Паливна деревина Fuel wood

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-02-002140-b
  • 03410000-7 - Деревина
  • Завершена
Найменування замовника:
КЕВ м. Житомир
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ангеліна Артемчук, +380671059593 , artem4uk.angel@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Житомир, 10014, Житомирська область, вул. Дмитра Донцова, буд. 20
Дата укладення договору
12.07.19
Переможець
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ"
Очікувана вартість
6 788 000 UAH з ПДВ
Сума договору
6 373 620 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 12.07.19
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.04.2019 18:00

Оскарження умов:

до 28.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

02.05.2019 18:00

Початок аукціону:

24.06.2019 15:18

Очікувана вартість
6 788 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
203 640 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
33 940 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

100 метр кубічний
Деревина паливна (тверда порода - дуб, граб)
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина
5120 метр кубічний
Деревина паливна (хвойна порода)
ДК 021:2015: 03410000-7 — Деревина

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 10.04.2019 10:31
Дата відповіді: 15.04.2019 16:25
Вітаємо! Під час ознайомлення з ТД нами було виявлено ряд дискримінаційних вимог: 1. Наше підприємство буде залучати орендовані транспортні засоби (договір надання послуг з перевезення). При цьому, надання свідоцтв про реєстрацію на ТЗ залежить від бажання власників ТЗ. Тобто, наше підприємство, як учасник, не може змушувати третю сторону надавати документи для участі у закупівлі, до якої остання не має відношення. Просимо виключити вимогу про надання свідоцтв про реєстрацію ТЗ у випадку, якщо ТЗ не належать учаснику на праві власності, а їх надання залежить від третіх осіб. 2. ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» не дозволяє Замовнику конкретизувати матеріально-технічну базу. Вимога про наявність у учасників складських приміщень є дискримінаційною та не обґрунтованою, адже учасник відповідно до технічного завдання не зобов’язаний зберігати деревину, а тому, йому не обов’язково потрібно мати складські приміщення. 3. Відповідно до вимог ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник в праві вимагати від учасників інформацію про досвід виконання аналогічного договору. В ТД встановлена вимога про досвід виконання двох аналогічних договорів за минулий рік. Дана вимога є дискримінаційною всупереч чинному законодавству обмежує в участі учасників, які не мають досвід виконання двох аналогічних договорів, та ще й за минулий рік. Просимо виключити вимогу про надання 2 аналогічних договорів, та прив’язку щодо виконання договору лише за минулий 2018 рік. 4. Просимо пояснити, навіщо завіряти аналогічний договір нотаріально? Дана вимога є незрозумілою, та такою, що збільшує витрати на підготовку тендерної пропозиції. Це в свою чергу тягне збільшення цінової пропозиції учасників, що призводить до зменшення економії бюджетних коштів. Просимо виключити вимогу про нотаріальне завірення аналогічного договору, через порушення ним принципу максимальної економії. Відповідно до ч.1 ст.3, ст..5, ч.4 ст.22 Закону Замовник не може встановлювати до учасників дискримінаційні вимоги. Відповідно до ст..3 Закону одним з принципів закупівлі є максимальна економія. Встановлення дискримінаційних вимог призводить до звужування кола учасників, зменшення економії бюджетних коштів, а враховуючи комплексність встановлених дискримінаційних вимог, ще й до затягування закупівлі та зриву поставок деревини. Враховуючи вищевикладене, просимо виключити дискримінаційні вимоги з ТД.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

По І питанню повідомляємо наступне:
Доброго дня.
Згідно положення частини 2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Замовником у п.3.5.2 частини 5 розділу ІІІ ТД встановлено вимогу, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують наявність в учасника власних або орендованих вантажних автотранспортних засобів підтверджена відповідними документами (копії документів, що підтверджують право власності чи користування, або копія договору на вантажоперевезення з копіями свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів)
Неможливість отримати свідоцтва про реєстрацію ТЗ у надавача послуг перевезення не відноситься до відповідальності замовникам та ніяким чином не впливає на спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Замовник не зобов’язаний підлаштовувати вимоги тендерної документації під конкретних Учасників. Вимоги тендерної документації являються для усіх рівними.

По ІІ питанню повідомляємо наступне:
Згідно положення частини 2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Замовником у п.3.5.2 частини 5 розділу ІІІ ТД встановлено вимогу, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують наявність в учасника складу (території) для зберігання паливної деревини (копії документів, що підтверджують право власності або копія дійсного договору оренди чи договору зберігання).
Замовник на власний розсуд встановлює документальне підтвердження, яке повинно бути надано учасником щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям.
Враховуючи вищевказане, тендерний комітет не вбачає порушення чинного законодавства, у тому числі законодавства у сфері публічних закупівель, при встановленні кваліфікаційного критерію «Наявність обладнання та матеріально-технічної бази».

По ІІІ та IV питанню повідомляємо наступне:
Відповідно до вимог п. 3.5.2 ч.5 розділу ІІІ тендерної документації учасник, на підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» , повинен надати у складі пропозиції довідку заповнена по формі відповідно до Додатку №2 з метою підтвердження виконання досвіду виконання аналогічних договорів за останній календарний рік разом із нотаріально завіреними копіями договорів в кількості не менше двох та відгуки від замовників про повне виконання вказаних у довідці договорів.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Статтею 16 Закону передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
У Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлено заборону вимагати від учасника досвіду виконання більше ніж 1 (одного) договору.
Тобто, Замовник на власний розсуд встановлює документальне підтвердження, яке повинно бути надано учасником щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, а також на власний розсуд встановлює кількість аналогічних договорів, що мають надаватись Учасниками у складі тендерної пропозиції.
Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи вищевказане, тендерний комітет не вбачає порушення чинного законодавства, у тому числі законодавства у сфері публічних закупівель, при встановленні кваліфікаційного критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів».


Повторне звернення

Дата подання: 12.04.2019 16:12
Дата відповіді: 15.04.2019 16:25
Під час ознайомлення з ТД нами було виявлено ряд дискримінаційних вимог: 1. Наше підприємство буде залучати орендовані транспортні засоби (договір надання послуг з перевезення). При цьому, надання свідоцтв про реєстрацію на ТЗ залежить від бажання власників ТЗ. Тобто, наше підприємство, як учасник, не може змушувати третю сторону надавати документи для участі у закупівлі, до якої остання не має відношення. Просимо виключити вимогу про надання свідоцтв про реєстрацію ТЗ у випадку, якщо ТЗ не належать учаснику на праві власності, а їх надання залежить від третіх осіб. 2. ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» не дозволяє Замовнику конкретизувати матеріально-технічну базу. Вимога про наявність у учасників складських приміщень є дискримінаційною та не обґрунтованою, адже учасник відповідно до технічного завдання не зобов’язаний зберігати деревину, а тому, йому не обов’язково потрібно мати складські приміщення. 3. Відповідно до вимог ч.2 ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник в праві вимагати від учасників інформацію про досвід виконання аналогічного договору. В ТД встановлена вимога про досвід виконання двох аналогічних договорів за минулий рік. Дана вимога є дискримінаційною всупереч чинному законодавству обмежує в участі учасників, які не мають досвід виконання двох аналогічних договорів, та ще й за минулий рік. Просимо виключити вимогу про надання 2 аналогічних договорів, та прив’язку щодо виконання договору лише за минулий 2018 рік. 4. Просимо пояснити, навіщо завіряти аналогічний договір нотаріально? Дана вимога є незрозумілою, та такою, що збільшує витрати на підготовку тендерної пропозиції. Це в свою чергу тягне збільшення цінової пропозиції учасників, що призводить до зменшення економії бюджетних коштів. Просимо виключити вимогу про нотаріальне завірення аналогічного договору, через порушення ним принципу максимальної економії. Відповідно до ч.1 ст.3, ст..5, ч.4 ст.22 Закону Замовник не може встановлювати до учасників дискримінаційні вимоги. Відповідно до ст..3 Закону одним з принципів закупівлі є максимальна економія. Встановлення дискримінаційних вимог призводить до звужування кола учасників, зменшення економії бюджетних коштів, а враховуючи комплексність встановлених дискримінаційних вимог, ще й до затягування закупівлі та зриву поставок деревини. Враховуючи вищевикладене, просимо виключити дискримінаційні вимоги з ТД. Звертаємо увагу Замовника, що відповідно до ч.1 ст. 23 Закону, Замовник повинен протягом трьох робочих днів, з дня оприлюднення звернення, надати роз’яснення на нього та оприлюднити його на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 Закону.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

По І питанню повідомляємо наступне:
Доброго дня.
Згідно положення частини 2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Замовником у п.3.5.2 частини 5 розділу ІІІ ТД встановлено вимогу, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують наявність в учасника власних або орендованих вантажних автотранспортних засобів підтверджена відповідними документами (копії документів, що підтверджують право власності чи користування, або копія договору на вантажоперевезення з копіями свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів)
Неможливість отримати свідоцтва про реєстрацію ТЗ у надавача послуг перевезення не відноситься до відповідальності замовникам та ніяким чином не впливає на спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Замовник не зобов’язаний підлаштовувати вимоги тендерної документації під конкретних Учасників. Вимоги тендерної документації являються для усіх рівними.

По ІІ питанню повідомляємо наступне:
Згідно положення частини 2 статті 16 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
- наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
- наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством.
Замовником у п.3.5.2 частини 5 розділу ІІІ ТД встановлено вимогу, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують наявність в учасника складу (території) для зберігання паливної деревини (копії документів, що підтверджують право власності або копія дійсного договору оренди чи договору зберігання).
Замовник на власний розсуд встановлює документальне підтвердження, яке повинно бути надано учасником щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям.
Враховуючи вищевказане, тендерний комітет не вбачає порушення чинного законодавства, у тому числі законодавства у сфері публічних закупівель, при встановленні кваліфікаційного критерію «Наявність обладнання та матеріально-технічної бази».

По ІІІ та IV питанню повідомляємо наступне:
Відповідно до вимог п. 3.5.2 ч.5 розділу ІІІ тендерної документації учасник, на підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» , повинен надати у складі пропозиції довідку заповнена по формі відповідно до Додатку №2 з метою підтвердження виконання досвіду виконання аналогічних договорів за останній календарний рік разом із нотаріально завіреними копіями договорів в кількості не менше двох та відгуки від замовників про повне виконання вказаних у довідці договорів.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Статтею 16 Закону передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
У Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлено заборону вимагати від учасника досвіду виконання більше ніж 1 (одного) договору.
Тобто, Замовник на власний розсуд встановлює документальне підтвердження, яке повинно бути надано учасником щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, а також на власний розсуд встановлює кількість аналогічних договорів, що мають надаватись Учасниками у складі тендерної пропозиції.
Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи вищевказане, тендерний комітет не вбачає порушення чинного законодавства, у тому числі законодавства у сфері публічних закупівель, при встановленні кваліфікаційного критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів».


Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-02-002140-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АЛЄКСЄЄВ ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2974918072
Дата подання: 09.04.2019 12:27
Вимога у вкладці

Рішення замовника: Вимога не задоволена

12.04.2019 15:27
По І питанню повідомляємо наступне:
Пунктом 1.1 проекту договору, який передбачений у Додатку №4 ТД, вказано наступне:
«1.1. Постачальник зобов'язується у 2019 році поставити Замовникові товар «код ДК 021:2015 - 03410000-7 – «Деревина» (Паливна деревина)», зазначений в специфікації, що є додатком до цього Договору і його невід'ємною частиною, а Замовник забезпечити приймання та оплату товару в асортименті, кількості та згідно діючим стандартам ДСТУ ENV 1316:1:2018 та ДСТУ ENV 1927-2:2018 і технічним умовам на відповідний вид продукції, у строки (терміни) і виключно за цінами згідно положень цього Договору.»
Тобто згідно вимог ТД, товар який постачається повинен відповідати ДСТУ ENV 1316:1:2018 та ДСТУ ENV 1927-2:2018 і технічним умовам – ТУ.
Враховуючи вищевказане, Замовником дотримано вимоги чинного законодавства


По ІІ питанню повідомляємо наступне:
Жодного товару замовником торгів до моменту проведення процедури закупівлі та подальшого укладення договору не закуплялося.
Замовник чітко дотримується вимог Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема і ст.2


По ІІІ питанню повідомляємо наступне:
Відповідно до вимог п. 3.5.2 ч.5 розділу ІІІ тендерної документації учасник, на підтвердження відповідності кваліфікаційному критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів» , повинен надати у складі пропозиції довідку заповнена по формі відповідно до Додатку №2 з метою підтвердження виконання досвіду виконання аналогічних договорів за останній календарний рік разом із нотаріально завіреними копіями договорів в кількості не менше двох та відгуки від замовників про повне виконання вказаних у довідці договорів.
Пунктом 2 частини 2 ст. 22 Закону передбачено, що Тендерна документація повинна містити один або декілька кваліфікаційних критеріїв до учасників відповідно до статті 16, вимоги, встановлені статтею 17 Закону та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Статтею 16 Закону передбачено, що Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
У Закону України «Про публічні закупівлі» не встановлено заборону вимагати від учасника досвіду виконання більше ніж 1 (одного) договору.
Тобто, Замовник на власний розсуд встановлює документальне підтвердження, яке повинно бути надано учасником щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, а також на власний розсуд встановлює кількість аналогічних договорів, що мають надаватись Учасниками у складі тендерної пропозиції.
Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Враховуючи вищевказане, тендерний комітет не вбачає порушення чинного законодавства, у тому числі законодавства у сфері публічних закупівель, при встановленні кваліфікаційного критерію «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів».


По ІV питанню повідомляємо наступне:
Учасник у складі пропозиції повинен надати Відомості з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, що надається органами статистики, якщо інформація про ЄДРПОУ містіться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що є у відкритому доступі


По V питанню повідомляємо наступне:
Усі підстави для внесення змін до істотних умов договору передбачено у пункті 12.8 Проекту договору Додаток №4 до тендерної документації


По VІ питанню повідомляємо наступне:
Згідно вимог статті 10 ЗУ «Про публічні закупівлі» Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерну документацію - не пізніше ніж за 15 днів до дня розкриття тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині четвертій цієї статті, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж;
У ЗУ «Про публічні закупівлі» відсутня вимога щодо формату файлу у якому має бути опублікована тендерна документація. Уся інформація, що стосується процедури закупівлі міститься у документі «ТД деревина паливна 2019 рік.pdf»

Документи подані скаржником

09.04.2019 12:27
КЕВ Житомир.docx

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2019-04-02-002140-b.b2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2948707238
Пошук по цьому автору
Дата подання: 25.05.2019 16:48

Скарга в АМКУ

Про скасування протоколу розгляду тендерних пропозицій
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 29.05.2019 23:33
Дата рішення: 20.06.2019 23:22

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЄВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ Документи
Відхилено
Документи
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ" Документи
Опубліковано
Документи
ФОП Ільченко В.Л. Документи
Опубліковано
Документи

Документи

02.05.2019 18:05
edr_identification.yaml
21.05.2019 17:54
Протокол 106.pdf
22.05.2019 13:31
sign.p7s

Публічні документи

26.04.2019 16:24
Довідка МТБ.rar
26.04.2019 16:24
Протокол.rar
26.04.2019 16:24
Стаття 17.rar
26.04.2019 16:24
Техпаспорта.rar
26.04.2019 16:25
sign.p7s
26.04.2019 16:25
sign.p7s
26.04.2019 16:25
sign.p7s
26.04.2019 16:24
Виписка зав.rar
26.04.2019 16:24
виписка.rar
26.04.2019 16:24
Витяг ЄДР.rar
26.04.2019 16:24
Витяг ПДВ.rar
26.04.2019 16:24
ІПН.rar
26.04.2019 16:24
Копія Витяг.rar
26.04.2019 16:24
Паспорт.rar
26.04.2019 16:24
Повноваження.rar
26.04.2019 16:24
Санкції.rar

Документи

02.05.2019 18:05
edr_identification.yaml
22.05.2019 12:51
Протокол 106.pdf
22.05.2019 13:30
sign.p7s

Публічні документи

02.05.2019 10:38
sign.p7s
02.05.2019 10:38
sign.p7s
02.05.2019 10:38
sign.p7s
02.05.2019 10:38
sign.p7s

Документи

02.05.2019 18:05
edr_identification.yaml
22.05.2019 13:29
Протокол 106.pdf
22.05.2019 13:31
sign.p7s

Публічні документи

02.05.2019 12:10
sign.p7s
02.05.2019 12:10
sign.p7s

Аукціон

Початок:
24.06.2019 15:18
Завершення:
24.06.2019 15:39

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 24.06.2019 15:39

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ"
Пошук по цьому учаснику
6 498 900 UAH з ПДВ 6 373 620 UAH з ПДВ Документи
ФОП Ільченко В.Л.
Пошук по цьому учаснику
6 786 000 UAH з ПДВ 6 404 920 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

27.06.2019 15:32
sign.p7s
24.06.2019 16:32
sign.p7s
02.05.2019 10:38
sign.p7s
02.05.2019 10:38
sign.p7s

Публічні документи

02.05.2019 12:10
sign.p7s
02.05.2019 12:10
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ"
#41827243
Пошук по цьому переможцю
Переможець 6 373 620 UAH з ПДВ 26.06.2019 09:29

Документи

24.06.2019 15:40
edr_identification.yaml
26.06.2019 09:24
Протокол 124.pdf
26.06.2019 09:29
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 26.06.2019 09:29

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЕНЕРГОРЕСУРСИ ПОЛІССЯ"
Пошук по цьому переможцю
#41827243
6 373 620 UAH з ПДВ Документи

Документи

24.06.2019 15:40
edr_identification.yaml
26.06.2019 09:24
Протокол 124.pdf
26.06.2019 09:29
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 12.07.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Номер 412
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 412.pdf Укладений
6 373 620
12.07.2019 10:28
12.07.2019
sign.p7s Укладений
12.07.2019 10:31

Зміни до договору

Продовження строку дії договору на наступний рік 23.12.2019 15:37
Опис змін: продовження строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року
Номер договору: 1/831
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 16.01.2020 09:50
Опис змін: Продовження строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми в договорі, укладеному у попередньому році.
Номер договору: 1
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 19.03.2020 11:48
Опис змін: Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року
Номер договору: 193
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 12.07.2019 — 01.04.2020
Сума оплати за договором: 7 648 344
UAH з ПДВ

Ризик-індикатор

Продовження строку дії договору на наступний рік - 3

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання