2016 (зі змінами).
Відповідно до вимог пунктів 1.3.3.6 та 1.9.7.7 вищезазначених ТУ комір-стояк вітровки без куліски з еластичним шнуром та фіксатором.
Відповідні зміни внесені у додаток 3 (загальний опис куртки зимової типу А) тендерної документації згідно з ч.2 ст. 23 Закону.

Розгорнути: 9 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-21-000839-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРТЕЛЬ АНТЕЙ", Код ЄДРПОУ:42752897
Дата подання: 12.04.2019 18:44
Недоліки в ТУ У 14.1 – 34 04 56 00 – 018:2016 зм.№1

-стр.10, п.1.3.3.8 – «…уздовж швів з’єднання кокетки з верхніми частинами пілочок , верхніх та нижніх частин пілочок…» прокладено оздобл строчки , то по яким частинам вони прокладаються?

-стр.9. п.1.3.2.8 – «…від згинів суцільно викроєних відлітних планок нагрудних кишень…оздоблюв. строчку на відстані 3,0 ±0,2 см , а на стр.51 п..1.9.6.1 – «…на відлітній планці лівої пілочки обметують петлю довжиною 2,5 ± 0,1 см на відстані 1,5± 0,1 см та 4,5± 0,1 см від нижнього краю (згину) та від переднього зрізу зовніш.планки застібки…»- якщо взяти, що відлітна планка =3,0 см,то яка може петля бути на 4,5 см від нижнього краю (згину)?

-стр.61, п.1.9.7.4 – «з’єднують середні частини пілочок з нижніми та прикладають оздобл. строчки (по нижнім частинам), а на стр.48, рис.24 оздобл. строчка прокладена по середній частині, як правильно?


- Не діють – ДСТУ ГОСТ 15 009, 23167,
ГОСТ 19159, 24 782, 4103,19302


Вимагаємо внести відповідні зміни або надати вичерпні роз’яснення
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.04.2019 12:47
Доброго дня. Відповідно до ч.1 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» роз’яснюємо наступне.
Відповідно до вимог п.6 розділу ІІІ Документації Товар, що пропонується Учасником за цими торгами повинен відповідати зразку-еталону, зразку кольору основного матеріалу, затвердженого в установленому порядку, технічним, якісним та кількісним характеристикам предмету закупівлі указаним в Додатку 3 і умовам цього пункту Документації, зокрема зазначено, що товар повинен відповідати ТУ У 14.1–34045600–018:2016 (зі змінами) «Куртки зимові (типу А, типу Б)». Також у вищезазначеному пункті вказано, що зразок-еталон предмета закупівлі знаходиться в ДНДІ МВС України. З усіх питань, пов’язаних з ознайомленням зі зразком-еталоном предмету закупівлі, у тому числі стосовно роз’яснення змісту нормативно-технічної документації та будь-яких параметрів готового виробу, Учасник може звернутися до відділу розроблення та вдосконалення форми одягу науково-дослідної лабораторії спеціального транспорту та форменого одягу ДНДІ МВС України (м. Київ, вул. Довнар-Запольського, буд. 8), начальник відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛСТ та ФО ДНДІ МВС України: Бакал Віталій Павлович,
тел. (067) 264-94-94, (067) 405-04-01.
При цьому, для проведення торгів та закупівлі товару належної якості, Замовник використовує посилання на ГОСТи 15.009, 23167, 19159, 24782, 4103, 19902 не в якості нормативно-технічного документа в сфері стандартизації, а як опис систематизованих (згрупованих, скомпонованих тощо) технічних показників, що характеризують вимоги до виробництва відповідного товару, що є предметом закупівлі.

Ризик-індикатор

Лот 1 - Куртка зимова типу А

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Лоти

Лот 2 - Куртка зимова типу А

Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

Лот 3 - Куртка зимова типу А

Узгоджена зменшення ціни - 1
Продовження строку дії договору на наступний рік - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання