Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2019-04-05-000827-c
  • 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
  • Завершена
Найменування замовника:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Назарова Ольга Сергеевна, +38 099 758 91 15 , o.nazarova@lotus.uz.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Київ, 03049, Київська обл., Повітрофлотський проспект, 9
Дата укладення договору
20.05.19
Очікувана вартість
3 573 158.10 UAH з ПДВ
Сума договору
2 149 336.32 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 20.05.19
  • Відгуки 2
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 3

Умови закупівлі:

100% корупційна закупівля.Учасник ще до торгів надсилає вимогу Замовнику щодо дискримінаційності медико-технічного завдання документації. Замовник погоджується з аргументацією Учасника та дає відповідь на вимогу Учасника, що внесе необхідні зміни. Насправді, НЕ ВНОСИТЬ зміни до докумеентації., залишає дискримінаційне медико-технічне завдання. Тобто Замовник навмисно збрехав, щоб протягти до перемоги "свого" постачальника!

Умови закупівлі:

Замовник-корупціонер всупереч дійсному Законодавству прописав дискримінаційні вимоги до продукції ( деталі в вимогах Учасників) під Учасника, з яким є корупційні домовленості, не відповідає на вимоги Учасників у термін, передбачений Законом про публічні закупівлі.

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.04.2019 10:00

Оскарження умов:

до 24.04.2019 00:00

Подання пропозицій:

28.04.2019 10:00

Очікувана вартість
3 573 158 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

щодо потреби дезінфікуючих засобів

Дата подання: 08.04.2019 12:33
Дата відповіді: 09.04.2019 14:48
Доброго дня! Просимо вказати перелік та потребу дезінфікуючих засобів до кожного лоту. Дякуємо!

відповідь:

Перелік та потреба дезінфікуючих засобів до кожного лоту знаходиться в тендерній документації процедури закупівлі Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції)

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 09.04.2019 09:52
Шановний Замовнику! Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку процедури публічних закупівель.Однією з ключових вимог до проведення відкритих торгів є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних порушень законодавства.
В документації закупівлі сформовані дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які характерні тільки певним торговим маркам, а подання еквівалентів інших виробників є неможливим.
Ваші технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними. Вказані обмеження масової долі активно-діючих речовин по позиції №7 ( Чому? По іншим позиціям не вказані обмеження), вказані діючі речовини, які не повинні міститись в деззасобах ( Чому? Вказані діючі речовини не агресивні до шкіри), в позиції №1 вказано призначення антисептика для ран, а в технічному завданні нічого не сказано про обробку ран ( Ця вимога стосується лікарських засобів, а не дезінфікуючих! Ви же закуповуєте дезінфікуючі засоби). Жоден наказ МОЗ не регулює, які саме речовини повинні міститись в дезінфікуючому засобі, адже головне їх призначення - знищення патогенних мікроорганізмів!
Зазначення таких дискримінаційних вимог свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте ними, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених в Законі про публічні закупівлі, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує п. 4.7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1.2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище, вимагаємо внести такі зміни до тендерної документації:
Прибрати з документації дискримінаційні вимоги до закуповуємої продукції, які штучно обмежують конкуренцію, та не дають змоги надати еквіваленти інших виробників, тому що їх на ринку України не існує.
У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ, Державної аудиторської служби України, представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

19.04.2019 17:16
«Вимога учасника торгів на закупівлю по Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції) розглянуті, взяті до уваги та будуть враховані при подальшому проведенні процедур закупівель».

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.c2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "Дезодар", Код ЄДРПОУ:41937138
Дата подання: 09.04.2019 17:57
Шановний, Замовнику.
Звертаємо Вашу увагу на беззаперечне порушення з вашого боку положень ЗУ «Про публічні закупівлі».
Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про публічні закупівлі» одними з принципових вимог до проведення відкритих торгів є запобігання корупційним діям і зловживанням, недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників закупівель, а згідно ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Проте, вимоги до предмету закупівлі, що встановлені у вашій тендерній документації містять цілий ряд антиконкуретних та дискримінаційних вимог.
По-перше, у Медико-технічних вимогах технічні (якісні) характеристики предмета закупівлі викладені таким чином, що максимально унеможливлює надання альтернативних пропозицій (аналогічних дезінфекційних засобів) зареєстрованих в Україні, тобто є дискримінаційними.
Зазначення конкретного дезінфікуючого засобу, конкретного хімічного складу та фасування свідчить про те, що Замовник навмисно маніпулюєте такими вимогами, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та просунути до перемоги вже заздалегідь визначеного переможця з яким, вірогідно, змовився для отримання вигоди з корупційною складовою.
Склад засобів прописаний так, що унеможливлюють надати еквіваленти, таким чином обмежується коло учасників лише представниками однієї копанії-виробника.
По-друге, відповідно до вимог ст. 34 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» Хімічні речовини, біологічні чинники та засоби медичного призначення, що застосовуються для проведення дезінфекційних заходів, підлягають гігієнічній регламентації та державній реєстрації в порядку ( Постанова КМУ 908 від 3 липня 2006 р. «Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобі»), встановленому законодавством.
Застосування дезінфекційних засобів, не зареєстрованих у встановленому порядку в Україні, а також тих, у процесі виготовлення, транспортування чи зберігання яких було порушено вимоги технологічних регламентів та інших нормативно-правових актів, забороняється.
В Медико-технічних вимогах вказаний: Пероксид водню медичний 35% (перекис водню, пергідроль).
Проте, Пероксид водню медичний 35% (перекис водню, пергідроль) не зареєстровано у встановлений законом порядку як дезінфекційний засіб, а отже не може використовуватись.
В Медико-технічних вимогах вказано: Антисептичні засоби для шкіри рук, тіла, ранфлакон з дозатором 1 л; Антисептичні засоби для шкіри рук, тіла, ран флакони, каністри, пляшки 5 л; Антисептичні засоби для шкіри рук, тіла, слизових, ран флакони, каністри, пляшки 1 л.
Відповідно до п.3 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів затвердженого Постанова КМУ 908 від 3 липня 2006 р. відсутні дезінфекційні засоби для ран що підлягають державній реєстрації (перереєстрації).
Тобто, Антисептичні засоби для ран не можуть бути дезінфекційними а виключно лікарськими засобами.
Також, в Медико-технічних вимогах вказане фасування по 1 кг що суперечить принципам недопущення дискримінації та суттєво звужує конкуренцію, адже фасування можливе і по 1,5 кг. та 6 кг. що не впливає на якість товару ( наприклад може бути 90 одиниць по 1 кг тобто 90 кг або по 6 кг 15 одиниць також 90 кг або по 1,5 кг - 60 одиниць).
Також, в Медико-технічних вимогах вказаний Дезінфекційний засіб обробки та маркування операційного поля флакони, каністри, пляшки 5 л.
Знову дискримінація, адже можливе фасування не тільки по 5 л але і по 1 л., так як, антисептик краще розпаковувати по мінімальному дозуванню, а також зручніше використовувати в оперблоці по 1 л під час операцій.
Таким чином, викладені Вами Медико-технічні вимоги суперечить основним принципам встановлених ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія та ефективність, відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, недискримінація учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Окрім того, Ваші Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі порушує вимоги ЗУ «Про публічні закупівлі» та п. 4,7 ч. 2 ст.6, ч. 2 ст. 8, ч.1,2 ст. 15, п. 1 ст. 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».
Зважаючи на все викладене вище,

ВИМАГАЄМО:
1) внести зміни до тендерної документації виключивши з них дискримінаційні вимоги та невідповідності;
2) додати фасування по 1,5 кг., 6 кг. та 1 л.
3) прибрати з тендерної документації або винести в окремий Лот Пероксид водню медичний 35% (перекис водню, пергідроль).

У разі ігнорування наших законних вимог ми змушені будемо звернутися зі скаргою до АМКУ та повідомити про цей випадок Державну аудиторську службу України, НАБУ, СБУ та представникам Громадського контролю з метою перешкоджання корупційним схемам Замовника та притягнення посадових осіб до відповідальності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

19.04.2019 17:17
«Вимоги учасника торгів на закупівлю по Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції) розглянуті, взяті до уваги та будуть враховані при подальшому проведенні процедур закупівель».

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a3

Статус:
відкликано

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 08.05.2019 17:00
Шановний Замовнику! Ми надсилали вимогу до аукціону щодо порушення Законодавства, а саме дискримінаційності медико-технічного завдання документації, на що отримали відповідь: «Вимога учасника торгів на закупівлю по Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції) розглянуті, взяті до уваги та будуть враховані при подальшому проведенні процедур закупівель». Але ніякої реакції та зміни документації так і не відбулось. Вимагаємо пояснень, щодо протизаконних дій Замовника. В іншому випадку, ми направляємо скаргу до АМКУ!
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 08.05.2019 18:52
Причина: Технічна помилка

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a4

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 08.05.2019 17:11
Шановний! Вважаємо, що незазначення предмету закупівлі в довідці є несуттєвою помилкою (технічною), яка не впливає на зміст тендерної пропозиції. Також вимагаємо звернути увагу на суттєву різницю між сумами Учасників - нашою та іншими, тобто значну економію бюджетних коштів. Щодо невідповідності фасування. Яким чином це вплине на споживчі характеристики товару, якщо мова йде про значну економію бюджетних коштів? Ми запропонували такий же об"єм продукції, який вимагався документацією! Враховуючи вищевикладене, якщо наша пропозиція не буде повернута до розгляду та не буде проведена неупередженна оціна, ми звертаємось зі скаргами до АМКУ та Державної аудиторської служби України!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

11.05.2019 16:21
Тендерний комітет філії «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Законодавством у сфері публічних закупівель передбачено допуск до оцінки пропозицій учасників, тендерна пропозиція яких ПОВНІСТЮ відповідає вимогам тендерної документації. Саме цим принципом і керується замовник у ході оцінки тендерних пропозицій і виборі переможця закупівлі.
Так як пропозиція, надана учасником торгів Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" не відповідає вимогам тендерної документації, вона була відхилена відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», про що було оприлюднено відповідну інформацію у порядку, передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі» на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Таким чином, Замовник - Філія «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» - діє виключно у рамках законодавства у сфері публічних закупівель, прийняті рішення є законними.

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a7

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 08.05.2019 18:54
Шановний Замовнику! Ми надсилали вимогу до аукціону щодо порушення Законодавства, а саме дискримінаційності медико-технічного завдання документації, на що отримали відповідь: «Вимога учасника торгів на закупівлю по Код ДК 021:2015 - 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату (Засоби для дезінфекції) розглянуті, взяті до уваги та будуть враховані при подальшому проведенні процедур закупівель». Але ніякої реакції зі сторони Замовника та зміни документації так і не відбулось!!! Вимагаємо пояснень щодо протизаконних дій Замовника, також вимагаємо скасувати торги, документація яких не відповідає Заону про публічні закупівлі. В іншому випадку, ми направляємо скаргу до АМКУ!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

11.05.2019 16:25
Тендерний комітет філії «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Законодавством у сфері публічних закупівель передбачено допуск до оцінки пропозицій учасників, тендерна пропозиція яких ПОВНІСТЮ відповідає вимогам тендерної документації. Саме цим принципом і керується замовник у ході оцінки тендерних пропозицій і виборі переможця закупівлі.
Так як пропозиція, надана учасником торгів Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" не відповідає вимогам тендерної документації, вона була відхилена відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», про що було оприлюднено відповідну інформацію у порядку, передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі» на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Таким чином, Замовник - Філія «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» - діє виключно у рамках законодавства у сфері публічних закупівель, прийняті рішення є законними.

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a5

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 08.05.2019 17:13
Шановний! Вважаємо, що незазначення предмету закупівлі в довідці є несуттєвою помилкою (технічною), яка не впливає на зміст тендерної пропозиції. Також вимагаємо звернути увагу на суттєву різницю між сумами Учасників - нашою та іншими, тобто значну економію бюджетних коштів. Щодо невідповідності фасування. Яким чином це вплине на споживчі характеристики товару, якщо мова йде про значну економію бюджетних коштів? Ми запропонували такий же об"єм продукції, який вимагався документацією! Враховуючи вищевикладене, якщо наша пропозиція не буде повернута до розгляду та не буде проведена неупередженна оціна, ми звертаємось зі скаргами до АМКУ та Державної аудиторської служби України!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

11.05.2019 16:26
Тендерний комітет філії «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Законодавством у сфері публічних закупівель передбачено допуск до оцінки пропозицій учасників, тендерна пропозиція яких ПОВНІСТЮ відповідає вимогам тендерної документації. Саме цим принципом і керується замовник у ході оцінки тендерних пропозицій і виборі переможця закупівлі.
Так як пропозиція, надана учасником торгів Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" не відповідає вимогам тендерної документації, вона була відхилена відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», про що було оприлюднено відповідну інформацію у порядку, передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі» на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Таким чином, Замовник - Філія «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» - діє виключно у рамках законодавства у сфері публічних закупівель, прийняті рішення є законними.

Номер вимоги: UA-2019-04-05-000827-c.a6

Статус:
Відповідь надана

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК", Код ЄДРПОУ:38516299
Дата подання: 08.05.2019 17:14
Шановний! Вважаємо, що незазначення предмету закупівлі в довідці є несуттєвою помилкою (технічною), яка не впливає на зміст тендерної пропозиції. Також вимагаємо звернути увагу на суттєву різницю між сумами Учасників - нашою та іншими, тобто значну економію бюджетних коштів. Щодо невідповідності фасування. Яким чином це вплине на споживчі характеристики товару, якщо мова йде про значну економію бюджетних коштів? Ми запропонували такий же об"єм продукції, який вимагався документацією! Враховуючи вищевикладене, якщо наша пропозиція не буде повернута до розгляду та не буде проведена неупередженна оціна, ми звертаємось зі скаргами до АМКУ та Державної аудиторської служби України!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

11.05.2019 16:26
Тендерний комітет філії «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» здійснює закупівлі за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій, запобігання корупційним діям і зловживанням.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник:
не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону;
не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником;
2) переможець:
відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю;
не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
3) наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 Закону;
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Законодавством у сфері публічних закупівель передбачено допуск до оцінки пропозицій учасників, тендерна пропозиція яких ПОВНІСТЮ відповідає вимогам тендерної документації. Саме цим принципом і керується замовник у ході оцінки тендерних пропозицій і виборі переможця закупівлі.
Так як пропозиція, надана учасником торгів Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІК-ХХІ ВІК" не відповідає вимогам тендерної документації, вона була відхилена відповідно до вимог пункту 4 частини першої статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі», про що було оприлюднено відповідну інформацію у порядку, передбаченому Законом України «Про публічні закупівлі» на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.
Таким чином, Замовник - Філія «Центр охорони здоров’я АТ «Укрзалізниця» - діє виключно у рамках законодавства у сфері публічних закупівель, прийняті рішення є законними.

Ризик-індикатор

Відгуки на умови - 2

Тендери, на яких є загальний відгук на умови з оцінкою від 1 до 3

Лоти

Лот 1. Засоби для дезінфекції (15 найменувань) (для клінічних лікарень на залізничному транспорті м. Києва)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Масова дискваліфікація - 4

Більше 3 учасників тендеру було дискваліфіковано

Лот 2. Засоби для дезінфекції (9 найменувань) (для клінічної лікарні на залізничному транспорті м. Харкова)

Звернення за роз'ясненнями - 2

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Лот 3. Засоби для дезінфекції (8 найменувань) (для клінічної лікарні на залізничному транспорті м. Дніпра)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Лот 5. Засоби для дезінфекції (8 найменувань) (для клінічної лікарні на залізничному транспорті м. Львова)

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання