Комп'ютерне обладнання

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-03-27-001298-b
  • 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
  • Завершена
Найменування замовника:
КУ "Обласний медичний консультативно-діагностичний центр Житомирської обласної ради "
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Наталія Курилко, +380412418716 , omkdc.zt.ua@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Житомир, 10014, Житомирська область, Пушкінська, буд. 1
Дата укладення договору
3.05.19
Переможець
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Очікувана вартість
445 980 UAH з ПДВ
Сума договору
352 080 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 3.05.19
  • Відгуки 9
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 8

Чи було дискваліфіковано замовником найнижчу цінову пропозицію за підсумками аукціону (одну або декілька)??  – Ні

Чи була наведена аргументація для дискваліфікації достатньою та обґрунтованою??  – Ні

Чи правильно замовник визначив очікувану вартість? Наскільки така вартість відповідає ринковим цінам??

Ні

Чому НІ, якщо учасники можуть поставити товар за меншими цінами, ніж очікував замовник?

Чи доцільне, на ваш погляд, використання банківської гарантії в цій закупівлі??

Ні

Чи правильно замовник визначив код товару/товарів, що закуповуються??

Ні

Картриджі з тонером замість класифікатора ДК 021:2015: 30125100-2 - Картриджі з тонером закуповуються одним лотом з ДК 021:2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Чи довелось вам ставити замовнику додаткові питання стосовно умов закупівлі?

Так

Чи ставив замовник вам будь-які питання?

Ні

Чи отримали ви відповідь від замовника в установлені терміни?

Ні

Яким способом відбувалось ваше спілкування із замовником?

На сторінці закупівлі в системі ProZorro

Учасник ФОП Козирєва дезінформує інших користувачів, так як Замовником надано ВІДПОВІДІ на усі питання та вимоги!!!

Чи є вимоги до предмету закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Так

Умови закупівлі:

Замовник упереджено розглядає пропозиції учасників на користь одного "обраного" учасника,

Згідно з пунктом 15 частини першої статті 1 Закону переможцем процедури закупівлі є учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір.

Чи є вимоги до учасників закупівлі неупередженими і такими, що не створюють переваги окремим учасникам??

Ні

У попередніх торгах 11,03,2019 о 9:30 Протоколом засідання тендерного комітету КУ ОМЛДЦ керуючись частиною 1 абзацом 2 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовником прийнято рішення про відміну торгів Через те що наша пропозиція не містила чітко вказаної номенклатури товару.

Тобто за дане порушення, Замовник нас дискваліфікув у минулих торгах. Але у поточних торгах, Замовник "закрив очі" на те саме порушення зі сторони учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК. Що свідчить про упереджене ставлення до учасників, і нехтуючи вимогами саміми ж написаної тендерної документації, та її неоднократного тлумачення на двох попередніх торгах, Замовник дискваліфікує інших учасників по причіні "не вказання точної номенклатури товару" і тут же визнає переможцем окремо обраного учасника пропозиція якого містить ту саму "чітко не визначену номенклатуру товару". Це може свідчити, тільки про прямі домовленості між Замовником і "обраним" учасником.

Опис вимог

Чи дозволяють вимоги до предмету закупівлі придбати якісний товар за оптимальну ціну?? - НІ

Позиція №4 - Принтер (14.00 Шт.) вимагалося "або еквівалент i-SENSYS Canon LBP 6030"
Учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК у своїй тендерній пропозиції запропонувала Принтер HP LJ Pro M102a, який є гіршим за технічними характеристиками ніж принтер Canon LBP 6030.
Для того, щоб в цьому впевнитися достатньо зайти на офиційниі сайти виробників і порівняти параметри, що доречі небуло зроблено учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК, як того вимагає закон у випадку коли учасник пропонує "аналог". Ціна обслуговування запропонованого учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК принтера HP LJ Pro M102a є настільки високою, що вже після другої заправки дешевше буде купити такий самий новий принтер ніж обслуговувати існуючий. Саме тому вартість запропонованого учасником принтера є в 2 рази нижча ніж вартість принтера який вимагався згідно тендерної документації. Це дозволило вирватися учаснику ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК у цінових перегонах, але поставить у тупік Замовника через неможливість нормально користуватися такою "дешевою", та гіршою за якістю продукцією ніж у інших учасників торгів.

Конкурентність

Чи здатні такі вимоги забезпечити максимальну конкуренцію серед учасників?
НІ

Перевага надається біль дешевим, неякісним, та в рази дорожчим у подальшому обслуговуванні товарам! Тобто неекономічно витрачають державні кошти.

Якість товару

Чи зрозуміло потенційному постачальнику товар якої якості очікує придбати замовник??
НІ

Критерії оцінки

Чи передбачена процедура оцінки якісних критеріїв предмету закупівлі на етапі кваліфікації/укладання договору/виконання договору??
НІ

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.04.2019 14:10

Оскарження умов:

до 07.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

11.04.2019 14:10

Початок аукціону:

12.04.2019 11:41

Очікувана вартість
445 980 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 230 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

154 штука
Комп'ютерне обладнання
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Дата подання: 28.03.2019 10:52
Дата відповіді: 28.03.2019 10:56
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі? 2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Всі вимоги до предмету закупівлі викладені у додатку 4 до Тендерної документації даної закупівлі. Згідно з чинним законодавством України, участь у торгах можуть приймати усі учасники, у тому числі ФОП

Підтвердження ліцензійності програмного забезпечення Microsoft

Дата подання: 29.03.2019 12:44
Дата відповіді: 01.04.2019 11:06
Шановний Замовник! З метою запобігання порушення авторського права та запобігання закупівлі нелегальної продукції Windows, просимо Замовника закупівлі, доповнити «Інформацію про необхідні технічні, якісні, кількісні характеристики та вимоги до предмета закупівлі» Тендерної документації додатковим пунктом у наступній редакції: «Учасник у складі тендерної пропозиції має надати Авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб’ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. Кожний примірник програмного забезпечення Windows має бути попередньо встановленим без його активації, з оригінальною наліпкою з наявним захисним шаром на номері. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання та було імпортовано у складі пристрою, Учасник у складі тендерної пропозиції має чітко вказати модель пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника або лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання. Замовник може звернутись до представництва Microsoft в Україні за підтвердженням такої інформації.» Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. В технічних вимогах не передбачена закупівля програмного забезпечення. Системні блоки повинні бути протестовані на встановлення та сумісність з програмним забезпеченням, а саме Windows XP. Дякуємо за запитання.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-03-27-001298-b.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Козирєва Л.А., Код ЄДРПОУ:2703417488
Дата подання: 17.04.2019 16:01
1) Згідно вимог тендерної документації:
Позиція №4 - Принтер (14.00 Шт.) вимагалося "або еквівалент i-SENSYS Canon LBP 6030"
Учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК у своїй тендерній пропозиції запропонувала Принтер HP LJ Pro M102a, який є гіршим за технічними характеристиками ніж принтер Canon LBP 6030.
Для того, щоб в цьому впевнитися достатньо зайти на офиційниі сайти виробників і порівняти параметри, що доречі небуло зроблено учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК, як того вимагає закон у випадку коли учасник пропонує "аналог". Ціна обслуговування запропонованого учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК принтера HP LJ Pro M102a є настільки високою, що вже після другої заправки дешевше буде купити такий самий новий принтер ніж обслуговувати існуючий. Саме тому вартість запропонованого учасником принтера є в 2 рази нижча ніж вартість принтера який вимагався згідно тендерної документації. Це дозволило вирватися учаснику ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК у цінових перегонах, але поставить у тупік Замовника через неможливість нормально користуватися такою "дешевою", та гіршою за якістю продукцією ніж у інших учасників торгів. Додаємо до скарги порівняльну таблицю цих принтерів. "Порівняльна таблиця принтерів Canon 6030 та Hp 102a.pdf"

2) Не зрозуміло які саме комплектуючі пропонує учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК оскільки у документах "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики пропонованого товару для закупівлі персональних комп'ютерів" та "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі" міститься ряд розбіжностей.
Так у файлі "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" В назві товару учасник вказує: "Процесор AMD A6-7480" робоча частота якого складає 3.5GHz - 3.8GHz. Поруч в технічних та якісних характеристиках відсутня модель процесора, і вказана лише його частота 3.0 GHz., тобто це якісь інший процесор!
У колонці "Назва товару" вказана системна плата "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" яка згідно сайту виробника: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#sp містить DVI порт, і поруч у колонці "Технічні та якісні характеристика" вже модель системної плати відсутня, і пропонується якась інша системна плата на якій вже відсутній порт DVI.
Окремо хочу наголосити на тому, що навіть, якщо учасник планував поставити саме плату "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" - то дана плата не підтримує процесор AMD A6-7480. У цьому можна переконатися на офіційному сайті виробника системних плат Gigabite за посиланням https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-cpu
Пам'ять "AMD R538G1601U2S-U" також не сумісна з системною платою "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2", можете перевірити дану інформацію на офіційному сайті за посиланням: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-doc або у долученому до нашої скарги файлі "Memory Support List"
Аналогічні вищеописаним розбіжностям у запропонованій учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК номенклатурі товару містяться і у іншому документі "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі".
Для наглядності додаємо до скарги 2 файли у яких виділено маркером розбіжності у товарі:
- "Розбіжності у Порівняльна таблиця відповідності технічній характеристиці (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf"
- "Розбіжності у Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf"

3) Взагалі відсутня модель ноутбуку! Хоча у тендерній документації чітко вимагалося у пункті 11 додатку 4 наступне: "Ноутбук Dell Inspiron 3576 (35Fi58S2R5M-WBK) Black" учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК запропонував ноутбук невідомої моделі, вказавши лише частково якісь його параметри. Знову на дане порушення Замовник "Закрив очі"!

Хочемо нагадати, що 11,03,2019 о 9:30 Протоколом засідання тендерного комітету КУ ОМЛДЦ керуючись частиною 1 абзацом 2 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовником прийнято рішення про відміну торгів. Даний протокол також долучений до нашої скарги. "Протокол ОМЛДЦ від 11032019.pdf"

Тобто за дане порушення ви, як Замовник дискваліфікували нас у минулих торгах. Але у поточних торгах, ви як Замовник "закрили очі" на те саме порушення зі сторони іншого учасника, а саме ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК. Чим можна пояснити таку вибірковість при розгляді пропозиції?

4) ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК надала у складі своєї пропозиції "Довідка про сервісний центр", де вказаний контактний телефон ТОВ "Авард-сервіс" у м. Житомирі (0412) 46-74-53. Звертаю увагу, що станом на 11:50 17,04,19 даний телефон не працює. Невже Замовнику все одно де буде і за чий рахунок обслуговуватися недешева техніка яку Замовник плануєте закупити?

5) ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК у файлі "Оновлена цінова пропозиція" у пункті 11 не надала "(зразок підпису) генерального директора уповноваженого на підписання документів у складі тендерної пропозиції, відповідальною за проведення процедури закупівлі та уповноваженої на підписання документів за результатами торгів". Тобто згідно даної остаточної пропозиції учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК - у учасника відсутня особа уповноважена на підписання документів у складі тендерної пропозиції, відповідальною за проведення процедури закупівлі та уповноваженої на підписання документів за результатами торгів.
Додаємо до скарги відповідний документ завантажений з площадки Prozorro з підкресленням даного порушення. "Оновлена цінова пропозиція ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК де відсутній підпис уповноваженої особи.pdf"
У цьому ж файлі у Пункті 9 учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК вказав, що "Термін придатності Товару" , "загальний термін придатності товару", "термін придатності на момент поставки" - є "безтсрокові". Це також є неправдою, оскільки кожен товар має свій термін придатності і він є чітко визначений виробником товару у відповідному документі виробника чи інструкції з експлуатації.

Виходячи з вищенаведеного вимагаємо НЕУПЕРЕДЖЕНО розглянути пропозиції всіх учасників закупівлі.
Відмінити поспішне рішення про визнання ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК - переможцем торгів.
Та враховуючи всі описані порушення відхилити пропозиція учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК згідно ст. 17 Закону України Про Публічні закупівлі, як таку, що не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим в тендерній документації.
У противному випадку вимушені будемо звертатися до контролюючих органів для відновлення справедливості.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.04.2019 14:36
Підстави для задоволення вимоги відсутні, обгрунтування наведено в протоколі засідання тендерного комітету від 22.04.2019 р.(який додається).

Номер вимоги: UA-2019-03-27-001298-b.c2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ФОП Козирєва Л.А., Код ЄДРПОУ:2703417488
Дата подання: 25.04.2019 09:08
Згідно вимог тендерної документації:
А саме Пункту 3.5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону:
"3.5.1. Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен подати Замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17, згідно Додатку 3 цієї документації."

"Додаток 3
Документи для підтвердження інформації про відсутність підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до частин 1 та 2 статті 17 Закону:
- Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2,3,5,6,8 частини першої статті17 Закону."

"Пункт 2. Службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення 2.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою про те, що посадових осіб Учасника, уповноважених представляти його інтереси під час проведення тендерної процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. "

"Пункт 3. Суб’єкт господарювання (Учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) 3.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою, яка підтверджує, що суб’єкт господарювання (Учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів). "

"Пункт 5. Службова (посадова) особа, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, та службова (посадова) особа учасника, уповноважена на підписання договорів учасника, була засуджена за злочин, пов’язаний з порушенням процедури закупівлі або інший злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку 5.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою, що службову (посадову) особу, яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, до кримінальної відповідальності не притягують, засудженою (за кримінальними справами) вона не значиться та в розшуку не перебуває."

"Пункт 6. У Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи-резидента України, яка є Учасником 6.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою з підтвердженням того, що в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців наявна інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи-резидента України, яка є Учасником.
У разі якщо Учасник не повинен подавати вищенаведену інформацію, він надає інформацію в довільній формі і зазначає законодавчі підстави неподання даної інформації."

"Пункт 8. Учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) 8.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою про те, що Учасник не має заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів в Україні. "

"3.5.4. Відповідно до статті 17 Закону, учасникам необхідно додатково до документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, надати перелік документів зазначених в Додатку 3."

Нехтуючи даною вимогою учасник, якого визнали переможцем - ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК, не надав жодного з цих документів, чи порушив вимоги Закону.

Наголошую ще раз на тому, що ви як Замовник так і не надали відповіді з приводу невідповідності запропонованого ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК товару, оскільки вказані учасником моделі товару не відповідають параметрам цих товарів які учасник вказав поруч.

Не зрозуміло які саме комплектуючі пропонує учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК оскільки у документах "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики пропонованого товару для закупівлі персональних комп'ютерів" та "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі" міститься ряд розбіжностей.
Так у файлі "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" В назві товару учасник вказує: "Процесор AMD A6-7480" робоча частота якого складає 3.5GHz - 3.8GHz. Поруч в технічних та якісних характеристиках відсутня модель процесора, і вказана лише його частота 3.0 GHz., тобто це якісь інший процесор!
У колонці "Назва товару" вказана системна плата "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" яка згідно сайту виробника: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#sp містить DVI порт, і поруч у колонці "Технічні та якісні характеристика" вже модель системної плати відсутня, і пропонується якась інша системна плата на якій вже відсутній порт DVI.
Окремо хочу наголосити на тому, що навіть, якщо учасник планував поставити саме плату "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" - то дана плата не підтримує процесор AMD A6-7480. У цьому можна переконатися на офіційному сайті виробника системних плат Gigabite за посиланням https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-cpu
Пам'ять "AMD R538G1601U2S-U" також не сумісна з системною платою "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2", можете перевірити дану інформацію на офіційному сайті за посиланням: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-doc або у долученому до нашої скарги файлі "Memory Support List"
Аналогічні вищеописаним розбіжностям у запропонованій учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК номенклатурі товару містяться і у іншому документі "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі".
Для наглядності додаємо до скарги 2 файли у яких виділено маркером розбіжності у товарі:
- "Розбіжності у Порівняльна таблиця відповідності технічній характеристиці (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf"
- "Розбіжності у Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf"

Взагалі відсутня модель ноутбуку! Хоча у тендерній документації чітко вимагалося у пункті 11 додатку 4 наступне: "Ноутбук Dell Inspiron 3576 (35Fi58S2R5M-WBK) Black" учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК запропонував ноутбук невідомої моделі, вказавши лише частково якісь його параметри.

Хочемо нагадати, що 11,03,2019 о 9:30 Протоколом засідання тендерного комітету КУ ОМЛДЦ керуючись частиною 1 абзацом 2 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовником прийнято рішення про відміну торгів. Даний протокол також долучений до нашої скарги. "Протокол ОМЛДЦ від 11032019.pdf"

Тобто за дане порушення ви, як Замовник нас дискваліфікували у минулих торгах. Але у поточних торгах, ви як Замовник "закрили очі" на те саме порушення зі сторони учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК.

Враховуючи всі описані порушення пропозиція учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК має бути відхилена згідно ст. 17 Закону України Про Публічні закупівлі.
У противному випадку ми звернемося до Антимонопольного Комітету України для розгляду цих порушень, як того вимагає закон.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

25.04.2019 15:57
Підстави для задоволення вимоги відсутні, обгрунтування наведено в протоколі засідання тендерного комітету від 25.04.2019 р.(який додається).

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-03-27-001298-b.b3

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ФОП Козирєва Л.А., Код ЄДРПОУ:2703417488
Пошук по цьому автору
Дата подання: 25.04.2019 19:59

Грубі порушення Закону України "Про публічні закупівлі"

Звертаюся до Вас як до незалежного органу по контролю за дотриманням законодавства України у сфері публічних закупівель. Прошу розглянути Вас ряд грубих порушень законодавства, та упередженого розгляду пропозицій учасників на користь лише одного учасника, а саме ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК. Ще раз перерахую порушення зі сторони учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК, на які Замовник закриває очі, з якихось причин: Перше. Згідно вимог тендерної документації: А саме Пункту 3.5. Кваліфікаційні критерії до учасників та вимоги, установлені статтею 17 Закону: "3.5.1. Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен подати Замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених частинами першою і другою статті 17, згідно Додатку 3 цієї документації." "Додаток 3 Документи для підтвердження інформації про відсутність підстав для відмови Учаснику в участі у процедурі закупівлі відповідно до частин 1 та 2 статті 17 Закону: - Переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2,3,5,6,8 частини першої статті17 Закону." "Пункт 2. Службову (посадову) особу учасника, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення 2.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою про те, що посадових осіб Учасника, уповноважених представляти його інтереси під час проведення тендерної процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення. " "Пункт 3. Суб’єкт господарювання (Учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів) 3.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою, яка підтверджує, що суб’єкт господарювання (Учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів). " "Пункт 5. Службова (посадова) особа, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, та службова (посадова) особа учасника, уповноважена на підписання договорів учасника, була засуджена за злочин, пов’язаний з порушенням процедури закупівлі або інший злочин, учинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку 5.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою, що службову (посадову) особу, яку уповноважено Учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, до кримінальної відповідальності не притягують, засудженою (за кримінальними справами) вона не значиться та в розшуку не перебуває." "Пункт 6. У Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи-резидента України, яка є Учасником 6.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою з підтвердженням того, що в Єдиному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців наявна інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи-резидента України, яка є Учасником. У разі якщо Учасник не повинен подавати вищенаведену інформацію, він надає інформацію в довільній формі і зазначає законодавчі підстави неподання даної інформації." "Пункт 8. Учасник має заборгованість із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) 8.1.Довідку/інформацію в довільній формі за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою про те, що Учасник не має заборгованості по сплаті обов’язкових податків і зборів в Україні. " "3.5.4. Відповідно до статті 17 Закону, учасникам необхідно додатково до документів, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, надати перелік документів зазначених в Додатку 3." Нехтуючи даною вимогою учасник, якого визнали переможцем - ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК, не надав жодного з цих документів. Не те щоб вкластися їх у пятиденний термін, їх взагалі не було опубліковано на порталі даної закупівлі. Чим я вважаю було порушено вимоги Закону з приводу відкритості та публічності інформації з приводу даної закупівлі. Друге: Наголошую ще раз на тому, що Замовник так і не надав відповіді з приводу невідповідності запропонованого ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК товару, оскільки вказані учасником моделі товару не відповідають параметрам цих товарів які учасник вказав поруч. Тобто учасник навмисно чітко не вказав який саме товар він планує постачати, крім того в різних документах вказав різні параметри цього товару, щоб вже точно було неможливо ідентифікувати який саме товар планується постачати. Не зрозуміло які саме комплектуючі пропонує учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК оскільки у документах "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики пропонованого товару для закупівлі персональних комп'ютерів" та "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі" міститься ряд розбіжностей. Так у файлі "Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі" В назві товару учасник вказує: "Процесор AMD A6-7480" робоча частота якого складає 3.5GHz - 3.8GHz. Поруч в технічних та якісних характеристиках відсутня модель процесора, і вказана лише його частота 3.0 GHz., тобто це якісь інший процесор! У колонці "Назва товару" вказана системна плата "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" яка згідно сайту виробника: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#sp містить DVI порт, і поруч у колонці "Технічні та якісні характеристика" вже модель системної плати відсутня, і пропонується якась інша системна плата на якій вже відсутній порт DVI. Окремо хочу наголосити на тому, що навіть, якщо учасник планував поставити саме плату "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2" - то дана плата не підтримує процесор AMD A6-7480. У цьому можна переконатися на офіційному сайті виробника системних плат Gigabite за посиланням https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-cpu Пам'ять "AMD R538G1601U2S-U" також не сумісна з системною платою "GIGABITE GA-F2F68HM-HD2", можете перевірити дану інформацію на офіційному сайті за посиланням: https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-F2A68HM-HD2-rev-11#support-doc або у долученому до нашої скарги файлі "Memory Support List" Аналогічні вищеописаним розбіжностям у запропонованій учасником ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК номенклатурі товару містяться і у іншому документі "Таблиця відповідності технічним вимогам запропонованого товару до предмету закупівлі". Для наглядності додаємо до скарги 2 файли у яких виділено маркером розбіжності у товарі: - "Розбіжності у Порівняльна таблиця відповідності технічній характеристиці (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf" - "Розбіжності у Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК).pdf" Третє: Взагалі відсутня модель ноутбуку! Хоча у тендерній документації чітко вимагалося у пункті 11 додатку 4 наступне: "Ноутбук Dell Inspiron 3576 (35Fi58S2R5M-WBK) Black" учасник ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК запропонував ноутбук невідомої моделі, вказавши лише частково якісь його параметри. Хочемо нагадати, що 11,03,2019 о 9:30 Протоколом засідання тендерного комітету КУ ОМЛДЦ керуючись частиною 1 абзацом 2 статті 31 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовником прийнято рішення про відміну торгів. Даний протокол також долучений до нашої скарги. "Протокол ОМЛДЦ від 11032019.pdf" Тобто за дане порушення, Замовник нас дискваліфікув у минулих торгах. Але у поточних торгах, Замовник "закрив очі" на те саме порушення зі сторони учасника ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК. Що свідчить про упереджене ставлення до учасників, і нехтуючи вимогами саміми ж написаної тендерної документації, та її неоднократного тлумачення на двох попередніх торгах, Замовник дискваліфікує інших учасників по причіні "не вказання точної номенклатури товару" і тут же визнає переможцем окремо обраного учасника пропозиція якого містить ту саму "чітко не визначену номенклатуру товару". Це може свідчити, тільки про прямі домовленості між Замовником і "обраним" учасником. Враховуючи всі описані порушення прошу дати оцінку протизаконним діям Замовника згідно чинного законодавства України.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Аукціон

Початок:
12.04.2019 11:41
Завершення:
12.04.2019 12:14

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.04.2019 12:14

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Пошук по цьому учаснику
352 080 UAH з ПДВ 352 080 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
Пошук по цьому учаснику
424 800 UAH з ПДВ 418 110 UAH з ПДВ Документи
ФОП Козирєва Л.А.
Пошук по цьому учаснику
426 218 UAH з ПДВ 419 528 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Пошук по цьому учаснику
445 972.86 UAH з ПДВ 445 972.86 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.04.2019 11:01
sign.p7s

Публічні документи

11.04.2019 11:47
sign.p7s
11.04.2019 11:46
статут.pdf

Публічні документи

10.04.2019 15:21
sign.p7s

Публічні документи

11.04.2019 13:47
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
#20009888
Пошук по цьому переможцю
Переможець 352 080 UAH з ПДВ 15.04.2019 15:09

Документи

12.04.2019 12:15
edr_identification.yaml
15.04.2019 15:08
Протокол.pdf
15.04.2019 15:09
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 15.04.2019 15:09

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Пошук по цьому переможцю
#20009888
352 080 UAH з ПДВ Документи

Документи

12.04.2019 12:15
edr_identification.yaml
15.04.2019 15:08
Протокол.pdf
15.04.2019 15:09
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 03.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 170
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №170 від 03.05.2019.pdf Укладений
352 080
03.05.2019 11:26
03.05.2019
sign.p7s Укладений
03.05.2019 11:27

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 01.08.2019 15:18
Опис змін: Виправлення арифметичних помилок в специфікації у колонці "Ціна за одиницю, без ПДВ"
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 20.09.2019 14:59
Опис змін: Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер договору: 2
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.12.2019 15:12
Опис змін: Зміна назви установи з правом правонаступництва
Номер договору: 1/1
Контракт:
Зменшення обсягів закупівлі 23.12.2019 15:13
Опис змін: Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер договору: 4
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 03.05.2019 — 31.12.2019
Сума оплати за договором: 251 082
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 1

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Аналогічний тендер скасовано - Так

Менше ніж за 60 днів до оголошення конкурентної процедури була скасована схожа конкурентна процедура, у якій були розкриті пропозиції, з такою ж самою групою CPV (три перші знаки) для 336-ої групи, або класом CPV (чотири перші знаки) для всіх інших груп, і очікуваною вартістю, що відрізняється від нової процедури не більше, ніж на 5%

Відгуки щодо кваліфікації - 1

Тендери, на яких є відгуки на рішення Замовника із зазначенням відсутньої аргументації причин дискваліфікації

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

Зменшення обсягів закупівлі - 1
Покращення якості предмета закупівлі - 2
Зміна сторонніх показників - 1

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання